Jaký je golfáč Moon Buggy Fit?

monik111
8. dub 2008

Ahojte,
moc se mi ten kočár Líbí. Chtěla bych tu trojkolku. Tak jestli už s ním někdo jezdíte,tak poreferujte 🙂 🙂 🙂
díky.díky, 😉

sisstin
28. dub 2009

krazu:tak vajíčko nebo lehátko se s tím vůbec srovnat nedá,ty mají opěrky tvrdé,tohle je úplně k ničemu na tom...je to vaše věc a vaše děti,já bych tam prostě malé dítě nedala ani za nic...jo a fakt mam pocit,že mam asi jinej kočár než vy,bo i když mam tu opěrku,co nejvíc jde nahoře,tak jak se Tygr opře,tak se to okamžitě prohne až do pololehu...

vladkaz1
28. dub 2009

to ma normalne strasite , aby som nemala ten kocik len na okrasu 😕

alenka83
28. dub 2009

my si taky tento kočárek koupili, chtěla jsem lehčí golfky, když bylo malému půl roku, ale jen co přišel, jsem ho zase odeslala zpět, protože ta opěrka zad je fakt hrozná- šíleně měkká, jen karton, k tomu to je takovej vachrláč, že jsem radši vybrala jiný, sice o dost dražší, golfky, ale za to pořádný, v výborným polstrováním a amlý tam spinká jak ve sportáčku🙂

sisstin
28. dub 2009

alenka:no půl roční fakt ani omylem,jsem rada,že nejsem jediná,který ta opěrka přijde strašná........vladkaz:pokud ho fakt chceš na to,co jsi psala,tak pohoda...pěkně se s ním jede a je krásnej,ale na běžný ježdění fakt ne...já mam pocit,že některý holky si pletou sportak s golfkama...sportaky jsou od zhruba půl roku do dvou let..,a golfky od dvou let výše a na cesty a takové ty chvilkové záležitosti...

vladkaz1
28. dub 2009

NO Lucka ma 1a 5 nes bude mat 6 ,ale ja ho potebudej fakt na nakup rychle nieco vybavit a tak nebude v nom cely den, co sa tyka tej opierky no som zvedava Sisstin ma tu dost nastrasila , ja som ho videla jednej kamoske presne taky budem mat ja cierny a mne sa to nezdalo takke make, ako karton ja neviem. Ked to tak bude tak tam dam spravit nejaku vystuz Lucka uz len sedi nelezi v kociku sem ta zaspi a to som citala vylepsovak ze sa tam da dat to madlo . Ja som videla jednu kocku v meste mala fakt baculateho 2 rocneho chlapca a isla uplne do pohodky a ani nehrkala ,to sa mi fakt pacilo... Urcite kebyze ho mam kupovat pre pol rocne dieta tak v ziadnom pripade , ale kazde dieta je ine, to by bolo nadlho ako niekto odsudzuje behaky pre deti a mne strasne pomohol takze asi je to vec nazoru .
Ked mi pride tak dam urcite seriozne vediet ci je ta opierka na hovno alebo sa to da... Sorry za vulgarizmus 🙂

e1971
28. dub 2009

Ahoj maminky, já mám moona asi 2měsíce a jsem s ním na 100% spokojená i s opěrkou na záda.

alenka83
28. dub 2009

siss, já totiž myslela, že ten moon mi nahradí sporták na každodenní ježdění, ale to co přišlo jsem okamžitě zavrhla. Tak malé mimčo bych do toho taky nedala. To je jak píšeš možná tak pro chodící, který už bolí nožičky a chtějí se kousek svézt. Ale toho, že ted máme jiné golfky nelituju, jsou super a malýmu se v nich krásně spinká.🙂 Ale rozhodně moon neodsuzuju🙂

vladkaz1
28. dub 2009

e1971 si ma potesila 😵 😵

sisstin
28. dub 2009

vladka:mne to přijde stejně jak Alence jak karton jenom,ale ty uz máš většího prcka,to uz je v poho...

vladkaz1
28. dub 2009

ja viem ,ale urcite sa mi stane ze mi tam mala zaspi a to bude mat prehnuty chrbat ? To ma tak zarazilo.. Ja nieviem nebudem robit unahlene zavery a pockam si ked pride moj , strasne sa mi paci tak som zvedava ,ci sa dalej nebudeme vozit Xlandere, ale uz sa mi tazkopadne s nim manipuluje mala je bambulka a kocik sam o sebe je tazsi

sisstin
28. dub 2009

vladi,no dle mého v tom prohnuty záda maj,tady jich jezdí fakt hodne a je to vidět,ale že až tak,to mě fakt překvapilo..já si ho nechám,jinak se mi líbí...ale fakt jen na výlet vlakem nebo tak...

vladkaz1
28. dub 2009

tak ja si dam usit tu vlozku a dam tam nejke vystuzenie, ked sa bude skladat tak si to jednoducho dam von a hotovo urcite ho nebudem skladat vo vlaku ,alebo tak ze by som to nosila v ruke..
Este mi napiste kolko vas vyslo to usitie teda ak to nieje tajomstvo pozerala som vam do albumov a je to fakt nadherne vela to spravi v tom kociku...
jedna pani to na Mimi bazare predava jednofarebne ma ich tam vela ,za 200kc coz sa mi zda super cena 🙂
Ale ked mude mat mama cas dam si to sit jej ,ale to asi tazko... si najde cas.. 😀

vitaka
28. dub 2009

hoj holky.....tak co vím já...tak kolekce 2008 u Babypointu Marka....má sice už ten čudlík na polohování zad ale ty záda jsou pořád tři lišty, nebo jak to nazvat.........ale paní říkala, že u kolekce 2009 už jsou záda z jednoho kusu, takže jsou daleko lépe řešená.

jinak co se týče toho spaní malých dětí v tom golfáči..tak to bych teda nedělala.....a o používání lehátek si myslím svoje též....já se léčím se zádama....a zádových bolestí si užívám a ještě za svůj život užiju dost....bohužel........a tak jsem na toto dost citlivá...a docela háklivá.......prostě jasně, miminkám se to třeba líbí a nestěžují si.....ale jaksi mámy ví, co je pro zdraví jejich dětí dobré...zda je to čokoládička nebo jabko......takže já se snažím synovi záda hooodně šetřit od narození (měl prostě "drsnou" matku...žádné lehátko, posazování když si sám nesedne apod.) ...nechci aby měl později se zády problémy jako já (i když se to může stát později, třeba rychlím růstem apod., ale chci to minimalizovat).

...jo a pokud máte navíc holku, tak se jí může rozhodit i pánev....stavba kostí....a tím pádem se jí může i hůř otěhotnět...což je třeba taky můj případ........takže já prostě říkám, a stojím si za tím....že malé dítě v tom být rozhodně nemá...je to v jeho zájmu...zdraví.

Jinak já mám skoro dvouletého syna a golfky používám spíše k vycházkám a cestování,...ve sporťáku spí.....a i v tom golfáči mám ještě radši vložku.

vladkaz1
28. dub 2009

Vitaka plne suhlasim 😉 😵 a mas nadherne usite tie vlozky 😵 aj ja chcem 😀 😀 inak mrkla som ti do albumu som zatazena na modru farbu takze nadhera , ale jedine co sa mi nepaci je ten kusok igelitu na strieske ja to tam nebudem mat, ale ty mas Marka..?

krista
28. dub 2009

Vladkaz taky jsem se bála jak bude vypadat ten igelit, ale ono se to dá schovat že o tom ani nevíš, viz. foto v mém albu:
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

vladkaz1
28. dub 2009

som sa pomylila a napisala som ti do drujej temi, to je super ze sa to da schovat , aj ty mas nadhernu tu vlozku ste na nato uplne namotali sa mi to stasne paciii 😀 😀 😀

krista
28. dub 2009

Děkuju, taky jsem se do toho zamilovala, ten kočárek totiž vypadá úplně jinak a já jsem si kvůli tomu koupila černý že ho potom nějak oživím 🙂

vladkaz1
28. dub 2009

ja budem mat ties cierny, ja tesim ked tam dam nejaku ciklamenovu vlozku bude to peknucke ono by nebolo zle dat usit potom v tej farbe tasku 🙂
Slnko ako riesite clona ci parazol? Ja chcem clonu len nevim aka bude pasovat

krista
28. dub 2009

Vladka já jsem měla clonu i slunečník, pak mi manžel clonu omylem zlomil tak jen slunečník, teď jsem si ale objednala tu clonu novou, tak snad je na cestě ke mně a budu to řešit obojím, slunečník já mám tento, jen jde upevnit jen na madle:
http://img.mimibazar.cz/foto/2/090422/21/b22647...

krista
28. dub 2009

Vlastně i tady mám foto 🙂
https://www.modrykonik.cz/_gallery/1118/1118_17...

A zjistila jsem zase po roce užívání (to já vždycky 😝) že jde polohovat ten kloub, sice jsem to viděla někde nakreslené ale nemohla jsem s tím hnout a ono to chce hodně zabrat, já jsem se bála že to zlomim 😝
http://img.mimibazar.cz/foto/2/090417/10/b22467...

vladkaz1
28. dub 2009

hmm ja ma slnecnik na x lander cierny tak som zvedava ci bude pasovat , pokilal ho do tedy nepredam aj s kocikom 😀 , inak kamoske som videla clonu a zdalo sa mi to hodne prakticke no jednym slovom super.. nemusis natacat ako slnecnik a tak ,ale uz som sa tu docitala ze ani ta clona neni stopercentna ze niektore to slnko prepustaju...
A co mam nove obavene co chcem urcite kupit je ta sietka na nakup vide to par korun , tusim to vozia z Polska ale som zvedava ci sa mi potom moon neprevrati aj s malou ,lebo fakt ten nakupny kosik je o nicom 😒

vladkaz1
28. dub 2009

no neviem este nemam ani kocik a uz chcem vsetko oklo neho nove.. 😀 V piatok mi ho ma doniest ta pani co ho od nej kupujem mam ho z druhej ruky ,tak som strasne zvedava nanho.. 😕 😅

krista
29. dub 2009

Myslíš takovou tu síťku co si zahákneš za řidítka? Já myslim, že tu maji i u nás v Rossmannovi a stojí určitě do 100,- 🙂

Tak hlavně ať se ti kočárek líbí a jsi s ním spokojená 😵

vladkaz1
29. dub 2009

diki moc veed piatok uvidim na zivo omakkam a napisem

vladkaz1
29. dub 2009

no jedna kocka to predava po 250 kc tak to je pekny rozdiel 150 percent ,musim pokukat po obchodoch co to stoji tu. 😵

vladkaz1
29. dub 2009

baby neni z vas nejaka kocka Bara, co si davala sit vlozku do kocika , lebo jedna pani co to sije hodila link ze ju hlada nema na nu kontakt... 😕 len tak ze by som pomohla 🙂

krazu
29. dub 2009

sisstin, ja ale opierku nemam ako karton, ja ju mam riadne tvrdu len je rozdelena na tri casti tak zvisle. keby som ju chcela ohnut dopredu alebo dozadu tak to sa neda v ziadnom pripade. Ale asi si dam usit taku pevnu vlozku ako pise vladkaz1 a potom to bude uz uplne ok 😉

spominate slnecniky, ja som si na moonku kupila clonu a je to super, na quinnaku mam slnecnik ale ten treba stale natacat, clona sa mi zda lepsia, tuto co mam ja prepusta slnko ale ja maleho teraz uz vzdy natieram

vladkaz1
29. dub 2009

Krazu uz len 2 dni a budem ho mat aj ja, chichi sa mi snivalo dnes o nom ze mal roztrhane madlo a muz so povedal ze mi riadne sisi 😅 😀 😀 no normalne som od vcera nemohla spat bola som tu do noci a hladala prispevky ci ta opierka je makka 😀 asi mam moon maniu chichi furt nad tym spekulujem jak besna , tu clonu chcem aj ja ,ale najprv musim predat moj X lander, nejako sa mi nedarí a neviem preco.. ☹
JUUUJ uz som si aj vybrala latku na tu vlozku taku ciklamenovu kriklavo ruzovu a z druhej strany jasne zltu sa neviem dockat vaaazne 😀

atreides
29. dub 2009

koukám, že se tu řeší ty záda 😀 no já když to prvně viděla, tak jsem se taky zarazila 😅
v golfkách tedy nespíme, jednak ty záda a taky se mi nelíbí, že jí visí nožky dolů, takže když jedeme na procházku, tak ve sporťáku a golfky beru jen na popojíždění a cestování autem

vladkaz1
1. kvě 2009

Ahojte tak uz ho mam doma, je velmi pekny az nad moje ocakavania, oprieka neni az taka maka ako karton vobec nie nieje ,ani najpevnejsia ale, ze by bola ako karton tak to nie, troska som sklamana z mojho ma dost zodrate zadne kolecka tak sa pojdem opytat niekde ,ci sa nedaju vymenit alebo iba ta guma na vrchu na kolieskach , neviete? inak ho mam v dobrom stave 😉 tak sa pridavam do klubu Moon Buggy 😀 . Mala mi v nom teraz zaspala no co vam poviem a nema prehnuty chrbat.. hodim foto do albumu tak kto chcete tak kuk 😀