Jaký fusak do kočárku Easywalker?

werinka1
1. pro 2013

Mám kočárek pro dvojčátka easywalker. Pořídila jsem zimní fusak easywalker, ale je zřejmě pouze pro sportovní verzi, do korbiček ho nelze narvat, nebo ano, ale dost špatně a pak nejde stáhnout a miminku tam fouká. Máte někdo zkušenost jaký fusak by tam šel? Líbí se mi třeba bunker lodger, ale taky netuším zda by bych ho tam napasovala. Díky za každou radu a zkušenost!

bejatka333
1. pro 2013

ahoj, měli jsme taky kočarek easywalker pro dvojčátka a na zimu jsme měli fusáky lodger bunker. Děti jsou narozené 27.12.2010. Děti byly vážně v teploučku a navíc se do korbiček dobře vešly.Za mě velká spokojenost, fusáky Lodger rozhodně doporučuji!

katka_21
1. pro 2013

Podle mých zkušeností pasujou dobře do dvojčatových kočárků fusaky G-mini (po odepnutí prodlužovacího dílu 😉 )

caboonek
1. pro 2013

Ahoj, kamarádka má EW sky a má rostoucí fusak od Emitexu.

hojda
1. pro 2013

Mám vyzkoušeno více fusaků, Loger nám moc nevyhovoval, nejdou odepnout nožičky pro chodící dítě, takže špinavé dovnitř do fusaku, nebo přezouvat, nebo návleky. Navíc zimní vložka u něj není až do nohou, je šitá do sedu, takže pod miminkem, které ještě jen leží, se trošku hrne 😒 . U nás (a nejen u nás i na dětském veletrhu) vyhrál fusak český výroby Dita Tábor s Outlastem s termoregulací. Nádherně měkký, dá se rozšířít i prodloužit, odepnout spodek, opravdu vychytaný!

aajda
1. pro 2013

Sice taky obvykle propaguju ten Outlast (Dita Tábor), ale zorvna minulý týden mi kámoška říkala, že jí nesedí do EW dvojčecího sporťáku - ty průstřihy na pásy má v blbých místech, takže jí děsně sjíždí.

olusenka
1. pro 2013

do hluboké korby dávám zatím zimní flauš. zavinovačku do autosedačky od Emitexu a při větší zimě to plánuju vyměnit za klasický fusak od Emitexu. Pro menší dítě tedy vlastně miminko se dá spodní část odepnout, protože jinak má vydržet až do 3let. Ještě jsem ho tam nezkoušela dát, ale vím o několika maminkách, co ho v hluboké korbě používaly.

Stejně je ta korba tak maličká, že to miminko tam dlouho bohužel nevydrží, ale dát sotva půlroční miminko do sportovní korby si moc nedokážu představit. Do jiné ano, ale do sportovní korby EW ne.