Jaký je nejlepší kočárek do terénu? Nejlépe trojkombinace

koculu
1. lis 2013

Ahoj, bydlíme doslova na pasekách, bez příjezdové cesty a potřebuji poradit s koupí vhodného kočárku. Nemám žádné zkušenosti a v tom nožství kočárků jsem ztracená. Moc děkuji za vaše rady 🙂

jancip
1. lis 2013

Ideální je klasika - Roan. Projedeme s ním všude. Pravda je, že ale není úplně ideální do kufru auta, ale terény i marasty zvládá bez problému.

medakote
1. lis 2013

Doporučuji čtyřkolový kočár s velkými kolečky, takový ten "houpák". Projede i oranicí (sice s obtížemi, ale projede) a závějemi. Já mám Tako ballila (trojkombinace).

mina_
1. lis 2013

@koculu určitě jdi do klasické čtyřkolky, my to máme podobné... bahno, les, zmordované polňačky...... takže bohužel musím mít 2 kočárky... jeden na terén a druhý do města, protože jezdím jen MHD a tak je třeba ovladatelnost jednou rukou a přední otočná kolečka..
Ale k tobě, my máme starou čtyřkolku free line pati a je to super do terénu, nedám na něj dopustit. Tom je třetí dítě, které se vozí a kočík vydrží snad vše a podotýkám, že všechna dítka jsou odsud z okolí, takže už má fakt naježděno dost...

Spíš než trojkombinace mi přijde nejpraktičtější sporťák s vložnou taškou nebo prodlužovacím dílem a vajíčko zvlášť... Taky jsem toužila po trojkombinaci a vajíčko na podvozek jsem dala max 2x..... protože mi v tom přijde ditě fakt zkroucené, takže jsem raději dávala do kočíku....

tohle je mladší verze toho našeho:
http://jedo.pl/eng/#/pati-nt/

madormi
1. lis 2013

@koculu to bych asi taky volila klasický 4kolový typu roan, takko ballila, kajtex tramonto, teutonia elegance, peg perego atd. pokud byste chtěla modernu tak pp gt3, jané slalom, bebe comfort high treck....

mina_
1. lis 2013

@koculu tak přesně tento máme, jen v modro stříbrné 🙂
http://detsky-bazar.hyperinzerce.cz/sportovni-k...

mantaray
1. lis 2013
kajalka
1. lis 2013

@koculu Já mám už použitej baby active breaker a nemůžu si ho vynachválit. Je to teda dvojkombinace, ale ten můj je starší typ, možná se už dělá i trojkombinace. Jinak bych šla do firkonu - vario long. To je můj sen 🙂
A taky nejvíc času trávím někde mezi poli a v lese. Ideálně bych si nechala ten breaker na polňačky a koupila si fešáckej do města.

prdlinka
7. lis 2013

ja zvazuju easywalkera Quatro ( ctyrkolka) - designove krasny, ale drazsi.....nebo baby design LUPO, ktere ma snad vse co mamina pro miminko potrebuje: super strechu- odvetravani, okenko, dlouhe prodlouzeni se sninenim, polohovani hluboke i sportaku - az do lehu, kos se zipem, sportak po i proti smeru....), taska, plastena, fakt ma vsechno, ale barvy jsou trochu jine nez na netu. Je i lehoucky na manipulaci i diky koleckum, ktere jsou nafukovaci a jdou zaretovat.

zinnka
13. lis 2013

Starší sestra měla kočárek X lander X3 na Nbazaru a nedala na něj dopustit (velká nafukovací kola do jakéhokoliv terénu) 🙂 . Vadila jí jenom jedna věc - po složení je docela velký, neskladný do menšího auta 😒

wahu
13. lis 2013

@koculu Ahoj, máme x-lander x1 a projedeme skutečně vše, vyzkoušeno za každého počasí. Jezdí dobře v terénu i ve městě, je dobře ovladatelný. Ale my jezdíme hlavně polňačky, les, louky. Super byl i ve sněhu. Minusem je malý a blbě přístupný košík, po složení je kočárek dost velký, chce to větší kufr auta, sportovní sedačka pouze po směru jízdy.

neremy
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petra_petra
20. lis 2016

@neremy tak já mám tříkolky dvě a to, co tu píšete, není vůbec pravda.... Stabilita lepší, než u čtyřkolky a najíždění na chodníky super.....hlavně do sněhu a do terénu super....líp projede, protože je tam menší odpor....logicky.... Nechápu, že každý má za to, když má kočárek 3 kola, tak je nestabilní....největší nesmysl....

ivchez
20. lis 2016

Tak my nakonec máme taky vybráno. Měli jsme nějaké adepty a já miluji tříkolky. V obchodě jsme okukovali a nakonec zvolili Britax B motion 4 plus.
Hlavně se super složí jednou rukou i do malého kufru a dokoupili jsme si k němu i terénní kolečka.

kralikdom
23. lis 2016

nejlepsi kocarek co jsem kdy mela a to jsem jich vyzkousela hooooodne je ICOO PEAK AIR. Luxusni, propracovanej, nadherne odpruzenej a jeste ma predni napravu otocnou. Mela jsem ho v Praze, ve meste super, do terenu neprekonatelnej...jeszdi se s nim lehce, i kdyz je jink konstrukce dost tezka...do auta treba...ale aspon posiluju...splnuje vsechno co ma a jeste ma jednu z nejvetsich korbicek na trhu...vypada to ze pro icoo delam reklamu 🙂 ...ne, jsem s nim maximalne spokojena a terennim maminkam jen doporucuju...

astyna
23. lis 2016

Baby design lupo 😀 nikdy jsem nenašla terén, který by neprojel můj kočár za 7 000 Kč 😀

buzipes
23. lis 2016

Máme také dům v terénu, malá se narodila v listopadu, do jara jsem ji jen nosila, protože jsem nevybrala vhodný hluboký kočárek a pak šla do sportáku BOB utility stroller, lehký, skladný do auta a mega terénní, zvládá skalní schody, kopce v lese, atp.