Jakou mám koupit deku do kočárku?

eicul82
24. dub 2012

Tak chci koupit deku do kočárku, ale nestačím se divit kolik je druhů (Oboustranná deka fleece - bavlna, Merino deka, Oboustranná bambusová deka, Deky bavlna + microfleece, Fleece deka, Deka fleece oboustranná, Oboustranná deka fleece - bavlna, Španělská deka,....) Tak kterou? Nebo to neřešit? 😀

jarkalada
25. dub 2012

@eicul82 ježíš! 😨 😀
no my do kočárku berem úplně normální dětskou deku, jakákoli je zrovna po ruce, takže my to neřešíme 😎
Možná jen buď tlustší, když fouká, nebo slabší 😀 😀

eicul82
autor
25. dub 2012

@jarkalada No a teplejší je třeba která? 😀 Hodlám nakupovat přes net, takže ošahávat nebudu 😀

elana
25. dub 2012

@eicul82 dobrý jsou španělský deky-zaberou málo místa, ale jsou fakt hodně teplý. Jinak já kupovala deky zn. Satincare, mají hodně barev a jsem s nima spokojená. A pokud netrváš na netu, tak navštiv KIK, tam jsem pořídila deky, na který nedám dopustit v kočáru ani v postýlce, v nouzi se dají využít i jako podložka pod mimčo, třeba na přebalení nebo když ho potřebuješ prostě někam položit honem...z jedné strany je jednobarevný plyš (nebo co to je) s jedním vyraženým obrázkem, z druhé bavlna s potiskem (stejný obrázek jako na tom líci).

sarkaa
25. dub 2012

To je úplně jedno.....hodně v módě jsou ty španělské, ale jsou drahé jako prase a já myslím, že poslouží i obyčejná a o polovičku levnější. Já jsem koupila v lidlu asi za stovku takovou modrou, teplou a moc pěknou. Jinak mám na střídačku ještě dvě úplně obyčejné myslím, že taky z Kik.

mates22
25. dub 2012

@eicul82 výborná je taková ta španělská deka co je i zapínací, teplá a dělají ji bud´ bez a nebo s dírama na kšíry - když jí máš zapnutou je to vlastně fusak, když ne, je to normoš deka. Já si jí nemůžu vynachválit. Vypadá to tak nějak jako na obrázku..............................A když je tepleji, tak obyčejnou fleesku s potiskem..........

mates22
25. dub 2012

@eicul82 ale na červenec bude asi stačit lehounká, ve velkém vedru jsem přikryla jen takovou tou látkovou přebalovací podložkou co mívali v IKEA a nebo plínkou, aby se mi malá neuvařila (je červencová)

camelinka
25. dub 2012

ahoj,ja mam nejradsi ty ikeacky decky 😉 , deti sou hrozny byznys a lidi na to holt slysi 😉

anieanne
25. dub 2012

Taky jsem byla nejspokojenější s těmi z Ikea.

jenny.kay
25. dub 2012

I já se přidávám k dece z IKEA. Mám pléd IRMA za 29 Kč, aby byl teplejší, mám ho složený dvakrát na půl. Až teď budeme vytahovat sporťák, tak už ho budu skládat jen napůl, protože bude tepleji. Sice má holka světle modrý, ale za ty prachy mi to fakt žíly nerve 😀

ined77
25. dub 2012

@eicul82 ....ahoj 🙂 , já mám pro malou na zimu a na chladnější dny španělskou deku a na teplejší dny lehounkou fleecovou 😉 .ve vedrech jsem používala jen látkovou plenku, když byly děti maličké v hlubokém kočárku 🙂 .

jarkalada
25. dub 2012

@eicul82 jak píše Elana - dostali jsme 2 ty teplejší z Kiku. Stojí cca 249kč. Rozměr cca 70x100cm a z jedné strany má fleece?(je chlupatá😀 ) a z druhé je hladká. A je akorát tak velká do /našeho/ kočárku. Jsme teď už ve sporťáku, i když v úplném lehu a jednu dávám pod děti a druhou je přikryju.
A např. z těch slabších máme 2 z Ikea. Taky jsme dostali. My jako dárek, když někdo přišel, dostali vlastně převážně deky, takže jich máme zásobu, ale ty se fakt neztratí 😎

palomitacheca
25. dub 2012

Máme několik různých dek, které jsme buď pořídili, nebo dostali, takže vždycky nějakou vybereme 😀

millih11
Odpověď byla odstraněná
Zobraz