Jaký fusak do kočárku Maxi Cosi?

kacenkag
8. lis 2010

Prosím o radu, mám kočárek Maxi Cosi Mura 3 a vybírám zimní fusak, ten jejich originál není prý extra teplý. Máte někdo zkušenost, když na tomto kočárku je ta opěrka mezi nožkama, jaký fusak? Kupujete jen s nohavičkama, nebo jde na zimu opěrka vyndat a dát fusak normální, nechybí ta opěrka tam nijak? Děkuju moc

vendulak
5. říj 2011

Zkusím téma vyzdvihnout, zajímá mě přesně to co @kacenkag prosím není tady tedy někdo kdo by měl zkušenosti jaký fusáček do Mury? Díky 😉.

x142071
24. říj 2011

Já jsem si koupila originál do sporťáku teď z nové kolekce 2012. Hrozně se mi líbila nová růžová barva! Jestli je dostatečně teplý, to zatím nemůžu posoudit, dorazí mi asi za 3 týdny. Ke kočárku mám i originální nánožník od Maxi cosi, co jsem zjišťovala, tak se prý už nevyrábí a pouze se doprodává. Zkoušela jsem asi v 5 internetových obchodech a až v posledním ho měli ještě skladem. Chtěla jsem to mít všechno stejně a ne každý pes jiná ves...Ale je fakt, že doplňky Maxi cosi jsou hrozně předražené!!! Nánožník se mi zdá dost teplý, zevnitř je hřejivý flees, zvenku nepromokavý, jsou tam i kapsičky na ručičky pro větší dítko. Co mě hodně zklamalo byl fusak Maxi cosi Cocoon do hlubokého kočárku. Nejvíc mi tam vadí ten poštářek, který je přišitý napevno a při použití v autosedačce je mimčo teda dost zkroucené, protože to prostě zavazí. Vyřešila jsem to tak, že si nechám u švadleny poštářek přešít na suchý zip nebo na patentky, abych ho mohla podle potřeby oddělat.