Jaký je golfáč Moon Buggy Fit?

monik111
8. dub 2008

Ahojte,
moc se mi ten kočár Líbí. Chtěla bych tu trojkolku. Tak jestli už s ním někdo jezdíte,tak poreferujte 🙂 🙂 🙂
díky.díky, 😉

sisstin
20. dub 2009

krista: no zaplatila jsem 8.4...a dneska se mi už zdálo, že to je nějak dlouho...a začla jsem si číst hodnocení...a nic moc teda 😖 jako až ted jsem si přečetla podmínky..a u kočáru maj až 14dní po připsání platby...tak to by měli ještě čas 😕 jsem zvědavá, co mi paní odepíše, pže už jsem ji urgovala 😖 ale spousta hodnocení je ve stylu, že na balík čekali klidně i dva měsíce 😲 popř. vůbec nedošel..a pak zas dlouho vraceli peníze 😝 mě by fakt nenapadlo, že obchod s max. počtem hvězdiček a s 1800 hodnocení by mohl bejt blbej..no příště si budu číst i ta hodnocení zpětně...tohle se mi teda ještě na MMB nestalo 😠 no snad to bude v poho 😕

krista
20. dub 2009

Siss to víš ty hvězdičky si můžou na MMB zaplatit (aspoň jsem to někde četla) takže to bohužel nevypovídá o tom jaký je to obchod 😅 od 8.4. to je celkem parta času, no ale do dvou dní tak peníze určitě byly, takže tak 10.4. tak to už maji vážně nejvyšší čas 😖

kubinkov
20. dub 2009

K paní na MMB: v neděli jsem jí poslala dotaz, v pondělí objednávku a platbu a další úterý jsem měla vložku doma. Maximální spokojenost. 🙂

sisstin
20. dub 2009

krista: jj..ty hvězdy se platí, já mám jen jednu..na moje obchody to stačí 😉 ale zas těch hodně hvězd není zrovna levná záležitost..tak jsem myslela 😔 no..příště radši nemyslet 😝 já toho vůbec čekám docela hodně..a furt nic jako 😠

krista
20. dub 2009

Siss já nemám žádnou 😀 😉
Tak to já se vždycky tak nadchnu, jako pro tu vložku 😅 neni to teda ještě tak dlouho co jsem to posílala, min. týden to bylo, ale dorazit jí ta látka určitě měla, já jsem na nervy, protože to byl snad poslední kousek co se v ČR dal sehnat (protože tu fabriku zavírají) a já jí hrozně chtěla, dala jsem za ní hodně peněz a manžela by ze mě taky už asi trefilo 😝

Kubinkov to je super 🙂

sisstin
20. dub 2009

kris: no mně to právě platili rodiče...a mamka to chtěla vzít z normoš i-net obchodu..a já furt, že neee..že na MMB je to o litra levnější...a tak...a jestli budou nějaký problémy, tak mě asi zabijou 🙄 😅

krista
20. dub 2009

Siss hoď mi do IP ten obchod, ať se poučím taky prosím 🙂
No to chápu, taky jsem vždycky na nervy když posílám prašule předem, kočárek jsem teda brala z obchodu odkud mám první, ve čtvrtek jsem objednala, poslala peníze a v pondělí byl doma, tam je to prostě co se dodání týče úplně blesková akce 😵

sisstin
20. dub 2009

krista: já zatím nikdy s ničím neměla problém..a to mám asi 90% věcí z netu..vždycky bylo všechno v pohodě 😝 ...tak doufám, že se kočáru nebo případně peněz dočkám 🙄

krista
20. dub 2009

Siss já naštěstí taky a díky bohu za to, nejsem charita 😅

sisstin
20. dub 2009

holky..pak písnu, jak to dopadlo..mějte se 😉

sisstin
20. dub 2009

tak paní mi odepsala, že zjistila, že u kočárů nejsou boudy ani nánožníky..takže musí znova do skladu..ale prý nejdéle zítra nebo ve středu posílá..to jsem zvědavá teda 😝

krista
20. dub 2009

Siss to zjistila brzo, boudičky ani nánožníky? To byl teda pěkně holej ten kočár, možná proto ta dobrá cena ne? 😀 😅

sisstin
20. dub 2009

krista: prej ji na to upozornily ženský, co maj už kočár doma..ona je nerozbalovala..ehm..potom, co jsem vyčetla v hodnocení, si tahle baba jen neustále vymýšlí důvody, proč balíky neodešly a podobně...asi budu ráda, když se vůbec kočáru dočkám 🙄

krista
20. dub 2009

No tak to mě mrzí, ale stejně nechápu jak jí ty kočárky chodí, přece jenom i výrobce ti to snad pošle s boudou i nánožníkem ne?! Je to divný no, i kdyby si se teď rozhodla ať ti vrátí peníze tak se zase nedočkáš, tak teď už asi počkáš co?

sisstin
20. dub 2009

krista: ona si to prej brala ze skladu..no nevim, další kecy...schválně ji ve středu pošlu mail, at mi zašle číslo balíku 😉 se vsadim, že bud nebude reagovat..nebo si nějakej vymyslí...bych si fakt nejradši nakopala do prdele, že jsem si ty hodnocení nepřečetla dozadu 😠 😠 😠 😠

krista
20. dub 2009

Nic si z toho nedělej, kočárek určitě přijde, přeju ti to, myslím že to posílá PPLkou že? Tam jde pěkně sledovat kde balík zrovna je a kdy ho dostaly, tak jsem zvědavá 😲

sisstin
20. dub 2009

krista: já si zaplatila CP 😉 dodejce nechci 😉

listickaa85
20. dub 2009

ahoj tak dneska po marnách pokusech a shánění o moona černého jsem se nechala ukecat paní v obchdě a přivezla jsem si Marka3 a zatím jsem teda nadšená a malý který už nechtěl do kočáru teď sám do nového Marka3 nalézá a musíme ho vozit. S paní v ochodě jsme měřili a zkoušeli váhu a myslím že je to opravdu stejné měla tam poslední moon v malinovce. t 😀

listickaa85
20. dub 2009

kristo děkuji za foto to jsem právě chtěla vědět jestli je to stejný.
Jinak po pokus a shánění o černého Moona jsme se dnes nechala ukecat paní v obchodě a přivezla jsem domů Marka a zatím jsem teda moooc spokojená. mrňous hned v obchodě do něj nalezl a ted ho musíme pořád vozit a on tam sedí jako PAŠA. ve starém zopa fusion už nechtěl jezdit. 😀

listickaa85
20. dub 2009

pardon že je to dvakrát nějak mě brzdí net a pak to tam naskákalo všechno najednou 😅 😖

krista
20. dub 2009

Listicka to jsem ráda, že jsi nakonec koupila a jsi spokojená 😵 tahle diskuze se pomalu mění na Marky 😀 mě to taky přišlo všechno totálně stejný a jsem moc ráda za to polohování, Kristýnce se tam taky líbí, ale jaksi nám tam začla bojkovat spaní a to nevím proč ☹ i když je sebevíc unavená tak brečí a neusne 😔 s ní to teda nikdy v kočárku nebyla sranda, odmala příšerný hysteráky, ale na to spinkání teda problém nebýval, teď musí spinkat doma, ve své postýlce, ve svém pokojíčku, hraběnka naše 😝

Siss tak dej vědět jak to pokračuje 😉

sheherazada
21. dub 2009

siss, tak já když kupovala moona a byla sem i v obchodě, tak to normálně od výrobce chodilo celý včetně nánožníku. Akorát se nevěělo, v jaký krabici je jakej nánožník, jsou dva tyÿ, jeden se zipem a druhej bez zipu. Ale myslím, že je blbost, aby boudička chodila zvlášt. Ten nánožník, to možná jo, prodávaj je i samostaně, ale boudička? Kdo by si to kupoval bez ní. Já taky všchno kupuju po ntu, ale kočárku sem se bála, takže sem pro něj radši jela, ale přecijen v Praze je obchodů hodně, takže sem ho měla i levně.
Teda holky jak se tu psalo o tom ulomeným kolečku, tak já mám od tý doby strach🙂)) abych ho někde neulomila🙂))

sisstin
23. dub 2009

čau holky..tak jdu dneska psát hvězdě mail, at mi pošle číslo balíku, když nejdéle včera odeslala 😝 jsem zvědaf 😝

krista
23. dub 2009

Siss tak jsem zvědavá jestli ti někdy přijde 😀 a i kdyby ti to číslo nedala tak cinkni na poštu a nadiktuj svou adresu a oni ti řeknou jestli pro tebe je něco na cestě nebo neni, už jsem to takhle taky ověřovala 🙂

sisstin
23. dub 2009

krista: já tam dneska jdu, tak se můžu zeptat 😉

krista
23. dub 2009

To je dobrej nápad 🙂

sisstin
23. dub 2009

krista: sice jí tam přibyly 4 nová kladná hodnocení, ale to byly nějaký kraviny jako organizéry a tak..ale teda i kočárek a helma..tak furt doufám, že se dočkám 😅

krista
23. dub 2009

Určitě se dočkáš, otázka je kdy 😀

sisstin
23. dub 2009

krista: tak já na něj nějak zas šíleně nespěchám...hlavně, aby vůbec někdy byl 😅

krista
23. dub 2009

Holky tak mi dorazila vložka do Marka, fotky mám v albu, je fakt krásná 😵
Musím počkat až se šmudla probere, abych mohla vyzkoušet do kočárku 😵