Jaký je golfáč Moon Buggy Fit?

monik111
8. dub 2008

Ahojte,
moc se mi ten kočár Líbí. Chtěla bych tu trojkolku. Tak jestli už s ním někdo jezdíte,tak poreferujte 🙂 🙂 🙂
díky.díky, 😉

monas
8. dub 2008

Ahoj, tak my s ním jezdíme asi měsíc a jsme spokojení, myslím že za tuto cenu je to super kočárek a splil vše, co jsem od něho čekala...Máme černou trojkolku

monik111
autor
8. dub 2008

taky se mi líbí ten černej.Tak ho asi už objednám,pač všude dodácí doba tak čtyři týdny.
jo a prosím tě,jde fakt ta opěrka dát hodně dolů??? Aby se tam Verča i dyžtak vyslapa.....A máš i pláštěnku??? Pač k tomu kočáru není,viď???? díky moc

petraluk
8. dub 2008

Já mam objednaný tedy tu čtyřkolku. Byla jsem se na něj mrknout v krámu a řekli mi, že v celý ČR je to nedostatkový zboží, jelikož je mezi nejprodávanějšíma. Byli jsme i v Německu a tam je to to samý, takže to vázne u výrobce. Ale jedná se jen o ty 4. Ty tříkolový jsou už z loňska, ty by být měli. Psala jsem snad do 20 internetových obchodů a všude mi odepsali, že budou tak koncem dubna, začátek května. Záleží tedy na barvě, oranžových a hnědých je dost. Nejprodávabější barva je černá a za ní modrá 😉

petraluk
8. dub 2008

Jo a pláštěnka se většinou musí koupit zvlášť cca 300kč 😉

pomfrita
8. dub 2008

ahojda kočky - já jdu do něj taky(do trojkolky), minulý týden jsem ho viděla naživo a super, akorát neměli černý, přesně jak píšete....asi ho už taky objednám, abych byla v pořadí
holky, mám dotaz: jaký je rozdíl mezi buggy fit a buggy kiss - když to hodím do google, tak mi vyjedou úplně stejný obrázky 😕 ptala jsem se mailem jednoho prodejce a on mi odepsal, že zná pouze kiss a fit, že je prej napodobenina z Polska - ale to se mi nezdá, v tom krámě naživo jsem viděla právě buggy fit a má tam moon logo a vypadá dobře...tak nevím...no, pokud byste někdo nějaký rozdíl zjistil, tak to sem písnětě 😉 díky...

petraluk
8. dub 2008

No já mam objednaný ty kiss, taky jsem nad tím přemýšlela, ale nikde jsem se na to neptala 😕

justy
8. dub 2008

Ahoj , take je to jeden z nasich favoritu , diky nizke hmotnosti ,a take kvuli madlu,ale hlavne potrebuji neco skladneho na cesty , kdyz je pri ceste na letiste kufr plny kufru 😀 .Na jedne diskusi jsem cetla , ze zase tak moc skladny neni , ze je to "jako slozeny podvozek od kocaru ", tak nevim ☹ .Bohuzel nemam moznost ho nikde videt nazivo.
monas : prosim , jak je kocarek skladny ,myslis , ze by sel v nouzi "nacpat" treba i k noham spolujezdce na prednim sedadle?

pomfrita
8. dub 2008

no, tak jsem teď volala do jednoho net obchodu a tam mi řekli, že fit je trojkolka a kiss čtyřkolka, že to mají prodejci uváděné různě, takže jsou asi oba v poho - beru fit - je o stovku levnější 😀

pomfrita
8. dub 2008

justy - skladný je super, v životě jsem neviděla tak malý složený kočár - mám jednu velkou kabelku - myslím, že by se do ní vešel - a to si nedělám srandu ...no, možná by malounko vykukoval 😉

monas
8. dub 2008

Myslím, že jo, teda pohodlý by to moc nebylo, ale asi jo. Jinak položit opěrka jde opravdu hodně, takže dítko se krásně vyspí. Ten rozdíl mezi F¨fit a kiss by měl být, že jeden je ten 3kolový a druhý 4 kolový, ale nikde to označení nerespektují a používají je, jak je napadně. Pláštěnku jsem kupovala zvlášť za 290,-.Jinak nedostatkové jsou i trojkolky, já měla původně objednávky asi u 10 prodejců, nakonec přišel dřív, říkali (tvrdili, že nejdřív v dubnu a měla jsem ho už před Velikonoci) a hlavně černé se těžko sháněli (dokonce vyhrožovali, že nebude černá až do léta). Jinak pozor- z Německa se vozí verze, která nemá ten skvělý nánožník!!!

justy
8. dub 2008

Diky moc , tak do nej asi take pujdu , uz me to vybirani prestava bavit 😀 . Musim ho rychle nekde objednat , abych byla v poradi . Mne se libi i ta hneda varianta ,ctyrkolka. Na MMB nekdo nabizi i barevne vlozky, ktere by mely pasovat i do techto kocarku , nemate nekdo ? Nebo neuvazujete o nich ?

petraluk
8. dub 2008

Hnědý má určitě paní na Sbazaru, jsou nový nepoužitý a stojí myslim 4tis. 😉 Na ty vložky musim kouknout, to neznam 😕

monas
8. dub 2008

tak já mám vložku z MMB, nechala jsem si ušít z jedné strany černou, z druhé takový ten černo šedo bílý maskáč a vypadá to super. Taky mi ta paní ušila tašku na rukojeti, je taky bezva.

petraluk
8. dub 2008

Monas a nemohla bys hodit link na tu paní 😕

monas
8. dub 2008

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=1168
Jinak si založím album a vložím vám tam fotky našeho Moona s vložkou, pláštěnkou a tou taškou...Tak můžete mrknout.

petraluk
8. dub 2008

MOnas díky, ten maskáč je fakt super. Až udumít kočárek, tak si ho určitě taky objednam. Teď raději počkam, jestli seženu ten černej.

dendisa
8. dub 2008

holky, od jakého věku si myslíte, že je tenhle kočárek vhodný? Nezajímá mě, co uvádí výrobce, ti by nejradši prodávali už snažilkám. Chtěla bych ho na léto (v září bude mít malá rok), ale nevím, jestli nepřeháním. Když to nemá ta zpevněná zádíčka... Máme jenom masivní sporťák a budeme dost cestovat. Chci to jako doplněk k nosítku, takže by v tom nebyla full time. Co myslíte? Nemám radši koupit něco bytelnějšího?

monas
8. dub 2008

No jako kočárek na cesty myslím, že by mohl být klidně, můžeš si objednat nějakou vyztuženou vložku do kočárku, ta ti ještě pomůže. Jinak chodím hodně na Fórum-cafe do diskuse o tomto kočárku, kupují ho tam maminky pro i 8 měsíční dítka a počítají s ním jako s kočárkem na běžné ježdění, ale na to se mi zdá lepší ještě sporťák. Ale pokud budete normálně mít ještě klasický kočárek a Monna zatím jen na cestování, nákupy apod., tak myslím no problem, zdá se mi na to ideální.

monik111
autor
8. dub 2008

Tak to radši nebudu otálet a jdu ho radši hned objednat

monik111
autor
8. dub 2008

Tak je objednáno.Jsem zvědavá kdy dojde.Všude mají dodání až na květen.......tak uvidíme.

jo a díky všem

monik111
autor
8. dub 2008

monas- a prosím tě jak poznáme,že je to ta Německá verze??

petraluk
8. dub 2008

Monik na MMB ho mají většinou bez nánožníku a v jiných internetových obchodech je věhšinou včetně nánožníku 😉

monas
8. dub 2008

Přesně tak, musíš dát bacha, když ho objednáváš, jestli tam je napsáno, že je včetně nánožníku!!!!

monik111
autor
8. dub 2008

jo, takže když je to i s nánožníkem,tak je to o.k??????????

monas
8. dub 2008

Jojo 😉

pomfrita
9. dub 2008

holky, Fandíkovi bude v květnu teprve 8 měsíců - vadí to hodně, když u moonu nejsou pevná zádíčka?? Myslela jsem, že spíš než ve sporťáku budem drandit převážně v golfáčích, nenapadlo mě, že by ta záda mohla vadit.... 😕

petraluk
9. dub 2008

Pomfri nám bude v kětnu 9m. Malýho jsemtam zkoušela posadit nebo spíš položit, protože ještě nesedí a nezdálo se mi to tak nepevný. Myslim,že v nejhoršim se to dá něčím zpevnit, vždyť by to nebylo na dlouhou dobu 🙂

pomfrita
9. dub 2008

mně se to taky zdálo v pohodě - pohodlný, ale spíš, jestli to třeba neškodí páteři, když není pevná podložka...nevím. taky jsem malýho do toho zkoušela dát, hezky tam "zapadl" a moc se mu tam líbilo 😉

dendisa
9. dub 2008

pom, já myslím, že když si necháš ušít tu vložku, celé "podloží" to zpevní. Ale tak tohle řeším.