Jaký je golfáč Moon Buggy Fit?

monik111
8. dub 2008

Ahojte,
moc se mi ten kočár Líbí. Chtěla bych tu trojkolku. Tak jestli už s ním někdo jezdíte,tak poreferujte 🙂 🙂 🙂
díky.díky, 😉

zuzanat
27. kvě 2009

ahojte, premyslam nad tymto kocarom, pretoze som mala vyhliadnuty babyactive slapi, ale ten nemam kde vidiet na zivo. Preto sa chcem spytat tych co maju starsie deti, nie je kocik tazko ovladatelny? moj syn ma 13m a 10,5kg, tak sa bojim, ze ked tam nie je klasicka spojena rucka ci nebude tazky a hlavne v zime, ked bude sneh, kedze aj kolieska su dost malicke.
Dakujem 😉

kubinkov
27. kvě 2009

Zuza: Je to lehoučký golfáč, do terénu a sněhu to není to pravé ořechové. 🤐 😨

martufa
27. kvě 2009

Ještě jednou díky lenkicka za míry a nákres, zítra doufám přijde látka tak se do toho pustím a kočárek snad taky do konce týdne dorazí 😉

lenkicka
27. kvě 2009

tak pak písni, jak Ti to šlo...ráda jsem, že jsem Ti mohla pomoci 🙂
Tvoje Gábinka má stejný úsměv jako můj Šimi 😀

martufa
27. kvě 2009

Copak naše Gábinka, ta pochytá jen to nejlepší 😉 od Lucky a Amálky a mě olezou vlasy 😀

akzeret1
27. kvě 2009

zuzanat:mam moona a skoro 2,5letou dcerku a odhaduju 15kilovou a zvládam řídit jednou rukou a ve druhé mam odrážedlo 😉 ovládá se pořád dobře,akorát ještě,že mam po malý sporták s nafukovacími koly protože moon je v zimě naprd,ve sněhu jsem s ním absolutně nemohla projet,šla bych spíš do golfek 😉

krista
27. kvě 2009

Lenkicka tak kdyby si teď někdy kupovala tu Safety tak dej vědět jak jsi spokojená s ní, já teď přemýšlím že měla docela velké ty cvoky na zacvaknutí, tak nevím jak to bude držet na tomhle, ale na sporťáku mi držela opravdu výborně! 😉 Dneska mi malá clonu zase strhla, rovnou doma, tak jsem se naštvala a už jsem ji tam nenandala 🙄

Zuzanat já si taky nemyslím, že by to byl kočárek do sněhu, v zimě ho vyměníme za kočár s většími nafukovacími koly.

lenkicka
27. kvě 2009

ok, Kristo, určitě písnu 😀

vladkaz1
27. kvě 2009

kocky na rychly presun je fajn ale ja som neni moc spokojna ovlada sa dobre ,ale neviem si nejko zviknut 😒

martufa
27. kvě 2009

Vladkaz1 nestraš mě já ten můj kočárek čekám každým dnem. I když je pravda, že ho chci hlavně kvůli dovolené, protože tramp nám zabere většinu kufru u auta. a náš tatínek potřebuje na dovolenou div ne přívěs, aby zbalil všechno co potřebuje 😀

vladkaz1
27. kvě 2009

takto neni zly , je super na presun pohodlie ma dietatko fajn .. len stale nemozem dojst na to co mi na nom vadi 🙂 mozno to znie hlupo .. ale uz by som si ho nekupila 🙂
Mam ho velmi pekny .. co mi vadi no rucky mi pridu take plastove , kolecka mi vadia ze mam uz taku zodratu tu gumu da sa to kupit jasne a nanoznik mi pride strasne siroky mi to odstava .to polohovanie by mohlo byt aj lepsie nie len na tu snurku su suchy zips . ale inak na presun do obchodu do mesta je super 😉 podla mna budes spokojna

martufa
27. kvě 2009

No já mám koupený z druhé ruky espiro magic4 a ty máš který?

vladkaz1
27. kvě 2009

Nie ja mam Moon bugy fit.. ja som si myslela ze hovorite o nom ked ste v tejto teme ,alebo teraz tomu nechapem 😕

jaruschk
27. kvě 2009

vladka:Mám stejný názor jako ty,tež bych si ho už podruhé nekupila....

vladkaz1
27. kvě 2009

😀 jarus ja som sa tak nanho tesila ale ani som neni sklamana len je to fakt kocik na dovolenku alebo do obchodu mali by ho predavat tak za 50 euro viacej by som uz ani zanho nedala to skor buzz qwiny

martufa
27. kvě 2009

Espiro magic je to samé co moon nebo mark, ale od jiné značky. Měl by mít pevnější záda. Tak doufám, že v něm bude malá moct i spinkat na dovči 😕

milliigoret
27. kvě 2009

baby ja mám tiež napodobeninu,ale moc spokojná niesom,za tú cenu ma muž prehováral na iný a troška stabilnejší,mne pripadá veľmi rozheganý(máme ho už 6 mes.),ale to je od začiatku taký,a tá opierka nieje bohviečo,ale čo už ,už sa aj tak nechceme voziť,tak budem za chvíľu predávať,ale za nejakú smiešnu cenu 😲 😲 😲 to len moj názor 😉

milliigoret
27. kvě 2009

ešte raz by som si ho však nekúpila,to viem určite 😒

martufa
27. kvě 2009

No vy mě teda pěkně strašíte, jak to bude nějaká rachotina tak mě můj asi zastřelí. ☹

milliigoret
27. kvě 2009

no martufa,neviem ako je to s tými ostatními ale my máme len ten jeden,a ten rozhodne pevný chrbáti nemá 😲 😠 ,no len ti držím palce aby si bola s výberom spokojná 😉 😉 😉

vladkaz1
27. kvě 2009

zasa nema ten chrbat az taky nepevny .. ale je pekny ja ta nestrasim , moj mi vynadal ze som mala kupit ten buzz 😒 ale sak .. sluzi dobre zachvilu kocik nebudeme mat a ked sa naseriem tak vytiahnem z pivnice x lander.. inak napr. mojej malej sa v nom dobre spi.. 😉
Neboj neni najhosi ale na obrazku bol krajsi nez v skutocnosti ovladanie 100perc ... super s tym som spokojna jedine co mi vadi ze nema vacsie kolesa a pevnejsiu konstrukciu pripada mi to uz dlhsim pouzivanim ako od matelu 😀 prave zadne koleso nam sripe ale len tak raz za Mesiac a nevieme dojst na to preco 😀 ja som uz aj uvazovala ze kupim nejake ine kolesa do toho podla mna by to malo ist vymenit

martufa
28. kvě 2009

No doufám, že to nějak odjezdím a při nejhorším ho po dovči zase prodán dál.

vladkaz1
28. kvě 2009

inak su kocky ktore su max. spokojne ,ja som na zaciatku bola spokojna mam ho asi neviem 2 mes.. ale uz mi vadila malicke detailiky...a muz s nim nechce chodit ze je strasne malinky a musi byt natiahnuty s rukami..
mne je fajn

martufa
28. kvě 2009

Lenkicka koukni mě do alba je tam ta podložka, trošku sem si to upravila a něco z toho vyšlo, ještě musím udělat díry na kšíry, ale to asi počkám až přijde kočárek. 🙂

krista
28. kvě 2009

Martufa ta vložka je krásná, tu látku mám taky takže chválím 😀

martufa
28. kvě 2009

Děkuji kristi 😵

martufa
28. kvě 2009

No nakonec jsem tam dodělala i ty díry ať už nemusém roztahovat stroj, malá mě to tahá. Tak teď už jenom chybí kočárek, už jsem na něho strašně zvědavá 😅

lenkicka
28. kvě 2009

jj, Martufi, je moc krásná...jakou barvu bude mít kočárek? 😀 😀 😀

martufa
28. kvě 2009

No kočárek je červený, ale mám od sporťáku oranžový slunečník tak ať to jde trošku k sobě 😉

gabiku
29. kvě 2009

Ahojky, připojuji se do diskuse jako majitelka kočárku Mark 4. Můžu se zeptat Vás, které tento kočárek mají,když se Vaše dítko opře, také se opěrka ohne tak , že v něm mrňous vlastně polosedí. ☹ ☹ Většinou malý sice není opřený, drží se za ochranný oblouk, ale když se opře, tak pololeží a vzadu to mám utažené na maximum. Jinak je golfáč celkem fajn s ohledem na jeho cenu, je lehoučký, skladný, ten zipový nánožník je super. I když se musím přiznat, že mám problémy trochu s jeho ovládáním. S jednou rukou, třeba když prší a já musím mít v druhé ruce deštník, se s ním opravdu špatně jezdí. Prostě mi to nejde, ovládám ho pomocí té prostřední tyčky, ale nic moc. Je sice pravda, že jsem hodně rozhýčkáná mým sporťákem Peg Perego GT3, se kterým byla jízda jednou rukou brnkačka. V obchodě mě i prodavačka upozorňovala, že jízda s tímto typem kočárku se nedá se sporťákem srovnat.