Jakou značku kočárku vybrat?

lujdicka
13. říj 2013

Ahoj budouci maminky a maminky. Chci se zeptat, n trhu je tolik znacek kocarku a ja si nevim rady, ktera znacka je opravdu dobra. Slysela jsem o znacce CAM, ale zajimalo by me, jestli by mi nektera i jinou, at mam z ceho vybirat 🙂 Dekuji moc 🙂
Lucka

jenny.kay
13. říj 2013

@lujdicka To je hodně složité. Záleží, co od kočárku očekáváš, kde ho budeš převážně používat a kolik do něj hodláš investovat. Myslím, že ti tu každý doporučí něco jiného. Za mě osobně třeba jako hluboký kočár pro zimní miminko výborný DorJan Danny Sport, jako sporťák mi už ale nevyhovoval. Ten mám Baby jogger City Select. Spokojenost veliká u mě i u dcery a hlavně se dá přestavět na sourozenecký, což budu tak za měsíc potřebovat. Od CAMu mám golfky Portofino. Jsou pěkné, lehké, mají dobře přístupný košík a polohovatelná záda, což jsem všechno chtěla.

leni78
13. říj 2013

Já miluju tenhle. Splňuje všechny požadavky, které na kočárek mam. Tedy dříve bych rekla, ze bych chtěla větší nafukovací kola, ale dvou zkušenostech, ze cim víc dítě jede jak na trakari, tím spokojenejsi, tak opravdu pohoda.

https://www.youtube.com/watch?v=hV6-OsVdmpY
mooncaa
13. říj 2013

@lujdicka Já mám Teutonii, Cam má příbuzná a je to šílené hrkátko.

paracka
13. říj 2013

@lujdicka ahoj,my jsme dedili Espiro enzo evo 2010 vyroba,korbicka je jedna z tech vetsich,jde o trojkombinaci,sundas korbicku a nasadis sportak,ten jde jen po smeru jizdy a korbicka jde jen protismeru. Da se koupit autosedacka a adaptery nasadis na podvozek.kolecka jsou nafukovaci a predni aretacni. Ja sem moc spokojena i manzel 🙂 da se sehnat jezdeny za slusne penize. Hanka

boobinka
13. říj 2013

Mezi kvalitní kočárky se řadí i německá značka Hartan, pak taky Herqules dnešní Emmaljunga, Bugaboo, Easy walker, Icandy 😉 S Hartanem jsem velmi spokojená, jen mi stále chybí ty nafukovací kola, které v dnešní době mají čím dál méně kočárků.

veruska007
13. říj 2013

Mám Cam Pulsar ve městě a naprostá spokojenost. Manžel s ním jezdí i přes pole, ale tam to teda hrká. Ale jinak paráda, v MHD oceňuju brzdu na madle, kočárek se úžasně ovládá jednou rukou (vždycky řídím jen jednou rukou, ve druhé mám dvouletého prcka, chodím 2x denně na 3h procházky a kočárek jede skoro sám) a hlavně je lehký a má relativně úzký rozchod kol, takže sjedu po klasickém nájezdu, vlezu do všech dveří (to kamarádka s hartanem vůbec nedá) a má větší korbu než teutonie od druhé kamarádky. Mezi předními a zadními koly je relativně velký rozvor, takže jako jedna z mála vystoupím u nás na konečné z nízkopodlažní tramvaje na silnici bez pomoci.