Jaký je golfáč Moon Buggy Fit?

monik111
8. dub 2008

Ahojte,
moc se mi ten kočár Líbí. Chtěla bych tu trojkolku. Tak jestli už s ním někdo jezdíte,tak poreferujte 🙂 🙂 🙂
díky.díky, 😉

krista
14. bře 2009

Vitaka ten materiál je silný a kvalitní, to je znát, ale kdo nemá rád semiš, tak na to nebude, dělá to takový ty "fleky" jako hází mapy jestli mi rozumíte, no prostě jako semiš 😉

Jo vitaka tomuhle já moc nevěřím s tím Cam a Moon 😖

A já dneska viděla ten druhý Moon, než má krejcirice, nelíbilo se mi to a nechtěla bych to, ale komu se to líbí tak s chutí do něj 😵 ten druhej materiál mi přijde líp udržovatelnej, taky je to kvalitní látka 😉

Já jsem zvědavá jak bude vůbec vypadat ten náš kočárek 😅

sheherazada
14. bře 2009

Tak mě se u toho tmavýho hnědýho semi šovýho nelíbí ten tmavej nánožník, mi to trochu přijde, jak by to k sobě nepasovalo. Bála bych se tak horší úrdžby. Ta stará kolekce je dobrej matroš, pevná látka, myslím, že třeba ulepenej rohlík, nebo sušenka z toho pujde jíp otřít než z toho semišovýho. Jinak moje poznatky¨🙂)) Do busu sem ho vytáhla, ale chybí mi cvik:.)) takže asi sem působila komicky, chlap se ptal jestli nechci pomoct🙂))) po kostkách jezdí fakt pěkně, v pohodě. A malá mi tam usnula i v úplným sedu🙂) měla sem v koši narvanej balík plen, takže sem to nemohla položit.

vitaka
14. bře 2009

Kristo, který Moon jsi viděla...ten z té limitované edice ale ve světlém provedení???

Sheherazado....a nemáš taky už nějakou tu fotku??? (Ty máš ten Moon kolekce 2008?) (jinak díky moc za tvé poznatky)

krista
14. bře 2009

Shehe tak to jsi dobrá s tím autobusem, já to asi neutáhnu 😅 radši to ani nebudu zkoušet, ještě bych malou s tím kočárkem někam hodila 😅

Vitaka, jj já viděla dneska ten světlý + ten co má Shehe - stály hned vedle sebe, myslím že moc rozdílů tam neni, kromě té látky - ten je podstatně vidět, ale vrhla se na nás hned prodavačka, tak jsem je ani moc neosáhavala, já tohle nerada, když mi někdo stojí za zády 😖

vitaka
14. bře 2009

kristo já trošku váhám......jak to popisuješ...já bych řekla, že je ten semiš totiž pevnější, teplejší...no prostě nějak na tuto stranu lepší...+ teda uznávám asi o něco horší údržba....no a teď zase....babo raď 🙂
ale u nás se to bude stejně kupovat až posléze...Vám trošku závidím, že už je máte 🙂
kluk bude mít sice už v květnu dva roky, ale má 10kg a 82cm....a ještě ho moc netrápím delšíma tůrama, takže kočárek potřebujeme.....no ale ten sporťák už nechci tahat....takže snad to klapne...určtě se mi tento styl golfek moc líbí...jo a beru tu 4 kolku, o tom žádná....už tu jedna psala, že ta trojkolka není tak stabilní....jde o to, že máte malé dítka, ty vám ještě moc neřádí...ale jak je pak starší....tak pro sichr...a navíc i já nejsem expert na řízení 🙂

sheherazada
14. bře 2009

já myslím, že nová kolekce teplejší nebude, ale nevím, neviděla sem. Jinak taky sem někde četla, že prej maj ty bezzipový nánožníky nějaký tenký, ten zipovej je v pohodě. Potah je fakt pevnej a neprofoukne, toho bych se nebála a v zimě stejnak budeš dávat fusak, pokud budeš jezdit i v zimě🙂

vitaka
14. bře 2009

sheherazado, a ty máš ten zelený jako ten petrolejový? nebo zelený jako zelený (takové to jablko) ? 🙂

sheherazada
14. bře 2009

to jablko, světlá zelená, petrolejová je modrá, ta moc do lzelena není. Já vám ho nafotím, ale dejte mi čas, všechno mi trvá.-))))

vitaka
14. bře 2009

sheherazado, to je jen takový detailní dotaz....styl blondýnky 🙂 jako že červené auto je lepší jak žluté 😀
ale jen pro pořádek jsem byla zvědavá..no 🙂 já zase uvažuju o té petrolejové či té oranžové, nebo teda ten semiš....ale pořád nevím.......případně pořád to chipolino, ale tam mi vadí jedna věc a sice to, že to nemá ten rozepínací nánožník...a to je asi dost podstatné že jo? při manipulaci je to asi hodně hodně lepší...ten zipík, že?

sheherazada
14. bře 2009

no, já mámna sportáku nánožník, co je na zip kolem do kola, jako že se ke kočáku přizipuje a je i pod zadkem, takže tam fkat nefouká . Tenj je na pi, sice ne uprostřed, ale po stranách. Tenhle má zip v prostřed, což je lepší. Ale moc si neumím představit nánožník, kterej se přidělává tuším 4 suchejma zipama, jako že je musíš podvléct konstrukcí a nikde žádnej zip.Já po tomhle nánožníku prahla a sem nadšená. Ale nemůžu srovnávat, jen bez zipu mě nezajímal, takže sem si ho ani nenechala ukázat🙂))

vitaka
14. bře 2009

shehe...kukni na ten kočárek od krejcirice (viz nahoře)....a řekni mi jen, jestli je ten nánožník taky takový? jestli je ten zipový tomu co má ona podobný? dík.

krista
15. bře 2009

Vitaka k nánožníku, já už jsem říkala že mám teď Moona a právě mám zip uprostřed, nánožník mám tedy celou zimu přidělaný a jen rozepínám a zapínám prostřední zip, když chci malou někde vyndat, ale všechno je určitě otázka zvyku, pohodlnosti, ovšem kdybych si mohla vybrat (a mohla jsem 😀) tak jdu do toho rozepínacího znova a znova 🙂 a přesně tenhle zip uprostřed co má krejcirice by měl přijít i mně, ptala jsem se na to několika prodejců a jasně jsem uvedla "zip uprostřed" tak doufejme, jinak to vracím a budu bez kočárku 😝

Ještě k tomu semiši - ano je tvrdší, určitě bude i teplejší, to bez pochyby, ale já si jen nedovedu představit ladění semiš - kočárek, mě se to hodí spíš na gauč 😔 ale je to zase otázka vkusu 🙂

Vitaka a kde bydlíte, nemáš možnost je oba vidět? Fakt by to chtělo vidět vedle sebe 🙂 Já bych podle fota z netu ani omylem neřekla že ten materiál je takový 😨

krejcirice
15. bře 2009

Ahoj
ano nánožník je opravdu na zip je to fakt dobrá věc
a řekla bych i docela teplí je jak tročšku jako peřinka
u jiných spíše co jsem měla byl slabej aby neprofouklo

vitaka
15. bře 2009

bydlím ve Vsetíně....a viděla jsem tu jen Babypoint Mark...no a ty Moony ne....takže nevím, kam se na ně jít podívat...zkusím max. ValMez....zavolat a zeptat se, zda je mají na prodejně....ale nevím no....výběr tu moc není.

A ten nánožník, to právě jestli jsi je viděla kristo oba dva....tak jestli v nich je rozdíl.....jak píše krejcirice asi bude teplejší......no akorát ten semiš by mě zajímalo co se stane, když nemáš pláštěnku a jen mrholí? to mi stačil nánožník....ale nevím zda ten semiš zvládne i to mrhholení ???

sheherazada
15. bře 2009

vitaka, jo je to to samé🙂)))
Myslím, že semiš mrholení zvládne, ale možná se tam udělaj mapky, jak to mokrý trochu slehne, bych ho chtěla vidět na živo, mě zajímá jak vypadá semišovej kočárek:.))

krista
15. bře 2009

Vitaka no v tom obchodě ty nánožníky neměli nasazené a jak říkám, přiběhla prodavačka a hned mi stála za zadkem, nenechala se odradit, že se jen podíváme a já to nemám ráda, vyzkoušela jsem jak to brzdí, jak se s tím jezdí a vrátila ho zpátky 😅

Mapy jsou na tom kočárku stejně, takže si myslim kapka sem, kapka tam při dešti už neni tak tragická 😀 😅

vitaka
15. bře 2009

já mám zase dilema.. 😒 se nějak budu muset rozhodnout...mezi tím z limit kolekce a tím starým....a když to člověk nevidí, tak je to na prd... 😖

radkar
15. bře 2009

Ahoj krejcirice v tom hnědým provedení je ten kočárek fakt moc pěknej. Ten jsem ještě neviděla. O těch tříkolkách jsem ale slyšela,že jsou hodně nestabilní. Proto mám čtyřkolku, s tou problém se stabilitou vůbec není.

krista
15. bře 2009

Vitaka toho bych se hodně bála koupit ho když ho nevidím, ale udělala jsem to s tím Babypointem taky, doufám ale, že ten materiál se od Moona moc neliší, to by mě dostalo kdyby přišel taky semiš 😅

Já jsem sice neporovnávala trojkolku a čtyřkolku u golfáčů Moona či Babypointa... ale porovnávala jsem svýho prvního Moona, vedle sebe jsem měla jak trojkolku, tak čtyřkolku, pořádně jsem s tím lomcovala, stabilní to bylo úplně stejně, tak jsme si vzali trojkolku kvůli nafukovacímu a velkýmu přednímu kolečku 🙂

radkar
15. bře 2009

No oni asi normální tříkolky jdou, ale já teď konkrétně myslela tyhle typy kočárků-moon,mark atd, že jsem už od pár lidí slyšela,že jsou dost nestabilní.

sheherazada
15. bře 2009

tak mě nepřijde nestabilní🙂)))))

kubinkov
15. bře 2009

Mě nestabilní taky nepřijde. Je to prostě lehoučký kočárek, když v něm řádí dvanáctikilový špunt, tak bude stejně nestabilní i čtyřkolka. Něco jiného je kočár, který váží 18 kg, tam je těžiště úplně jinde.

krejcirice
15. bře 2009

já už zjistila proč je nestabilní proč se mi překlopil s malím
ono když bylo kolečko přední do strany natočené a malej se vněm opřel o držadlo přední na stranu tak to šlo k zemi ale pokud bylo kolečko do polohy dopředu tak se to nestalo

vitaka
15. bře 2009

no otázka, jak to bude stabilní u čtyřkolky....ty kolečka různě natočené a tak.... bude tu mít některá 4 kolku vůbec? (já snad teda někdy jo...ale než bude)

pietra
15. bře 2009

my sme tieto golface kupovali pred rokom a skusala som aj trojkolesove aj stvorkolesove a trojkolka mi prisla ovela nestabilnejsia ako stvorkolka, tak som radsej zobrala stvorkolku

vitaka
15. bře 2009

Pietra...a dobrý? spokojenost? ....co se týká ovládání? 🙂

vitaka
15. bře 2009

jinak další věc...já měřím 165cm a mamžel 183cm.....takže i to ovládání mě zajímá z tohoto pohledu ???

pietra
15. bře 2009

vitaka, veru by som ho uz viac nekupila, spociatku sa mi celkom pozdaval, ale uz po prvom dazdi sa ovladanie zhorsilo a nepomohlo ani precistenie a premazanie kolies. V obchodnych centrach, kde je hladka dlazba, sa ide uplne zle, lebo kolieska sa na takomto povrchu takmer netocia.
Myslim, ze tvojmu manzelovi sa bude riadit zle, moj je takmer rovnako vysoky a je mu kocik "maly". Znama ho predavala prave kvoli tomu, ze jej bol nizky, ona ma cez 170cm. Mne vyska vyhovuje, ale ja som "trpaslik", mam len 160cm.
Co sa mi na nom paci, je jeho nizka vaha. Bez problemov ho chytim pod pazuchu a vyniesiem aj s malou hore/dole schodmi

neviem ale porovnat s inymi golfacmi, kedze sme mali len tieto. Mozno by sa mi rovnako zle ovladali aj ine

krista
15. bře 2009

Tak náš kočár váží 13kg jak tu padla ta váha, stabilní opravdu je a taky si myslim, že by si nemohli dovolit dělat golfáčový trojkolky kdyby byly tak hodně nestabilní... ale je to zase věc názoru a hlavně toho co chcete 😉

Vítaka já si myslím, že pro manžela to taky pohodlný moc nebude, narazila jsem na hodně maminek co měly 174cm a výš a prodávaly ho, protože je na ně nízký, že to musely držet až nahoře a nebylo to pohodlný. Já mám taky 160cm a manžel těch 174cm, takže si myslim, že pro nás to určitě půjde a vlastně jsem to i zkoušela a dobrý 🙂

krista
15. bře 2009

Ale ještě chci říct, že jinak bych na manžu já osobně moc nekoukala, protože jak on často jezdí s malou a já to se nedá porovnávat 😅 a až se narodí druhý prcek a vyjedeme s děckama ve dvou kočárcích, tak on si vezme Moona (toho prvního co máme) ten má polohovací rukojeť asi 98-123cm a já tyhle golfky 🙂