Jaké máte zkušenosti s golfkami Chicco Multiway 2010?

anag
13. led 2011

Uvažuji o koupi těchto golfek. Můžete mi poradit jestli jsou dobré?

mamkamarketa
13. led 2011

jsou prostorne, ale hur se ovladaji 😒 priste bych volila jinak

blahovka.cz
13. led 2011

Ahoj anag,my kdyz jsme porizovali golfky tak ,jsme se jeli podivat na uplne jine a nakonec si ovezli prave tyhle,jsou skvele - jdou dolehu,polohovaci nozky,lepsi nanoznik,i velikost prostoru na nakup me dost prekvapila,myslim,ze jsem snad nenasla zadnou vadu,v zime to s nima jde po snehu,ale je jasny,ze zaveje tim neprorazis :D takze jsme tahali i stary kocar,ale jinak skvelej jak do mesta,tak i na prochazky tezsim terenem. 🙂 takze vyhrady nemame

hojda
13. led 2011

Taky jsem je loni chtěla kupovat, ale v reálu se mi zdálo hodně krátse sezení, že z nich malý jakoby vypadával...nevím, ,možná to byl jen můj pocit. Každopádně ve dvou různých obchodech mi potvrdili, že se u nich velmi často reklamují kolečka. Moje švagrová je taky reklamovala. Sice je to vítěž Dtestu, ale na problém s kolečky se asi při testování nepřišlo. Ale jinak bych řekla, celkem dobré golfky za tu cenu🙂

neumisa
13. led 2011

měla jsem je a nemůžu si vynachválit, nereklamovala jsem nic. 🙂

micka1
13. led 2011

Já je můžu jenom doporučit. Byla jsem s nima spokojená a mám je schované pro druhé mimi. S kolečky jsem žádný problém neměla a reklamovat jsem je nemusela. 🙂

misi78
13. led 2011

Mame, nic jsme taky nereklamovali, dobre se cisti, jsou prostorne a pri tom nejsou tezke. Jsme moc spokojeni.

deyana
13. led 2011

druhý nejlepší kočárek, který jsme měli. Opravdu velká spokojenost, nepřestěhovat se a nepotřebovat něco na terén, neváhala bych a šla bych do toho znovu. Bez chybičky, prostorný, pro dítě pohodlný. I trochu sněhu jsme projeli. Super byla ta sluneční stříška, která se dala překlopit dle potřeby. Jediné co bych vytkla je absence polstrování na pásech. Jinak jednička s hvězdičkou a v testu kočárků taky vyšel jako ten nej 😀

vendulka
13. led 2011

Máme je ze začátku jsem byla spokojená, teď už tolik ne a na druhé je budu mít jen jako "náhradní", ve sněhu to moc nejede (v hlubokém),madlo se nyní blbě nandává jako by byla nějak pokřížená konstrukce,ale není, rpostě se to blbě nacvakává a kolečka si dělají co chtějí 😀 (nejezním na zaaretovaných a někdy se to tak blbě stočí, že se s nima nedá jet),ale do města je to dobrý kočár

slunicko78
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
alti
21. únor 2011

Ahojky,
pokud hledáš opravdu golfky - kočárek k procházkám po městě a lehkém terénu, skladné do auta je multík opravdu velmi komfotní jak pro dítě (dostatek místa) tak pro obsluhu a já ze své zkušenosti doporučuji. 🙂
Jestli, ale chceš zvládat těžší terén musíš jít do sportovního kočárku. Jinak diskuze o tomto kočárku už tady na koníkovi je v sekci výbava. 😉 😉

ladiva
21. únor 2011

My je máme a jsem spokojená, akorát ten nánožník je celkem krátký. Když jsem ho na kočárek připla, tak v tom měl malej skrčený nožičky a když je natáhnul, tak se nánožník odepl ☹ My je máme ale jenom na jaro, léto. Teď jezdíme ve sporťáku 😉

slunicko78
3. bře 2011

Ahoj holčiny,
asi tady trochu naruším tu spokojenou diskusi. Mne ty golfky moc nevyhovují, resp. mínusy převažují nad plusy:
- i po složení jsou poměrně dlouhé, takže hůř skladné do auta
- velmi špatné odpružení
- při jízdě kopeme do těch vnitřních koleček (hlavně vyšší postavy)
- vodící madlo není polohovatelné a je tak nešťastně tvarované, že vyšší postavy mají problém
- košík je při poloze v leže špatně přístupný
- při jízdě hlučné
- boudička "mělká" neochrání dítě před větrem
- neovládají se mi moc dobře
+ vypadají hezky
+ prostorné pro dítě
+ příznivá cena
Já už bych do nich po druhé nešla. Stávající prodávám. Pokud byste měl někdo zájem, tak písněte.
Zdravím

afiserova
20. dub 2011

My je máme a když jsem si přečetla slunicko78, tak má vlastně ve všem pravdu, ale většinu vyjmenovaných věcí jsem nevnímala jako kritickou (až na ten hluk, ale nemám představu, jestli to není u všech golfek podobný, když nemají nafukovací kola). Ty naše teda už dlohodobě odpočívají v komoře, ale jen pár poznámek: co mi vadilo, byl ten nepřístupný košík, když dítě spí, a celkově je jeho velikost nic moc, nákup tam nenarvete. Taky mě trochu zlobily brzdy, někdy jsem na ně musela pořádně šlápnout, aby zabraly, to je nevýhoda, jde o bezpečnost (hlavně třeba v jedoucí MHD). Nánožník jsme skoro nepoužívali a madlo taky brzo odložili, takže to nevím. Blbá je pláštěnka, když je dítě větší a kopne do ní, tak se na kočárku neudrží. Kromě toho, jak je zkosená, tak tam nemůže být okýnko, takže je to řešené většími dírkami a dítě je pak tak trochu "vězeň za igelitem". Mně to nevadilo, synovi taky celkem ne, ale dovedu si představit děti, které by takovou izolaci hůře snášely. Kola jsem měla skoro pořád zaaretovaná, na nerovnějším povrchu se sekala, ale já celkově ty protáčecí kolečka moc nemusím, takže v tomhle ohledu by mě těžko něco uspokojilo. Sluneční kšilt je celkem na prd, nakonec jsme taky používali plínku. Potah je sice pratelný, ale pouze pro zručnější maminky, protože nejdřív je potřeba vzít si šroubovák a odšroubovat 12 různě umístěných šroubů a pak je zase správně našroubovat zpět, to byl pro mě ze začátku trochu oříšek, ale "übung macht den meister". - nakonec jsme to zvládala bravurně.
Když to tak čtu, tak to nevypadá moc lichotivě, přesto ty golfky hodnotím jako dobrý kočárek, poměr cena/výkon je úměrná, pro nás byl rozhodující hlavně prostor, syna jsem ale musela ve dvou letech přestat vozit, protože i v těchto extra velkých golfkách vypadal jako pětileté nechodící dítě (to však není vina kočárku, ale rodinných genů). A jsou fakt hezké, líbí se mi všechny jejich barevné varianty (my máme sunflower).
Na druhé dítě s nimi počítám spíš jako se skladnou zálohou, protože babička s dědou budou kupovat nějaký nový kombinovaný, tak počítám, že spíš budeme využívat sporťák (ten jsme na první dítě neměli).
Jinak slunicko: Palec nahoru za nejlepší prodejní inzerát, co jsem kdy četla...

weri1
20. dub 2011

tak já s nima jezdila jen v obchodě a dost těžko se mi ovládaly, to pak nevím, jak by se s nima jezdilo venku 😒

brisalek
21. dub 2011

souhlasim 100% se slunicko78, hlavne o tech vyssich postavach🙂. Jen mi teda prislo, ze skoro nedrncaji, cekala jsem vejtrasku a to mi teda neprijde. Mala mi uz v kocarku nechce skoro byt a ani uz pres den nespi(spala drive jen v kocare), takze na ten ucel, ze je mam, spis aby bylo kam odlozit nakup a kdyz tak malou posadit, kdyz nechce chodit jsou dostatecne🙂. Kdybych predpokladala, ze je vyuzijeme vic, tak uz bych je nekoupila. Bohuzel vyber moc v golfkac , aby byly skladne, kvalitni a pritom pohodlne pro dite neni. Jo a zapomnela jsem, ze je na NIC nanoznik, kdyz mala lezi a ma natazene nozicky NEVEJDOU se ji tam!

lucieuhri
26. dub 2011

tak já jsem s nimi spokojená. Ano, kolečka jsou celkem na nic, ale nereklamovali jsme a zatím jezdí fajn. Cena velmi příznivá. Jsem menší postavy takže mi madla naprosto vyhovujjí jen je pravda že koš je blbě dostupný když malá spí, ale jinak je lehký, do našeho auta se v pohodě vejde i složený. Neskutečná spokojenost.

petka90
26. dub 2011

Zatim jsem s nimi spokojená, jen košik by jsme potrebovali nafukovaci 🙂 jinak vse ok..

amandab
26. dub 2011

Právě jsem je pořídila místo sporťáku, protože malá už v kočárku nechtěla moc být, tak jsem nechtěla tahat velkou chicco S3 a jsem s nima strašně nespokojená, nejhůře ovládatelný kočárek s kterým jsem jela, kopu neustále do koleček, které se každou chvíli kousnou a nejedou,brzda nejde moc sešlápnout, myslim, že nebude dlouho trvat a zlomí se a o jízdě ve městě nakostkách ani nemluvim, hrůza! Přijde mi, že i malá je v nich nějaká sešněrovaná, tak nevím jestli je to tím, že kočárek co jsme měli předtím byl tak fajnový nebo jsou tyhle golfky tak hrozné, ale já bych ho znova nechtěla ani zadarmo! ☹

olii
14. kvě 2011

Ahojky, tak ja pridavam taky sve postrehy... vsude tento golfac vychvalovali, tak jsem je po odzkouseni v obchode poridila... v obchode byl naprosto v pohode, taky projet se s nim 2 metry dopredu a zpet, z toho moc nepochytim. V realu si ale stezuji: 1) na jizdni vlastnosti - stasne spatne se mi ovlada, jednou rukou nemam sanci temer vubec, obema mam nekdy co delat, abych s kocarkem zvladla nerovny teren pri nezaaretovanych koleckach - pan prodavac se dusoval, ze prave tento golfac je super do terenu... blbost... vyssi travou vubec neprojede, diry na ceste radsi objizdim nez abych je projela... navic se mi spatne zveda pri vyjezd na obrubnik... 2) plastenka a nanoznik je uplne na prd pro vetsi deti, proste malyho do toho nenasoukam, z plastenky mu koukaji vecne nozicky a diky tomu si plastenku sroluje, chybi v ni okynko, takze je hned zevnitr zaparena, nanoznik jsem zkousela jednou a byl kratky.... 3) kosik je mrnavy a kdyz dite lezi uplne nepristupny... 4) madla jsou pro mne docela siroka a nepohodlna, ale je to o zvyku, to nepovazuji za nejvetsi vadu 🙂, 5) pri rychlejsi jizde zakopavam o zadni kolecka... 6) pasy jsou uplne nevyhovujici... ikdybych chtela Vojtu kurtovat a povolit na uplne maximum stejne jej to reze mezi nozickami. Nechapu, jak tento kocarek mohl dostat oceneni Dtest... a ja opravdu lituji, ze jsem se do tohoto golface nechala prodavacem, manzelem i kamaradkami ukecat... Uz se tesim az golfky nebudeme muset pouzivat a kocarek pujde z domu 🙂.

anitta
14. kvě 2011

ahojky taky mám tyto golfky , jsem s nima celkem spokojená . ovládání je oproti Jané trojkolce hrozné ale to je jen ve srovnání opravdu se skvělou károu, jinak jsou lehké a hrozně moc toho unesou vždy je naložím nákupem motorkou atd a super utáhnou to bez problému zatím , jinak se do nich hezky dvouletý kluk vejde a i si do nich pohodlně sám nastoupí takže to je ok . do terénu určitě ne , my tady máme dobré ulice takže problém není jen jednou rukou ani náhodou prostě oběma no ale spokojená jsem asi bych neměnila 🙂

kristynkaa
27. bře 2013

Sluničko78 prosím Tě, za kolik ty golfky prodáváš? Díky za info