Jaký je golfáč Moon Buggy Fit?

monik111
8. dub 2008

Ahojte,
moc se mi ten kočár Líbí. Chtěla bych tu trojkolku. Tak jestli už s ním někdo jezdíte,tak poreferujte 🙂 🙂 🙂
díky.díky, 😉

radkar
9. bře 2009

Krista,tak jo když mi to prosím pošli. Děkuju

sheherazada
9. bře 2009

Takže kočárky se prý vyrábějí v Asii a od zadání to do přivezení kočárku trvá 4 měsíce, takže asi vezmu s nánožníkem bez zipu, do léta čekat nebudu🙂) Ale nechápu, proč neberou jen se zipem🙂))

krista
9. bře 2009

Shehe to ti napsali z toho obchodu jak jsem ti posílala odkaz? Že prý až za 4měs.? Já ho chci kupovat tak za měsíc, tak to jsem v háji 😝

Radkar já to fakt nemůžu najít, ale ještě se podívám pořádně 😉

sheherazada
9. bře 2009

kristo, ne, to mi psala z toho mojeho pražskýho. Oni ho maj na skladě, ten hnědej tříkolkovej, ale má ten nánožník bez zipu. Já na to koukala na netu a přijde mi takovej krátkej, že bude dovnitř foukat. Ptala sem se i u toho tvýho obchodu, ale zatím žádná odpověd. Takže do konce týdne mám rezervovanej ten s tím menším nánožníkem a uvidím🙂
¨Jako tak už ale stejně objednávej, protože pokud paní nekecala, tak pokud ho obchod nemá skladem, může to trvat 4 měsíce. Taky to možná může bejt dřív, ale to těžko říct. Já nechápu, že prostě nedělaj všechny se zipem. grrrr

monas
9. bře 2009

Ahoj, na MMB šije paní Koziorková všechno možné ke kočárkům, já mám od ní do moonika super vložku a taštičku na řidítka s dvěma postranními síťkami na pití a pod. je moc šikovná a každému vyhoví, zkuste mrknout na její stránky!!! Jinak já to nakonec na tom košíku neřešila, ale viděla jsem to na forum baby, uprostřed ten košík paní nastřihla a všila tam klasický zip, normálně ručo, prý to měla za chvilku a bylo. Řeší to parádně přístup do košíku, jinak se tam menší nákup vejde, je dost hluboký 🙂

krista
10. bře 2009

Shehe to já taky nechápu, na kolekci co mám já na klasickým kočárku je ani nenapadlo dělat to bez zipu 😖
No já ještě nemůžu objednávat když na něj nejsou peníze 😀 tak mi dej kdyžtak vědět co ti dali vědět z toho mýho obchodu, ale jestli jsi koukala tak zrovna hnědý a černý (jako jediné barvy) skladem nemají takže nebudou mít ani s obyč. nánožníkem ani s nánožníkem se zipem 😅 a když ho máš mít asi za 3tis. nekoukala jsi na jiný stránky? Daji se hodně najít do těch 3tis. 😉

Monas já nevím jak se jmenuje paní, celý jméno tam nevidím, ale je to Martina K., na tu jsem házela holkám odkaz do IP, má tam všechno co popisuješ 🙂

sheherazada
10. bře 2009

krista, no já si myslím, že peníze budeš platit až pak. Jako že bych těd zacvakla peníze a 4 měsíce čekala?????,No to snad ne🙂
Jo, dajáí se najít do třech tisíc, ale pak se dočteš že je to bez nánožníku.-))) Jás e ještě podívám, ten se zipem se mi fakt zdá lepší. Jako relativní prkotina, ale když za to platím, chci mít to lepší🙂)))

krista
10. bře 2009

No to ne, stačí se kouknout na net, já mám v záloze ještě jednu firmu která je má za 2,9tis. včetně nánožníku 😉 a dál jsem se nedívala, ale jestli se zipem nebo ne, to nevím, to budu řešit až potom, až je budu chtít, ale určitě si nekoupím teď golfky bez zipu z jednoho obchodu, prostě jich projedu víc do těch 3tis., já jsem na ten zip zvyklá,takže bych ho chtěla 😉

To určitě ne s těma penězma, ale já zase nejsem taková, že si něco objednám aniž bych na to měla, pak to přijde dřív a já budu vypadat jak? Nikdo mi nepůjčí, uhradit si to musíme sami, takže si počkám a když nebude v jednom obchodě tak ho najdu jinde, tím jsem si jistá 😉

radkar
10. bře 2009

Holky,určitě vemte kočárek s tím nánožníkem se zipem. Je i větší, dítě tam je víc chráněný.A koukněte fakt na to polohování zad a přístup košíku. Je to u každého jiné. Dokonce jsem zjistila,že ani nejde o to jestli je to moon nebo ten mark, ale prostě je to u každého kočárku jiné. Asi podle data výroby nebo já nevim. Ten košíček je ale myslím jen u marka takovej hlubší a přístupnější. Jo a ještě u toho marka je na stříšce takový kšilt, že tam tolik nefouká.

krista
10. bře 2009

Radkar to snad ne, s tím polohováním apod.? No to je neštěstí, já ho chci určitě kupovat přes net, tak budu dost detailně ten obchod kde si budu ten kočárek brát otravovat 😅

Koukám že Mark dělá taky černou variantu, myslela jsem že tu dělá jen Moon a dokonce jsem ho našla i za lepší cenu včetně nánožníku než Moona, možná mě ještě překecáš 😀 nedodala bys kdyžtak do albíka nějaký fotečky? 🙂 Prosím prosím 🙂

radkar
10. bře 2009

Já to zkusím, ještě jsem tam žádné nedávala,tak musím kouknout,jak se to dělá,ale nejdřív se jdu naobjedvat,mám to na stole 😉

krista
10. bře 2009

Radkar a náhodou nevíš jestli u Babypointa nejsou problémy s těma nánožníkama, kápla jsem totiž na jeden server kde maji foto bez zipu 🙄

krista
10. bře 2009

Tohle jsou fotky z jednich a těch samých netových stránek Babypoint Mark 3 a rozdíl v nánožníkách:
http://www.eshopbaby.cz/katalog/imagegen.php?na...
http://www.eshopbaby.cz/katalog/imagegen.php?na...

Ani ty barvy moc nechápu, něco bude asi nová a něco stará kolekce že?

sheherazada
10. bře 2009

krista to je zvláštní, nebo to je možná jinak vyfocený, u moonu taky je červená, ale ve skutečnosti je svítivě růžovej🙂))

krista
10. bře 2009

Shehe tak jsem dodatečně zjistila že je to rozdíl v kolekcích, ta bez rozepínacího nánožníku je 08, s rozepínacím je 09. A 08 maji za 2460,- kdyby někdo chtěl.

sheherazada
10. bře 2009

já bych nejradši ten moon, ten sem si osahala a nevím jestli sou ty Mark úplně stejný, myslím konstrukci a funkce, měli by snad mít víc vyztužený záda
Jako já už napsala snad všem na netu, tak čekám na odpovědi.

krista
10. bře 2009

Shehe tak jsem zvědavá jak pochodíš, taky se pomalu vracím k Moonovi, padl mi jako první do oka 🙂 a je to prostě "naše" značka 🙂

sheherazada
10. bře 2009

když mě se u toho marka nelíbí ten plastovej kšilt, kdyby byl z materiálu jak kočár, bylo by to lepší, ale hlavně, nemaj ten hnědej:--) Já nakonec dopadnu tak, že budu mít hnědej blbým nánožníkem, ale zas si říkám v létě nánožník nepotřebuju a v zimě budem jezdit s x-landerem, takže nám ¨to asi stačí. Už mě to totiž neba a chci ho mít doma

radkar
10. bře 2009

krista,už je to v albu-Míša. Máš tam i to polohování zad. Shehe mě se zas ten kšilt líbí a je to i praktické 😉 . Ty fotky v albu jsou s fusakem,tak snad to neva. Nechtěl se mi vyndávat

krista
10. bře 2009

Už to vidím radkar, děkuju 😀

Shehe já bych ho taky ráda už měla doma 🙂 Mě ten kšilt nevadí a černou dělaji, tak no problem, ale tak mi někdo říkal, že by bral raději spojenou rukojeť tak zase koukám po jiných, jenže nevím, on taky do všeho kecá hodně manžel tak jeho na něco ukecat 😀

radkar
10. bře 2009

Já chtěla taky spojenou rukojeť, ale ať jsem koukala,jak koukala, tak prostě tenhle golfáč vyhrál. Skladnější a lehčí snad ani není 😀 . Když potřebuju třeba telefonovat,tak se to dá uřídit za tu spojenou tyčku mezi řidítkama-teda je to nízko, ale dá se to.

krista
10. bře 2009

No tak jsem ráda, že jinak jsi spokojená, už se těším až bude taky doma 🙂 😵

radkar
10. bře 2009

Byla jsem s ním teď v krámě a prodavačkám se strašně líbil 😀 . Jo chtěla jsem ale projet takovou zkratkou,kde je ještě trochu sněhu a ujela jsem asi 5 m a vzdala jsem to . To teda fakt nejde

krista
10. bře 2009

On je ještě někde sníh? 😀 tak tady neni nic ani tady toho moc nebylo, jestli jsem byla 2x ve sněhu se sporťákem tak to bylo moc 🙂 a to si myslím že se kdyžtak na zimu pořeší, na tu další ti bude už malá taky ťapkat, tak sem tam to půjde 🙂

radkar
10. bře 2009

No já jsem skoro z hor,takže tady bohužel sníh ještě trochu je a byla pořádná kalamita. Takže na zimu pořádná nafukovací kola, jinak nevylezem z baráku 😒

sheherazada
10. bře 2009

radkar a ta modrá na tvým fotu odpovídá?

radkar
10. bře 2009

jo řekla bych že odpovídá

radkar
10. bře 2009

No teď jak na ty fotky koukám,tak možná je víc do zelenomodra. Na té fotce je spíš jasně modrý viď. Já to nedokážu odhadnout. Ale zhruba to tak je 😵

midka
10. bře 2009

uz som raz pisala do Moon, krista mi aj odpisala, neviete niektora, ci ma Magic 3 od Espira pevnejsiu opierku na chrbatik, Pocula som kdesi, ze le lepsia ako na moone a mark, ale viem, ci je to ozaj pravda.

radkar
10. bře 2009

midka, já jsem ho naživo neviděla, ale koukla jsem teď na něj na internet a já myslím,že to bude asi stejné. To je prostě ten typ golfek. Kdyby to mělo nějaká jiná záda,tak by to asi nebylo tak skladné. Ale říkám, neviděla jsem ho naživo,tak ti nepovím.