Jakou koupit trojkolku s vodící tyčí?

stylly
17. únor 2011

Prosím o zkušenosti a značky,..ještě lepší jsou odkazy a poznatky,... 😉
Děkuji předem
Mému synovi je něco přes rok a na jaře bych mu tohle ráda pořídila,..to víte kočár pro něj už není dost dobrý 😀 😀

hojda
17. únor 2011

Já myslím, že bude lepší rovnou odrážedlo motorka, ta tříkolka pak zbytečně někde leží a je opravdu jen na velmi krátkou dobu.

sonije
17. únor 2011

Tříkolku nekupovat... Na takový to popovezení je dobrá, ale jezdit na ní umět nebude. Nejlepší jsou se šlapkami uprostřed a ne vpředu, jak se prodávají nejčastěji.. I fyzioterapeutka nad nimi kroutila hlavou, že nejsou dobrý a kazí dětem přirozený vývoj nožek..
My jsme staršímu koupili v roce klasickou motorku a na popovezení golfky, na jejich rukojeď jsem ji vždycky navlíkla, když potřeboval popovézt a jízda na motorce už ho nebavila..
Co mám kolem sebe mámy s tříkolkama, tak si na ně převážně stěžovaly, byly nepohodlné pro dítě a narozdíl od kočárku se do nich nevěšlo tolik věcí (a že jich budeš časem potřebovat - bábovky, věci k vodě...)
Pro mě jsou to prostě vyhozený peníze...
Po motorce přišel first bike, následovat bude kolo, na občas půjčené tříkolce se nenaučil dodnes 😒

lukza
17. únor 2011

tak my ted amáme tříkolku a je super žádný kočár do obchodáku nemusím tahat vezmu tříkolku Luky je spokojený a ej to skladnější do auta než kočát a už se těším na jaro jak budeme jezdit venku jinak si pohlídej hlavně nostnost a nejlepší je jí vyzkoušet v obchodě aby se tam malému dobře sedělo a byl spokojený my jsmeto udělaly tak že jsme si jí nechaly složit na obchodě vyzkoušely a pak vzaly a říkal máme tu od 10měsícu

petruskaaa
18. únor 2011

My máme tříkolku od 9 měsíce a malá ji miluje,v létě jsme na ní drandili pořád a přes zimu jí máme v chodbě a pořád na ní chce jezdit.Na roce a půl dostala motorku (odrážedlo) a teď k 2 narozeninám dostane first bike.Podle mého nározu se na tříkolce naučí šlapat,na motorce odrážet aby poté mohla jezdit na firt bike (na tom bude teda jezdit až tak ve 2,5 letech tipuju) a naučila se udržet rovnováho a opravdovské kolo už pak bude hračka 😀 Ale my ji měli teda jen pro zábavu,jako náhradu kočárku jsme ji nikdy nepoužívali.Třeba tvoje dítko za chvíli ani o kočárek stát nebude.My ho máme od 17. měsíce na půdě a chodíme po svých.Tak že jestli chceš jako náhradu za kočárek,možná bych jěéště pár měsíců přetrpěla s kočárem a pak koupila rovnou odrážedlo.

fiallinka
18. únor 2011

máme tříkolku z Tesca - Smarttrike myslím, pěkně naprd 🙂, hrozně blbě se mi "vodí" a zatáčí a ostatně se Jurčovi ani moc nelíbí 🙂... šlapat neumí... takže ji nahradila motorka a teď už přejde na odrážecí kolo

lamarika
18. únor 2011

Tříkolku s vodící tyčí nekupovat. Sice supr věc pro maminku, ale z vlastní zkušenosti můžu říct, že dítko si velice rychle zvykne na vožení a že nic proto nemusí dělat. Později si to takhle představuje na všem. . . Radši koupit motorku 😉