Jaký je nej kočárek do terénu? Prosím zkušené o radu

suesta
30. zář 2013

Ahojky maminy 🙂 musím Vás požádat o radu...jaký je nejlepší kočárek do terénu , do sněhu, na lesní cesty a podobně.Finanč. částku asi cca do 15 tisíc.
Navrhněte?? zda máte zkušenost.....co třeba xlander?? Děkuji , za Váš čas na mou otázku. 😎

suesta
autor
3. říj 2013

@suesta
@janinafox favorit jukni................. i´coo Peak Air

paulia
3. říj 2013

Za mě doporučuji I´COO peak air,momentálně s ním jezdíme a naprostá paráda 🙂

janinafox
4. říj 2013

@suesta přeji krásné dobré ráno 🙂 ten od taka je taky pěkný... a ten i´coo Peak Air - nekoukala jsi po bazárcích? třeba by se dal sehnat za lepší penízky? na hodně bazárkových kočárcích ani není poznat že by byly použité... 😉

popellka
4. říj 2013

Ahojky, nedám dopustit na Inglesinu Magnum, při volbě tohoto kočárku vůbec nelituju, ba naopak, byla jsem z něho tak nadšená, že se těším, až v něm budu vozit druhé. Myslím, že investice se vyplatí! 😉

paracka
4. říj 2013

@suesta ahoj,mame espiro enzo evo rok 2010. Ma sice mensi kolecka ve predu ale aretacni a nafukovaci a a u zadnich kol system proti otresum. Jezdila v nem neter a ted nas syn a nemuzu si stezovat.svagrova s nim jezdila krasne i ve snehu. Ma dve minus prvni ze hlubokou korbicku podpira takova nozka ze se jde hur do kosiku a druhe ze sportak nejde dat protismeru jizdy.jinak spokojenost za me 🙂 da se sehnat v bazarku kolem tech cca 6 tis.Kc,chce se koukat ;) tak dobre vyberte

lucikpraha
4. říj 2013

@suesta. Je to i sportak

suesta
autor
4. říj 2013

@janinafox také přeji krásné ráno, ještě jsem nekoukala po bazarech..... 😲 pujdu se juknout .