Jaký je golfáč Moon Buggy Fit?

monik111
8. dub 2008

Ahojte,
moc se mi ten kočár Líbí. Chtěla bych tu trojkolku. Tak jestli už s ním někdo jezdíte,tak poreferujte 🙂 🙂 🙂
díky.díky, 😉

krista
12. bře 2009

Jo a ten kočík na MBB - na to že to neni "žádná značka" docela drahej ne 🤐

krista
12. bře 2009

Holky tak jsem ještě zkoumala ty kočárky a ode dneška máme objednanýho Marka - černá barva, rozepínací nánožník cena nějakých 2570,- včetně pošty 😉

sheherazada
12. bře 2009

krista, gratuluju🙂) já si pro moona pojedu snad v pondělí🙂

krista
12. bře 2009

Shehe to se máš, já ho dostanu asi až tak za 2 týdny, zrovna ten černej zase neni skladem, tak bůh ví kdy bude, psala jsem si i s jednou maminkou, říkala že porovnávala Moona a Marka s kamarádkou a že vypadaji fakt stejně a na to naše poježděníčko si myslim že bude dobrej, snad se nezklamu, kdyžtak ho pošlu zpátky jak je právo na to vrácení peněz do 14ti dní 😅

sheherazada
12. bře 2009

tak změna, jelikož na mě prděj v tom obchodě, prostě je moc otravuju a sou líní se jít podívat do krabic jakej maj nánožník, maj smůlu🙂) Takže Bude zelenej a bude zítra a moon a za 2.790 včetně nánožníku se zipem🙂)) třídenní vysedávání na netu se snad vyplatilo🙂)) Jen doufám, že ta zelená nebude moc choulostivá. Ted mám taky zelenej, ale trochu tmavší a je to v pohodě, tak uvidíme no.-))
enže blbý je, že ho nemůžeš vyzkoušet v terénu a pak ho případně vrátit, ono doma po plovoučce bude jezdit všechno dobře🙂)

krista
12. bře 2009

Shehe ale kontrukce je stejná jako u Moona a to jsem si zkoušela, takže v tom problém nevidím, spíš si říkám co ty materiály apod. 😉
Zelenýho Moona jsem viděla, je pěknej, původně jsme si řekli že zelenej, ale pak nás zaujala ta černá, myslím si, že se zelenou budeš taky spokojená 🙂
A já ho zrovna platila, takže počítám že tak v PO, ÚT by mohl být u mě 🙂

sheherazada
12. bře 2009

já psala konkrétně o všech kočárech, ne jen o markovi🙂) co víš, třeba se ti s ním bude jezdit líp než mě s moonem🙂))) ale mylsím, že to bude fakt stejný🙂 maj jen pár rozdílů. Já sem měla strach objednat a nevidět, radši at mi to tam rozbalej a vyzkoušej at to menusím reklamovat. Takhle sme objedala postýlku z nějaký p.... na konci čr. No a přišla trochu kazová. Mě to štvalo, ale jako dávat jí zpárky do krabice, posílat jim to a aještě platit poštovný, to se nám nechtělo. Ted doufám, že ta trojkolka je fakt stabilní, v krámě se mi zdála.-))

krista
12. bře 2009

Shehe určitě stabilní je, myslim že malou nikdy nevyklopíš, když o to nebudeš vyloženě usilovat 😀
Já už z toho obchodu jeden kočárek mám, takže jim věřím a doufám, že se nezklamu 🙂

midka
12. bře 2009

Tak teraz este raz lustrujem tie vahy kocikov a to je teda sila, ze niekde napisu 6,5 kg a v skutocnosti maju 8kg. To akoze fakt myslia holu konstrukciu? Na vacsine stranok pisu 6,5 tu cz 8. No a potom "babo rad"

http://www.detskydum.cz/detail/babypoint-mark-3...

sheherazada
12. bře 2009

midka, já myslím, že bud emít spíš těch 8🙂))

krista
12. bře 2009

Taky počítám s těmi 8kg, víc snad mít nebudou, i tak je ta váha podle mě dobrá 🙂

kubinkov
12. bře 2009

Ono 6,5 kg měl Moon i v návodu, ale vážila jsem ho a je to cca 7,8 kg se vším všudy. 😒

vitaka
12. bře 2009

Kristo...a kde jsi si ho teda objednala....že jsi s obchodem spokojená, hoď prosím odkaz.

Jinak já byla dneska v obchodě, kde mají ten Mark....no a měli ho jen s tím nezipovým nánožníkem, to se mi moc nelíbilo...byl oranžový.....my jsme asi na oranžovou úchylní....takže ta by nám sedla....ale nějak mi nesedl ten Mark....asi bych radši šla do toho Moonu....dala jsem tam malého...a já se prostě znám, radši chci tu 4 kolku...protože se fakt bojím, že ho vyklopím....a tak bych radši i ten popruch mezi nožičkama...a ten má Moon....no a pak ty nové Chipolina...ty se mi teda líbí dost ...ale ta cena je horší....no uvidíme, musím to nějak vymyslet...ale už rozhoduju mezi Moonem z výprodeje a těma Chipolinama novýma.......rozhodne to prodej našeho sporťáku.

Jo a holky, prosím moc......nezapomeňte tu napsat, jak se Vám ty kočárky osvědčili....já ho plánuju do léta....takže vy ho dávno budete mít.....jinak ty zádíčka to polohování jsem si teda myslela, že má Mark-Babypoint vyřešené nějak jinak než Moon Buggy Kiss ?? Moon jsem neviděla, ale prý to má na ten popruh...a ten Mark to teda má taky na popruh...ten se pak zahákne suchým zipem....takže myslím, že je to stejné.....jen ten Mark má tu plastovou stříšku víc do boudičky, tak tam asi dítku tak nefouká, nic nepadá (mrholení a tak)... no nevím...sama jsem děsně zvědavá, co řeknete holky....jak jste spokojené. 🙂

sheherazada
12. bře 2009

Tak se dneska viděla Marka, vypadá úplně stejně, nánožník je dobrej, jen nevím jestli se jen dává na kočár a nebo navlíká, ale to teda nevím ani u moona. to polohování zad, no má lepší systém, to jo, ale jen částečně. teda podle mě. Mě nešlo ho dát do sedu, protože on když se z lehu zvedne do sedu, tak se ta látka navíc jako by řasí,popruh je tou látkou nějak prostrkávaná a pak je to nařasený a dál mi to už nešlo, ale nevím, možná sem střevo

sheherazada
12. bře 2009

tak ted mě napadá, co to bylo sakra za kočár co sem viděla, bylo tam napsáno babypoïn, ale nebyla tam ta plastová stříška, tak teda nevím co to vlastně bylo, ale okýnka po stranách taky neměl. I když možná stříšla byla zastrčená dovnitř boudy, tak na to sem se nedívala, ale záda byla vystužená stejnak jak moon, tzn. při vodorovné pláty

krista
12. bře 2009

Shehe možná nová kolekce, ale tuším že i na nový kolekci je ta plastová stříška 😀 ale na bocích asi nemaji ta okýnka být, to má Espiro myslím, ale nechtěla bych kecat 😕

Kubinkov no vidíš a to bys jim tam měla napsat, že jsi si ho převážila a že kecaji 😀

Vitaka to jsi mě moc nepotěšila že se ti Mark nelíbil, snad nebudu i já zklamaná 😔

vitaka
12. bře 2009

Kristo...no problém je v tom....že jsem čekala ten jiný mechanizmus polohování zad.....jak tu jedna holčina psala...má to i na fotkách ve svém albíčku...no ale ten mechanismus byl uplně jiný....jen ty popruhy........takže jsem z toho taky dost zmatená....mám pocit, že je to kus od kusu různé...a ne značka od značky 😒

midka
12. bře 2009

sheherezada, nebolo tam nahodou napisane nie babypoint ale babydesign, oni robia to Espiro Magic3

sheherazada
12. bře 2009

tak ten co sem viděla já měl sice dobrou přezku nebo jak to nazvat,ale blbě řešený ty popruhy, no a proto ho chci nejdřív vidět než ho zaplatím, bych byla naštvaná kdyby byl blbej.

vitaka
12. bře 2009

sheherazado...já nějak nechápu, co myslíš....tím polohováním, a popruhem? nějak to nezvládám pochopit :-/ (mám pomalé vedení)

kubinkov
12. bře 2009

Já ho kupovala těsně před dovolenou a neměla jsem na to náladu.
To polohování zad je snad na zvyku, dá se to naučit.

sheherazada
12. bře 2009

já to asi blbě vysvětluju, to co sem viděl já:
mluvím o popruhu, kterej když se za něj zatáhne, tak se opěrka zad zvedá. Tak jde to přes takový plastový udělátko, to je dobrý, ale ten popruh vede jakoby skrz látku, takže když stahuješ, čili dáváš do sedu, tak se ta látka krabatí a nejšlo mi to dát do sedu. Líp to asi nevysvětlím.-)))

vitaka
12. bře 2009

aha.....no to polohování asi stejně nevyřešíme.....to bude asi stejně jen na tom zvyku...nedá se nic dělat 😒

krista
13. bře 2009

Holky takže říkáte že každej kočárek má to polohování jinak? No to se picnu, jsem zvědavá jakej mi přijde, teď mi došlo že jsem ještě psala do jednoho obchodu na Moona kde ho měli za 2799,- tak jestli se mi ozvou tak to možná vyměnim, ale nevím no, ten Moon je pro mě taková srdcová záležitost, ale když neni, tak o litr víc za něj fakt nedám na to půlroční a pak občasný ježdění 😖

vitaka
13. bře 2009

my to vyřešíme už následovně.....buď vezmem z výprodeje ten Moon se zipovým nánožníkem....oranžový (či petrolejový), nebo se nám dost líbí ten Moon z limitované edice (měl by mít také zipový nánožník)......případně ten nový Chipolino Omnia 4 - 2009 (petrolej případně bordo).

Jo a takový jen "blbý" dotaz....holky myslíte si, že jde dobře ke kočárku v barvy petrolejové zimní fusak oranžový?

krista
13. bře 2009

Vitaka jakou tu barvu myslíš petrolejovou přesně? Já se omlouvám, ale nevím co si pod tím přestavit 😅

krista
13. bře 2009

Vitaka mě by se pro chlapečka líbila víc ta petrolejová - Moonky než bordo-vínová. Ale je to otázka názoru, hluboký kočárek máme vínovo-béžový ale budu v něm toho kluka taky vozit, jestli bude druhý kluk 🙂

A viděla jsi ty Chipolina na vlastní oči?

vitaka
13. bře 2009

kristo neviděla.....ale s jednou paní, která je prodává dost debatím, je velmi laskavá a všechno mi zatím zodpověděla....je problém v tom, že ty nové Chipolin zatím nikdo skladem nemá....to bude tak příští týden.....takže mi stejně nikdo nic zodpovědně do té doby neřekne...každopávně už od té paní vím, že jí bylo řečeno že je to teda rozdíl, staré Chipolina Omnia jsou někde jinde jak ty nové Chipolina....že je to poznat....takže čekám, až je bude mít aby mi o tom napsala víc..../údajně jsou bytelnější a ten nový design je něco)......tak si zatím počkám, co bude...stejně jak jsem již zmiňovala musím prodat sporťák 🙂
no asi bych ale taky zkončila u té petrolejové.....jako druhé nevím co bude....kluk v tom bude už jen půl roku...každopádně mám pocit že oranžový fusak jde líp k petrolejové jak k té bordo, že?

vitaka
13. bře 2009

ale jinak nejvíc asi uvažujem o těch Moonech z té limitované edice........ty se nejvíc líbí manželovi, v té hnědé barvě...a tam by ten oranžový fusak šel určitě...jo a mají i ten zipový nánožník (údajně.....doufám, že to není kus od kusu).