Jaké značky kočárů nejsou z Polska?

adela27
2. kvě 2011

Ahojky holky, mám 4 měsíční holčičku a rozhoduji se, zda jí pořídit ještě kombinovaný kočárek s hlubokou korbičkou a nebo rovnou sporťák, ale s polohovatelnou opěrkou zad do lehu. Teď mám hluboký kočár zn.Deltim, ale je hrozně těžký a ještě modré barvy - zapůjčený a tak nějak si s ním nepřipadám dobře. Tak bych chtěla kvalitní kočárek, cenově okolo cca 7-8 tis, ale aby byl lehčí, s přehazovací rukojetí a nebo boudičkou, polohovatelný do lehu a hlavně aby nebyl z Polska. Existuje vůbec takový? Moc děkuji za rady. A

boobinka
2. kvě 2011

@adela27 a co abc design viper 4s ? je to nemecky kocarek a cenove je na tom 7900tis bez korbicky a 9900tis s korbickou. Sportovni cast se da dat po i proti smeru jizdy. Jak je na tom s vahou nevim... nekde uvadi 17kg nekde 14kg

adela27
autor
2. kvě 2011

No u toho jsem viděla myslím právě těch 17 kg a pak ještě váha dítěte...každej má něco..a ty co mají vše jsou za 17 tis ☹

amallie
2. kvě 2011

Z tuhle cenu podle me aKorat golfky......nebo z druhe ruky.

kjajule
2. kvě 2011

Zkus mrknout na kočárky od firmy Jane, jsou opravdu lehoučké a určitě nejsou Polské.... 😉 Ale za 7-8 tis seženeš nejspíš jen nějaký z bazárku...i když u této značky kočárku bych se toho bazárku ani nebála je to kvalitní kočárek 😉

sonije
2. kvě 2011

Ahoj, a nechceš zkusit rovnou polohovatelné golfky? Já taky jezdila s Deltimem, do terénu byl nejlepší no a v půli roce jsme přešli na Golfky Chicco, které vyšly nejlépe v D - testu. Mají pevná záda a polohovatelné jsou skoro do lehu. Výbava je komplet v ceně a ta cena je parádní, my koupili za 3500,-. Ty sporťáky mi přijdou zbytečně rozměrné, těžké a neskladné... Chicco váží tuším do 10 kg, jezdí se s nima dobře, mají větší kolečka, takže ani terén není problém..
My jsme golfky používali, když jsme někam jeli autem už od 3 měsíců, jen jsem do nich vložila tašku na mimi, aby byl na rovném.
Na staršího jsme měli také polohovatelné golfky od babypoint, ale ty neměly pevná záda, takže byly nepohodlné, ale taky se daly, jezdil v nich od roka..

veruska007
2. kvě 2011

Trojkombinace CAM (Itálie) - máme za necelých 9 tis., sporťák Zopa Fusion (Německo) - máme cca za 3,5 tis., lze do lehu, odpružení je ale pro 4 měsíční holčičku dost malé. My jezdili do 10 měsíců s hlubokou korbou a kdyby se nám u polského kočárku nerozlomil podvozek, tak jsme jezdili určo do roku (byla zima a malý spával jen v kočárku 😉 )

adela27
autor
2. kvě 2011

Já potřebuji opravdu něco hodně odpruženého, jezdíme většinou o terénu, na to je Deltim hlubokáč zase dobrý. Teď jsem měla chvíli Retrus Fire, ale do terénu se s ním fakt nedalo, musela jsem ho vrátit . Na prodejně těžko člověk kočárek vyzkouší a z druhé ruky se už taky bojím. U těch golfek nevím - ty malá kolečka snesou terén? Mě přijdou leda tak do nákupního centra dobrý...jsem myslela něco s nafukovacími koly...

petule22
1. čer 2011

Ahoj, my máme apollon alux, trojkombinaci, nafukovací kola, přehazovací rukojt, je prostorný i se zimní vložkou, perfektní výbava, kupovali jsme loni tak kdyby jsi měla zájem dej vědět, máme kočárky dva. Barva lososová, není vůbec zničený, používaný půl roku. Máme i golfky a ty teda di terénu určo moc nejsou, drncá to jak divé...
Jo a je to česká značka a v záruce.

lucajdak
1. čer 2011

ja mela polsky a nebyla jsem spokojena a na druhe dite si urcite poridim Espiro atlantik, jukni na net🙂 stoji kolem 6tisic ale nevim kdo je vyrobcem, teda odkud🙂

jijitka
2. čer 2011

@lucajdak Espiro je taky polský

vesela_hruska
2. čer 2011

Proč tolik vadí Polsko? I pro Ikeu se vyrábí některé věci v Polsku... Spoustu komponentů stejně jako ostatní výrobci nakupují beztak v Číně, i mnozí "nepolští" výrobci to dělají a ani to nevíte. Danny Sport je např. polský a má pneumatiky z Rubeny Náchod = globalizace. Mám polský Danny Sport Prestige Collection a jsem moc spokojená.

lucajdak
2. čer 2011

@jijitka to jsem nevedela, kazdopadne me okouzlil🙂

lucajdak
2. čer 2011

@vesela_hruska asi opravdu zalezi, jaky to je, já jsem ho kupovala primo v Polsku, nejaka "no name" značka, taky si ho příště koupím v obchodě a už vím na co se zaměřím, abych pak nebyla zklamaná, jinak mi Polské kočáry tolik nevadí.

anetka1701
2. čer 2011

Dorjan je prej dobrej - je sice polskej, ale kvalitní - v rámci tebou uvedené cenové kategorie :o) Jinak myslím, že kombinace velký kola a kočík vhodnej do terénu, dohromady s tím, aby byl lehkej, holka fakt neseženeš - to se vymyká logice... Aby dobře jezdil v terénu, tak prostě musí bejt těžší, s tím nic neuděláš :o(

hojda
2. čer 2011

Tak já vím, že naše Teutonka je z Německa, taky se na ní docela dlouho čeká. Cenově je sice úplně jinde, ale musím, říct, že u této značky bych šla klidně i do kočárku z druhé ruky. Záruka 3 roky!!!! Nevybledne to garantuje výrobce, jako jediný, žádný jiný prý tuto garanci nemá. Je to holt kvalitka. Jinak nám v obchodě řekli, že z polska je 95% kočárů i když je výrobce třeba z Itálie🙂))

vesela_hruska
21. čer 2011

@hojda přesně tak.

vesela_hruska
21. čer 2011

@anetka1701 je skvělej

vesela_hruska
21. čer 2011

rychle se skládá, moc dobře se s ním jezdí, korba je prostorná, kolečka tak akorát, odpružení skvělé (nejlépe jde plačící dítko uhoupat postavením kočárku na zadní kola, pak zadní náprava pořádně pruží a pláč ustává téměř okamžitě)

misnek
23. čer 2011

Také nemám nic proti polským výrobkům...dnešní době je skoro vše polsko čína.
Kočárek X-lander se montuje v polsku,jinak je čínky...Super je kočárek Warrior plast je s prostornou korbou delka 80 cm,je krásně prostorný,lehký.Lze otáčet po směru a proti směru viz stránky www.kocarky-levne.cz Velká spokojenost.kočárk má vše ve výbavě co je potřeba.