Jakou barvu kočárku by jste si vybrali?

redlove
22. únor 2011

Ahojky, potřebovala bych poradit 🙂 Chci si koupit kočárek Quinny zapp Xtra, ale nemůžu se rozhodnout, kterou barvu kočárku mám vybrat 😝
Máme chlapečka a rozhoduji se mezi hnědou http://www.teenytots.co.uk/media/catalog/produc... (myslím, že v reálu není tak tmavě hnědá, ale vybledlejší) a mezi červenou http://www.tmbdirect.co.uk/ekmps/shops/nigelbig... . Od toho červeného mě rodina odrazuju, že je to opravdu spíše pro holčičku, co myslíte vy? 😉 Ještě jsem uvažovala nad černým http://www.tonykealys.com/media/catalog/product... , ale přijde mi až moc černý 😀 , když se rozloží sluneční stříška, tak je až přečerněno 😀
Děkuji za názory, mějte se hezky, Markéta.

terinda
22. únor 2011

Z těchto tří asi hnědou, ale je taky dost tmavá 😅
Nemají pěknou modrou, zelenou nebo oranžovou ? 😉

zany
22. únor 2011

Z těch tří asi hnědou, ale Ferrari je taky červené 😀
Tady mají i modrou, kterou bych volila spíš 😉
http://www.4mimi.cz/detail.php?zbozi=2713054

redlove
autor
22. únor 2011

Zelenou ani oranžovou nemají, ale modrá vypadá takto http://www.tmbdirect.co.uk/ekmps/shops/nigelbig... . Taky jsem nad ní uvažovala, ale máme už 2 modré kočárky, tak jsem chtěla změnu 😀 😠

redlove
autor
22. únor 2011

Jj, s tím Ferrari jsem to taky říkala 😀 Ta modrá je taky hezká, ale my už máme právě 2 kočárky modré, tak jsem chtěla změnu 😎

terinda
22. únor 2011

Škoda, ta modrá je fakt pěkná 😀

redlove
autor
22. únor 2011

Kruci, tak že bych o ní ještě začala uvažovat?! 😕 😀

simonceli
22. únor 2011

Ahoj, tak klidně bych volila červenou nebo hnědou, já sice mám černej, ale uvnitř má stříšku podšitou bílou a pásy taky olemovaný bílou, tak až tak černo není, ale ta modrá není moc pěkná.

redlove
autor
22. únor 2011

Mě se černé kočárky líbí, ale tenhle právě nemá ani stříšku světlou no. A nechci, aby se malý čučel jenom do černé stříšky ☹ Jinak je ta černá hezká, ale na tomhle kočárku se mi nelíbí 😖

terinda
22. únor 2011

Je to otázka vkusu, nikdo Ti pořádně neporadí, je to na Tobě.
Mně se holt tmavé kočáry nelíbí, přijde mi to smutné pro dítě 😕

mamusa1611
22. únor 2011

Tak pokud bych se měla rozhodnout mezi tvými odkazy, tak jednoznačně černá...padl hned do oka 😀 (ale jen ta barva,kočárek bych volila jiný) a mezi dalšími odkazy ten modrý.. 😉

simonceli
22. únor 2011

http://www.britax-roemer.cz/kocarky/kocarky/b-m... já mám tento kočárek, konkrétně model Black thunder a kamarádka má ten blue atol a ten je nádhernej, čučavej, na stříšce se vzorem.... kdybych šla do modré tak do nějaké takové jako je ta blue atol..... ale já mám holčičku a nedovedu si představit růžovou princeznu na tak zářivé modré (jo teď koukám že jsem blbě zkopírovala odkaz, tak si rozklikni nahoře výber potahů)

loafeer
22. únor 2011

Osobně bych do červené klidně šla, je to veselá barvička, a když si chlapi můžou kupovat červené auta, tak proč nezačít kočárkem:o)... ( Líbí se mi červený kočárek od inglesiny, klidně ho pořídím i klukovi, tomu je to stejně jedno, kdyžtak tam dám modrou deku a je to )...Pokud není pro chlapečka růžový, myslím, že je to úplně jedno

katy.m
22. únor 2011

u mne vede černý a hnědý 😉

redlove
autor
22. únor 2011

@mamusa1611 A jaký bys volila kočárek ? 🙂 Ráda se něco dozvím 🙂
Já ho mám právě pro moji mamku, když tam bude mít malého, tak abych nemusela převážet můj kočárek.

redlove
autor
22. únor 2011

@simonceli Ten britax je moc hezký 😎 já jsem chtěla kočírek, aby mohl být malý i proti směru jízdy, to u toho B-mobile nejde, ne?

simonceli
22. únor 2011

@redlove ne ne u toho to nejde......

redlove
autor
22. únor 2011

@loafeer Já jsem už právě byla rozhodnutá pro červený, ale pak do mě pořád hučela švagrová a kamarádka, že to je divné, že to je spíše pro holčičku atd... Ono to je fakt těžko, každému se líbí něco jiného a někdo si řekne, jak může vozit kluka v červeném kočárku a jiný si řekne, že to je naprosto normální 😀

eustoma
22. únor 2011

@redlove ja by som brala cervenu 😉, napriklad ferari je krasne cervene 😉. alebo oranzvu, ak by mali, to je zase lamborghini 😉.

zamilovana
22. únor 2011

no tak za mna ten červený, ja mám golfky casualplay citta je čierny ale má zelenú vložku tak to neni také prečernené ako vravíš 🙂 ten čierny ani hnedy sa mi nepáči, ale ten červený je fajn aj pre chlapca 🙂

eustoma
22. únor 2011

@redlove len dodam, ze za mojho manzela, tiez cerveny 😉. hovoril, ze on ma rad, ked je den taky pestry a ze tie ostatne mu pridu tmave. no a ze ked v tom kociari bude sediet chlapcek, tak by mu kupil satek ferrari a bolo by 😉.

redlove
autor
22. únor 2011

Já jsem se ptala i prodavačky v SamBaby, jesti může být červený kočárek pro kluka a jestli to lidi kupují pro kluka 😀 , tak mi říkala, že jo, že i ona měla červený kočárek pro kluka. Dokonce jsem se dívala na youtube na videa se zappem a viděla jsem tam i v červeném kočárku kluka 😀 Kdybych měla říct, který se mi nejvíce líbí, tak jednoznačně červený, ale mám v sobě takový blok, že bych s tím vypadala nějak trapně nebo nevím jak to říct 😀 😖

redlove
autor
22. únor 2011

@eustoma 😀 manžel je taky pro červený a že mu koupíme do kočárku vložku s nápisem Ferrari 😉 😀 . Mrzí mě, že se někteří lidi na to dívají, jakože to je hrozné, že červený kočárek pro kluka 🤐

terinda
22. únor 2011

@redlove hele, vybodni se na ostatní a kup ten červený. Hlavní je, že se líbí Tobě a manželovi 🙂

mamusa1611
22. únor 2011

@redlove nevolila bych kočárek s malými kolečky, i když záleží do jakeho terenu ho chceš..pokud jen tak jak píšeš, tak to třeba i jo,pokud mamča s prckem nebude jezdit po zahradě...ted mám pro malého (jezdil v něm od 8.měsíců a ted jen když jedem někam dál,to má 2,5roku) Baby Design a v zimě to byly kolikrát nervy s ním někam vyjed...ale u tohodle kočárku mi příjdou ještě menší... A pokud má dítko už tak 2-2,5 roku je asi zbytečnost kupovat např.golfky, tam o kolečkách ani nemluvím... Nevím je to věc názoru, nikdy jsem takto kočárky neřešila, první měl trojkombinaci s vložnou taškou, vydržel až do sportáku, druhej měl hlubokej od naroz.do toho půl roku, proto jsem pak kupovala sporťák, a ted máme opět trojkombinačku..(ve fokách) a s tou malá vydrží do 2let..a pak už taky bude běhat... 🙂

eustoma
22. únor 2011

@redlove no vidis, ked sa vam obom paci cerveny tak ber cerveny. ono tomu komu to vadi, tak si zvykne 😉. a ked tam budete mat vlozku ferrari, tak to nikoho ani nenapadne, ze tam je dievcatko. teda mozno nejaku 80 rocnu babicku ano, ale len preto ze nebude vidiet na ten napis ferrari 😉 😉.

terrs
22. únor 2011

Ako uz bolo povedane, cervene je aj Ferrari a nikto netvrdi ze je dievcenske 😀
Mne sa prave ten cerveny lubi najviac..

kjajule
22. únor 2011

@redlove My ted máme taky červený kočár pro kluka vyložene jsme ho chtěli a tem chlapům ta červená prostě sluší 😉

redlove
autor
22. únor 2011

@eustoma Tak teď jsi mě pobavila 😀 Nebude na to vidět 😀

blanka.k
22. únor 2011

Ahoj, hlasuji pro červenou 😀 Fakt nechápu, co mají lidi na červeným kočárku, copak je růžový? Měli jsme úplně stejný výběr - Quinny Freestyle - hnědá nebo červená, černou jsem vyřadili, úplně černý byl moc tmavý 😉 Hnědá ve skutečnosti vypadala hnusně, tak volba byla jasná! My ještě ten kočárek máme dost sportovní a moc lidí ho nemá, takže ta červená k němu sedí...Ale divila jsem se ,kolik lidí se mě ptalo, jak se holčička jmenuje (a to byl malejj komplet oblečenýv modrým 😅 ),a jak se tu psalo, můj chlap je odbyde slovy: Už jste viděli chlapa v modrým Ferrari? 😝
Jinak máme doma i červenou autosedačku, jíd.židličku, lehátko (jako fakt celé červené, ne nějaké obrázkové atd...), prostě mi to přijde neutrální barva a ladí mi k autu či obýváku a na lidi kašlu 😝
Jo a taky jsem teda malýmu nakoupila do kočárku červenou zimmní kombinézu, červenou čepičku atd....ať to ladí

redlove
autor
22. únor 2011

@mamusa1611 No, malý má 8 měsíců, tak jsme ho chtěli na jaro/léto, je i s otočnou sedačkou, je do lehu, pololehu a mamka má na zahradě dlažbu a cesty u ní jsou taky ok, takže v tom problém není 😉 Já mám ještě bugaboo bee plus a ten je nejlepší, jaký jsem kdy měla, takže už hledám vyloženě jenom na takové popojéžďky 🙂 A ještě máme do terénu I'coo Peak Air . Děkuji za odpověď 🙂