Jaký je golfáč Moon Buggy Fit?

monik111
8. dub 2008

Ahojte,
moc se mi ten kočár Líbí. Chtěla bych tu trojkolku. Tak jestli už s ním někdo jezdíte,tak poreferujte 🙂 🙂 🙂
díky.díky, 😉

frog
15. říj 2008
kubinkov
15. říj 2008

Podle mě tak malej zase není, pro větší dítko je možné druky připnout k madlu a ne postraně ke kostře a je tam pak místa dost.

frog
16. říj 2008

Já si taky říkám,že uplně mrnavej není,to by se nemohlo prodávat kdyby se tam nevešly nožky a asi by ho nemělo tolik mamin,kdyby nebyly spoikojené 😉

krista
22. únor 2009

radus.b.. • 1d • Dnes ve 12:10
Ahojky maminky,
chystám se koupit tyto golfky
http://mimi-vyskov.com/5688-moon-buggy-fit-3-wh...
Prosím o radu. Máte je a jste spokojené ? Moc děkuji za zkušenosti.

monas
23. únor 2009

Ahoj, my mále loňskou kolekci a jsme spokojení🙂 Hlavně super nánožník!!! Je docela i prostornej nákupní košík, sice se do něj hůř leze, ale to je skoro u všech, navíc se to dá vyřešit zipem, bouda hezky kryje, jezdí dobře, občas chce namazat kolečka, jinak žádná údržba. Jinak já mám 180 cm a je mi docela fajn, jen pokud bych měla mít podpatky, nebo chtěla jít na in-liny, je trochu nízký, ale to je bohužel problém u skoro všech golfek...

kubinkov
23. únor 2009

Ta nová kolekce je moc pěkná, mohu ho jen doporučit. 😉

radus.b..
23. únor 2009

Ahojky,moc děkuji za zkušenosti.
Mám v plánu koupit Moona trojkolku tu novou kolekci. Zatim vybírám podle vzhledu na netu.
Koukám,že jste všechny spokojené,tak to mě těší.🙂
U nás ta nová kolekce(s obrázky) není nikde v krámě,nevíte,jestli má ten větší nánožník se zipem?
Na netu nikde není s nánožníkem vyfocený 😒 ,i když je tam napsáno včetně nánožníku. 😒

moc děkuji

krista
7. bře 2009

Ahojky,
dneska jsme byli s manželem v obchodě s kočárky a protože už jednoho Mooňáka doma máme, tak jsme koukali i na golfky, překvapilo mě, že manžel ho hned schválil, tak jsem ho začla taky víc zkoumat a strašně se mi líbí, měla jsem strach z těch nepolohovatelných nožiček, ale někdo tu psal že se dítě i tak dobře vyspí, tak doufám, že jo, protože my chodíme do kočárku převážně spát. Moc se mi líbí černý a do něj zvažuju nějakou ty barevnou vložku 😵

Taky se chci zeptat na malý nákupní košík, sice je to u golfek asi běžný ale já teď mám tak 4x větší, tak nevím jestli neponesu nákup v ruce 😅 😀

A jak jste říkaly o tom nánožníku kde neni zip uprostřed, už to napravili??? Doufám, že jo, teď máme zip uprostřed a moc nám to vyhovuje 🙂

sheherazada
9. bře 2009

lrista, nevím odkud jsi, já z Prahy a taky chci koupit buggy trojkolku. Byla sem se dívat a choděj jima jak se zipem, tak bez zipu. Takže já chci hnědej, ale měli jen ten bez zipu, modrej byl vysvatenej se zipem. Paní mi říkala, že jim choděj střídavě, takže by se to mělo dát objednat s tím zipem. Momentálně sem jim psala maila, zda by to tedy šlo, ale předpokládám že jo. Ale je to ta kolekce asi lonská, bez obrázku, šusták🙂

monas, mohla bys hodit fotku, jak se dá koším řešit zipem? Taky mě děsí malej košík🙂)

kubinkov
9. bře 2009

Já mám moona bez zipu a nevidím v tom žádný problém. Je to stejný nánožník jako má quinny.

kubinkov
9. bře 2009

Košík je opravdu malý a špatně dostupný, když dítko sedí v kočárku. 😝

sheherazada
9. bře 2009

já mám taky sporták bez zipu uprostřed, ale je to lepší s ním, jen rozepneš a nemusíš sundavat, já chci prostě se zipem🙂)))
kubinkov jak zvkádá ta trojkolka slabší terén? Zvládně kočičí hlavy, děravý chodníky, případdě služnou širokou lesní cestu? Já ho budu střídat se sportákem, ale ideálně bych chtěla jezdit s moonem🙂)) Ale na nákup asi budu brát x.landera:-)) to je kára s velkým košem🙂)

radkar
9. bře 2009

Holky používáte na tenhle golfáč nějakou tašku na rukojeť? Mě se ten kočár zamlouvá.Měla jsem ho i možnost vyzkoušet na procházku, je suprovej. Jen mi vadí,že nemá skoro žádný úložný prostory. A kam dáváte pláštěnku?

sheherazada
9. bře 2009

radkar, mě napadlo koupit sítku, ale pořeším to až bude kočár doma🙂

kubinkov
9. bře 2009

Tak lesní cestu jsme zvládli bez problémů, horší chodník taky. Je to lehoučký kočárek. 😉 Moc úložného prostoru na něm teda není, ale já si dávám přebalovačku na řidítka. Je to přeci jen golfáč. Pláštěnku dávám dolů do košíku a vozím ji, jen když je to nutné.

sheherazada
9. bře 2009

kubinkov, já mám z té trojkolky strach trošku, ale děsně se mi líbí a nutně ho potřebuju🙂))) Ale někde sem četla nějaký příspěvek, že je spíš do nákupních center a do MHD🙂) Takže mě to lehce vyděsilo. A ta přebalovčka na řidítka jde v pohodě? jako jestli do toho při chůzi nekopeč a nebo se kočár nepřevažuje

kubinkov
9. bře 2009

V přebalovačce mám peněženku, klíče a náhradní plínku a to kočárek nepřevažuje.

zuzu_z
9. bře 2009

ahoj holky,
tak já měla jen dobré zkušenosti, se starším dítkem se to dalo přežít. Košík pidi, ale u golfek běžné, pláštěnka se tam vešla...
Na problém jsem narazila teď, jak tál ten sníh. V břečce se fakt jet nedalo- takový ten mokrý hroudovitý sníh co taje, ale je ještě pevný. Myslela jsem, že kočár zahodím... stalo se mi to ale poprvé, takže jsem byla jen překvapená. Loni celkem v pohodě.
Máme nánožník se zipem a super věc. Dokonce jsem celý potah prala, s boudičkou byl trošku problém - málem mi prorvala pračku, ale povedlo se....
Jo a mám čtyřkolku...😉

sheherazada
9. bře 2009

zuzu, sníh mi neva, ve sněhu budu jezdit se sportákem🙂) to je mi jasný, že asi žádný golfáče moc sníh zvládat nemůžou🙂

radkar
9. bře 2009

Ahojky,tak se musím přiznat,že jsem jela do města kouknout na kočárky a tak jsem se zamilovala do babypoint mark(to je vlastně jako ten moon),že jsem s ním odjela domů. 😀 Vybrala jsem si ten mark,protože měl ten lepší rozepínacía větší nánožník,košíček je lépe přístupný a polohování zad je řešeno o mnoho líp. Cesta domů paráda,jsem z něh nadšená. Taky jsem projela trochu sněhem,to fakt nejde,ale já ho na zimu nemám,tak mi to neva. Úložní prostor taky vyřešim přebalovací taškou,mám jednu doma a jde to. Jo a dcerce se tam taky moc líbilo-na to nesmim zapomenout,to je vlastně nejdůležitější 😅

krista
9. bře 2009

Shehe já jsem z Budějovic, ale kočík bych kupovala určitě přes net, tady stojí o tisícovku víc, to se na to můžu vyprdnout 😝 a nánožník na sporťák mám se zipem, ráda bych u toho zůstala 🙂

Malý nákupní košík budu taky řešit taškou, já mám tašku na sporťáku i teď, musím sebou neustále tahat spoustu krámů 😅 a na pláštěnku šije nějaká pani na MMB takovou kapsu, možná někdo víte, já to teď nemůžu zrovna najít 😝

Co se týče sněhu, tady ho nikdy moc nebylo a od září jezdíme zase ve hl. korbě a starší po svých, takže si myslim, bže pro nás bude ideální 🙂

radkar
9. bře 2009

Jo a mám čtyřkolku 🙂

sheherazada
9. bře 2009

radkar a ten babypoint ho má stejnej, včetně odpružení?? Já si ošahala jen ten moon.
Kista tady v praze ho kopupím na 3000 včetně nánožníku se zipem, teda doufám, z toho obchodu mi zatím neodpověděli, tak uvidím🙂)

radkar
9. bře 2009

ahoj krista, a co je to za kapsu, kam se připíná nebo dává?

radkar
9. bře 2009

shehe,je to vlastně úplně to samé. Jen to polohování zad mi u toho moon prostě nějak nešlo. Tady je to líp řešený. ale zase u toho marka není ten pás mezi nožičkama přes madlo, ale jen jako ty pětibodové pásy. Ale mě se prostě ten mark zdál lepší, tak jsem to oželela. Jinak odpružení to má stejný. Jo a ještě vlastně brzda se mi víc líbila. Zabrzdíš to jen na jednom kolečku a zabrzdíš tím i to druhé-ale to je asi už detail 🙂

sheherazada
9. bře 2009

tak už mám odpověd, prej se některý barvy dělaj se zipem a některý bez zipu, mě vomejou, já chci hnědej, ale je mi divný, že sem viděla priodávat hnědý bazarový a zip měli. nevíte jak zjistím kontakt přímo na výrobce?? bych si to ráda ověřila🙂)

krista
9. bře 2009

Shehe já ho mám vyhlídnutý za 2.789,- 😀 včetně nánožníku a madla a pošty 🙂 no ale momentálně neni skladem, tak si počkám 🙂 u nás ho maji snad za 3,7tis., za to mi to fakt nestojí.

Radkar, právě to hledám, moment, je to taková černá kapsa, upevní se to dole u košíku a do toho si složíš pláštěnku.

sheherazada
9. bře 2009

krista a kde ho máš vyhlídnutý, můžeš třeba do IP hodit link?

krista
9. bře 2009

Shehe máš ho tam 🙂

Radkar já to nemůžu za boha najít 😅 až to najdu taky ti hodím link do IP 🙂

sheherazada
9. bře 2009

krista super a případná reklamace je v Praze, už sem jim psala dotaz🙂) A ty chceš jakou barvu? Víš jestlimá nánožník zip, nebo je bez něj?