Jaké vybrat golfky? Bez spojené rukojeti, lehké

katchi
9. srp 2011

Ahoj, vybírám golfky. Rozhodla jsem se, ze radeji vyberu bez spojene rukojeti kvuli vetsi skladnosti kocarku v aute. Ale rada bych, aby byly berany stelovaci vyskove, nejlepe i natocitelne dovnitr.
Takze pozadavky jsou:
-mala vaha (i kdyz tu bych pripadne i ozelela) a velka skladnost kocaru
-mam 172cm a manzel asi 183cm, takze vyssi rukojet, pripadne nastavitelna (alespon 105cm)
-polohovani az do lehu
-vetsi kolecka s aretaci
-nejlepe s plastenkou a nanoznikem (ale neni to uplne nutnost)
-pokud bude otocna sedacka nebo prehazovaci rukojet, zlobit se nebudu, ale nepocitam s tim

Zatim se mi libi Ch. Multiway, ale ten ma vyssi vahu stejne jako I. Zippy - tu jsem zkousela, vybavou super, ale trochu kopu do kolecek
Hodne se mi libi Jane Carrera, ale tam je zas vyssi cena. Nechci drahej kocar, potrebuju ho jen jako zalohu na cesty, abych nemusela tahat sportak...
Dale jsem koukala na Espiro City a Active, pripadne jeste na Jane Energy.
Napada vas neco? Jake mate zkusenosti?

Jo a taky by mely byt dostatecne prostorne, protoze prcek ma 9m a ma uz skoro 10kg, tak aby nam vydrzely...

leryl
9. srp 2011

ahoj,neporadím značku, protože golfky nemáme, ale ještě jsem neslyšela, že by golfky měly přehazovací vanu nebo rukojet 😉

katchi
autor
9. srp 2011

@leryl myslim, ze nova Ingleska to ma...ale nepotrebujem to nutne 😉 .

lumixii
9. srp 2011

@katchi Multiway jsem měla, a rychle jsem se jich zbavila. 😀
Teď mám Gesslein buggy S1, maximální spokojenost. Véélice prostorné. Berany jsou natočitelné. Jsou poměrně vysoké 102cm, váha 9 kg. Nánožník jsem doobjednávala dodatečně až ted. Pláštěnku máme. Polohování až do úplného lehu, 5ti bodové pásy, madlo se nemusí neustále sundavat při skládání, nebo vyndavání miminka z kočárku jako tomu bylo u Multiway, tady při vyndavaní miminka stačí odepnout pouze z jedné strany. Při skládání se nemusí madlo sundavat vůbec.
rozměry: Rozměry (cca):
plocha ležení: 85 x 35 cm
výška opěrky zad: 49cm
výška sedačky: 61 cm
hloubka sedačky: 22 cm
výška rukojeti: 86 - 102 cm
složené: 102 x 37 x 36 cm
šířka konstrukce: 54 cm
váha: 9 kg
michodem v boudičce je vzadu zabudovaná síťka, takže lze boudičku vzadu odepnout pro lepčí větrání v horkých dnech.
Jen nevím jestli cena nebude přiliš vysoká pohybují se kolem 5 500kč. 😒
My máme v této barvě.

katchi
autor
9. srp 2011

@lumixii diky, ale 102cm je malo...

hojda
9. srp 2011

Ch. Multiway byla původně taky můje představa, ale v obchodě se mi zdálo, že má hrozně krátký sed a taky mi ve dvou obchodech potvrdili, že se dost reklamují kolečka, švagrová je taky reklamovala. Ale jinak rozumný poměr cena výkon.

katchi
autor
9. srp 2011

@hojda a vybrala jsi nejake jine?

hojda
9. srp 2011

JJ vybrala jsem Peg Perego Sí mají jen 6 kg a do auto se vejdou lépe než Chicco, jen asi nesplnují co chceš ty, rukojeti polohovací, ale nejdou dát dovnitř.

spaagetka
9. srp 2011

Mám Maclaren techno xt a naprostá spokojenost 😉
Maximální váha dítěte 25 kg
Typ kočárku Čtyřkolka
Otočná přední kola s aretací Ano
Typ koleček Nenafukovací
Výškově nastavitelná rukojeť Ano
Odpružený podvozek (Kola) Ano
Kombinace s autosedačkou Ne
Kombinace s hlubokým lůžkem Ne
Váha kočárku 6,8 kg
Šířka sedu 32 cm
Délka opěrky zad 45 cm
Hloubka sedu 20 cm
Rozměry rozloženého kočárku (v x š x d) 107(rukojeť lze ještě vytáhnout o 10cm) x 49 x 62
Já kupovala v SRN, vyšel o dost levněji 😅 Víc info třeba tady: http://www.babypark.cz/kocarek-maclaren-techno-...

katchi
autor
9. srp 2011

@hojda nejak nemuzu najit, jestli je polohovani zad az do lehu? Jeste koukam na Pliko, taky nevypada spatne, ale uz je tezsi...ale neni to tak hrozny...

hojda
9. srp 2011

úplně do lehu nejde, ale nevím u golfek mi to tak důležité nepřipadá malej v nich tak často nespí, bereme je jen na nákupy a na cestování. Pliko jsem taky okukovala, vypadá dobře, pro mě byla důležitá ta váha, ale možná pokud bych plánovala jezdit s golfkama hodně, tak bych vzala Pliko je takové fotelnější

katchi
autor
10. srp 2011

Tak jeste rozmyslim z tech drazsich nad PP Pliko. Ale radeji bych nejake s nizsi cenou...nikdo nema zadne zkusenosti s uvedenymi golfkami?

jmisa
10. srp 2011

Já mám tyto
http://www.handypraha.cz/golfove-hole--jane-son...
jen teda jinou barvu. Já měřím 170 a muž 187 nebo tak nějak a nestěžuje si.
Ale teda nejdou do úplného lehu, to Jané Energy jdou, ale zase jsou skladnější.
Pláštěnku mají, nánožník jsem pošídila Emitex a je super.

Jsou lehké a vejde se do nich náš dlouhán. Ale u golfek je to vždy hodně o kompromisu.

jmisa
10. srp 2011

A zaměřila bych se na výšku zad, hlavně jak yvsoko je bouda, protože do většiny golfek se nám kluk už nevejde, boudou dře o hlavu, stejně tomu bylo i u sporťáku, no a teď na dovče bychom v tom podzimu byli dost nahraní, nedali bychom na ně pláštěnku.

Koukám, že letos má Jané už inovované i s madlem, ale my ho nepotřebovali.
http://www.handypraha.cz/golfove-hole-jane-nanu...

jijitka
10. srp 2011

@katchi zkus se podívat na Zopa City. Celkem by splňovaly tvoje požadavky (ne všechny), cena od 2500,-
Já jsem s nimi spokojená, ale nemám je moc dlouho, takže nevím co a jak dlouho vydrží 😀
Kdyby tě zajímaly, dám vědět víc z osobní zkušenosti..

hojda
10. srp 2011

@katchi Tak jsem na to dneska koukala přijdou mi, že do lehu jdou, nebo je tam sklon pás stupňů.

storm07
11. srp 2011

U golfek je také důležitá váha. my máme inglesina trip rain a jsme spokojení - malá si je více méně vybrala sama. I terén zvládají - lesní cesty apod. I se v nich pohodlně vyspí

krokodilek
15. srp 2011

Já bych byla pro Chicco Simplicity Top 2011 nebo 2010.

Sportovní kočárek Chicco Simplicity Top 2011 je ideální kočárek do města, je lehký, pohodlný a mnohoúčelný. Chicco Simplicity Top má přední kolečka otočná s možností aretace. Má pohodlnou výškově nastavitelnou rukojeť. Opěrka zádíček je nastavitelná v pěti polohách s možností polohy nastavení až do lehu, pětibodový bezpečností pás brání nechtěnému vypadnutí dítěte z kočárku.

Sportovní kočárek Chicco Simplicity Top 2011 je dále vybavený sklápěcí boudou s odnímatelnou zadní částí, s průhledem a slunečním kšiltem, velkým nákupním košíkem, nánožníkem, madlem, pláštěnkou a praktickou příruční taškou v barvě kočárku. Kočárek je kompatibilní s autosedačkou Chicco Key Fit 0+.

Kočárek Chicco Simplicity Top splňuje přísné EU normy a je speciálně odzkoušen a posouzen Státním zdravotním ústavem v Praze.

Chicco Simplicity je dodáván včetně nánožníku, madla, pláštěnky, příruční tašky a ochranného oblouku.
•Skladné skládání a přenášení
•Nastavitelná opěrka nohou
•Velice skladný
•Pevná konstrukce
•Nosnost do 15 kg
•Hmotnost 6,8 kg
•Rozměry - 82/50/28 (v/š/d) složený,85-106/50/77 (v/š/d) rozložený
Kočárek si pořídila švagrová pro svou dcerku a byla s ním maximálně spokojená. Je velmi lehký a skladný. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

storm07
17. srp 2011

@krokodilek Bavíme se o golfkách, ale je jim podobný,ale po složení zabere více místa jak golfky, které se skládají jako deštník ne?

laloona
26. srp 2011

Zdravim, chtěla bych se zeptat,máte některá zkušenost s maxi cosi citi cx? nikde nemohu najít váhu ☹ sháním nové golfky, máme downtown od casualu,ale malá je v nich nějaká utopená, lítá tam ze strany na stranu a kvůli síťce po stranách se tam tak divně válí ☹ Líbí se mi třeba i Citta od casualu,ale ta je docela těžká. Potřebovali bychom nějaké lehčí golfky, ale aby měly velkou stříšku i se sklopením proti sluníčku, nějaké dobré polstrování a košík dobře přístupný. Poradíte některá? 🙂

sabi.m
26. srp 2011

@katchi Tak například ty Downtowny mají nastavitelnou rukojeť, v nevyšší poloze je to určitě nad 105cm, je prostorný, proto hubené děti v něm "létají". Má větší, ale jednoduchá kolečka, takže se do nich nekope. Skladný celkem je. Akorát je dražší, ale pokud ho chceš jen na cesty, tak bych koupila klidně použitý, dá se sehnat za super cenu. Také jeden prodávám v super stavu, ale tímto nechci dělat reklamu, ani nevím, odkud jsi, někdo kočárky dost střídá, tak se dá sehnat v dobrém stavu. Myslím, že je lepší jak nový Multiway 😉

katchi
autor
26. srp 2011

@sabi.m diky, uz mam ty PP Pliko 😉

sariss
10. zář 2011

mne s elibi tenhle, ale je drahy...zalezi jak moc me okouzli live ;)
http://www.babypark.cz/kocarek-maclaren-quest-d...