Jakou barvu kočárku by jste si vybrali?

redlove
22. únor 2011

Ahojky, potřebovala bych poradit 🙂 Chci si koupit kočárek Quinny zapp Xtra, ale nemůžu se rozhodnout, kterou barvu kočárku mám vybrat 😝
Máme chlapečka a rozhoduji se mezi hnědou http://www.teenytots.co.uk/media/catalog/produc... (myslím, že v reálu není tak tmavě hnědá, ale vybledlejší) a mezi červenou http://www.tmbdirect.co.uk/ekmps/shops/nigelbig... . Od toho červeného mě rodina odrazuju, že je to opravdu spíše pro holčičku, co myslíte vy? 😉 Ještě jsem uvažovala nad černým http://www.tonykealys.com/media/catalog/product... , ale přijde mi až moc černý 😀 , když se rozloží sluneční stříška, tak je až přečerněno 😀
Děkuji za názory, mějte se hezky, Markéta.

redlove
autor
22. únor 2011

@blanka.k Děkuji za odpověď 😉 Jéé, tak vy jste červená rodinka 😀 Ta červená mi přijde i taková veselá na léto 🙂 a zaujme na první pohledt 😉 ... No, já jsem tu hnědou u zappa viděla jenom na videu, ale i tak mě přišla taková divná, vybledlá a jakoby do šeda, no úplně jiná než na fotce 😠 Takže se bojím, co mi potom přijde 😒 ... V obchodě jsem se na něho ptala, abych se mohla mrknou, ale nemají ho tam a někam daleko jezdit se mi moc nechce.

redlove
autor
22. únor 2011

@kjajule To máš pravdu 🙂

blanka.k
22. únor 2011

@redlove ony ty barvy asi budou stejné, nám ho taky nabízeli modrá - černá - hnědá - červená a jak píšeš ta hnědá na fotkách na webu Qiunny a ve skutečnosti je fakt jiná, hnusnější, světlejší 😅 A aspoň teď v zimě, kdy je všechno "šedivé" pěkně zářím a auta mě vidí na dálku 😀 Ale slibuju, že malýmu pokojík v červené fakt nezařídím 😀

redlove
autor
22. únor 2011

😀 Nemáte doma spíše červenou Karkulku? 😀 Kašlu na lidi, ona i ta modrá vypadá v kočárku výrazněji a nezaniká. Malý je právě blonďáček a má strašně světlou pleť, no jako blonďák ,že 😀, a zdal by se mi v tom kočárku tavýrazný (v tom hnědém). A nemáš ten červený někde na fotce? 😉

crca
22. únor 2011

Tak za mě červená-nemám taky ráda kočárky v barvách černých a tmavých,ale to je jiná,každý má jiný vkus a s tou barvou bych to neřešila,mám páreček a taky mám modré káro 😀 ,golfky už tam má každý svojí barvu 😅 ,ale kluk taky nosí červené mikiny,košile i kalhoty-šusťáky.... 😉 mě se to na těch chlapech taky líbí ta červená 😀

mamusa1611
22. únor 2011

@redlove nemáš zač, a přeju dobrý výběr.. 🙂

blanka.k
22. únor 2011

@redlove Na té první a poslední to teda hází divný odstín, ale pak snad je vidět, že je to hezky červená. Mám k tomu šedo-červenou tašku a černo-červený fusak, tak to přece jen není úplně celé červené

redlove
autor
22. únor 2011

Jéé, děkuji za fotečky 🙂 Ta červená vypadá fakt hezky 😝 😉 Ono, mě to ani nepřijde divné, když má někdo chlapečka v červeném kočárku, ale u mě mi to přijde divné 😀 Navíc, nedokážu si představit, že bych měla holčičku v čeveném kočárku a dala ji tam růžovou dečku nebo tak, zdá se mi, že se červená a růžová "bije" 🙂 ... Jinak, máte pěkný kočárek 😉

redlove
autor
22. únor 2011

Jinak tady mají tu hnědou na videu

https://www.youtube.com/watch?v=BJ_hLZO8aeg

a je fakt taková nijaká 🙂

evatk
22. únor 2011

@redlove my máme červený kočárek s tím, že jsem si byla vědoma, že utz může klamat a že ho budeme mít i pro druhé mimčo
pokud bych měla vybírat z těch tvých 3, tvolila bych černý, golfky bych asi chtěla černé...
my máme perego gt3 a tam měli takový výběr barev, že pouze ta červená prošla, chtěla jsem černý

redlove
autor
22. únor 2011

A máte holčičku nebo chlapečka? 🙂

sturnus_vulgaris
22. únor 2011

My mame zlutocerny, ale asi to neni kombinace, u ktere bych cekala, ze nekoho az tak zaujme. 🙂. Lidi maji celkem predsudky, ze jako na to jdou mouchy, takze porad vysvetluju, ne o moc vic, nez na jine barvy (vyjimkou jsou snad jen situace nekde v lese nebo vylozene na louce, ve meste nic nepozoruju). 🙂
Osobne bych nesla do cerneho, teda zvlaste ne do celocerneho, nebo vubec do kombinaci, kde je hodne tmava budka. Kdyz opomenu, ze je to depresivni, tak mam pocit, ze v lete se to miminko vic zahriva.

kristi
22. únor 2011

červenou, však tu nosej snad všichni chlapi, ne?

redlove
autor
22. únor 2011

Jako manžel má taky dost červených triček 🙂 Kamarádka mi říkala, že by v žádném případě nekoupila červený, že to je pro holku atd ... Mě taky přišla normální pro kluky 🙂

blanka.k
22. únor 2011

@redlove Tak koupíš černý a lidi tě zase budou pomlouvat, že to je jak rakev, atd... 😝

@kristi taky bych řekla že nosí 😀 Až na mého tátu, kterému máma dala k vánocům super sportovní zimní červenou bundu (plus nějaké barevné proužky atd...), že prý není buzerant 😅

evatk
22. únor 2011

ze mě si právě kamarádka dělala srandu, co když to bude kluk... ale třeba manžekl normálně nosí i červené věci, i bundy, tepláky..., mě přijde červená pro všechny

redlove
autor
22. únor 2011

I Santa Klaus nosí červenou 😀

helcenka
22. únor 2011

Ahojda,
já bych z těchto barev vybrala červenou. Ta mi přijde fajn pro kluka i holku.
Nemám moc ráda tmavé kočárky, přijde mi to takové smutné a k miminkům mi 😀 prostě jdou víc barvičky radostnější.
My pro prvního mimíse kupovali kočárek v kombinaci zrzavá, béžová a lemy byly tmavě zelené. Nevěděli jsme, co to bude, takže jsme vybrali tenhle. Teď druhý prcek bude mít kočár po prvním mimísovi. Přijde mi i pro holku i pro kluka.
A pak golfky jsme měli v kombinaci vínová, černá a béžová - černé a béžové tam bylo jen nepatrně a barevně byl super. Pro druhé teda budeme kupovat nový, nevyhovovaly mi moc malá kolečka, v zimě jsem myslela, že se picnu, protože jsme se nemohli nikam vyhrabat... 🤐
A když jsme tak u toho, tak náš malej má nejradši oranžovou, takže pokud mu dám možnost, aby si vybral v obchodě z několika barev, vybere vždycky ornažovou, takže měl i oranžovou krásnou bundičku a vypadala suprově i na chlapečkovi. A v létě měl super červené kraťasy a do barvy červené tílko, jen s modrými lemy a vypadalo to super. Nikdo se nad tím nepozastavil. 😉

redlove
autor
23. únor 2011

Děkuji za odpověď 🙂 ... Asi vybereme tu červenou. Malý už modrý i tmavý kočárek má, tak ať je nějaká změna 🙂 Dáme mu tam podložku ferrari a bude 😎 ... Jinak mně přijde oranžová jenom pro kluky, taková ta tmavší, nedokážu si v tom představit holčičku 😀 Takže 1000 lidí, 1000 názoru, že 😀 😝 ..... Já jsem uvažovala nad tou hnědou hlavně kvůli tomu, že se dá skoro se vším sladit. Ale zase červená se mi taky líbí třeba s tmavě modrou, takovou tou námořnickou 🙂

kamilakop
24. únor 2011

Tak u sporťáku, si myslim, je to jedno... červená je hodně super! 🙂
My teď řešíme, spíš jestli nepořídit jinou korbu hlubokého kočíku. Máme po Nellince hlubokou červenou Casual korbu a jestli se nám nyní podařil klouček, zda je to vhodné aj pro kloučka.
U sporťáku Casualu neváháme, je černý, máme červenou a zelenou podložku, ale co ten hlubokej???? Manželovi se to nezamlouvá.
Co vy na to? Děkuju...

redlove
autor
24. únor 2011

Já jsem se nakonec rozhodla, že objednám tu hnědou. Přece jenom to bude s malým, který je často oblečený v modré vypadat lépe než v červeném kočárku třeba s tyrkysovou 😒 ... I když ta červená od toho zappa se jmenuje Rebel Red, co ž mě ke klukovi jde 😀 ... A ten hluboký je celý červený?A jak je ta červená sytá?

kamilakop
24. únor 2011

Celý červený... schválně koukni...

redlove
autor
24. únor 2011

Tak to je jak u toho Zappa. Hm, ono celkově je červená pro kluka, mě se strašně líbí. Ale nakonec jsem taky raději vzala jinou (v mém případě tu hnědou), protože se mi nelíbí když je červená a modrá nebo tyrkysová atd. a malý má takových věcí hodně. Záleží na Tobě, jestli jsi ochotná investovat do nového kočárku. Já osobně chci pro každé mimi nový kočárek 🙂

jika10
24. únor 2011

No ja myslim, ze v barve to neni. Cerny kocarky se mi nelibi, vypada to jako rakvicka. Treba moje segra mela na kluka cerveny kocarek a nikomu to neprislo divny, ani si nikdo nemyslel, ze je v kocarku holcicka. Myslim, ze zalezi hlavne na tobe, co se ti libi a ostatnim, kdyz se to nelibi, tak bud si zvyknout a nebo at si ....... 😅

vrtule83
24. únor 2011

já mám pro kluka červený kočárek i korbičku, tedy je kombinovaná s šedou ale té je méně. Mám i po holce schované červené golfáče. Dala jsem červené přednost před tmavě modrou s bílou. Já právě říkala, že je to jako ferarri. Také jsem poslouchala od mé mámy a babičky, že je to pro holku, ale všichni ostatní v tom neviděli problém a ony toho pak taky nechali. Venku nikoho nenapadlo, že by jsme měli rovnou holku, ale ptají se co máme. V autosedačce mám modrou deku. Na holku jsem měla celý kočár červený a lidi si mysleli, že máme kluka. Holka má červenou sportovní bundu a čepici a lidi si myslí, že je kluk a to má dlouhé vlásky. Takže, červená pro kluka určitě ano.

fafetka
24. únor 2011

@redlove Já hlasuju pro červenou!😀Zapp xtra je golfáč,takže každý pozná podle vzhledu a oblečku,že v něm sedí hošíček 😉 ostatně i Ferarri je nejhezčí červený ne? 😀 My měli červenou korbičku na chlapečka a jak mu to v ní seklo 😵 Přeji šťastnou ruku při výběru! 😵

redlove
autor
25. únor 2011

A jak Vám seděla k té červené třeba modrá barva? 🙂 Malý má převážně modré oblečení, tak by mě zajímalo, jestli jak to k tomu vypadalo 🙂 Jinak, bude léto, takže by to asi červená byla veselejší 🙂

marketnieuw
25. únor 2011

ja jsem pro cernou, kdyz tam sedi dite, tak precerneno urcite nebude... navic se to da kombinovat se vsemi barvami - jakakoliv deka, fusak, hracky atd.

redlove
autor
25. únor 2011

Taky bych brala černou, kdyby ta stříška nebyla celý černá, ale byla zevnitř zesvětlená ☹

blanka.k
25. únor 2011

@redlove Já vozím malýho venku hodně v modré, přijde mi to ok 😉 Teď zrovna dorostl do modré kombinézy a modrého nákrčníku a čepky z HaM, není to teda tyrkys nebo jiná "křiklavá", ale spíš světle modrá a tak 10% je tmavší modrá....a jezdím hodně často MHD, kde si sednu do té nízkopodlažní části k důchodkyním a ty "uchcávají", že malýmu to krásně ladí k očím, že ho mám dát do reklamy 😀 (asi za chvíli bude blonďák, zatím je to spíš špinavě blond, a má krásně modrý oči, kdo ho nezná, tak mi nevěří , že na fotkách na FB neupravuju ty oči do modré 😅 ). Teď jsem mu i pořídila 2 modré deky a přijde mi to k červené super. 😉 je fakt, že tyrkys by tak dobře nevypadala 😉