Jaký je golfáč Moon Buggy Fit?

monik111
8. dub 2008

Ahojte,
moc se mi ten kočár Líbí. Chtěla bych tu trojkolku. Tak jestli už s ním někdo jezdíte,tak poreferujte 🙂 🙂 🙂
díky.díky, 😉

mirka755
22. kvě 2008

jj, ten obchůdek se přestěhoval z jedné části Kladna právě sem. Já jsem na něj tam také narazila, ale to jsem ho už měla doma 🙂 .

malda
24. kvě 2008

Ahoj mam stejny problem potrebuji ten predesly nanoznik moon.mam uz totiz doma moon jiny kocarek ale bez nanozniku.tak jsme si koupily golfky ze budu mit i nanoznik na ten vetsi kocarek a ono houby.shanim ten puvodni nanoznik.prosim poradte.rada treba i vymenim za ten maly.PROSIM O RADU.dekuji

mirka755
24. kvě 2008

ahoj, tak z webu www.detatko.eu se mi neozvali jestli prodávají samostatně nánožníky se zipem. Ale jedna paní na MMB je už s nimi domluvená a prý ho prodávají i s poštovným za cca 500,-. Také si ho chci koupit, ten malý nánožník vůbec nedomysleli ☹

malda
24. kvě 2008

Mirka 755:prosim dej me pak vedet jak jsi dopadla potrebuji taky ten velky.

mirka755
25. kvě 2008

zítra tam dopoledne zavolám a hned dám echo 😉

malda
26. kvě 2008

Mirka:tak jak jsi dopadla?

mirka755
28. kvě 2008

malda: no nikdo mi to tam nebere, takže jsem to vzdala. Ani na mail mi zatím nikdo neodpověděl 😖

malda
29. kvě 2008

Ahoj tak to ja jsem tam dnes psala a je to pravda ze prodavaji oroginal moon za 490 ale nemaji zeleny.je to ten velky se zipem.

petraluk
29. kvě 2008

Já když jsem jim psala, tak mi taky hned odpověděli, teda jako kvůli něčemu jinýmu 🙂

malda
30. kvě 2008

Me taky.

mirka755
30. kvě 2008

a na mě se vyprdli ☹

leila.say
3. čer 2008

Ahojky chci se zeptat jestli ten kočárek není moc nízkej?? iděla jsem jednu paní, nevím jestli to byl zrovna tento kočár, ale byl mu hodně podobnej, a byl šíleně nízkej že musela být docela zkrčená.. Díky

petraluk
4. čer 2008

Leila je trochu nižší, ale mě to vyhovuje. Jsem menší, takže ohnutá nejsem. Za to přítel ten se už ohýbat musí, ale jak správně podotknul, s kočárem jezdím hlavně já, tak sem si taky mohla vybrat co chci. Máme ještě ABC design travel a ty jsou už vyšší, takže on může jezdit s nima.
Ale ta ženská už musí být opravdu velká, vždyť přítel má 187cm, zase tak moc nízkej není, je to rozdíl cca 10cm 😉

leila.say
4. čer 2008

petraluk - no já mám asi 170cm, tak snad, no uvidíme. Jinak u nás v ochodě mají skoro stejnej jen značka pikolo jen tam nemá to madlo vepředu, a to mě příjde docela jako užitečná věc. No uvidíme co koupíme, malá má teprv 3 měsíce takto zas moc nespěchá ale moc se mi líbím... 🙂

petraluk
4. čer 2008

Leila tak to bude fakt v pohodě 😉 Oni ho dělají i jiný firmy např. ABC design, Chipolino apod. jsou fakt asi stejný, ale já chtěla černou barvu a tu dělá jen Monn 🙂

lendy1
4. čer 2008

leila, já nemám sice Moona, ale od Babypointu Marka (jsou stejný, jen se liší v detailech), kočárky mají oba výšku 105cm a já měřím 180cm a s kočárkem nemám problém 😎

petraluk
5. čer 2008

Lendy já jsem ten moon měřila a od země po okraj madla má jen 102cm 😉 Vím jsou to jen 3cm, ale když srovnam ty moje 2 golfky, tak je tam rozdíl 5cm a fakt je to poznat, když s nima jedu 🙂

snupik
27. čer 2008

Tak jsem si ho dnes objednala v akční ceně 2990,- v zelené barvě, tak se těším 😝

caira
28. čer 2008

Ahoj holky, zvazujeme ted koupi MOON BUGGY FIT { teda jeste ne, ale tak zacatkem zari} ale dost tady vsude ctu o nedokonalosti te zadove operky, ze pry je moc mekka a neni dostatecne vystuzena..? Ktera z vas tenhle golfacek mate muzete mi k tomu kdyztak rict neco vic? Chci ho porizovat pro dceru protoze dost casto litame z GB do CR a nechce se mi porad tahat s nasim kocarem { mame trojkombinaci} tak jsem si rikala, ze si proste poridim golfac v cechach at nemusim porad tahat nas.

Nebo popripade jestli mate napad na nejake jine golfky, ktere se daji dobre polohovat { az skoro do lehu} a jsou podobne moonu? co ty golky babypoint MARK? jake ty jsou? ma nekdo zkusenost?

janka5861
20. črc 2008

aky je rozdiel medzi moonom s trojkolkou a moonom stvorkolkou ?

mirka755
20. črc 2008

akorát v kolečkách 🙂

mirka755
18. zář 2008

tak mi dnes přišel nánožník se zipem, 2 dny jsem jezdila s tím bez zipu a je to fakt děs. Dokud malá spí tak to jde, ale když si sedne tak je v něm napresovaná jak sardinka ☹. Odpo vyzkouším zipový, tak sem pak písnu 😉 pa

luckahr
14. říj 2008

Mirko, tak co ten zipový🙂? Uvažuju, jestli máme pořídit se 3 nebo 4 kolečkama, co myslíte? Holky a co ta jízda po dlažebních kostkách? Blbý? Díky🙂

kubinkov
14. říj 2008

Já s trojkolkou jezdím jen příležitostně, ale kostky nejsou takový problém. Je to prostě jen golfáč...

luckahr
15. říj 2008

Kubinkov, díky. A celkově doporučuješ? Já pořád váhám, používali bychom ho až od jara, ale našla jsem ho teď v akci za 2800🙂

frog
15. říj 2008

Já si ho chci taky tedka objednat,páč je v akci,ale taky nevím jestli 3 nebo 4 kolečka..u nás je kostek hodně a trojkolek(moon,babypoit,quinny zapp) je tady taky hafo..

mirka755
15. říj 2008

ahoj, omlouvám se že píšu až sem. Kdyby se mi nezeptala frog tak bych sem zapoměla napsat. ZIPOVÝ NÁNOŽNÍK

mirka755
15. říj 2008

je prostě super, nemám proti němu žádnou výtku. Ale psala mi jedna paní, že ten co mám já je předělaný, že tam ten zip jenom všili. Že ten původní nánožník co prodávali při první kolekci tak je mnohem větší.
Ale já jsem spokojená i za tenhle, malá v něm může i sedět-nikde jí to netlačí a hlavně se dá snadno rozepnout a nikam nepadá (po stranách má úchyty na suchý zip).

mirka755
15. říj 2008

luckahr: my tu dlažební kostky nemáme, ale myslím že po nich musí skákat každý kočár 😀. JInak jsme s Moonem projížděli i lesem a SUPER!!!!!!!!!!

frog
15. říj 2008

No denska jsem viděla dva typy nánožníku na moon se zipem.Jeden byl naprosto užasnej s příjermného materiálku a nožky se do něj vsouvaly jako do toho nového,ale taky je prostornej.No a pak jako je u tohohle babypointu:http://www.detskydum.cz/detail/babypoint-mark-3-339901... sama nevím kterej vzít.To je ten novej typ fakt tak malej??Já ten moon nemám jako hlavní kočár,prostě jen na občas...