Jaký fusák vybrat?

monny89
21. zář 2011

Ahojky maminy, zrovna váhám nad výběrem fusaku (kočárek mám V Travel), poraďte.. Jaké máte zkušenosti a který doporučíte. Vím že hodně se doporučuje Emitex Combi, ale co jiné značky? Jsou tak špatné???
Budu ráda za vaše názory a zkušenosti. Díky 😉 😉 😉

kacasim
16. lis 2011

Já měla Emitex a nemohla jsem si ho vynachválit! Hodně mamin si chválí i Aesthetic a Lodger. Existuje dokonce kopie Lodgera, kterou vyrábí Emitex, jmenuje se Cocoon.

lajla
17. lis 2011

ja si ted znovu objednala lodger i s nahradni vlozkou ,tyto fusaky jsou fakt super, velke prostorne..od narozeni..super je stahovani kolem hlavicky, nepromoknou...
uvazuju jeste ze bych zkusila i cocoon od emitexu..nemate nektera?

skusa
25. črc 2012

Ahoj, pokusím se obnovit toto vlákno. Čekám zářijové miminko a přemýšlím, jaký fusak zvolit. Teď jsem našla v akci tento http://www.babylife.cz/babylife/eshop/0/0/5/491... . Myslíte, že bych ho mohla mít třeba s dečkou i na zimu, když je psaný do přechodného období nebo na mírnější zimu? Děkuju za jakýkoli názor 🙂

zoriazz
13. srp 2012

Dobrý den, zkuste se podívat ke mě do profilu, máme fleecové celoroční fusaky - na českou zimu je vhodné doplnit je korbičkou, jsou z teplého fleecu a čisté 100% bavlny, máme 5 krásných vzorů. Nahoře se přehnou a nesjíždí, vrchní díl lze zcela odepnout a můžete mít ze spodní části jen podložku do kočárku. Ráda zodpovím Vaše případné dotazy. 😉

sabca21
21. zář 2020

hlavně je dobrý kupovat fusak už teĎ, protože potom už taky nemusí být ty dobré a kvalitní a je to hodně přebraný