Jaký byste si zvolili kočárek?

solokacka
7. únor 2010

Ahojte,bydlim kousek od mesta a jsem odkazana bud chodit pesky nebo autobusem MHD,vytah mame podle EU takze je menci nez ty klasicke stare,auto nemame takze autosedacku nepotrebuji.Rozhoduji se mezi dvouma kocarkama a to obe kolekce 2010 ale jedna je od znacky tako a druha od Dorjan,od tako to je Jumper X - Piratz a od Dorjan Danny sport 2010,ktery bys te si vybrali Vy?

Tako-Jumper X-Piratz

http://www.darababy.cz/zbozi/tako-jumper-x-pira...

Dorjan-Danny sport 2010

http://www.darababy.cz/zbozi/dorjan-danny-sport...

editah222
7. únor 2010

Kdybych si měla vybrat jen z těhle dvou tak bych brala ten Dorjan, ale to jen protože se mi vic libí 🙂 Zajela bych do obchodu a s obouma bych parkrát projela prodejnu, to častokrát rozhodnutí ulehčí.

solokacka
autor
7. únor 2010

Jenomze problem je ze to je nova kolekce pro rok 2010 a u nas ji jeste neprodavaji,ja bydlim v Prostejove,ja jsem ji poprve videla na netu.

solokacka
autor
7. únor 2010

Jeste jsem zapomela dodat ze jsem se rozhodovala mezi kocarkama fast rider a Jumper ale co jsem cetla o nich tak me to odratilo,pak me aji odradilo ze kamoska ma podobni kocarek od taka jak je fast rider a nadava na nej jak je tezky a aji se blbe sklada do auta,na jumper jsem zas slysela ze jsou tam hrozne blbe ty male kolecka ze merijou 16cm a ze se snema blbe jezdi ve snehu.

editah222
7. únor 2010

SOlokacka - to je náhoda, já jsem taky z Prostějova 😀
Každej kočárek má něco, žádnej ideál není. Ve sněhu se docela blbě jezdí s každým kočárem, nikdy to není taková pohoda jako bez sněhu 😉 Byla jsi omrknout kočárky v Berušce na Svatoplukově? Tam maji celkem velký výběr.
Já jsem kočár taky vybírala docela dlouho, je to složitý.

solokacka
autor
7. únor 2010

ten je moc drahy ja jsem chtela tak do tech 8 000kc

lumixii
7. únor 2010

solokacka: tak můj favorit je pro změnu Tako X Jumper... Piratz super barvičky.. 😉

teessa
7. únor 2010

já dorjan páč ho mám 😀 takka sou zbytečně těžký dle mě

lenkasop
8. únor 2010

Lumixii - videla som ťa aj na inej diskusii na Q12, ešte ho máš? Aký je?

brusinka.pusinka
8. únor 2010

sokolačka já mám drjan 2009 a kdybych měla znovu vybírat beru novou kolekci. Mám jen ty nej zkušenosti i ve sněhu i v terénu i ve městě . Sice není nejlehčí ale co by člověk chtěl za ty penízky. Toto je můj názor a já můžu jen doporučit. A nová kolekce je skvěle vylepšená hlavně hluboká korbička.A pokud budeš objednávat přes net a bude se ti líbit jiná kombinace tak se neboj říct oni ti rádi bezproblému vyhoví. třeba když budeš chtít víc vzorku na látce a podobně 😉 Přeji hodně zdaru při výběru 😵

brusinka.pusinka
8. únor 2010

A sníh zvládáme a složení do auta je jednoduché,i můj 15 letý syn to zvládá sám 😉

tymothy
8. únor 2010

Z těchto 2 bych brala taky toho Dorjana - to Tako má strašně krátkou korbičku na můj vkus (pokud byste měli větší mimčo, molo by se vám stát, že byste museli ve 4 měsících do sporťáku). A také je strašně těžké.

lumixii
8. únor 2010

LENKASOP: Už ho nemám, měla jsem ho necelých 5 měsíců. Hluboká korbička pohodička, ovšem se sporťákem jsem nebyla spokojená vůbec... tak jsem ho prodala a koupila jinej..

mirka755
8. únor 2010

solokacka: já mám Tako X-jumper Wheels a šla bych do něj znovu. U nás na sídlišti má paní Dorjan a je oproti Taku hrozně maličký, u Dorjan 10 píšou že má korbu 81cm - což je super - pokud zase nešálí lidi 😉.
tymothy: a kde jsi vzala že je Tako X-jumper těžký 😝? Spousta lidí si řekne TAKO - klasické čtyřkoláky mají 20kg - tak je mají všechny typy - ani náhodou. Kočárky od nich s otočnými koly mají cca 13-15kg, jezdím každou chvíli MHD a je krásně lehoučký - i co se týče jízdy :o)

tymothy
8. únor 2010

No v tom popisu bylo napsáno, že verze sporťák má 17 kg - což mi přijde fakt hodně. Já jezdím s Maritou, ta má asi 14 - 15kg jako hluboký kočár a už mi to připadá dost....

mirka755
8. únor 2010

já jsem teď našla 16kg 😀 , každý to má uvedeno jinak 😉. Ono je rozdíl kočár s otočnými koly a bez, já je mám furt na volno a zdá se mi prostě lehký. Švagrová měla čtyřkolku bez otočných a byla to makačka - furt nadzvedávat a srovnávat. Ony ty otočná kola hodně ušetří

zuzuj
8. únor 2010

my sme objednali Dorjan 2010, videla som nazivo a je naozaj taky ( co sa tyka vanicky, a sportovej korbičky ) velky ako pisu..a podvozok je zase maly, takze sa zmesti aj do nasej malej Fabie... studovala som ho asi vyse hodiny nazivo a nenasla som ziadnu chybu, mne sa zase az tak dizajnovo nepaci ale naozaj vyzera super premysleny, vylepseny takze za tu cenu nie je co riesit. O Tako som pocula, ze nie su az tak kvalitne ale neviem sama posudit. Dorjan 2010 by nam mal dorazit koncom februara, takze potom pripadne sa ozvi do IP, mozem poreferovat...

mark33
9. únor 2010

zuzuj kvalita kočíka Tako sa s DorJanom žiaľ nedá ani porovnať, Tako je tak do detailov prepracovaný, že nie je čo riešiť 😉

matenka
9. únor 2010

tako určite nie je do detailov prepracovaný, také kočíky sú v iných cenových reláciach a aj tam sú chybičky 😒
suseda má tako a chváli si ho, skúšala som ho je veľmi pekný ale maličký a prišiel mi dosť ťažký, ale pre porovnanie s x landerom, v podobných cenových reláciach sa pohybuje baby smile v max, a celkom si ho chvália

mark33
10. únor 2010

matenka jasné, treba zvážiť cenu verzus kvalita, myslel som na porovnanie s kočíkmi v tejto cenovej relácie, veď nikto tu neporovnáva škodu s mercedesom 🙂

A videla si už tako varior?
http://www.e-kociky.sk/?search-results,19&sPhra...

lenkasop
11. únor 2010

Kočky, viete mi povedať aký je rozdiel medzi - Tako jumper X piratz, Tako warrior, tako x baby girl a tako x baby pick? Je tu niekto, kto sa do toho vyzná. Mne pripadajú rovnaké. ☹
Človek aby sa v tom vyznal. Ďakujem

mimisk
11. únor 2010

Tako jumper X piratz, tako x baby girl a tako x baby pick je rovnakýlen rozdiel sú v tom,že každý má inakšie šitie,
Warrior je úplná novynka roku 2010 má väčšiu vaničku oproti Jumperu a vynovenú konštrukciu,ak by som dala prednosť tak Warrior ,videla som ho a mala som možnosť ho vyskúšat je výborný

lenkasop
11. únor 2010

Mimisk - ďakujem za vysvetlenie - keď máš taký prehľad, pracuješ v tejto oblasti 🙂 ?

mimisk
12. únor 2010

ano pre hlavne tejto značke

boobinka
12. únor 2010

maminky, jak se jmenuje kocarek co vypada skoro stejne jak youpala, ale predni kolecka ma narozdil od youpaly nafukovaci?

lenkasop
14. únor 2010

Tak to je dilema - V-cross - Tako Warrior alebo Bexa B4 ☹ ☹

Človek si myslí,že to bude v pohode, vie čo a asi aký kočík a zrazu ..... a dilema je tu. Mne sa zdajú všetky tri super, ale ktorý je ten naj z nich?????

mimisk
15. únor 2010

každý koćík ma svoje plus a mínus,teraz to uz zaleži , pri ktorom zavaží to plus, ja môžem povedať že všetky tri kočíky sa mi pačia i keď tie dva som videla len na obrázku

lenkasop
15. únor 2010

ĎAkujem,
tak mi nič neostáva, len čítať názory užívateliek a rozhodiť siete. 🙂)

mimisk
16. únor 2010

funkčne sú všetky tri rovnaké,ale potom zaleží od šitia a vzhľadu ,ktorý by sa ti pozdával ,tušiím źe v teme bexa sa písalo,že bexa je troška vyššia nemôžem to posúdiť lebo som ho nevidela v skutočnosti, mne sa teraz zapačil Warrior je dobre premyslený a je tam super taška na rukoväť,je troška vyšší ako Jumper asi keď som si ich vedľa seba postavila tak 5 cm,Ak by si mala možnosť treba sa popozerať ako vyzerajú v skutočnosti

mark33
17. únor 2010

V-travel má rovnaký podvozok ako Warrior, je v predaji aj verzia v-travel alu takže odlahčeny. ak potrebujes vlačit kočik po schodoch tak je to podstatne