Jaký je golfáč Moon Buggy Fit?

monik111
8. dub 2008

Ahojte,
moc se mi ten kočár Líbí. Chtěla bych tu trojkolku. Tak jestli už s ním někdo jezdíte,tak poreferujte 🙂 🙂 🙂
díky.díky, 😉

vitaka
15. bře 2009

Kristo...já se na to teda ptám, jak to je......ale nehledím na to....spíš jen na sebe......on manžel sliboval, že bude chodit na vycházky a byl asi 2x - malý má 22měsíců!!! takže toho se taky nebojím.

vitaka
15. bře 2009

že chci 4 kolku mám jasné, že chci se zipem taky......ale ten materiál se nemůžu rozhodnout 😒

sheherazada
15. bře 2009

Tak trojkolka se ovládá dobře v nákupních centrech, čtyřkolka klouže, to sem už i někde četla🙂)
Já teda hned promazala kolečka, byly normálně na sucho🙂) a ted sems ním tzeda jezdí jedna básen. Já mám 175 cm, a pravda, mohl by být vyšší, ale v pohodě to jde, nevadí mi to🙂

vitaka
16. bře 2009

Kristo...tak co? už vyhlížíš PPL? 😎

krista
16. bře 2009

Ahojky,

jo vyhlížím, dneska v 6:19 někdo náš kočárek naložil 😵 Nemohla jsem dospat 🙂

Shehe co se týče těch nákupních center, tak se těším až ho tam budeme brát, ne že by sporťák nebyl dobře skladný, ale tohle bude lepší a malou teď taháme na rukách nebo jezdí ve vozíku, ale spíš se nechává tahat a je to dost náročný 😝

sheherazada
16. bře 2009

jo a včera sem ten černej babypoint viděla a je pěknej🙂)))

vitaka
16. bře 2009

tak co Kristo? kde se nachází ten kočárek??? je to k Vám z toho depa daleko??? jsem už taky zvědavá ....škoda že tu není někdo, kdo by měl tu 4 kolku....všechny jste tu na trojkolkách žejo?

sheherazada
16. bře 2009

vitaka, taky čekám na kristu a ona bud slintá nad kočárem a nebo stojí u okna a čeká🙂))))
Tak si pořid taky tříkolku🙂)))
Jo, musím říct, že s tou trojkolkou se i krásně běhá.-)) Jko fakt, Já mám jinak xlande xa, čtyři kola, nafukovací a přední dvě otočká. Tak s tím se běhat nedá, jedině nadzvednout a jet jen po zadních, jinak tam ty přední kmitaja aprostě to nejde. A s golfáčekm to je senzačně🙂)) Já mám trochu strach,že už se sportákem nevyjedu🙂)))) No, na sníh pak asi jo.-)))

vitaka
16. bře 2009

já tu tříkolku nechci ...já se fakt bojím toho, že není tak stabilní.....je to fyzika...je jasné, že ta čtyřkolka o něco stabilnější je....a to u mě vyhrává. 😒 tak akorát mě to mrzí, že tu jsou samé trojkolky.....ale tak ještě se rozhoduju mezi tím potahem a tam už je to jedno zda jde o 3 nebo 4 kola........já snad asi fakt půjdu do toho semiše....mě příjde lepší prostě na ten kontakt (měkkost, teplost).

kubinkov
16. bře 2009

Vitaka: Já osobně semiš snesu, ale naše T. když byla malá tak nemohla nosit tenkrát tak populární a hezké oblečení z bavlněného semiše, protože jí ten materiál byl nepříjemný. A ten materiál, co má náš moon je příjemný a na jaro si do kořárku pořizuji bavlněnou vložku. Koukni: http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?...
Bude snad do týdne doma. 😅
( Jinak fyzika říká, že třínožka je stabilnějží než čtyřnožka)

vitaka
16. bře 2009

no tak asi půjdu vrátit vysvědčení 😕 😅
a Kubi ty máš teda tu tří nebo čtyř kolku? a ten Váš semiš.....jakou jsi si vybrala k tomu barvu té vložky??? já se na ty vložky té paní dívala....kamoška to od ní má taky....asi je populární.....a určitě bych ji taky brala, aby to bylo i měkkčí i se to míň špinilo.....i když jako já nepatřím k těm maminkám co to dítě nechají patlat rohlík po kočárku...a můj kluk je teda dost puntičkář taky...takže jako dbám a on taky na to aby nebylo všechno jako prase...takže se zase tak jako moc na tu udržbu nebojím......ale stejně trošku obava je spíš, při skládání....a když to hodíme do auta...a tak....jako při tom cestování zda se to víc neušpiní ?

ygreen
16. bře 2009

holky, prosím, je ten kočár vhodný i pro macka? náš má 10m. a 82 cm a 11,5kg 😀

vitaka
16. bře 2009

Ygreen tak to my jsme pravý opak.....82cm a 10kg....jenže 22 měsíců 🙂 a stejně si ho ještě chci pořídit....on má nosnost 15kg.....takže by to mělo být ještě využitelné...jinak mají kočárky nosnost 16kg a málokterý má 18kg, to už opravdu jen některé......takže těžko říct....může ti taky teď už daleko míň růst.......ale zase může vyrůst tak, že ti nevleze nikam......to se říct nedá............ale toto je golfáč, takže jestli máš dítko ještě moc mladé a nechodící, tak je lepší sporťák....na pohodlí pro dítě i na to spaní......ale jestli to chceš na dovču nebo na procházky s malým vedle kočárku...tak to je fajn......já ho tam měla posazeného a vleze tam dobře.....ale jako jestli ho v tom chceš mít na zimu a ještě ti poroste....tak to bych teda ....to bych se bála....to je blbost.

radkar
16. bře 2009

ygreen čím ho krmíte? 😀 😀 . Míša má 11 měsíců a váží 9 kg. Ale ona je opravdu drobná. Já myslím,že kočárek využijete. Vyděla jsem v něm jezdit i dvouleté dítě. Vitaka ten semišovej hnědej je naprosto nádhernej,ale já bych do semiše nešla. Stačí když má člověk na botech trochu semiše a jak se to špatně čistí !

vitaka
16. bře 2009

Radko, ...a ty máš někde fotky? jak jste s tím kočárkem?? 🙂 jaký přesně máš? vím, že čtyřkolku a to ovládání tedy dobrý? nevadí když jsou vpředu ty dvě kolečka..jako jestli se nějka blbě nepřetáčejí...jedno tam a druhé tam a nejede se 🙂

vitaka
16. bře 2009

ty přední kolečka mají i tu aretaci???

sheherazada
16. bře 2009

ygreen, teda já bych ho namacka nepořizovala. Verunčin bratarenec má nějakejch necelých jedenáct měsíců a váží asi 12 kilo, ale je i vyšší než Verča. No a dávali sme ho do moona a hlavu měl o dost výš než verunka, takže skoro až na konci opěrky. ted mu je dobře, ale pochybuju, že mu bude i za rok. Pokud je dítě jen do šířky, tak ok, to se určo vejde, ale poku je i vysokej, tak to kdyžtak zkus někde v obchodě, posad ho do toho, zapolohuj s tím.-) Já to v obchodě s verčou zkoušela a místa má dost i do dýlky, takže sem do něj šla, ale myslím, že pro pořádný čahouny asi moc nebude. Verča má skoro rok a má lehonce přes 9 kilo a na dýlju nevím🙂) prsostě akorát🙂)
Jinak si myslím, že i když bude mít čtyřkolka natočený kola komo na kočár, tak se taky při nějakým prudkým pohybu dítka může zvrhnout. Jako já kočár bez dozoru nenechávám, v busu sem držela i sporták, protože při prudký zatářce když řidič jede rychlej by se mi překlopil - dozadu☹ Golfky jsou lehčí, takže dítě v nich nenechám🙂

radkar
16. bře 2009

Já tu fotku už smazala. Ale je to tahle barva s rozepínacím nánožníkem: http://www.detskyraj.cz/zbozi/5012-babypoint-ma.... Jde ovládat v pohodě. S kolečkama problém není. Aretovat jdou.

vitaka
16. bře 2009

Radkar no já právě chci buď ten semiš nebo tuhle barvu co máš ty....ale teda toho Moona

ygreen
16. bře 2009

holky děkuju 😵 no krmím ho normoš, ale měl 4500kg a 55cm při narození a počítám s trojnásobením váhy v roce, tj. 13,5kg 😉 baští dost zeleninu, ovoce, jogurty. Mlíko moc nepije 😉
Já bych taky raději zůstala ve sporťáku, ale máme rozbitej podvozek a budeme ho muset tak na týden dát do opravny. TAk jsem si říkala, že bysme mohly využít ty golfky. A taky na víkendy. Máme 60kilového psa a ten pak v kufru našeho combíka sedí na bobku, páč se tam se kočárem vejde jen tak tak, takhle by měl hawaj 😀

radkar
16. bře 2009

No pokud chce ygreen nějaké golfky,tak nevěřím,že narazí na větší. Oproti klasickým forfkám je ještě tenhle kočárek prostornej. To pak radši zůstat u klasického sporťáku.

radkar
16. bře 2009

golfkám- já píšu jak magor.

ygreen
16. bře 2009

jo a to mě dost se*e, že je vše do 15 kilo 😀 jídelní židličky, golfky, skákátka jen do 13, domácí houpačky do 15 😝 chudák kluk 😀 😀 naštěstí lehátko máme do 18 🙂

mmch - ten hnědej semiš s medvídkama bo co to tam je mě naprosto okouzlil 😵 😵 😵

vitaka
16. bře 2009

no jestli je to jak píšeš ygreen, tak bych ty golfky koupila......protože jsou fakt z golfek prostorné.....a když budeš mít pořád ten sporťák...tak na občasné potřeby jsou tyto golfky dobré.....jak říkají holky, sotva seženeš větší golfky.

vitaka
16. bře 2009

jo a ygreen ještě si dost chválí ženské tyto golfky, ale nevím jak jsou velké http://www.babymania.cz/jane-carrera-pro-light-...

jaruschk
16. bře 2009

Ahoj holky minulej týden mi pořišel golfáč Moon bugy fit,akorát jsme zklamaná,že to nemá pevné záda

vitaka
16. bře 2009

echnické údaje: váha 8,5 kg - rozměry složeného kočárku 90x36x39 cm - rozměry rozloženého kočárku: výška rukojeti cca 101 cm, šířka 55 cm a délka 101 cm to jsou údaje k těm Carrera (dají se sehnat i za 3.600,-)

vitaka
16. bře 2009

jaruschko...no pevná záda to nemá, protože je to golfáč......já bych teda chtěla vědět, kdo má golfáč a má tam pevná záda???? klidně napište. Ale nějaká vložka do kočárku udělá hodně, ne? a jakou máš barvu??

ygreen
16. bře 2009

vitaka: děkuju. Skočíme do nějakého obchodu posedět v golfkách 😀 a uvidíme 😉

radkar
16. bře 2009

no ygreen,jestli máš psa,tak si kup nějakej kočárek se spojenou rukojetí. Asi potřebuješ jednu ruku volnou na vodítko ne? S tímhle se jednou rukou špatně jede.