Jaký je golfáč Moon Buggy Fit?

monik111
8. dub 2008

Ahojte,
moc se mi ten kočár Líbí. Chtěla bych tu trojkolku. Tak jestli už s ním někdo jezdíte,tak poreferujte 🙂 🙂 🙂
díky.díky, 😉

krista
6. dub 2009

Siss fakt? Tak to je super cena, to já měla i toho Marka dráž, nemohla jsem nikde sehnat černýho Moona za slušnou cenu, všude už byly nový kolekce, tak to do něj určitě jdi.
Ale ty nový materiály (kdyby náhodou) bych fakt radši zkoukla na živo, vypadá to úplně jinak než na fotce, má ho krejcirice ale koukala jsem, že fotky už smazala. Mě se to nelíbí, ale někomu jo 😵

krista
6. dub 2009

Siss já tu clonu nemám, ale říkám si, když je tady fotka, tak snad sedí 😅
http://www.lilinka.xf.cz/foto/mono6.jpg

sisstin
6. dub 2009

kris: do tě nových nejdu..ty jsou fakt drahé,na to..že to chci zatim používat max. někam na cestu..a jinak až tak příští jaro 😉 my máme půjčenou manducu...jenže to je u mě tak na hodinu, pak už umírám na vyčerpání 😝

krista
6. dub 2009

Já jsem měla sluneční clonu Safety 1st, prvně se mi to hned při instalaci rozpadlo, tak jsem to reklamovala, přišla mi nová, roztrhnutá a zase se mi to rozpadlo, tak jsem se rozbrečela, že už to znova nebudu vracet jako blbec, tak mi manžel opravil čudlík a já si jí zašila (nakonec to nebylo ani vidět) a byla dobrá, akorát je asi tak 2x dražší než tyhle ručně šitý.

krista
6. dub 2009

Tak Manduca by se malý líbila, jako s malou jsem se s ní tahala hodně času v klokance, protože kočárek nesnášela do dneška ho nijak nemiluje 😝

sisstin
6. dub 2009

kris: tak on je v kočárku moc hodnej, ani nechce ven..v manduce taky dobrý..ale má tělesná konstituce to nějak nezvládá na delší dobu 😅 ..tyhle clony jsou fakt dobrý na kočárky s nízko posazenou boudou od sedátka..jinak jsou na prd..a slunečník je ještě víc na prd 😝

kubinkov
6. dub 2009

Tu clonu mám a na Moon je perfektní. Protože při jízdě proti slunci ta samotná bouda na Moonu je moc otevřená a vůbec nestíní. Použila jsem jí i na sporťák od Mikrusu a taky to bylo dobrý.

vitaka
8. dub 2009

Hoj holky.........tak jsem chtěla říct, že už mám zaplacený kočárek....a co nevidět bude snad doma...tak se těším 😀

sisstin
8. dub 2009

děvčata, prosím prosím..nějaký odkaz na ty vložky, díky moc 😉

sheherazada
8. dub 2009

holky kdo máte moona, jak vám funguje aretace? Jako já když to bloknu, tak bez problému. Ale když to chci zas odblokovat, tak to ani necvakne a nejde mi to. Sem to blbec nezkusila když sem to kupovala. Jako já to sice v podstatě nepotřebuju, ale štve mě to. Jak to máte vy? Cvaká to? A v pohodě?

kubinkov
9. dub 2009

Mám trojkolku a nahoru se aretace uvolní a dolů se kolečka blokují. Nic tam necvaká.

sheherazada
9. dub 2009

mě to taky necvaká, tak sem myslela, jestli to není problém, us portáku mi to jde krásně a dycky to cvakne, takže moon necvaká, ale stejně mi to nejde odaretovat☹

krista
9. dub 2009

Jej tak já už jsem to zkoušela, ale ne moc extra, Shehe ty jsi ho kupovala v kamenném obchodě že? Já bych ho šla co nejdřív reklamovat, ať vám to do léta vyřídí, jestli to vypadá že je tam něco špatně 😖

sheherazada
9. dub 2009

jojo, v kameném obchodě, ale přes půl prahy☹no uvidím, asi se v tom nejdřív trochu poštopurám, jestli tam třeba není jen kamínek, ale nechce se mi ted bez něj třeba měsíc být

krista
9. dub 2009

Shehe to chápu, ale zase bych to zkousla radši teď než přes léto 😖

vitaka
9. dub 2009

holky....tak mi dneska přišel 😀 😀 😀
je super....mark 4 modry nakonec vyhral....ma fajne polohovani zad na ten čudlik....zipovy nanožnik,...a jde zapinat i odepinat...jako ten zip dobre...kristo...................jen jedna vec...prisel mi a na zadnich koleckach jsou tri ryhy...docela male cca 1 ci 2 cm.....ale dost hluboke....vadi to? nebo se to po prvni vychazce strati?

vitaka
9. dub 2009

holky tak poradte.....jak vypadaji kolecka po vycházce? kaminky to trochu rezou? nezapadaji do tech kolecek....jako do te gumy, ci ci to je???

krista
9. dub 2009

Vitaka to je zvláštní, zrovna jsem dala malou spát a kočárek parkuje u ní v pokojíku, tak se nemůžu ani juknout jak vypadaji ty naše kolečka 😅 ale stačilo pár procházek po horších chodníkách a je to na nich vidět, ale to si zase myslím že je vidět na všech, takže ty tři rýhy se určitě časem úplně ztratí, i když nemůžu posoudit jak moc jsou hluboký. Nějaký kamínky nám trošku zalezly do koleček a nejsou prostě už hladký, ale takový vroubkatý od toho ježdění 🙂

sheherazada
9. dub 2009

tak já mám kolečka taky už otlačený, vypadá to jak scvrklý jabko🙂) jako ten povrch myslím. Sem tam nějakej ten kamínek. Jako kámoška myslela, že dle koleček je z druhý ruky, ale přišel jí dost dobře udržovanej. Ona měla zase jinej golfáč a to z ruhý ruky opravdu a kolečka měly ještě původný vzorek. Tkaže tyhle kolečka děsně rychle zhnusnou, ale to sem věděla¨než sem ho koupila a na funkci to nemá vliv🙂)))) jako¨já s tím kočárem jezdím fkat srašně ráda, sice občas u něajký díry musím trochu zápasit když do toho vjedu předním kolečkem, ale stejně je super🙂 Jediná vada pro mě je ten malej nákupní košík.-)

krista
9. dub 2009

Shehe tak to vidím taky, ten košíček mi vadí, protože nemůžu koupit ani pytlík s rohlíkama, prostě se tam nedostanou, ale zase jiných menších věcí se tam vejde hodně to jo 😉
Kolečka jsou třeba v o dost horším stavu než na prvním kočárku se kterým jsem jezdila přes rok, ten má gumový a když jsem ho teď umývala a uklízela, tak vypadá pořád jako nový 😵 no snad něco ta kolečka ještě vydrží. Co se týče děr, to mě dokáže naštvat když někde zapadnu, mě se to stává hlavně u nás na přechodu 😝 zastaví mi auto, já tam zapadnu a pak hážu s kočárkem jako prdlá abych mohla přejít 😅

sheherazada
10. dub 2009

krista, tak to já se pokud možno dírám vyhejbám, ale občas taky zapadnu.-)))) Mě ty kolečka až tak nevaděj, já sem četla, že to dělaj, ale je to jen opticky hnusný. Jinak já nakupuju stylem, že si vše dávám do sáčků a věším na rukojet🙂))) a pak část nákupu vezu i takhle domu. Já nikdy nekoupím jen málo, takže to pak nemám kam dát🙂)) Já se do košíku dostanu, Verča moc nespí, takže to má na sezení, já mám problém, že mi nestačí velikost košíku. Jinak sem si koupila zip a našiju si ho tam a pak to bude o dost přístupnější:_)

krista
10. dub 2009

Shehe no vidíš to mě nenapadlo na ty řidítka i když jsem jednou už takhle nesla velký věci 🙂 Ten zip bych chtěla taky, ale nějak jsem se neodhodlala ještě 🙂 tak dej vědět jak se ti to povedlo, jde ten košíček nějak sundat? 😕

sheherazada
10. dub 2009

sundat jde, to už sem zkusila🙂) úplně v pohodě

krista
11. dub 2009

Fakt a jak? 😀
To se musím na to jít podívat ty jo 😀

Holky jak jsem vám sem kdysi házela odkazy na ty vložky od paní, tak jí došla ta látka co jsem strašně chtěla a už zřejmě nebude, zrušili prý výrobu, jsem naštvaná ☹ tak jsem objednala jinou, ale neni to prostě ta co mi tak padla do oka.

sisstin
11. dub 2009

mně se hrozně líbí ty látky s panáčkama 😝

krista
11. dub 2009

Tu jsem chtěla původně Siss, ale nakonec jsem se zamilovala do takových výrazných barviček (jak mám černý kočárek tak myslím že by se to hodilo) smůla no... tak jsem objednala tuhle:
http://img.mimibazar.cz/foto/2/090205/21/b20200...
http://img.mimibazar.cz/foto/4/090205/21/d14986...

krista
11. dub 2009

Jo a chtěla jsem se zeptat když skládáte kočárek, musíte pomáhat košíčku? Já když ho skládám tak ten košík se prostě sám nesloží, tak ho musím ručně vzít a přehnout ty desky dvě co v tom jsou 😖

sisstin
11. dub 2009

krista: tu chce i kubinkov ne? Nám by se asi taky hodila...ale mě pruhy moc neberou 😝

krista
11. dub 2009

Siss ani nevím, já chtěla tu druhou právě, už si ji tady objednaly taky dvě holčiny když jsem ukázala odkaz, takže tady nás to stejně bude mít víc 😝

tobi08
11. dub 2009

Kočky, prosím Vás, na tomto Vašom kočíku je opierka chrbta pevná? Alebo mäkká, taká prehybná? Ďakujem