Jaký kočárek? Cenově přijatelný, trojkombinace

bergina
12. dub 2014

Zdravím maminky i nastávající maminky. Nevím si rady s kočárkem. Rada bych cenově přijatelný, trojkombinaci a poradit jak to má byt s autosedačkou, které se má víc věnovat pozornost a koly u kočárků.

majka1niky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janadajova
12. dub 2014

první kočárek jsem měla, leviroo, prostorná korba ..jenže nehoupal,neměl nafukovací kola byl těžkýý...katastrofa...nyní vím že jdu do tako alive nebo extreme ..kráásně houpe, nafuk. kola..takže nedrncáá má polohovatelné lůžko a vystýlku na víc. sporták má super kdy lze polohovat 5 pozit až do lehu ...

hanina14
12. dub 2014

ahoj maminky, nemáte některá zkušenost s kočárkem Papiwi ? Právě potřebuju koupit nějaký kočárek, který by byl vhodný i na ježdění po rozkopaném Zlíně, a zároveď aby nebyl moc těžký, protože ho budu tahat do MHD. Máte některá zkušenost s tímto kočárkem ? Moc se mi na pohled líbí....

martinahost
12. dub 2014

Mě se moc líbi kočárek baby design lupo, jsou na něho dobré recenze... zatím nevybírame tak jsem ho ještě na živo neviděla.

martinakl
13. dub 2014

My měli Coletto Giovanni a super! 🙂

pisjutynka
14. dub 2014

Mám tento http://www.chytramama.com/Fotografie/Zbozi/Orig..., jde o trojkombinaci a nemůžu si ho vynachválit.