Jaký je golfáč Moon Buggy Fit?

monik111
8. dub 2008

Ahojte,
moc se mi ten kočár Líbí. Chtěla bych tu trojkolku. Tak jestli už s ním někdo jezdíte,tak poreferujte 🙂 🙂 🙂
díky.díky, 😉

krista
11. dub 2009

Tobi úplně tvrdá neni, spíš měkká, prohýbající se, ale úplně vratký to taky neni, jsou tam prostě dvě nebo tři desky (teď si nejsem jistá) neni to jeden pevný kus.

tobi08
11. dub 2009

Ďakujem, a ako sa ti karuje, keď napr. prší, s jednou rukou to asi nejde, vieš, ešte som nikdy golfáč nemala a rozhodujem sa nad golf. a nad nejakým malým šporťákom tak na cestovanie, aby bol malý do auta.

krista
11. dub 2009

Tobi já už jsem jednou rukou řídila, chce to cvik, ale jde mi to docela dobře bych řekla, jsem celkem zvyklá z předešlého kočárku, takže mě to problém nedělá, ale vím, že tu někdo psal že pro něj to moc pohodlný to neni. Já si myslim, že na cestování je to ideální - malá váha, výborně skladný... 🙂

sheherazada
11. dub 2009

kristo košík sundáš tak že rozepneš patentyk je to přidělaný takovejma páskala ke konstrukci a stáhned ho dolu. Na to přijdeš🙂
Já teda jednou rukou uřídím v pohodě, když teda nemám mega těžkej nákup🙂)ale musí to být plus mínus rovina. Když je chodník nakloněný na jednu stranu, jde to blbě, jedině zaaretovat. Jinak já sem s ním fakt spokojená. Jako mě se hlavně líbí jak je tam udělaný to sezení a to madlo. Verče se tam fakt dobře sedí a líbí se jí tam.

tobi08
12. dub 2009

a koľko stojí?

malenkaz
12. dub 2009

Ahojky, četla jsem celou diskuzi a jsem na vahách ☹ . Zpočátku jsem byla 100 % rozhodnutá pro Moona Fit a teď se rozhoduji mezi ním a Markem 3, každopádně černý. Chjo, oba mají své pro a Chtěla bych se zeptat majitelek obou golfek, jak je dlouhé sedátko a jak daleko od opěrky zad je na sedátku umístěn bezpečností pás mezi nožkami. Nějak mi to nejde vykoukat z fotek. Jde mi o to, jak moc by koukaly nožky mimo sedátko. Moc děkuji za odpovědi a za všechny poznatky, se kterými se tu dělíte 🙂

gabiku
12. dub 2009

Ahojky, v současné době řeším, jaké koupit golfky pro našeho ročního syna. Jsem již v podstatě rozhodnutá pro Mark 4. 🙂 Ráda bych se ještě zeptala maminek, které mají zkušenosti s tímto kočárkem, jak si stojí ve stabilitě. Co mám na mysli. Náš prďola se v kočárku někdy houpe, naráží zádíčkama celkem silně o opěrku. Myslíte, že by se mohlo stát, že by se mi v tom Marku úplně překlopil s celým kočárem do zadu ☹ (samozřejmě že ne za jízdy). Stalo se Vám to některé? Nyní máme celkem bytelný sporťák, tam to nehrozí.Děkuji za Vaše případné reakce.

sheherazada
13. dub 2009

gabiku, mě se stalo že mi kočár spadl dozadu a manželovi už taky, ale bylo to tím, že smě měli oba pletené rukavice a jaksi ty držadla kloužou když ho držíš jen v tenkých rukavicí. No a stalo se to, když sem najížděla na obrubník, sem to moc nadzvedla a sjelo mi to z ruky. Kdyby rukojet byla pěnová, nestalo by se to. Takže na zimu doporučuju bud kožené rukavice nebo aby ten spodek měl tu protiskluzovou úpravu jako maj lyžařský rukavice🙂 Je to o zvyku, já byla zvyklá na těžší sporták, takže stejnou vahou sem se zapřela o golfky a už to bylo🙂)Jinak si myslím, že dozadu se to nepřeklopí, spíš bych se bála kdyby dítko hodně lezlo přes madlo dopředu a do stran, to bych za to ruku do ohně nedala. Ale vzhledem k tomu, že prostě golfky jsou lehčí jak sporták, myslím, že převrhnout se dají každý🙂 Já bych v žádnejch golfkách Verču samotnou nenechala, vlastně ani ne sportáku, kterej je bytelnej a nepřevrátil by se určitě. Je dost živá a je schpná mi z kočáru snad i zdrhnout kdyby byla bez dozoru🙂

krista
13. dub 2009

Tobi ten Zopa Viper stojí zase tak v rozsahu od 2,6tis.-3,6tis. 🙂

Malenkaz já mám Babypoint Mark 3 černý, zvažovala jsem taky Moona (protože už jednoho máme), ale nemohla jsem černýho sehnat za slušnou cenu, to mě odradilo, taky se mi víc líbí to polohování na Markovi, asi jediný "mínus" co na něm vidim, že nemá ten pruh mezi nohy jako Moon a rozměry jsou úplně stejný u obou kočárků, aspoň myslím. Později ti kdyžtak změřím jak daleko je ten pás od opěrky.

Gabiku já mám trojkolku tak nemůžu posoudit se čtyřkolkou, ale co se stability týče, tak souhlasím se Shehe, samotný bych tam živější dítě nenechala 🙂 ale zase si myslím, že to překlopení jen tak nehrozí 😉

vladkaz1
13. dub 2009

kocky mate niekto moon buggy kiss? napiste mi prosim aky je popisat mi ho a ci ste s nim spokojne diki moc,Vladka 😉

krista
13. dub 2009

Malenkaz sedátko je dlouhé cca 23 cm, pak se to lomí ty nožičky a od opěrky k pásu je to cca 16cm.

malenkaz
13. dub 2009

Kristuš, moc děkuji za důležitá info. Ve sporťáku mi malá klouže, pásy mezi nožkami jsou dál. Tohle by mělo být v poho. A nešel by tam nějaký popruh k tomu madlu našít?? Přemýšlela jsem o tom, ale ve skutečnosti jsem ho ještě neviděla, tak nevím. Mohla bych Vás poprosit o odkaz do IP, kde jste si kočík objednala?

atreides
13. dub 2009

ahojky, tak já mám Babypoint Mark 4, překlápěte se mi začal snad jednou, když jsem měla fakt hodně těžkou tašku, to že nemá ten pruh mezi nožkama mi nevadí - Niny poutám jen za spodní část popruhů a v pohodě, ale je fakt, že není moc divoká, nestaví se apod. Jinak jsem s kočíkem mooooc spokojená 😵

krista
14. dub 2009

Malenkaz našít jde snad všechno, ale myslím si, že ti to taky moc vadit nebude, já jsem malou připoutala na spodek párkrát a samozřejmě že mi vypadla, naštěstí spadla tak dobře že se jí vůbec nic nestalo, takže osobně bych poutala už jen na vršek. Odkaz ti pošlu, ale určitě se porozhlídni i jinde, holky kupovaly později i za lepší ceny jak já 🙂

vitaka
15. dub 2009

Hoj...tak ho mame...Marka 4........pani mi pockala 3 tydny s platbou...kontrolovala zda ma kocar zipovy nanoznik a to cudlikove polohovani zad....a jeste zjistila, ze nova serie od babypointu ma nejak lepe vyresene zada=neni to pry tri desky ale jedna. Pak mi dokonce kocarek odeslala jeste pred potvrzenim o platbe!!!! jen aby nam prisel pred velikonocema.....my jeli k prarodicum na vesnici........tak jsme ho uz i dobre vyzkouseli..je super

ale manzela bych zaplestila....ovsem vidim, ze se to jiz nekomu stalo....no proste jak jel z prudkeho kopce, tak mu vyklouzl a prevratil se do zadu 🙄 nastesti se malz moc do hlavy nebouchl...tak dobry.

to ze nema ten popruh mezi nohama mi neva...jsem radsi za lepsi polohovani zad a stejne ho poutam celeho...kocarek je lehky a musi se dite hlidat....a taky je mene stabilni jak sportak...a to jsem este rada, ze mam ctyrkolku....do troj bych nesla......ale spokojenost teda velka. Uz jen tu vlozku...mam sve latky...tak se na to tesim.

vitaka
15. dub 2009

a latku mam nejakou takovouto...podobnou, ale hezci a ze 100% bavlny

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20338109&tab=1

a jeste latku tuto:

http://www.hybler.cz/index.php?menu=180

mravenci´modri....je skoro dole

sheherazada
15. dub 2009

vitaka mravenci jsou vtipný🙂)
Jinak jak se tu někdo ptal na skládání moona ohledně košíku, tak já skládám kočár a košík se složí sám, nemusím s ním nic dělat.

krista
15. dub 2009

Ahojky holky,

já už si taky nechávám šít vložku, sehnala jsem svoji vysněnou látku, už je doma, musím jí ale ještě poslat pani, jenže jsem dostala neštovice "na starý kolena" a ještě těhotná 🙄 takže se nedostanu na poštu, tak se mi to protáhne 😖

Shehe to jsem se ptala já na ten košík, zkoušela jsem na to víc zatlačit a jde mi to taky bez pomáhání 😵 asi musím být víc agresivní a já se bála abych nezatlačila moc 🙂

vitaka
15. dub 2009

kristo....napiš mi adresu na tu paní......ještě mi ji neposlala....chci jí poslat taky ty svoje látky. dík

vitaka
15. dub 2009

kristo dík...a paní o mně ví....jen čekám kdy pošle adresu....tak pokud by se mail zatoulal, tak to zítra chci hodit na poštu, víš. a doufám, že ty neštovice nejsou dramatické.....a už jsi je jako malá měla? má to i tvoje malá? a co mimi,...na to to vliv snad nemá, že? ...promiň že se ptám, ale člověka to trošku vyleká a druhé bych chtěla a pokud to malý donese pak ze školky, tak vůbec nevím, jak se to v těhu řeší.....ale jsi jak vidím v klidu, tak snad to neva..........vím, že je průšvih zarděnky......nic o ostatních nevím...známé malá to měla a měla sotva tři měsíce....zvládla to.....no našeho dvouletého to čeká....ale budu ráda, když to prodělá jako malý (ne jako miminečko....ale jako malý = školkové dítě). A tu látku, tu tvou vysněnou, to je ta bílá s černýma zvířátkama a červeným občas. ????

sheherazada
15. dub 2009

vitaka ta černo bílo červená látka je moje vysněná a už mám objednanou🙂) Krista chtěla proužky🙂

vitaka
15. dub 2009

jo tak...proužky....aha...ty jsem tu taky viděla...ty barevné proužky....ale myslím, že tu byli drobnější....a jinak, ty látky co mám já..jsou z prodejny, kterou v červnu likvidují.....nějak ty látky jdou do kytek též....stejně jako sklárny, tak i ty textilky...ach jo.

krista
15. dub 2009

Vitaka já jsem neštovice právě neměla, jinak bych je nechytla, ti co je měli jsou téměř na 100% imunní po zbytek života, věřím tomu, že nebýt těhotná tak je taky nechytnu, jen jsem teď zase náchylnější, skoro celý první těhu jsem byla nemocná tak budu i tohle... průběh je hrozný, je mi špatně, nejím, jsem celá osypaná, tělo mě svědí, obličej spíš už bolí jak to mám napuchlý 🙄 no to je jen pár věcí z toho výčtu kolik jich je 😝 pokud je malá nechytne tak do 15ti let, tak ji nechám proti tomu naočkovat, dospělý člověk to snáší mnohem hůř a taky to může mít horší následky, i pro miminko jistá rizika jsou, ale doufám, že se nic z toho nepotvrdí, obě děti máme plánovaný a o obě se musím už v těhotenství bát 😔

Já mám přesně ty proužky, ale pani už ta látka došla, tak jsem ji psala jestli bude a ona že prý už ne, že zrušili výrobu, tak jsem si objednala tu zeleno-modrou, no tu už pani dostříhala, takže taky smůla, tak jsem pátrala na netu až jsem našla tu původní - barevnou co jsem chtěla a objednala ji, takže ji mám doma a představte si, že mi pani taky poslala poslední kousek co měla 😵 a čekám že buďto poprosím manžela ať to na tu poštu hodí nebo až půjdu na kontrolu do nemocnice 🙂

Shehe a ty už máš tu vložku doma nebo objednanou nebo ani jedno? 😀

Já teď ani nemůžu drandit s kočárkem holky ☹

krista
15. dub 2009

Jo jinak já tu látku mám teda tuhle a budu to mít vodorovně + potah na madlo + potah na kšíry a z druhé strany zelená:
http://img.mimibazar.cz/foto/6/090315/22/f18027...
http://img.mimibazar.cz/foto/6/080925/21/f13456...
http://img.mimibazar.cz/foto/6/080726/23/f12011...

Jak jsem ji nemohla sehnat, tak jsem chtěla tuhle, ale taky už není:
http://img.mimibazar.cz/foto/6/090329/23/f18439...

Takový krásný látky a ono se to všechno ruší, je to škoda, co nám tady zbyde co ☹

vitaka
15. dub 2009

kristo, tak ať je ti brzo líp........no já bych ráda, aby to malý chytl jak bude školkové dítě....i s ním někam klidně zajdu...nakazit se....ať to radši prodělá......mamka dělá ve školce a děti co jsou očkované proti neštovicím to prý chytají potom na základce,...někdy kdy už jsou starší....třeba 14let...a to je na prd...takže jsem ho očkovat nenechala a snad to chytne jako malý...a je pokoj. TAk to je fajn, že máš svoje barevné proužky, bude to fakt hezčí.....na 100% 😉

sisstin
15. dub 2009

holky..tak já dneska pořádně čučela, jak ten Moon jede..a to je teda hrkotání děsný..jako na cestování a pak, když už jsou velký dobrý..ale neumim si představit, že bych s tim jezdila jako na dlouhý procházky..natož, aby v tom spal 😲

krista
15. dub 2009

Siss no neblázni 😲 to jsem ještě neviděla aby ten kočárek tak hrkal, já se toho bála když to nejsou ty gumový kolečka, ale pohoda naprostá 😎

sisstin
15. dub 2009

krista: no já jsem zvyklá na svá velká nafukovací kola..takže pro mě docela šílený...já ho budu mít fakt jen na cesty...a pořád ho chci používat až tak příští rok, kdy bude Tygrovi 2,5..a více...na naše normální xhodinové kočárkování si ten Moon vůbec představit neumim 😝

krista
15. dub 2009

Siss já mám taky velký nafukovací kola, řekla bych že určitě srovnatelný s tvým Speedym a proto jsem se bála toho rozdílu, ono asi taky záleží na tom povrchu kde jezdíš, ale já můžu říct, že jezdíme i po vesnici, po hodně kamínkatých cestách a fakt pohoda, určitě to nijak moc nehrká a to malá je zase zvyklá, takže ona radši spí když to s ní hopsá, jak je klid tak jí to tam nebaví, i když teď už nám v kočárku moc spát nechce 😝