Jaký je golfáč Moon Buggy Fit?

monik111
8. dub 2008

Ahojte,
moc se mi ten kočár Líbí. Chtěla bych tu trojkolku. Tak jestli už s ním někdo jezdíte,tak poreferujte 🙂 🙂 🙂
díky.díky, 😉

krista
17. bře 2009

Ahojky,
dneska jsme prvně vyrazily, jako na potvoru jsme zmokly 😝
Ale jinak všechno super, jsem nadšená a taky můžu říct, že jak jste tu psaly, že nejde řídit jednou rukou tak mě to šlo, byla jsem k tomu donucená a neměla jsem s tím problém, možná je to tím že jsem dost zvyklá z prvního kočárku 🙂

sheherazada
17. bře 2009

krista, mě jde řídit jednou rukou, ale přijde mi to náročný🙂)) Jako na chvilku se to dá, ale to až po promazání kolečka, jinak to skoro nešlo.-)))) Já už taky zmokla, kočár pokydala jogurtem🙂)vyčistila a dobrý, nic tam nezůstalo.-)) Já potřebuju řídit jednou rukou jen když Verča jde a to je kočár lehounkej, takže to jde dobře🙂

krista
17. bře 2009

Shehe jo když vezu samotnej kočárek tak to bych řekla jde ještě líp, ale já dneska nesla docela těžký smetí pěknej kousek tak jsem musela taky tou jednou rukou a pak při najíždění do obchodu... ale co mě teda překvapilo a to hodně, že je ten kočár snad širší než ten první co máme, měla jsem docela problém s najížděním do výtahu 😨

sheherazada
17. bře 2009

tak se šířkou problém nemám, x-lander je jak tank, takže já s tímhle golfáčem konečně projedu v Bile u pokladen🙂)))

lucenek
17. bře 2009

díkec za rady nakonec neberu ale šilám po mutsy spider ale to sem nepatří ale díky všem 😉

vitaka
18. bře 2009

hoj holky....tak co nový kočárek? jak se vám drandí? shehe, kristo??? já se ho asi nedočkám ☹ ten sporťák prodávám za 2.800,- a nikdo se neozývá....takže mám smůlu.........nový se kupuje za 4.000,- a dolů už s cenou nejdu.....prostě to budu muset utahat až do konce a je....ach jo. TAk si ty kočárky aspoň vy užijte....jsou moc pěkné 😵

kubinkov
18. bře 2009

vitaka: jak dlouho s tím původním jezdíš?

vitaka
18. bře 2009

Kubinkov....no jezdím s ním od dubna 2008, takže je ještě rok v záruce....je to pohodlný sporťák a taky udržovaný....já držím malého docela zkrátka....ani v tom nejí, kdyžtak nějaký ten suchý rohlík....ale i tak je kočárek čistý.

kubinkov
18. bře 2009

Asi budeš muset slevit. 😒 Ale tohle sem nepatří.

vitaka
18. bře 2009

no šak jo....nepatří........já jsem tu řešila ten golfáč...a jen říkám, jsem si tak jen posteskla....že musím první prodat sporťák....ale že než slevovat tak moc pod cenu, tak to se radši rozloučím ....žel bohu....s tím golfáčem..........každopádně jsem pořád zvědavá, jak se holkám líbí 🙂 a aspoň se pokochám jejich prožitky 😵

kubinkov
18. bře 2009

Teď jsem koukala na ten tvůj sporťák a je moc pěknej. Těch 11 kg není taková hrůza a má přehazovací rukojeť.

vitaka
18. bře 2009

jj, Kubinkov.....já to tak taky beru.....já jsem na tom blbě se zádama, si je léčím, a cvičím....a bolí a bolí...takže jsem si říkala že u mě hraje každé kolo roli, že bych to zkusila takto "vyměnit" sporťák za ten golfáč......a navíc při cestování by se nám vešel do kufru (tento se vleze taky, ale když bychom jeli i s rodiči, tak už ne). Tak jsem to tak brala, buď to výjde, nebo ne....takže se aspoň podívám, co holky.....jak drandí....... 🙂

vitaka
18. bře 2009

každé kilo roli....jsem chtěl napsat 😅

no nic, manžel i synek spí...tak já valím k našim....mám tam nějakou prácičku (maluju ubrouskovou technikou staré vyřazené židličky do MŠ...aby měli děti radost, už jsem jim dvě vytvořila....dělám další dvě). ahoj.

mirka755
20. bře 2009

ahoj
tak mám první špatnou zkušenost z Moonem ☹, dnes mi upadlo přední kolo. Jela jsem normálně po chodníku a když jsem chtěla nadzvednout kočár na obrubník tak mi kolo zůstalo na zemi ☹. Nejspíš už bylo nalomené, takže ho v pondělí budu posílat na reklamaci a odpo musím jít koupit nové golfky - měsíc bez golfek být nemůžeme. Sice už Anetka sama chodí, ale když potřebuji nebo do města tak je furt beru

krista
20. bře 2009

Mirko to neni moc dobrá zpráva 😨
Jsem zvědavá jak pochodíš s reklamací, ona ta firma co opravuje Moony moc vstřícná neni, tak hodně štěstí 😔

Vitaka sporťák pořád nikdo nechce koupit? 😖 to je blbý, snad se někdo brzo ozve aby si taky mohla drandit 😉

mirka755
20. bře 2009

kristo: ani mi nemluv, dopoledne jsem byla tak vytočená že jsem měla sto chutí ten kočárek nechat u kontejneru-ještě že Anetka už chodí. No naštěstí je to jen to kolo, jinak je kočár funkční. Takže uvidím jestli mi to vezmou reklamací nebo to zaplatíme my, ale pak ho prodám - už jsme koupili nový

vitaka
21. bře 2009

mirko a jaký jste koupili teď golfáč?

mirka755
21. bře 2009

vitako koupila jsem Babydesign walker, má polohování až do lehu a je docela lehoučký. Už jsem ho včera s pomocí zvedala do busu a šlo to. Jezdí se s ním dobře, hlavně má kola 😝

vitaka
21. bře 2009

mirko ale to je spíš než golfáč....toto je sporťák......myslím, že je při složení větší asi bude i těžší ne?

mirka755
21. bře 2009

je to sporťák, golfky měli bez polohování a nebo děsné drahé ☹. V tomhle se mi Anetka krásně lehne, aniž by se musela krčit. Já stejně tahat kočár sama nemůžu a busem jedu výjímečně když už se mi nazpět nechce pěšky 🙂, takže si říkám o pomoc. Líbí se mi jak jsou prostorné a boudu mají udělanou tak, že na dítě nefouká když spí-hodně takovou dlouhou jako k nohám-tak snad vydrží i pro druhého prcka 🙂

mirka755
21. bře 2009

a skládání neřeším vůbec, do našeho kufru vleze každý kočár takže to je to nejmenší. A až se narodí druhý prcek tak bude Anetka jezdit na stupátku

sheherazada
21. bře 2009

Tak dneska sme jeli po takovým debilním štěrku🙂) zaaretovala sem, ale odaretovat to nešlo. Tak po jednom příspěvku zde, sem jen čekala, že se ulomí kolo🙂)))) Naštěstí dobrý, zapadl tam kamínek a proto to nešlo.-)) Jinak sme spokojená stále🙂)

mirka755
22. bře 2009

sheherazada: jo to se mi také občas stalo, nebo že tam bylo nalepené bahno a šlo to také špatně. Musela jsem to vždy pořádně vyčistit

vitaka
22. bře 2009

Kristo....Sheherazado....! já jsem se teď od jednoho prodejce dověděla, že prý údajně by měl mít Babypoint lépe vyztuženou opěrku zad !!! co vy na to? jak to vidíte vy, které už kočárek máte.....shehe..ty máš Moona tak jak se ti to zdá...a co ty Kristo????

sheherazada
22. bře 2009

já mám moona a roční dítě a nemám problém. Jako není úplně tuhá, ale jen látka to taky není. Verča je spokojená a já taky, asi záleží na tom co očekáváš🙂)) Verča hödně sedí že se ani neopírá, ale dneska tam třeba spala a úplně v pohodě🙂
Ale konkrétně ten babypoint sem viděka a ohmatala, ale ty záda mi přišla naprosto stejná jak u moona, tak teda nevím🙂)) Taky to bylo lámaný na tří díly a pevnější mi to nepřišlo.-))))

vitaka
22. bře 2009

Shehe díky za tvůj názor.....a co Krista???? Kristoooo 🙂

atreides
22. bře 2009

ahojky, jen jsem mrkla, včera jsme koupili babypoint Mark a podle popisu sheher ty záda budou stejný jak u moona

krista
23. bře 2009

Vitaka já nevím, já ty kočárky vedle sebe neviděla, ale holky budou mít pravdu 🙂

kubinkov
23. bře 2009

Co vím, tak jednu celkovou výztuhu v opěrce zad má Espiro Magic. 🙂

radkar
23. bře 2009

Já myslím taky ,že ta záda u moona i marka jsou stejná.