Jaký byste si zvolili kočárek?

solokacka
7. únor 2010

Ahojte,bydlim kousek od mesta a jsem odkazana bud chodit pesky nebo autobusem MHD,vytah mame podle EU takze je menci nez ty klasicke stare,auto nemame takze autosedacku nepotrebuji.Rozhoduji se mezi dvouma kocarkama a to obe kolekce 2010 ale jedna je od znacky tako a druha od Dorjan,od tako to je Jumper X - Piratz a od Dorjan Danny sport 2010,ktery bys te si vybrali Vy?

Tako-Jumper X-Piratz

http://www.darababy.cz/zbozi/tako-jumper-x-pira...

Dorjan-Danny sport 2010

http://www.darababy.cz/zbozi/dorjan-danny-sport...

lenkasop
21. únor 2010

Mark33..... Môžeš mi napísať váhu kočíka Tako warrior a kočíka v- travel? Ďakujem. Vyberám z týchto dvoch. 🙂

mimisk
21. únor 2010

vaha kočika warrior podvozok má 11 kg a vanička 6 a šoprtová čast ma 6 kg,
V travel má podvozok 12,5 kg a vanićka 5kg, špotová 5

lenkasop
21. únor 2010

Ďakujem 🙂 keď tak porovnávam, stále sa mi zdá warrior lepší. Predtým som rozmýšľala nad bexou 4, teraz warrior a v-travel.

Existujú ešte niekde kočíky s prehadzovateľnou rúčkou? Asi by som chcela moc aj s prednými otočnými kolesami a prehadzovateľnou rúčkou,čo???? 😀 😀

romana29
21. únor 2010

Nějak na těch stránkách to Tako nemůžu najít. Osobně jsem pro Dorjan, i při denní mnohahodinovém ježdění se nám s ním po celý rok nic nestalo a i v zimě se s ním jezdilo dobře a jestliže budeš jezdit autobusem, tak lidi budou vědět, za co chytnout...u mnohých kočárů člověk neví, kde to chytit a tak radši nepomůžou...

mimisk
21. únor 2010

s prehadzovacou ručkou a otaćacimi kolieskami existju,ale tie kočíky sú podstate ťahšie

lenkasop
22. únor 2010

Mimisk ..... môžeš mi napísť názov takýchto kočíkov? Ďakujem 🙂

mimisk
22. únor 2010

bambino kočíky 2 dimenzia

brusinka.pusinka
22. únor 2010

já našla tento děvčata pokud se někomu zalíbí 😉
http://www.eshopbaby.cz/katalog/saturn-4-s-koca...

mark33
22. únor 2010

neviem či je to najlepšie riešenie, po prehodeni rúčky budeš zakopávať o predné kolieska

brusinka.pusinka
22. únor 2010

Mark já ho nekupuji já svůj už mám jen tady holky chtěli jak vypadají. Já jezdím s dorjanem a jsem na 100% spokojená jak s hlubokým který jsem využila 7 měsíců a kdyby si malá nesedala jezdila by jěště dál , a se sporťákem také . Nemnila bych sice není nejlehčí ale mě vyhovuje 🙂 🙂 🙂 🙂

lenkasop
23. únor 2010

Brusinka.pusinka.....môžeš mi povedať, koľko váži tvoj kočík? Dosť kočiek vraví, že by do warroiru nešlo, kvôli jeho váhe, len nám sa pozdáva viac a aj kvôli jeho výbave 🙂

brusinka.pusinka
23. únor 2010

Lenko, no pošlu parametry Mám danny pro sport 2009 ale už je nová kolekce do té bych také šla je vylepšená hlavně hluboká korbička 😉
Kolekce 2009
- moderní sportovní kočárek včetně hluboké korby
pro dítě od narození do cca 3 let
- přední kola otočná s možností aretace
- výškově nastavitelná rukojeť
- polohovatelná zádová opěrka (4 polohy)
- polohovatelná podpěrka nohou
- prostorný nákupní košík
- velká nafukovací kola
- možnost nasadit korbu i sportovní sedačku po i proti
směru jízdy
- 5-ti bodové bezpečnostní pásy
- odnímatelné přední madlo
- včetně nánožníku na korbu i sporťák, tašky na madlo
- v ceně pláštěnka na korbu i sporťák
- po dokoupení možnost převážet i autosedačku
- rozměry hlubokého kočárku: d88 x š60 x v116 cm
- rozměry korby: d82 x š32 x v63 cm
- vnitřní rozměry vaničky: d76 x š31 x v20 cm
- hmotnost hlubokého kočárku: 14 kg
- rozměry sportovního kočárku: d94 x š60 x v114 cm
- výška opěrky zad: 49 cm; délka lehu: 88 cm
- rozměry sezení: d26 x š30 cm
- hmotnost sportovního kočárku: 15 kg
- složená konstrukce: d91 x š60 x v32 cm
- průměr zadních koleček: 30,5 cm
- průměr předních koleček: 24,5 cm
Jsem naprosto spokojená svážím a vytahuji kočárek 8 schodů a často jezdím budem, a pořád v pohodě. Opravdu jsem s ním spokojená.

jajkax
23. únor 2010

Tak je to věc názoru ale mi méme kočárek Jumper X, a už bych si ho znova nikdy nekoupila.Ale nejsme v takový finanační situaci abych si mohla hned koupit novek kočár takže s ním budu muset tak do léta jezdit než koupíme jen nějaký golfky. Z hlubokou korbičkou jsem byla nadmíru spokojená ale ted se sporťákem teda ni náhodou.Když tam dceru(8 měsíců)chci dát do lehu, s nánožníkem.Tak v boudičce po stranách jsou dva otvory kterýma tam teda dost fouká takže tam neustále musím utěsňovat dekou.A ten nánožník(v poloze vleže)ji dá tak po bříško, což se mi zdá teda strašně nízko(kamarádky co mají jené kočárky ho mají pěkně vysoké-jakoby až po bradu), takže ji nadto musím dát vždycky peřinku nebo deku-a nevypadá to zrovna nejvíc vkusně-ale hlavně že je jí teplo. 😒

lenkasop
25. únor 2010

Ahojte, myslíte si, že aj vo warriore je problém ako má jajkax s Jumper X - keď dá šport. časť do ľahu s nánožníkom - krátky a sú tam diery????

Jajkax.... tie tvoje kamarátky majú aké kočíky? Ďakujem

jajkax
25. únor 2010

lenkasop:obě kamarádky mají V-cross což jsem myslela že je hodně podobný kočárek.Třeba hluboká korbička byla opravdu skoro stejná.Sporťák se tváří podobně ale ten nánožník je o něčem jiným

mimisk
25. únor 2010

tento rok sa na Jumperocjh začal šiť inak nanožník,takže už tam nie je taká veĺka diera babetko je zakryté dostatočne, to platí aj pri Warriore

jajkax
25. únor 2010

mimisk:ach jo.Tak to nám to o rok utaklo 😒

klariks
25. únor 2010

holky, co říkáte na černou barvu korbičky...miminko se má narodit v půlce srpna...myslíte, že by mu bylo v té černé korbičce víc horko než v jakékoliv jiné barvě?

mimisk
26. únor 2010

mamićky čo majú čierné koćíky si nesťažovali źe by im bolo horko

lenkasop
26. únor 2010

Tak to stále rozmýšlam V- cross ( 4-kolesový) a warroir. Nemáte s nimi niekto skúsenosti, viem,že warrior je novinka,ale predsa, ak by mal niekto skúsenosť a podelí sa, budem rada 😉

mimisk
26. únor 2010

neviem či warrior má niekto odskúšaný,lebo je to kočík,ktorý sa predava asi len mesiac ☹

lenkasop
26. únor 2010

tak aspoň časom sa snáď niekto ozve 😉

mimisk
26. únor 2010

škoda ,že nemate šanco si vyškušať osobne,predsa sa potom lepšie rozhoduje

lenkasop
26. únor 2010

Možno dovtedy sa mi podarí si ho naživo omrknúť 😉

zuzul1310
26. únor 2010

Teraz sa chystám na kúpu šiesteho kočíka takže aké také skúsenosti mám, u mňa vedie na celej čiare značka Jané a Jané Slalom je pre mňa tou najlepšou voľbou, práve ideme kupovať Jané energy golfáč na leto a v zime sa zasa vrátime k slalomu. Pevná konštrukcia, veľa miesta pre väčšie dieťa, polohovanie do úplného ľahu, uspávam v ňom malého aj vnútri. Dobrá ochrana pred nepriaznivým počasím, veľký nákupný košík, super ovládanie jednou rukou, ručná brzda, proste geniálny kočík. Ak by sme mali ďalšie dieťa tak rovno kúpime nový slalom s vaničkou a máme na tri roky pokoj .

mirka755
11. kvě 2010

klariks: černé barvy bych se určitě nebála, uvnitř jsou korby bílé takže tam není rozhodně vedro jak každý říká. Na přímém slunci s miminkem stejně nebudeš celý den. Já měla černé golfky a bylo to úplně v pohodě, odjezdili jsme s nimi i dovolenou v Řecku a že tam bylo denně 30-35st.

Podle fotek vypadá nový Warrior hodně dobře, dokonce i sporťák má vysoko nánožník takže na dítě určitě netáhne. Já tohle teda neřešila, Ondráš šel do sporťáku v 5ti měsících a vozila jsem ho jen ve fusaku s ukončovacím dílem a zima mu nebyla. S Jumperem vlastně jezdím už 10 měsíců a zatím jsem spokojená, ještě se nenašel kočárek, který by mi mého "miláčka" nahradil 😀 . A to mám kolekci tu úplně skoro nejstarší