Jaký je golfáč Moon Buggy Fit?

monik111
8. dub 2008

Ahojte,
moc se mi ten kočár Líbí. Chtěla bych tu trojkolku. Tak jestli už s ním někdo jezdíte,tak poreferujte 🙂 🙂 🙂
díky.díky, 😉

vitaka
16. bře 2009

jo a kristo, moooc se mi líbí tento motiv do toho černého kočárku http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=143...

ygreen
16. bře 2009

krist: krásnej kočík, prosim tě, asi blbej dotaz - jak pevná je ta konstrukce od zadních koleček ke předním - dokázala by jsi s tím sjet schody, nebo alespoň když si představíš, že sjíždíš eskalátory a několik minut stojí na zadních i s 12kilovym děckem?

vitaka
16. bře 2009

no to je dobrý dotaz..to mě taky zajímá 🙂

krista
16. bře 2009

Vitaka ten bezzipový nánožník bych fakt nechtěla 😅 i když ten zip neni teda nic moc, protože se dost zadrhává, snad to chce jen čas než se ojezdí 😲
Ten motiv je taky super, já bych chtěla něco víc barevnýho a přesto pro holku i kluka 😀 no neni to jednoduchý vybírání 😀

Ygreen to si netroufnu říct, když ho mám doma teprve dvě hodiny 😅 ale myslím si, že rozhodně líp sjedu schody s tímto než s těžším kočárkem, protože tohle snadněji udržím, ale jsem zvědavá co ti kdyžtak napíšou ostatní holky co už s ním drandí 🙂 😉

vitaka
16. bře 2009

Kristo tak se koukám...že čekáte druhé dítko v září....to jsi dobrá. Ty jsi teď ve druhém, třetím měsíci ne? no jsi dobrá, že to zvládáš s malým dítkem.....já jsem problila 6měsíců a druhé moc chci...ale bojím se toho taky děsně. A ty ještě blbneš s kočárkem...ufff....to bych nedala.

vitaka
16. bře 2009

kde jste kdo??? to všechny drandíte s kočárkama 🙂))

krista
16. bře 2009

Vitaka jak to myslíš že blbnu s kočárkem? Jako že s ním jezdím? 😅 To přeci musím, nemůže to Kristýnka odskákat, nejsem nemocná - jen těhotná 🙂

Při prvním jsem zvracela do 20tt, jen jsem hubla, nakonec se mi povedlo po 30tt přibrat 7kg za celý těhu, rodila jsem 29 hodin a přesto jsem si to rozmyslela a do druhýho jsme šli - ne omylem 🙂 Teď ani nevím že jsem těhotná, kromě pár mírných nevolností na začátku jsem bez problémů, akorát začínám být hodně unavená a malá taky neni žádnej anděl, ale chtěli jsme to tak, takže musím něco vydržet 😵

Už se těším až přijde domů manža, co nám na nový kočík poví 🙂

sheherazada
16. bře 2009

Tak sem pokydala kočár jogurtem☹( Byla sme nakupovata a upadl mi jogurt a jak spadl, tak to všechno vylítlo na kočár. Takže pořádně utřít sem to mohla cca po půl hodině, Šlo to dobře dolu, otázka je jak to bude vypadat až to uschne🙂))

sheherazada
16. bře 2009

krista, no zatím mám vložku šedou zu x landera, ael chtěla bycxh časem nějakou hezčí🙂))) Ale taky počkám🙂

sheherazada
16. bře 2009

eskalátor mám za sebou, ale jen ze shora dolů, čili stojí na zadních kolech a přední je ve vzducho. /plně v pohodě. Mám sice dítě 9,3 kilo, ale měla sem něco v košíku🙂))
Jinak jako košík od kočárku prej na kilo jo????? No, tak dnešní zátěžovou zkoušku zvládnul. měla sem tam 2 kila pomerančů, minimálnálně kilo banánů, ne li víc a asi 5 jogurtů. Takže to mohlo bejt tak 4-5 kilo🙂) a v pohodě🙂 až to prdne,budu to reklamovat že sem tam nic těžkýho nevezla🙂) někde na diskusi sem četla, že se do košíku paní vejdou 4 minerálky a půlka chleba🙂) takže to je taky hoooodně přes kilo🙂)))))))) jako kilo udělaj 4 jogurty, to by bylo k ničemu🙂)))

krista
16. bře 2009

Shehe paráda, je vidět že ten tvůj nánožník bude kvalitnější, taky mám na Moonovi kvalitnější, ale co, jsem ráda i za ten co mám 🙂 při nejhorším si půjčím ten z Moona 😀

No vida, to ráda slyším s tím nákupem, taky budu pak podávat hlášení, protože já nikdy nejdu do krámu jen pro 5 jogurtů 😀

ygreen
16. bře 2009

shehe: děkuju, zní to dobře a vypadá ještě líp 😵 musíme si ho osahat v obchodě 😉

vitaka
16. bře 2009

kristo tak to si náhodou dobrá....já jsem na tom byla asi podobně.....těhotenstvý teda vymodlené...po 4letech....ale na větu typu těhotentví není nemoc jsem alergická... 😠 pořád jsem si to opakovala ale měla jsem celodenní a celonoční nevolnosti až do konce 6.měsíce.....a taky jsem jen hubla a nic nejedla....no a porod 20h (bolesti co 5minut a poslední 4h v kuse)....a nakonec císař 😒 takže nic moc....a druhého se teda pořád bojím....první stále kojím....a chci teď odstavovat....tak taky řeším jak na to 🙂 no a pak snad to druhé....ale nevím nevím jak to zvládnu, kéž by to bylo jako u tebe...ale já myslím, že to bude ještě horší jak to první 😖

vitaka
16. bře 2009

Shehe....a co ten nánožník na zip??? Krista říká, že jí hůř jezdí zip....co ty??? a jak je pevný ten nánožník a teplý???

krista
16. bře 2009

Vitaka já jsem kojila do 12tt 🙂 pak malá nějak přestala chtít a konečně po roce vzala do pusy UM, předtím to vůbec nechtěla, mrška 😝 tak naštěstí odstavování úplně v pohodě 🙂 tak ti přeju ať to máš taky tak 🙂

Co se týče zipu u nánožníku já myslim že ten Shehe bude v pohodě, jak mám toho prvního Moona tam tak je kvalitnější zip, je to vidět a jezdí jako po másle, proto jsem z tohodle teď docela vedle, ale ušetřila jsem jinde, tak se to dalo čekat a za chvilku snad nebude nánožník ani třeba 😵

Ygreen tak ti přeju aby se vám kočík líbil a stala si se další majitelkou spokojenou 🙂

Já tu vlastně už nemám co dělat když mám Babypointa Marka 😅

ygreen
16. bře 2009

krist a co tě vedlo k Marku a né moona?

vitaka - hele ty popisuješ můj porod, ne 😀 8 dní po TP, vyvolávanej, po 15 hodinách akutní císař. Bolesti strašný, kontrakce po minutě cca 70-90 intenzita 😒 malej měl 4x šňůrukolem krku, ale naštěstí se nedusil, jen nemohl sestoupit a moje děloha absolutně nespolupracovala a ani oxytocin a epidural moc nepomohly. Všechny kontrakce byly uměle vyvolané 😝 ale já ještě na sále přesvědčovala manžu že další, určitě jooooo 😀 kdybych nebyla po císaři, tak už těhotnim jak divá 😀 žádný trauma nemám a mlíka bylo málo a kojila jsem jen do 4 měsíce. Teď plánujeme rekonstrukci, ale na podzim bude snad hotovo a tak se začneme snažit. Stejně jsme se 9 měsíců nevyspali, tak ať plynule přejdeme na další nespací etapu - nedejbože bysme si na nějakej spánek ještě zvykli 😀 😀

krista
16. bře 2009

Ygreen Moona jsem strašně chtěla a byla jsem z toho zklamaná, ale nemohla jsem ho nikde najít pod 3tis. a já jsem a na víc jít nechtěla, ostatní barvy měli, ale ne toho našeho černýho a i tu barvu jsme prostě chtěli, teď vidím jaká je to výhoda, všechno se mi k tomu hodí ze starýho kočárku od fusaku po tašku na rukojeť 🙂

No a když už jsem psala snad do posledního obchodu jestli maji černýho Moona tak mi pani napsala, ať se podívám na Marka, že jsou úplně stejný, někdo tu i psal, že má lepší polohování, plus taky byl rozepínací nánožník, což je prý u Moona kus od kusu a nikdo mi neřekl nic zásadního co by bylo proti Markovi (jediný mínus co jsem viděla že nemá pruh mezi nohy, kterej vede na madlo).

No tak my jsme se nevyspali 11měs. to bylo otřesný, až teprve poslední dobou zjišťujeme co to je když dítě spí celou noc, dá-li se považovat za to spánek 19:30-4:30h cca v kuse 😅 a pak třeba ještě do 6h po tom co dáme dudl 🙂

sheherazada
16. bře 2009

ten můj nánožník není jen šusták, je to silnější, takže v pohodě, ale na zimu každopádně fusak nebo deku, to ny mestačilo.-) Zip jezdí dobře, no problem. Zkus to kristo nějak namejdlovat, dřív se to tak dělalo a fakt zip jezdil jak drak🙂) A pevnej je taky

krista
16. bře 2009

Jo ještě jsem chtěla dodat, že jsou dvě brzdy (nalevo) a fungují pro obě dvě kolečka, ale jedna je na obrždění a druhá na zabrždění, za to jsem docela ráda, jde to parádně holou nohou i botou. U Moona jsem je viděla na obou stranách a moc dobře mi to nešlo - ale zase jen otázka zvyku a pohodlnosti podle mě 🙂 Kdyžtak pro lepší představivost později nafotím 😉

Shehe no vidíš to mě ani nenapadlo taky to nějak promastit 😀

vitaka
16. bře 2009

ygreen tak ty jsi teda síla......já když to měla všechno taky tak na hovno....i ten epidurál nezabral a museli mě stejně uspat na císaře.....tak po císaři manžel říká...že chce ještě miminko....tak jsem myslela že ho zabiju.....no to spaní mě taky doráželo.....po 1-2h se budil...až do 16ti měsíců...pomohla mi literatura..."Každé dítě může dobře spát"....od té doby je to OK....a já nabírám sílu na další dítě.....navíc mám špatné záda, léčím se s nima už 1/3 roku...oblokování, mojžíšová........no tak uvidíme....ale nejradši bych došla...jedno si vzala.....a odešla 🙂 se mi to těhotenství a porod vůbec nechce znovu absolvovat.....no hold su slaboch.

shehe..to je super, že je ten nánožník pevný a ješště podšitý.....já viděla jen takový lehký, ...jen ta vrchní látka a nic....takže to je super.

vitaka
16. bře 2009

....jo a ještě k těm porodům ....já z toho mám fakt trauma.......a zase beru jako odměnu....když už patříme mezi neplodné páry.....to těhotenství ten porod... 😝 tak aspoň mám to kojení.....no ale už to musím ukončit....takže na konci března začínám odstavovat....a v dubnu má konec....no a to se bojím...on je na tom závislák...a já psychicky teda taky 🙂 právě pro tu kompenzaci 😀 ale ze zdravotních důvodů už musím končit.

lucenek
16. bře 2009

holkyyyy potřebuju radu jak sjou řešený záda u tohoto kočíku? myslím tím pevnou v celku desku, nebo to má tu lámanou?????

sheherazada
16. bře 2009

tak mě jdou brzdy z lehka, no problemo🙂)) ale jak říkám, nejsem zvyklá, takže nemůžu najít a musím se koukat kde že ty brzdy vlastně mám🙂
lucenek moon má lámanou, svislý tři pruhy, ale je to v pohodě, i když ty máš menší dítě, ale kdybys dokoupila vložku, tak myslím, že to není problém🙂) Ale radši si ho někde osahej a dítě tam posad🙂
Jinak jestli neva písni mi do IP jak je na tom animan🙂)) Kují🙂

sheherazada
16. bře 2009

krista, určo to promaž, já to udělala jen u předního kola, sem líná, ale je to znát, použila sem vazelínu

lucenek
16. bře 2009

sheher. já právě chi jen na pojoiždky obchody doktora atak jink na zimu a výlety si nechám speediho a hrozně mě kámoška odrazuje od té lámané zádové části jako chci tyhle
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21298186&tab=0
prej je to to samé s plnou výbavou ale nevim fakt minus jsou ty nožky že nejdou polohovat a já teda tápu...chci to hlavně kvůli váze jsem prcke a sem tam potřebuju sama do šaliny a tak ..ochota dnešních lidí.....no....tak teď babo raď 😅

sheherazada
16. bře 2009

lucenek, no ochutu dnešních lidí znám, já naháním lidi na zastávce a tak🙂))Kočárkování mě naučilo nebejt tak zaprdlá, ted někdy docela koukám, jak sem drzá🙂))) Tak konkrétně jak to má ten na obrázku nevím, ty nohy sou možná pro menší dítě blbý. Zkus to někde ozkoušet. Vím, že některá mamina si udělala vylepšovák a nějak si to, pod ty nožky něco našila a na šnůrkách to polohovala🙂) Mě nepřijde ta lámavá záda nijak blbá, Pod Verčou se to nijak neláme, koukala sme ze zadu, jestli není nějak vypouleno a nic. Má přes devět kilo, tvoje dítko má určo mín, takže i bude menší výhou na to tlačit, ale fakt bych to radši někde zkusila

ygreen
16. bře 2009

vitaka: hele fakt stejnej případ, epidural mi připíchly 3x a po čtvrtý na sále ale umrtvili mi jen levou polovinu těla, tak jsem šla taky na celkovou 😅

krista
17. bře 2009

Lucenek já mám ty záda taky lámaný ale nevím na kolik dílů 😅 teď jsem tam dala fusak, tak o tom lámání ani nevím 🙂

Ale jestli můžu radit, tak bych asi ty golfky co se ti líbí za 3999,- nekupovala 😔 přijde mi to předražené na nějakou neznámou značku 😔 a nevím když je vaše malá takhle maličká jestli by jí nevadilo to nepolohování nožiček, ale zase je to o zvyku - i na co je zvyklý to dítko 😉

kubinkov
17. bře 2009

lucenek: menší dítě v těch golfkách leží jen na tom sedátku a stejně polohování pod nohy nepotřebuje, protože je krátké. 😉 Většímu dítěti je to asi jedno, protože už tolik nespí.