Jakou značku kočárku byste doporučily?

smudlinka2019
18. srp 2012

Maminky,mám prosbu.Jakou značku kočárku by jste doporučily?Nechci se tady pak ptát na každou značku kočárku,který se nám bude líbit 🙂 a jinak budu rodit v zimě,tak jestli i máte zkušenosti pak s jízdou ve sněhu 🙂

pettule
18. srp 2012

Myslím, že to je hodně individuální. Každý hledáme a očekáváme od kočárku něco jiného. Za mě jednoznačně I´coo Peak Air. Měla jsem pro první a mám i teď a maximální spokojenost. Neměnila bych. 🙂

martinakl
18. srp 2012

Presne.. kocarku je dneska tolik, ze si musíš nejdriv stanovit priority a pak teprve hledat 🙂 Ja jsem treba hledala lehky kocarek, korbu rozhodne vic nez 70cm (coz je dneska celkem bezne), hlavne do města, ale aby zvladl obcas i teren. A taky za slusnou cenu, to je taky dost podstatny parametr. Vybrali jsme Coletto Giovanni. Ale ještě nejezdime, tak zatím nevim, jestli jsme vybrali dobře 🙂 Tak hodne stesti a pevny nervy pro vybirani, ja z toho pak uz silela 😀

mafeska
18. srp 2012

Já si stanovila priority a to takové že kočárek musí mít 4 kolečka, přední otočné, nafukovací, musí být lehký a dobře ovladatelný, stanovili jsme maximální částku kterou do něj investujeme. A taky se mi musí líbit 😀 Vyhrál to kočárek značky X-LANDER. Vidim jich na ulicích spoustu, jsou oblíbené a až na houpající se korbu, což je prý u těchto kočárků běžné, jsem maximálně spokojená. Je spíš ale do města než do terénu.

mufinka26
18. srp 2012

za mě peg-perego GT-3 completo 😉 má prostornou korbu, můžeš si nastavyt odpružení kočárku, má zabudované dva držáky na lahev, lehké skládání, hlavně je pak i sporták hodně prostorný a dlouhý 🙂 má i velký a praktický spodní košík (dá se do něj snadno dostat i když je sporták úplně v lehu 🙂

climb10
18. srp 2012

Jojo, souhlasím s Peg Peregem GT-3.... nejlepší kočár co může být 🙂

marcelkap
18. srp 2012

Jedo Fyn 4DS - maximální spokojenost. Parametry nebudu rozepisovat, to si určitě najdeš sama 😉
A můj další favorit pro případné další miminko je Brio.

f.miracle
18. srp 2012

Jané Slalom jednoznačně. Ale s hlubokým se mi osvědčil i Bolder, někdo ho tady zatracoval, já měla tříkolku z kolekce 2008, rodila jsem taky v zimě a s kočárkem se jezdilo bezvadně a hlavně byla hodně prostorná korbička, takže se tam náš čtyřkilový chlapeček v pohodě vešel s fusakem i dekou, bohužel ale mají nepoužitelné sporťáčky a vajíčka, myslím ve smyslu extrémně malé velikosti, vajíčko jsme od této značky tudíž ani nekupovali a sporťák jsme nepoužili ani jednou, šli jsme pak do Jané Slalom...

monka1987
18. srp 2012

Kocarku je dnes na trhu tolik ze je nekdy az tezke vybrat ten nejlepsi 🙂
ja jsem kocarky stridala mockrat a z vlastni zkusenosti mohu doporucit znacku Quinny 🙂
momentalne mame doma dva, Quinny Zapp a Quinny Senzz, pouzivame oba, jsem maximalne spokojena,
preji at najdes take ten nejlepsi pro vas 🙂

iret
18. srp 2012

jj, každému může vyhovovat něco jiného...,
já nedám dopustit na Jané, měla jsem nomada - a najezdil toho fakt hodně, denně 3 hodinové procházky jako základ-v zimě,v létě,ve vánici,v závějích, v dešti......vyzkoušela jsem i slalom a taky bezva-jen o tom,kdo co raději, malou jsem vozila 3 roky a ani jednou jsem neměla pokušení koupit si jiný kočárek nebo golfky, to pohodlí jsem malé už nemohla vzít 😉

sammaelka
19. srp 2012

Za mně v každém případě Cam Cortina X3 Tris Evolution, mám ho už od září a ještě jsem nenašla kočárek, který by mne oslovil víc.
Jinak tady u nás je taky oblíbený Camarelo Q12, má ho sousedka co rodila v říjnu a kámoška co rodila v prosinci a obě si ho moc moc chválí.

kuratkol
19. srp 2012

Za nás jedině Inglesina Magnum. 4 kola, výborná na jakékoliv roční období i do terénu, trjkombinace. Velký koš na věci a nákupy. Houpací, upravitelná výška rukojeti. Neznám lepší kočárek. Dobřee se s ním dalo vyjet na jezdících schodech, kde nebyl výtah. Spousta kamarádek kolem si ho koupila a jsou s ním spokojené.

kotatko
19. srp 2012

Za mě Quinny Freestyle. Měla jsem kočárků víc, ale všech krom tohoto, jsem se ráda vzdala. Tento mi přišel super konfortní pro mne i pro mimčo.

popellka
19. srp 2012

Za mě taky jedině Inglesina Magnum!! Do terénu perfektní, lehoučký, velký koš, obrovská jeho přednost - je drndací!!!!, prostrorný - jezdily jsme v něm skoro do roka. mám ho schovaný na druhé mimčo a rozhodně bych jiný nechtěla! 😉

petrusew
19. srp 2012

já mám jané slalom pro 2011 limited - rodila jsem v zimně, v hluboké jsem měla beránkový fusak a úplně v pohodě. Malá v něm byl spokojená, vydržel nám do 5 měsíců - malá šla pak do sporťáku, ale pozor, vešla by se ještě teď, ale chtěla vidět ven a hodně se mrskala, tak mi už hluboká nepřišla tak bezpečná. Spor. fakt super. Lehoučký a krásně zvládá terén i sníh. Je to teda tří kolka, někomu nevyhovuje, mě ano. Otočím se s ním na místě, krásně a jednoduše polohovatelná zádová opěrka a skvěte řešená pláštěnka na spor. Autosedačka v kombinaci je perfektní, nemůžu vytknout vůbec nic. Chtěla jsem lehký, lehce ovladatelný, hodně cestujeme a fakt zvládnu složit a dát do auta úplně v pohodě sama.
Ale nejdřív bych si na tvém místě sepsala, co od něj chceš a očekáváš a pak hledala. Přesně to jsem udělala a jsem spokojená. MMCH na Jané je strašně málo reklamací - což mi potvrdila paní v obchodě, taky mi rozmluvila Peg Perego GT3 completo - je těžký a na časté cestování autem to prý taky není. Ale - má velký košík pod kočárkem...což jsem nepovažovala za nutné....

ba0terka
19. srp 2012

Za mě jedinně X Lander.. Máme X3 z roku 2010 barvy Ocean a pro nás je to ten NEJ kočárek... Nafukovací kola,je lehký,krásný,snadno složitelný a hlavně má velká a pevná kola,nechtěla jsem aretační... a cena taky vyhovuje 😎 Bohužel už se místo X3 dělá myslím X1... je hodně podobná,ale přesné rozdíly nevím 😅

cutce
19. srp 2012

perfektni je concord fusion 😀

rory_g
19. srp 2012

Včera jsme byli u známých s 3. měsíčním chlapečkem, mají Adamex Zeix, je lehoučký, prostorný, nafukovací kolečka...hledala jsem ho na netu a vypadá dost dobře 😉 Jinak já mám vyhlídnutý Dada Paradiso, ale naživo jsem ho ještě neviděla.

nikoletka77
19. srp 2012

CasualPlay S 4, sjme s ním maximálně spokojené 🙂

elana
19. srp 2012

budu opakovat x příspěvků nade mnou: při výběru je bod č.1 stanovit priority a potom vybírat, dost se tím výběr zúží. Např. pro mě byla priorita č. 1 sedačka posaditelná na oba směry (vozím a hodlám vozit malého čelem k sobě, povídáme si, ukazuju mu), případně přehazovací rukojeť-a tím najednou vypadlo moře kočárků (např. zde vychvalovaný Peg Perego GT3, většina modelů Jané, Casualplay aspol.). Priorita č. 2, kvalitní zpracování, robustní materiál, žádná souchotina.

výsledek: Hartan Topline S. Jezdíme 14měsíců a spokojenost stále maximální.

schnek
19. srp 2012

je třeba si říct, co od kočárku očekáváš. S prvním jsem vůbec netušila a vybrala polskou čtyřkombinaci - katastrofa (těžkej, těžko ovladatelnej, mizerně skladnej, přehazovací rukojeť na prd - vůbec mi nešel s přehozenou uvézt atd.), po 3m šel. Vybrala jsem si Xlander XA a dojezdila s ním, ale znovu už bych si ho taky nevybrala - korbička se kinkala, sporťák nešel otočit do obou směrů, byl hodně otveřenej na zimu a přední kolečka klepala. Na druhýho jsem si vybrala Mikrus alu sprint. Vždycky se mi líbily kočárky Mutsy, ale byly moc drahý. Spokojená jsem byla moc, odjezdila jsem s ním i třetí. Chybělo mi u něj akorát polohování v hluboký korbě a plynulý polohování sporťáku (oboje už u nový kolekce je). Maximálně mi vyhovala možnost mít otočnou nápravu nebo to bloknout a mít tím pádem klasickej 4kolečkovej kočárek. Mít další, jen ho vyměním za ten novější vychytanější 😉 Na zimu bych hleděla na to, kolik je u vás sněhu - jestli dost, nebrala bych 4kolovej kočárek (s 3kolkou budeš sněhem rvát 3 stopy) s normálníma (nedvojitýma - opět rveš více stop) většíma kolečkama, ať se pak ve sněhu nenadřeš. Počítej, že s váhou kočárku + váhou dítěte projíždíš sněhem - s miminem je to ještě celkem ok, ale když tahneš 10-15kg ročního prcka, už to není nic moc) 😉

justinna
19. srp 2012

Spolehni se na sebe a svůj instinkt...My máme Bébécar Stylo class, od kterého nás spousta lidí odrazovalo...zvládnul s námi tůry v Krkonoších a každý den s ním chodím od sedmi do šestnácti kilometrů a je úžasný...Krásné zpracování, velká korba, super kola, aretace a je to vysoký kočár, takže u něho nejsem, jako polednice...Nedej na módní trendy, ale na kvalitu a provedení...Třeba vychvalovaná Teutonka je dle mého levný šusťák s plastem...

ja.na81
19. srp 2012

Teutonia Fun System (ne klasicka korbicka ale vlozna taska) - chtela jsem lehky, sedacku pro i proti smeru jizdy, predni otocna kolecka, dostatecne skladny (meli jsme tehda male auto), vloznou tasku jsme vybrali proto, ze jsme bydleli ve 3. patre, kocik jsme zaparkovala v prizemi a mimi vynesla v tasce. Vybirali jsme dlouho, ale nasli jsme pro nas ideal 🙂 Pouzivame 2 roky a za par tydnu v nem bude uz druhe mimi 😵

kamimik
20. srp 2012

Maximální spokojenost s Teutonií, krásně projede jakýkoliv terén, výborná manipulace i skládání.

moruse
23. srp 2012

Já si před lety vybrala Mutsy a teď ho budu vytahovat znova. Mám podvozek, co se pohybují zadní kolečka (dá se zaaretovat). Takže na jízdu po hladkých cestách super. Do lesa zaaretovat a velká nafukovací kolečka zvládnou vše.
Byla jsem v obchodě, zkusila se jezdit s hodně kočárky a tohle byl vítěz. Skládání do auta super.