Jaký je golfáč Moon Buggy Fit?

monik111
8. dub 2008

Ahojte,
moc se mi ten kočár Líbí. Chtěla bych tu trojkolku. Tak jestli už s ním někdo jezdíte,tak poreferujte 🙂 🙂 🙂
díky.díky, 😉

vitaka
11. bře 2009

kristo a v čem je ten od babypointu lepší??? mě jde taky o to polohování zad...prý to má mark a buggy trošku jinak...tak nevím, co je lepší ? 😖

krista
11. bře 2009

Vitaka myslím že to tady psala i radkar že právě Babypoint to tam má trošku lépe řešený to polohování, ale jak konkrétně, to ti nepovim a zkopíruju sem co mi napsala paní:

Dobrý den p. ......., skladem máme pouze Buggy Fit v červené, zelené a
oranžové barvě. Jinak bych Vám doporučovala se kouknout na kočárek Mark
3, který má ještě lepší cenu a jinak je úplně stejný jako Moon. Máme oba
dva typy na prodejně a opravdu v nich není vůbec žádný rozdíl, jen Mark
má ještě trošku lepší polohovaní zad a je za lepší cenu. Oba dva typy
mají ve výbavě i nánožník, který má uprostřed zip. Nánožníky obou typů
jsou také naprosto identické. Pokud trváte na černé myslím, že Mark by
Vás nesklamal. Je to fakticky to samé ! Hezký den

Monas já byla dřív proti trojkolce, nakonec jsme si koupili trojkolku i klasickej kočár a teď taky jedině trojkolku, rozdíl ve stabilitě mi nepřijde a prostě se nám líbí 😵

sheherazada
11. bře 2009

krista a v čem je Mark lepší? Mě se u moona líbí to madlo kam se dá ten pásek a dítě neprojede dolu.-)))

krista
11. bře 2009

Shehe no to je pravda, to asi ten Mark nemá co? 😖 do háje 😖
No už jsem to psala v čem je údajně lepší, to polohování.

vitaka
11. bře 2009

Kristo ale zase jako....připoutáš ho a je, ne?
Madlo snad má?

sheherazada
11. bře 2009

no jo, ale když má to madlo látku i mezi nožkama tak ho jen dáš a vyndáš a nemusíš pásovat🙂) mě se právě tohle plus líbí. mě by s elíbila kombinace všech. Jinak já koukala na ten mark a zdá se mi, že má ten nánožník nahoře kratší, jako že víc fouká do boudy, Mám to stažený ve wordu, ale nevím jak bych to sem lípla

sheherazada
11. bře 2009

jiak ten moon ohledně polohování zad, je pravda, že mlj x lander to má udělaný trochu líp, ale jde o zvyk a zas tak často to polohovat stejně nebudu🙂

krista
11. bře 2009

Koukala jsem na to detailně a taky v tom teď tak zásadní problém nevidím, prvně jsem to pochopila tak že mezi ty nožky by jako nebylo nic 🤐 ale tohle mi možná bude vyhovovat i víc, chci si objednat ten potah na madlo a tohle by mi to krylo 😅 a Kristý jsem teď začla taky poutat, takže to zvládneme podle mě v pohodě 😉 akorát mě u všech těch golfek trošku děsí ten malinkej košík, naše nákupy zrovna malinký nebývají 😅

sheherazada
11. bře 2009

krista a tak nákup odjedeš ve sportáku ne? Já to budu asi taky tak řešit

krista
11. bře 2009

Shehe ty jo to si ten golfáč nemusím ani kupovat 😅 vidím to tak, že jakmile do něj jednou vlezeme tak si zvyknu na tu nízkou hmotnost a pak budu lenoch 😝

sheherazada
11. bře 2009

kristo a akolik váží tvůj sporták?

krista
11. bře 2009

Shehe má 13kg + 9,5kg malá 🙂 ale i těch -5kg (když se udává že Moon nebo Mark váží cca 8kg - teda jak kde, někde je i 6,5kg) bude znát 🙂

kubinkov
11. bře 2009

Těch 6,5 kg je holá kostra bez boudy, nánožníku, madla a asi i bez kol. ☹ Taky mě překvapil ten rozdíl proti popisům.

vitaka
11. bře 2009

jj, prý to váží komplet 8kg.....taky se mi to nelíbí, že uváčí 6,5kg a pak toto.........no já pořád nevím...mě se moc u Marka nelíbí ta boudička se slídou vředu...trošku se bojím, jak se při častém skládání opotřebuje 😒
jinak ty nákupy....no já dělala největší s Inglessinou Otuto Pram (prostě hluboký kočár a parádní drátěný koš pod kočárkem) jenže pak jsme si koupili Demu Lux Step (tu teď prodávám)....a ta sice má velký košík...ale hmotnost omezená, takže si tam dám velký nákup styl....hromadu toaleťáku 🙂 jinak to prostě ten košík neudrží a šoupe o zem....to tak ale dělají podle mne všechny kočárky...takže s těma nákupama....už to neřeším, zajde manžel a je....má auto, tak nakoupit může...nebo jedeme všichni v sobotu.....mouku, olej, brambory....už to netahám.....dokud byla Inglessina, tak jsem dělala vyloženě otroka...a teď taky tahám nákup v batohu na zádech...tlačit to před sebou nebo nést na zádech, nakonec to výjde na stejno....takže se tomu už snažím vyhýbat (mám špatné záda...léčím si je 1/4 roku a chcem druhé dítko, tak to musí být v cajchu).

sheherazada
11. bře 2009

krista, tak to máme stejně těžkej kočár i dítka🙂))) I když Verča má možná o něco malinko mín.

vitaka
11. bře 2009

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21298293&tab=0

tak a teď je ještě lepší hokej 😠

sheherazada
11. bře 2009

moon je po složení menší, ale jinak dobrý-)))

kubinkov
11. bře 2009

tomu bych nevěřila 😒

vitaka
11. bře 2009

sheherazado...a moon a babypoint mají ale stejné rozměry že jo? i váhu ??? já už se rozhoduju mezi těma dvěma. 😖

monas
11. bře 2009

Tak ta látka mezi nohama (připevněná k madlu) mi taky neskutečně vyhovuje (vyhovovala-teď už kočár skoro netaháme), ale u sporťáku jsme to neměli a je to výhoda, když to tam je¨. I připoutaný to dítě občas trochu sklouzává dolů, navíc my teda ani ve sporťáku v podstatě nepoutali, když už, tak jen kolem boků, ty raměnní pásy nikdy, mně to prostě ani neba, furt ho poutat a odpoutávat, pak když už chtěj navíc každou chvíli ven...Je to fakt výhoda

vitaka
11. bře 2009

Monas....a co to polohování zádíček?? ten mechanizmus??? jakýsi špagátek či co...nezavazí to? není to na obtíž??? a jde to až do lehu?

kubinkov
11. bře 2009

vitaka: tyhle kočárky mají běžně v prodejnách, tak to okoukni naživo a nech si to předvést.

vitaka
11. bře 2009

mě se dost líbí tento:

http://www.malvik.cz/Kocarky/golfove-hole/Chipo...

je to vlastně Chipolino, ale nové na tento rok a má tam i ten pruh aby dítko nepadlo dolů když není připoutané

vitaka
11. bře 2009

no já na to chci kouknout...ale nejhorší je...že člověk vidí jen jeden model.....a jak má vědět, jaký je pak rozdíl mezi těma dalšíma....tady v okolí se můžu podívat max. na Babypoint....jdu zítra.

sheherazada
11. bře 2009

vitaka si je porovnej na to eshop baby🙂) Já mám pocit, že ten babypoint je o něco menší, po lsožení🙂 ale těžko říct jak to taky měřej, to je fkt🙂))

monas
11. bře 2009

To chipolinoje moooc hezký!!!!Z malvíka jsem měla tenkrát Moona
To polohování je v poho. Byla jsem sice ze sporťáku zvyklá na vymakaný mechaniskus, ale na tohle si člověk snadno zvykne, je to klasický polohování jako má spousta sporťáků, prostě na popruh a přezku. Ale náš synátor už v golfkách téměř nikdy nespal, to bylo pár výjimek, takže jsme ani moc nevyužili. Jinak to není myslím úplný leh, ale položí se to hodně (teď si to nějak neumím vybavit...)

vitaka
11. bře 2009

no ...pak už mě teda jen zaráží poslední věc...a sice ty rozměry......protože Chipolino Omnia 4 rok 2008 je v rozloženém stavu uplně stejné jako Omnia 4 rok 2009 - ovšem ve složeném stavu je rok 2009 větší??? což mi hlava nebere

vitaka
11. bře 2009

no nic holky...musím vám poděkovat za trpělivost se mnou.....jako bonus se můžete podívat na mého synka do albíčka...na poslední dvě fotky 🙂 je to prostě rarita.....no su zvědavá co s tím budeme dělat, ale vyřešíme to až se zubařkou 🙂 dneska jsem ho musela vyfotit a šoupnout ho sem...třeba se mi ozve nějaká maminka,která měla podobný "problém"

Tak ještě jednou díky moc holky a doboru noc.

ginepra
12. bře 2009

dobrý deň,
môžete mi prosím, poradiť?
Rozmýšľam kúpiť si moon 4 kiss, golfáč, mala by sa naň dať nakliknúť aj autosedačka maxi cosi. Ak ho niektorá máte, dá sa sedacia časť odopnúť, aby sa tam dala len autosedačka...?
Ďakujem pekne za rady

krista
12. bře 2009

Ahojky,

Ginepra já jsem to všude viděla jen tak, že to bylo nacvaknuté na celé té kontrukci včetně té sedací části, ale myslim si, že když si napíšeš někam do obchodu kde nabízí adaptéry, tak by ti měli dát vědět jak je to přesně 🙂

U nás taky nakupujeme velký nákupy o víkendech autem, ale stačí jeden pytlík s houskama a celej košík je zabranej 😝

Našla jsem si Marka za 2480,- ještě zjišťuju jestli má nánožník rozepínací, protože jsem taky viděla varianty nerozpínací a když jo, tak ho koupíme.