Jaký kočárek byste doporučili? Mutsy/DorJan/Leviroo?

m_artinav
23. únor 2012

Prosím, zkušené maminky, poraďte mi.. v srpnu se nám má narodit naše první miminko, tak už koukám po kočárku, ale je jich tolik, že vážně nevím jaký si vybrat. Mám tři adepty (seřazené podle NEJ. Četla jsme nějaké recenze, ale nějak se stejně nemůžu rozhodnout v porovnání s těma ostatníma. Jaký by jste doporučili? Děkuju za názory 🙂
Mutsy Transporter
Dorjan Danny Sport
Leviroo

adriana1
23. únor 2012

Ahoj, to záleží na tobě. Já u první dcery jsem střídala kočárky až jsem došla k peg peregu GT3 a už bych neměnila. Já kdybych vybírala kočárek hodnotím, jak dlouho se mi vejde do korby,jestli tam dám fusak, jestli sním mohu do terénu, skladný....

staninka77
23. únor 2012

@m_artinav-Já bych šla třeba do X-Lander,Hartan ten se my šíleně líbí.
A ještě jeden tip se my začal líbit.Canu jukni na tyhle tipy a hlavně na Canu je dost pěknej. 🙂
Přeji hezkej výber kočárku.
Pak napiš jakej tip jsi koupila nebo obědnala. 🙂

popellka
23. únor 2012

Tak za mě jednoznačně Inglesina Magnum - prostorný, do terénu nebo na nerovný cesty super, velký nákupní košík a hlavně!!! drndá - což byla u nás snad největší výhoda, jelikož malá strašně trpěla na prdíky 😉 tak se muselo drndat a drndat 😉

maxinkaa
23. únor 2012

Ahoj, taky čekáme první miminko v srpnu 🙂 na kočárky koukám a líbí se mi Alpiron http://www.emimino.cz/diskuse/kocarky-alpiron-z...
http://www.eshopbaby.cz/alpiron-kombinovany-koc...
Líbil se mi X-lander,ale po recenzích ho nechci ani náhodou-má malou korbičku, není zrovna lehký atd.
Moc se mi líbí Maxi Cosi,ale ta cena včetně korbičky, autosedačky 😒
Pěkný je i Espiro GTX 2011 a jak psala staninka77 : Canu je taky hezký.

clloi
23. únor 2012

Ahoj, jelikož čekáš mimi v srpnu, tak bych se určitě dívala na vnitřní rozměry hluboké korby, aby se ti tam mimi vešlo ještě v únoru s fusakem, Dorjan byl dlouho i můj favorit a nakonec sme koupila Jedo fyn special edition a sem taky spokojená, vnitřní rozměry korby mám 80cm a malá je narozená koncem října a má zatím dost místa. Mně terda vyhovují i nafukovací kola, projedu skoro každý terén, známá měla Cortinu Cam s těma plastovýma a přišlo mně, že to strašně drncalo, ale každý může mít jiný názor. Já se ještě dívala na rozpětí kol, abych se vešla do panelákového výtahu 😉

stepanka17
23. únor 2012

Ahoj,já mám X-lander XA a byla jsem max. spokojená a pro druhé bych volila zase tento. Těžký není, třeba oproti Maxi Cosi, který mi taky moc líbí se jednoduše skládá a nesouhlasím,že je těžký,dle mých informací, co jsem zjištovala tenkrát - rok 2009 byl jeden z nejlehčích. Výborně se s ním jede a syn se narodil v unoru a hlubokou korbu jsme měli do října a vešel se. Myslím,že korbičky jsou vesměs stejné. Přeju správné rpzhodnutí 🙂

aneta15
23. únor 2012

Já mám x-lander xa a už bych do něj nešla, sporťák super ale hluboká korba na nic, syn se narodil v červenci a v prosinci jsem musela koupit ještě jeden kočár, protože se mi do korbičky nevešel. Koupila jsem si Firkon a ten má korbu super ale zase má hrozně malou sportovní verzi. Není to jednoduchý správně vybrat 😉

brusinka.pusinka
23. únor 2012

měla jsme Dorjana a supr kočárek.... jak hluboký tak sporťák.... vyvozila jsme 2 roky a teď v něm jezdí jiné dítko také spokojené😀

jankadudova
23. únor 2012

Volila bych Mutsy 😉

mrsblack
23. únor 2012

Koupili jsme Teutonia Mistral 4kolový, malej je narozenej v dubnu a v prosinci se ještě do korbičky v pohodě vešel i s fusakem, museli jsme přejít do sporťáku jen proto, že už v ní nevydržel (když spal, bylo to OK, jak se probudil, chtěl sedět a koukat ven). Je to super kočárek, byli jsme s ním i v Krkonoších v létě pod Sněžkou 🙂 Ale do města bych si ho asi nepořídila, myslím, že na cestování třeba pražskou MHD je moc těžký. My jsme z maloměsta a jezdíme s ním do parku, terén zvládá perfektně. Takže záleží i na tom, kde převážně s ním budeš jezdit a jak často ho budeš muset tahat (do MHD, do patra a tak).

beruska1989
23. únor 2012

já měla patron Falco F4R tour, jen sportovní sedačku a autosedačku jsem měla v jiné barvě, korbička má vevnitř 82cm
http://www.helenmode.cz/detail.php?zbozi=3680146

betka20
23. únor 2012

Za me easy walker - ma 11 kg, ovladatelny na jednicku, do terenu i do mesta, velka korba a jeden z nejvetsich sportaku na trhu. Mrkni ke me do alba 🙂 muze byt trojkolka nebo ctyrkolka. Konstrukcne je delany stejne jako dvojcatovy takze je extremne odolny. me slo hlavne o to aby byl lehky, ovladatelny, do terenu a velky sportak... tohle splnuje... je drazsi ale vyplati se 🙂