Jaký je golfáč Moon Buggy Fit?

monik111
8. dub 2008

Ahojte,
moc se mi ten kočár Líbí. Chtěla bych tu trojkolku. Tak jestli už s ním někdo jezdíte,tak poreferujte 🙂 🙂 🙂
díky.díky, 😉

kubinkov
10. bře 2009

Tu opěrku zad má Moon rozdělenou na tři svislé části, Espiro má jen jednu vcelku, Mark nevím. Já viděla vedle sebe Moon aEspiro a jsou to stejné kočárky jen jiné nálepky a výšivky.

sheherazada
10. bře 2009

radkar a ten Mark má ty záda taky měkký? Já měla pocit, že sem někde četla, že je tenhle má pevnější

midka
10. bře 2009

no prave, vyzeraju takmer rovnake 🙂

radkar
10. bře 2009

No já myslím, že je to u všech stejné. V krámě jsem sahala na moona i marka a ta záda jsou stejná. To se těžko popisuje, lepší je si na to sáhnout. Není to samozřejmě jen měkká látka, je to vystužený. Od těch cca 9 měsíců věku si myslím, že to není problém. Když nejezdíte s kočárkem od rána do večera, tak to myslím je v pohodě.

krista
11. bře 2009

Holky tak jsem včera psala do jednoho obchodu, nánožníky pořád nemohou slíbit, prý jak jim to přijde 😖
A kde je cena Moona pod 3tis. tak je to stará kolekce, nová stojí kolem 3,6tis., to je mazec 😅

sheherazada
11. bře 2009

tak tady v praze například modrej se zipem koupíš pod tři🙂))) ale ten hnědej nikde nemaj☹(( Takže já ještě zkouším zelenej, mě vomejou, sem netušila, že mi to dá zabrat víc jak vybírání prvního kočáru🙂)

vitaka
11. bře 2009

ahoj holky....prosím o radu....já už jsem z toho uplně hotová.... 😝
jaký je rozdíl mezi kočárkem Moon Buggy Kiss, Chipolino Omnia 4 a Magic 4 Active Espiro a ještě Mark 4 Babypoint ????

já jsem už z toho hotová, fakt.

sheherazada
11. bře 2009

vitaka i já už mám dost🙂)
jsou dost podobný, moje poznatky:

moon má jako jedinej madlo kam se dá dát pruh mezi nožky, což si myslím je fajn. Při velkým štěstí a nebo když si připlatíš můžeš mít super nánožník se zipem, bzdit i odbrzdit musíš každý kolo zvlášt

mark má zase kšilt na boudě, což je taky super, že tam mín fouká a prší a tak🙂, tuším, že se dá sehnat taky nánožník se zipem, ale dle obrázků se mi zdá, že není až tak nahoru jak o moona. brzdy jsou jednou bzrdíš, druhou odbrzduješ

espiro má zas pěkný okýnko na boudě, ale asi má nánožník jen bez zipu, brzdy nevím🙂)

Ale jinak sou asi plus minus stejný.
Já bych chtěla toho moona, asi na to kašlu, připlatím si 300 a snad budu mít co chci🙂)) zas čekám na odpověd🙂)

Kristo, včera mi všichni napsali, že je jen nánožník bez zipu. Ale v tom pražským obchodě měli ten modrehj, se zipem a měli na něm přímo cenu lehce pod 3 000,- jenže já zrovna modrej nechci☹

vitaka
11. bře 2009

...no tak abych Vás zamotala eště víc....co říkáte na toto...zatím to nikde není v prodeji...ale má to tento měsíc být:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19968946&tab=6

vitaka
11. bře 2009

sheherezádo....a tak si objednej červený a je:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21006130&tab=4

vitaka
11. bře 2009

no ale tam nebyl v ceně nánožník....tady ho mají v ceně:

http://www.eshopbaby.cz/katalog/buggy-kiss-golf...

a v tomto obchodě jsem právě viděla, že nabízí všechny ty 4 varianty kočárků, jak jsem psala.....takže jsou tam dobře vidět, a dají se tam dát i do porovnání....ale jsou fakt stejné....

sheherazada
11. bře 2009

vitaka, ono to s tím moonem nánožníkem není tak jednoduchý, většinou maj jen bez zipu a ten já nechci🙂)) v tom eshopbaby mám zamluvenej hnědej, ale s tím nánožníkem bez zipu, tak se tak asi ještě pudu podívat, jenže oni maj něco vybaleno a nechce se jim bvytahovat dlaší, protože tam maj už vytaženejch hodně kočárků. Byla sem tam před týdnem. A moon nemá červenou, je to taková svítivě růžová🙂)) mě se nelíbí a navíc chcem i pak pro druhý, tak dkyby to byl kluk, aby to šlo🙂)))
ten novej chipolino je pěknej, ale já chci tříkolku🙂)))

vitaka
11. bře 2009

sheherazádo.....a tříkolku...to je potom teda ten buggy FIT a ne ten KISS, že jo?
jinak já ti nevím.....já když už bych to brala tak radši ten Kiss, protože ta stabilita je u něj teda lepší.....a já bych nerada malého vyklopila. (já su dřevo...nic proti tobě....ale jak ti bude pak malá vozit to druhé dítko....tak je to i pro tento případ jistější).

sheherazada
11. bře 2009

buggy Fit by to měl být🙂) Já to v krámě zkoušela, dala sem si tam i dítko a nepřišlo mi to nijak nestabilní, takže já jdu do trojkolky a i většina holek na diskusích co sem četla nemaj problém se stabilitou🙂) Ted nejvíc řeším ten nánožník, mě štvou☹() Bud vemu ten co chi, hnědej, ale kráktší nánožník a nebo vemu jinou barvu☹

vitaka
11. bře 2009

no já našla jen na tom děťáku ten zipový nánožník...ale musí se přikoupit k tomu kočárku...a je oranžový....ale vyjde to takdy dobře....mají ten kočárek v akci...tak to de.....ale je to ten čtyřkolkový....no ony to kolečka jsou i tak moc blízko...takže já myslím, že bys klidně mohla brát tento...nebo proč vlastně chceš vyloženě tu tříkolku? (ona mi teda i prodavačka řekla, že ta čtyřkolka je stabilnější....a vem si, že nepojedeš po rovném, jako v prodejně...ale že to bude terén)...no nevím no.

sheherazada
11. bře 2009

vitaka, no protože 4 kolku mám a líběj se mi trojkolky🙂))A do horšího terénu budu mít sporták, takže to mám hlavně do auta, po praze do MHD, na chalupu, ale jen do města a někde sem četla, že skvěle zvládá i kočičí hlavy-taková ta kostkatá cesta🙂) A na dovču, takže s ním nechci krosit někde po šutrech ani po kořenech stromů a tak🙂)

sheherazada
11. bře 2009

tak sem rezignovala a našla sem hnědej s super nánožníkem, za 3290,- a v Praze, takže asi do něj pudu

vitaka
11. bře 2009

tak pak napiš, jaký je? jestli tam vleze se zimním fusakem (kolik váží tvé dítko?) a jeslti tam dobře leží (kolik měří tvé dítko?). jsem na to teda moooc zvědavá....a jak ty kolečka, zda jim nevadí kamínky a tak...no teď je venku ve městě stejně hnus na zemi....tak by mě to zajímalo.....jestli s ním teda pojedeš hned ven.

díky předem za info.

krista
11. bře 2009

Koukám že to je teda problém s těma kočárkama 😒

Chipolino Omnia jako přímo neznám, ale kdysi jsem se dívala na jeden Chipolino klasickej hl. + sport. kočárek a bylo to strašně maličký, akorát pro panenky a nizoučký a to i pro mě (mám 160cm). Takže mě ta značka trošku zklamala, nová kolekce nevypadá zle, ale žádná barva mě tam nezaujala 😖

Shehe tak já modrý taky nechci, chtěla jsem ten černý, i když jsem nikdy černý kočík nechtěla, ani manžel, ale na tom jsme se shodli že se nám líbí, chci tam objednat tu barevnou vložku a hned bude veselejší a nánožník se zipem si taky vydupu 😝 ale ne za každou cenu, kdybych za něj měla dát třeba 3,6tis., tak se něj asi vykašlu úplně 😔

krista
11. bře 2009

A vidim to tak, že ho asi koupím taky z toho děťatka jak píšeš vitaka, já už z toho obchodu mám ten první kočárek, takže můžu doporučit, asi to bude jistota 😉

krista
11. bře 2009

Ale teď koukám že černý nemaji, když na to kliknu tak mi to vyjede, ani v hlavní nabídce neni, já se picnu nebo co 😢 😔

sheherazada
11. bře 2009

krista, vítej v klubu piclejch shánitelek moonu🙂)))))) já už prolezla kde co a napsala kde komu a prostě nic. Takže oželím ty 300 a budu mít co chci a ještě si to před odvozem řádně ochmatám🙂))

vitaka
11. bře 2009

http://detsky-bazar.i-bazar.cz/kocarky/moon-bug... něco pro ty co chtějí trojkolku...já kdyby to byla čtyřkolka, tak to beru, já k těm trojkolkám nemám důvěru...znám se 🙂

vitaka
11. bře 2009

já mám oranžový Step Lux...a bála jsem se že je jako světlý...a výrazný, ale je dobře udržovatelný a vpohodě...a jak jsem viděla ten /ale nevím, který to byl výrobce).....prostě ty o kterých tu je řeč...tak takový petrolejový.....no a bylo to moc tmavé...když si představím, že tam to dítě sedí.....já ti Kristo nechci nic vymlouvat...jen prostě blbý pocit....je to jak "v rakvi" ..navíc v létě tam bude hic.

sheherazada
11. bře 2009

já nemyslím, že by u golfek vadilo že je černej, jako že by dítě mělo tmu. To já se spíš bojím, aby do toho nepralo sluníčko. No, na tom černým taky budou hned vidět nějaký patlance jídla, ono to bude vidět na všech🙂))) a ten hnědej snad není až tak tmavej, taky by se mi líbila nějaká vložka, ale nevybrala sem si barvu🙂))

vitaka
11. bře 2009

a jaké vložky máš na mysli? pošli odkaz, ať se kouknu taky 🙂

krista
11. bře 2009

Vitaka vím že na černou je různý názor, ale naše malá stejně bude co nevidět chodit, narodí se jí sourozenec tak ani nebude mít na výběr 😝 ty golfky kupujeme jen jako takovou zálohu, ale tu černou opravdu chci, člověk mění názory, dřív jsem chtěla oranžový kočár, i zelený a mám vínovo-béžový, teď bych ráda tu černou, je hodně maminek co maji černý kočárky, je tu na to i téma 🙂

No holky tak já jsem ho nikde nesehnala, i v obchodech kde maji cenu 2,9tis. mi sprostě jednou větou bez podravu napsali, že maji jen novou kolekci za 3,7tis. .... a hodně mi nabízejí toho Marka tak to ještě přece jenom uvážím 😔

Nějak se mi povedlo smazat si odkaz na tu paní co to šije, ale to najdu, tak to sem hodím dodatečně nebo holky budou asi vědět 😉

krista
11. bře 2009

A já jsem se asi vrátila zpátky k Markovi, ta cena je lepší a psala i pani z jednoho obchodu, snad jako jediná se mnou mluvila slušně, že jsou ty kočárky fakt skoro na chlup stejný a že Mark je malinko lepší a když tak koukám tak ho maji i za slušnou cenu - 2599,- tak uvidím ještě co řekne manža, ten bude jedině rád, šetřílek 😀

monas
11. bře 2009

Ty jo, to je sranda, já ho kupovala loni touto dobou, kdy s ním Moon přišel jako s naprostou novinkou a nikde v republice nebyly k sehnání. Řešily jsme to tenkrát s holkama na forum baby jak o život několik týdnů, každá ho chtěla sehnat co nejdřív a prostě nebyly a byly na ně dlouhý pořadníky a když už se někde objevily, tak bez nánožníku. Já ho tenkrát měla objednaný asi u 6 obchodníků, kdo ho bude mít dřív 😀 A teď se to zas řeší z téhle strany. No on taky tenkrát stál skoro 2x tolik....
Jinak je opravdu velký, hlavně na šířko NO PROBLEM. Náš kluk je čahoun a pořád se tam dobře vleze, i tam ještě párkrát usnul...
Okýnko na boudě má taky dobrý, hlavně, že je zakrývací, takže v létě tam nepaří slunce. Máme takly černou barvu a žádný problém s teplem a pod není....Ani vůbec nešisují barvy, materiál je fakt kvalitní, což se mi u některých těch podobných značek nezdá...
Jinak m,áme trojkolku a taky pohoda, já teda měla trojkolku i kočár před tím, do 4 kol bych v životě nešla u žádnýho kočáru, takže to je u nás jasný.... 🙂