Jaký je golfáč Moon Buggy Fit?

monik111
8. dub 2008

Ahojte,
moc se mi ten kočár Líbí. Chtěla bych tu trojkolku. Tak jestli už s ním někdo jezdíte,tak poreferujte 🙂 🙂 🙂
díky.díky, 😉

vladkaz1
29. srp 2009

Ahoj Krista prave nic ,ten kocik bol totalne nestabilny fakt som sa na neho tesila ,ale mala je fakt dost sidlo a bola som v obchode s oblecenim naciahla sa za handrami a cela sa mi prevratila zasekla sa len rukami o zem .. tak som si povedala dost a hned som ho predala, no inak bol v dobrom stave az na kolesa boli zodrane ale viedela som uz na bazare e ta kocka ho uz predava neviem preco ..
teraz mam britax .. jak som s nim bola nadsena tak isto pojde z domu .. nestabilny tak isto nabehnem na sebemensiu jamu a uz ma tendenciu naklanat sa do boku a prevratit sa .. ale ako konstrukcia a pohodlnost je super .. aj sa s nim jazdi super aj sa ovlada super jednou rukov , rozmyslala som ze rozeniem niekoho kto ma nahradne diely a dam tam prerobit len kolesa za vacie aby mal kocik stabilne rozpatie ... neviem ci ma pochopite ci to dobre vysvetlujem ..a dam usit polohovanie po bokh a necham si ho aj pre druhe .. v celku som max spokojna az na tu nestabilitu a to je dost zavazne .. aby som neprizabila malu .. zlaty x lander ☹
Uz som rozmyslala ze kupim zas nieco nove ale oplati sa mi to pri 2 rocnej kocke? 😨 ja fakt neviem .. mam 4 ty kocik a stale som nespokojna

krista
29. srp 2009

Vladkaz já sama nevím jestli bych koupila další kočárek pro větší dítě, ono hodně záleží jak moc ti malá chodí, jak je pohodlná a jak jsi pohodlná ty 😀

To je blbý s tou nestabilitou, mě se ale nikdy nic podobnýho nestalo 😖

vladkaz1
29. srp 2009

no ved mas pravdu kupovat kocik sa mi neoplati momentalne ,ale zhanam nejake nahradne diely goolim uz hodinu a nic som nezohnala ☹ , pohodlna som lebo ked idem do obchodu momentalne potrebujem este kocik aby som aj nalozila naku aj obriadila malu takze je to na 2 veci 😀 😝
Mas stastie alebo dobry kocik ze sa ti to este nestalo mne sa to stalo aj s moonom aj s britaxom .
Ale kamos mi tvrdi on je taky tech. tip ze da sa vsetko takze aj kolesa vymenit len zohnat nove co by pasvali a to sa mi vobec nedari maju len na Qwiny a jane .. nic ine som nenasla...

krista
29. srp 2009

Vladka to budeš mít asi těžký s těma dílama ☹ a vůbec nevím jestli půjdou udělat třeba větší kolečka, aby se tím celkově nezměnila ta konstrukce kočárku 😖 já bych se na to asi vyprdla, prodala to a koupila stabilnější kočárek, neměla bych na to nervy... ono nejlepší je jít to odzkoušet do obchodu, rovnou i s dítětem třeba a podle toho se rozhodnout, ale chápu, že když člověk ten obchod nikde poblíž nemá, tak potom musí nakupovat takhle 😖

Jinak dneska už se dělaji i lehký sporťáky a jsou určitě stabilnější i skladný, jestli uvažujete časem o druhým dítěti, tak si můžeš teď koupit třeba sporťák a později dokoupíš korbičku 🙂 Co jsem četla tak třeba Bumbleride Indie má 9kg, to je slušný. Ovšem nekoupíš to za pár šupů, protože jsou to nový typy, ale já bych se bála aby si se nepřeplatila na tom golfáči 😒

vladkaz1
29. srp 2009

hmm neviem uvidim jak sa rozhodnem , ja ked kupim novy kocik moj MM ma fakt vyhodi z domu .. 😀
Uz mi toleroval 4 ty kocik .. aj ked nesuhlasil som si spravila po svojom .. ale Britax sa mi strasne paci ako lahko sa s nim manipuluje len ta stabilnost na ktoru som prisla casom ze som skoro dorazila aj v tom svoju dceru .. no jedna kamoska mi je svedkom co chodime spolu von ,ta ma uz do predu upozornuje taka je zlata 😀 pozor si davaj jama .. a tak ..
neviem ako sa rozhodnem .. druhe sa nam nedari . mam zdravotne pr. takze mozno sa ani nezadari .. ale myslim ze casom ano ..
a mame bezbarierovy byt na spodku bytovky takze je mi jedno ci bude 10 kg alebo 12 nast kocik .. len aby sa dobre ovladal .. booze ale to som uplne od tejto temy aby nam tu niekto nezamkol 😀

sisstin
29. srp 2009

tak my ho použili od té doby asi 4x 😝 jako na cestování, nebo když jdu s Tygrem před barák..jinak si vůbec neumim představit, že bych ho používala na normální "provoz"..Tygr venku skoro vůbec nechodí, takže já se bez kočáru nehnu..a to bych s Moonem fakt nedala 😕

vladkaz1
29. srp 2009

Sis ty si ho vtedy velmi dobre odhadla a to sme sa este dohadovali 😀 takze klobuk dole pred tvojou schopnostou okomentovat kocik 😀 , no a preco nechodi maly vonku? a aky pouzivas vonku kocik?

sisstin
29. srp 2009

vladkaz: on se prostě bojí 😒 když sedím na lavičce, tak to pobíhá..ale jakmile vstanu, tak hned řev a běží ke mně, a chce vzít nebo do kočárku 😝 takže já se nikam bez kočáru nedostanu 😝 mám Quinny Speedi SX, a asi to s nim odjezdim až do konce 😉 nějaký mouchy má, ale jinak jsem spokojená a jízdní vlastnosti jsou super 😉 ..když jedu s tím moonem, tak se to celý klepe...a fakt se mi málem Tygr už převrhnul, jak jsi psala 😉 a to má něco lehce přes 10kg a sedí způsobně 😉 takže když je nějaký živější dítě...tak stoprocentně věřim tomu, že se v tom kočáře překlopí 😝

vladkaz1
29. srp 2009

no ved mala ma 12 ,2 kila neni nejaky tucko je dost velka .. a fakt je total sidlo --- ziva az moc a normalne kamoska je mi svedkom kocik sa mi prevratil aj s malou v obchode dole hubu ja som myslela ze z infarktujem 😠 😠 😠 😝 😝 😝 ☹ ☹ ☹ hroza este ze mala mala reflex dat do predu ruky je mudra no aby sa neudrela .. ale nahoda mohla sa zabit ☹
sa cudujem ze maly je taky cecnicek mamin 🙂 😵 ,ale ved sa otuka .. a co ste stale spolu bez tatinka? ked je tak naviazany citovo? Ja som to istu dobu zazila veru ani na zachod ani umyt zuby nic sama

sisstin
29. srp 2009

vladkaz:nj, on je takovej furt..ale jako je to lepší 😝 ale do 3let já kočár teda využiji až až 😝 jako ten Moon bych doporučila jen tomu, kdo má už velký dítě a hlavně takový, který už dost chodí a do kočárku si jen tak občas sedne..jinak ne 😠 dle mýho je to mega šunt 😕 a fakt mě jímá hrůza, když v tom vidim ty malé roční prcky 🙄 nebo ještě mladší 🙄 on ten kočárek jako hezky vypadá, designově se mi líbí moc...ale jinak děs běs 🙄

vladkaz1
29. srp 2009

ano je pekny na obrazkuz ale kvalita nic moc teda aspon mne tak pripadal ako kocik pre babiky .. nic moc

sisstin
29. srp 2009

vladkaz: ono právě dobré vlastnosti a kvalitu mají ty golfáče, které se třeba mně vůbec vzhledově nelíbí( Per-Perega, Jané atd.) 😉 takže já osobně v mé pozici za golfáče nejsem, max. na cestování..jinak mi vůbec nevadí jezdit se sportákem, i když mám už "velké" dítě 😝

vladkaz1
29. srp 2009

no asi to tak aj bude .. ze nasi in 😅 kociky niesu moc kvalitne a prakticke 😝

sisstin
29. srp 2009

vladkaz: já už bych do tříkolového golfáče nešla 😝 , protože narozdíl od tříkolových sportáků mají strašně malé rozpětí zadních kol kvůli úspoře místa, na úkor právě té stability 😒 takže dobré jsou klasické čtyřkolové golfáče, které mají polohování zad i nožiček..u Per Perega se dokonce dá přetáhnout boudička přes celý kočárek, když svítí sluníčko 🙂 ale prostě mně se ten design vůbec nelíbí 😔

vladkaz1
31. srp 2009

Sis presne aj moj MM toto povedal ze ako kocik sa mu velmi paci britax .. ale stabilita 0 bodov dobre sa ovlada fakt sa snim chodi pohodlne aj mala ho ma fakt velmi rada .. lahuckky skladny ale aj v nom sa mi uz prevratila .. MM tvrdi ze to vyvazenie nieje dobre hlavne umietnenie kolies mali ho dat viacej vysunete do predu von z kocika to predne ... lebo ked nabehnem na jamu dak sa prevracam s kocikom smerom do predu 😖 ina keby mal toto vyriesene by som nemenila ako golfky .. chcela som dat naist to polohovanie to je malickost .. dat do bokov nasit latku ,jedna kocka mi poslala fotky a bolo to super za par korun .. lebo nechcem uz pri druhom spekulovat kocik urcite budem kupovat ale karicku ako golfac som si chcela uz nechat tu co mam ,neoplati sa stale kupovat a pod cenu predavat .. uz som prerobila az az na kocikoch

krista
31. srp 2009

Vladka podle mě je ta stabilita hlavně na úkor toho že je kočárek lehký, protože když by udělali těžký kola, tak kočárek už tak lehký nebude a dneska se na tu váhu docela hraje když je takový výběr, no přeju ti ať nejaký ty náhr. díly seženeš, když ti jinak ten kočárek tolik vyhovuje 🙂

zdenkapo
3. zář 2009

ahojte, tak mi máme golfáče moon bugy fit-trojkolku a nevím nevím....znovu bych ho tedy nekoupila....no,ted zž je člověk chytřejší- chybami se člověk učí,že? Se stabilitou jsem problémy neměli, ale hrůza jsou ta nepevná zádíčka a plastová kola... uvažuji,že druhému miminku koupíme jiný sportovní kočárek-hlavně s nafukovacími koly... třeba i zoo ,kde není tak supr terén je problém...sice k tomu máme i nánožník a pláštěnku,ale teď už prodávají kočárky s nafukovacími koly a jsou také skladné,tak asi vážně moon prodáme na aukru nebo na mmb... takže do terénu nedoporučuji,ale pro mamši,které ho mají jen do města,či do obchodu tak super a dítě se v tom třeba i tu chvíli vyspí....

vladkaz1
3. zář 2009

zdenka plne suhlasim s tojim nazorom Krista dakujem za podporu uz sa snazime o druhe tak som zvedava co zvolim pri vybere kocika ked sa zadari musim pozriet aj do tem tie surodenecke len neviem ci sa to oplati ..ked tam mala uz nebude chciet sediet potom co?

zdenkapo
3. zář 2009

vladko,jestli ti můžu doporučit,tak tandemový kočárek si nepořizuj,je to zbytečné. my čekáme druhé mimi 2.5.10 a synovi bude 6.6.10 tři roky a rozhodně by v kočárku být nechtěl.... a když si spočítáš kolik bude tvojí dcerunce při narození miminka,tak to jsou vyhozené penízky-pokud ale ještě nevydrží chodit,tak třeba kup ten skateboard ke kočárku a může se vést 😉 nekoukala jsi na české aukro? tam nabízejí dvojkombinaci xkross titanium baby-je to trojkolka podvozek +korba hluboká +sportovní celé jen za 4100,-Kč -je to polský prodejce,ale kočik je holandsk výroby a v čechách se ten samý prodává za 8600,-Kč- nechápu ten rozdíl. Docela se mi líbil,ale nemůžeš dát sportovní verzi proti směru jízdy ☹ no každopádně se poohlédnu po jiném sportáku,než je moon

vladkaz1
3. zář 2009

Zdenka no ved aj ja nad tym uvazujem ,moon uz by som nikdy nekupila nebola som vobec spojna .. na pohlad ano ane material funkcnost nie ,ako kocik pre babiky 😝 ..
Nie nepozeram ceske stranky .. neviem ako je t z dovozom to ma ani nenapadlo ak mozes hod mi link do IP prosim 😉

kubinkov
3. zář 2009

Zdenka: o Moon bugy Fit bych jako o sporťáku neuvažovala. Je to golfáč se všemi klady i zápory. Lehký skladný, ale má malý košík a není tak pevný jako normální kočárek. 😉 Prostě příležitosný a na cestování. 🙂

zdenkapo
4. zář 2009

já nepsala o moon jako o sportaku,psala jsem v tom smyslu,že místo toho pořídíme sportak,ktery je stejne skladny do auta,ale má nafukovací kola...

sheherazada
15. zář 2009

zdeni, pochybuju, že najdeš stejně skladný a lehký sporták🙂) Mě fakt vyhovuje, jako nespíme v něm, ale na to cestování je dobrej. Jako jo, záda by mohla bejt pevnější, ale zase Verča moc opřená není a spí tam tak jednou za dva měsíce, takže to neřeším. Jinak sem s ním byla i v té zoo a žádnej problém, teda až na to, že byl jak prase🙂) protože dítko řádilo na hřišti a pak lezlo do kočárku🙂
Jinak s tou stabilitou, jako fakt nemám pocit, že když bude sedět na zadku a předklánět se kamkoli, že se převrátí. Ale jak by se postavila a někam nakláněla, tak to jo, ale já jí teda hlídám. Prostě jí mám v kočárku pořád na očích

kubinkov
16. zář 2009

Budu ráda, když napíšete o skladném lehkém a stabilním sporťáku, ale Jane Nomad to určitě není. Ten mě zklamal při prvním setkání tváří v tvář. Za ty prachy určitě nestojí. Poměr užitná hodnota cena je o Moon Fit ( Kiss) několikanásobně lepší. 🙂

marselina
29. zář 2009

holky,nemám moc času číst celou diskuzi,která z vás má prosím kočík viper zopa???jak jste s ním spokojené?uvažuju o jeho koupi,ale mám ještě dva favority britax verve a moon buggy,ale od toho už trošičku upouštím.děkuji moc všem za příspěvky. 🙂

zdenkapo
2. říj 2009

tak moom buggy fit je fakt tak pro větší dítě,které se moc neopírá a nespí,jinak pro dítě od 6 měsíců určitě neeee. Asi ho prodáme a pro mimi koupíme lepší.... jinak takto skladných kočárků i s nafukovacími koly se už dělá spousta se stejným skládacím systémem,takže z toho strach nemám....

sisstin
9. lis 2009

holky, máte do tohohle kočárku fusak? Jde tam vůbec nějaký? My ted budeme potřebovat jezdit do Prahy, a to s Quinny nedám...a malej by bez fusaku v Moonu umrzl 😕

sisstin
9. lis 2009

atreides: super, díky moc 😉 a ta cena taky jakž takž 🙂

kubinkov
9. lis 2009

Já tam dávala i Emitex a přes to nánožník, aby to drželo.