Jakou tašku na kočárek Quinny Zapp?

kachna78
11. dub 2014

Maminky, jakou tašku si mám pořídit na řídítka zappa? Ani jsem neviděla, že by se k němu konkrétně nějaká prodávala.....

marecekavendulka
12. dub 2014

tak jestli nebydlíš 200 km od nejbližší civilizace (třeba na Sibiři),tak zajdi do obchodu a zeptej se tam.jinak na heurece,internet máš,jak vidno 😎

luciekrasna
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tanis
30. čer 2014

@marecekavendulka Bože, to je odpověď "jak z nosu"...fakt...jestli nechceš poradit, raději nic nepiš...Ale někdo se zřejmě rád vozí po ostatních..

marecekavendulka
1. črc 2014

@tanis promin,ale myslela jsem to dobře,nic ve zlym,nemusíš hned vyskakovat jak čertík z krabičky,jen jsem to napsala dost neohrabaně..tak ještě jednou se omlouvám (zakladatelce).ale poradila bych jí stokrát to samé.

tanis
1. črc 2014

@marecekavendulka Já když si chci koupit cokoliv na kočárek, tak se taky nechodím rovnou ptát do obchodu, ale chci mít trošku přehled, co si kupují ostatní, jak to vypadá, jak to sedí nebo nesedí a kolik to stojí, případně recenze..Zrovna tohle by mě zajímalo taky, budu ho kupovat...

marecekavendulka
2. črc 2014

@tanis to já zas běžím do obchodu,jsem taková umíněná a samostatná,recenze čtu většinou až potom,protože stejnak vždycky koupim podle sebe 😀 ale pak se mužu divit,když koupím šmejd..no ale mám co sem chtěla 😀