Jaký je golfáč Moon Buggy Fit?

monik111
8. dub 2008

Ahojte,
moc se mi ten kočár Líbí. Chtěla bych tu trojkolku. Tak jestli už s ním někdo jezdíte,tak poreferujte 🙂 🙂 🙂
díky.díky, 😉

jaruschk
16. bře 2009

vitaka:Já mám tu limitovanou edici,béžový semiš s těmi obrázky,no moje segra má folfáč,a ty mají po boku normálně kovovou konstrukci a ty záda jsou podstatně pevnější něž u tohoto kočárku,ale do šopu dobrý no...taky co bysme za ty prachy chtěli co?

vitaka
16. bře 2009

jé jaruschko...takže máš taky ten semiš.....a ještě k tomu tu světlou variantu jo??? to si teda dobrá.....tak honem...napiš jak to s tím materiálem vypadá?? jak se ti pozdává......a jak se to čistí? a špiní? ....já totiž o tom semišu uvažuju....ale asi bych neměla odvahu jít do svěltého....

jaruschk
16. bře 2009

vitaka:No máme to stále v krabici zabalený,na první pohled to vypadá dost luxusně,příjemný matroš,uvidíme jak to bude vypadat až vyjedem do ulic,ale zatím v takovém počasí se nechce,jinam malé se v tom strašně líbí,akorát v manuálu je napsano,že je to max.do 96cm dítěte,a do 18kg i s nákupem,čili do košíku max.5kilo a dítě max.12kilo,takže nevím do kolika let se to dá využít

vitaka
16. bře 2009

a jak je malá stará?
my máme jak říkám 22měsíců....a je to trpaslík.....a tak je to v poho.

jaruschk
16. bře 2009

vitaka:malá měla 3.3 rok,a je právě dost velká má skoro 80cm,tak jsem zvědavá jak moc ten golfáč využijem

vitaka
16. bře 2009

my jdeme teď ven...je tam teda hnus...ale musíme........určitě nám ale napiš, moc prosím, tvoje prožitky s tím kočárkem....až ho nějak otestujete.....hlavně mě zajímá ten materiál....ta údržba a to špinění. předem moc díky.

radkar
16. bře 2009

jaruschk ten košík je jen na 1 kg. Ať ti pod tou tíhou neupadne 😀

jaruschk
16. bře 2009

vitaka:Jinak je tam napsano,že prát se to dá normlálně na ruční praní 30 stupňů,venku jsme s tím zatím nebyli,tak pak pisnu,já jsem na ty tříkolky zatížená,normální kočár máme taky tříkolku Cortinu 3X evolution edice2008

krista
16. bře 2009

Holky tak zatím nedělám ani jedno 😀 ani nestojím u okna, ani se nekochám kočíkem, musím to upřesnit, v 6:19 byl ve výstupním depu a v 9:13 ho někdo naložil 😀 tak snad tu brzo bude 😵
Shehe vážně byl pěknej, co ten materiál, dá se to srovnat s Moonem?

Radkar teď mě napadlo, dá se Babypoint taky vyprat? 😲

sheherazada
16. bře 2009

holky ty záda sou v pohodě a já tam dala vložku s xlandera a ani nepoznám, že sou měkkčí. Pokud to není malý mimi, tak bych se toho fakt nebála, celej den tam dítě stejnak netráví. Pro klid bv duši bych si tam dala podložku a je to🙂

krista
16. bře 2009

Já jsem teda sama na ty záda zvědavá, ale mám v merku taky jednu vložku co objednám ať budou ty záda jakákoliv, ale až když budeme jezdit bez fusaku 😉

sheherazada
16. bře 2009

krista, matroš nevím, nebyla sme tak blízko, ale jinak je fakt stejnej🙂)
teda nevím jak se vyprat moon, když nejde sundat z konstrukce, je tam přinýtovanej, teda aspon ten můj jo, ptala sem se nato i v obchodě.-)) Ale bacha na praní, já prala slamník od xlandera, v ruce, skoro ve studený vodě a dobrý. Stejně sem prala potak uvnitř korby a ten se smrskl, skoro sem ho na tu korbu pak nenetáhla🙂) Tak ast se vám to nesrazí.-)))

kubinkov
16. bře 2009

Co se rozměrů týče: Hledala jsem prostorný kočár, aby v tom mohl jezdit, až bude větší. Moon je opravdu prostorný, vešla se do něj známých dcera ve svých cca 4,5 letech. Samozřejmě na sezení. A vešla se i pod boudu.
K opěrce.: Podle mě je pevná dost. Záda udrží rovná. Mě se o prkno také špatně opírá, mám radši opěradlo vytvarované, myslím, že děti to mají stejné.
Jinak mám trojkolku, světle modrou, Moon, potah ten lesklý, ne semiš. Dobře se udržuje, akutní fleky se dají otřít i hadrem.
Vložku jem si objednala velkou, z jedné strany černou z druhé černo bílé proužky s aplikací autíčka. Myslím, že se bude hodit hlavně v létě.
( Jsem se nějak rozjela. 😀 )

sheherazada
16. bře 2009

A mám trochu problém s brzdama🙂) Dala sem si tašku na řidítka a na brzdy nevidím🙂) takže sem jak debil, snejbám se ke kočáru abych mohkla odbrzdit, zatím nemám ten odhad. jinak prázdnej se dá slušně jednou rukou uřídit, s dítkem už moc ne, teda jako dá se, ale je to trochu moc pracný🙂)

krista
16. bře 2009

Shehe to jsem u X-landera slyšela u více lidí 😅 s tím vnitřkem kočíku, prý to potom vypadá blbě, ale co naděláš 😖

Já prala náš kočárek Moona a bez problémů, četla jsem někde že tento Moon golfky jde vyprat, ale je nutná demontáž, nevím co si pod tím pojmem představit, asi rozpárat teda 😅

Shehe na ty brzdy si podle mě určitě zvykneš, za chvilku to budeš dělat po slepu 😵

Holky a jak máte teda řešený to polohování? Čudlíkem nebo páskem? 😅

kubinkov
16. bře 2009

Já mám pásek.
To sundání potahu jsem ještě nezkoumala, ale jí by to mělo.

krista
16. bře 2009

Kubinkov a jde to dobře s tím páskem? Asi opět otázka zvyku co? 😉

Tak už mi volali, po 13h jsou tady 😀

sheherazada
16. bře 2009

tak mě se to srazilo jen trochu, jen to nešlo natáhnout, ale blbě to naštěstí nevypadalo.-)
Já mám polohování páskem ale je to úplně v pohodě, nemám tam čuslík, nic. Ale zatím no problém🙂)

barusek
16. bře 2009

Ahoj, tak my máme černýho Moona čtyřkolku asi 14 dní, trojkolky sem se taky bála kvůli tý stabilitě a zatím docela dobrý. Ale byla jsem zvyklá na spojenou rukojeť a teď si nějak nemůžu zvyknout na ty madla,při jízdě to jde, spíš mi vadí, že to fakt nejde uřídit jednou rukou ☹ na a košíček je taky spíš na okrasu 😀 ono by se tam i něco vešlo, ale musím to tam dávat po jednom, protože třeba igelitku s těma věcma tam prostě nenarvu. je tam špatnej přístup ☹

krista
16. bře 2009

Barusek ty se máš, já toho černýho už nikde nesehnala, tak jsem šla do toho Babypointa 🙂
A vy co ho máte tak udělejte nějaký fotečky tady 🙂

barusek
16. bře 2009

Krista - já ho taky nemohla sehnat nebo byl o dost dražší než jiný barvy a nakonec jsem ho sehnala na inzerát ježděnej, ale asi jen měsíc, takže je vpodstatě jak novej a ještě byl levnější 😎 Takže po týhle stránce jsem spokojená maximálně.

sheherazada
16. bře 2009

kristo, speciálně pro tebe ho dneska nafotím, slybuju🙂)))))) já už chtěka včera, ale cestovala sem po praze a měla foták s sebou, ale vzpoměla sem si na něj až doma🙂)

krista
16. bře 2009

Holky tak už je doma!! 😵

Je úžasnej, polohování mám na ten čudlík, jinak nánožník se zipem, materiál taky parádní, madlo s potahem (jinde jsem viděla bez potahů, toho jsem se taky malinko bála) komu se nelíbí plastová stříška - já jí ani neviděla až mi došlo že je tam zastrčená, akorát se mi povedlo nějak blbě ho složit tak mi stálo nakřivo, přetáhla se mi látka kde neměla tak jsem tu teď z toho rostla, ale to už je v pohodě, košíček pidi, ale to jsem čekala, no vyvrátil všechny moje obavy 😵

Taky nafotím až bude čas 😵

krista
16. bře 2009

Já koukám že na mě prdíte, no kdyby to někoho zajímalo 😀 tak tady jsou naše fotky (na konci)
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

Jsou u nich popisky kdybyste něco nechápaly, proč jsem to fotila nebo tak 😅 uznávám že ten materiál někde nevypadá vábivě, ale to hází ten efekt blesk, kdybych to fotila bez blesku tak to bude mázlý.

sheherazada
16. bře 2009

krista krásnej a jakou vložku si do toho necháš ušít? Už máš nějakej typ? A počkej jak buideš nadšená až s ním vyjedeš🙂)

krista
16. bře 2009

Shehe no normálně chodíme na prochajdy ráno, ale přemýšlím že bych hnedka dneska ještě vyjela 😀 jenže to asi manželovi nemůžu udělat, určitě se na něj těší, tak si doma taky pojezdí 😀
Vložku si chci nechat takovou proužkatou jak tam pani má, myslím že ten zeleno-modrý proužek a i potah na madlo 🙂 a na kšíry 🙂
Ale to musím až někdy dýl, aby manžu netrefilo co všechno jsem si vymyslela 😀

Ty si budeš nechávat nějakou šít nebo dáš tu z X-landera?

vitaka
16. bře 2009

kristo pěkný......já byla venku, bolí mě v krku 😒 jinak jsem se byla znovu podívat do jednoho obchodu...po cestě........a měli tam tento typ kočárku (já po něho přišla v tom obchodě poprvé) a byla to značka collete (vím, že tam bylo jedno písmeno dvakrát, ale nevím zda l nebo t) ....no a nemůžu to na netu najít...ale asi to bude jen laciná napodobenina....v obchodě ovšem za 3.000,- jinak nevím...co je toza značku 😖

vitaka
16. bře 2009

a kritsto moc díky za tu fotodokumentaci....je fakt zvláštní že ten Babypoint co jsem ho viděla já, měl to polohování zad jen na popruhy a ne ten čudlík....fakt je to kus od kusu.

krista
16. bře 2009

Ten čudlík je suprovej, když chci malou položit (to se mi bude hodit až usne 🙂) jen zmáčknu a ona sjede dolů 😵 horší je to s dáváním nahoru, ale to je určitě i u popruhu a chce to cvik, žádná tragedie 🙂 malá z něj pomalu nechtěla ani ven a hrozně se jí líbí to okýnko nahoře, no snad se jí tam takhle bude líbit i venku 😀

Za 3tis. bych asi nějakou napodobeninu co nikde ani není nekoupila 😅

Škoda že nemáš možnost někde vidět toho Moona a třeba i Babypointa, aby si se rozhodla 🙂 Ale třeba ti to holky ještě nafotí a budeš mít lepší představu, já vlastně toho Marka taky neviděla, ale hrozně jsem se teda bála co mi přijde 😅 ale fakt mě překvapil ve všem!!! 🙂

vitaka
16. bře 2009

no já vyděla toho babypointa a byl bez toho čudlíku tak se mi moc nelíbil + nezipový nánožník