Jaký kočárek? Chceme trojkombinaci, velká kola i korbu

janicka1983
25. kvě 2012

Ahoj vůbec nevím jaký vybrat kočárek. Jejich spousta a názory různé. Chtěli bychom trojkombinaci, velká kola, velká korbička (zimní miminko) né moc těžký (máme to do kopce) cenově tak okolo 10 000,- Chtěli bychom se také vyhnout polským výrobcům. Poradíte někdo?

terkaz
18. črc 2012
antarres
18. črc 2012

Rakouský výrobce Hoco, my měli přímo Hoco Smaragd, naprostá spokojenost, nafukovací kola, na zimní miminko ideální, nám se obě holky narodily v srpnu...

veraakubik
18. črc 2012

Brala bych jane slalom-mela jsem jako sportak-mimo jine a byla jsem moc spokojena..Je to 3kolka na nafukovacich kolech.rucni brzda coz ocenite pri jizde z kopce,lehouckej,snadna manipulace...Nebo s cim jsem byla spokojena byl casualplay,ale u nej je kratka zadovka u sportaku..Takze za me jane slalom!

marecek4
18. črc 2012

no já zrovna viděla na prodejně to nové Tako a vypadá úžasně,kola do zimy do sněhu jak ušitý a i barevné kombinace jsou ucházející-ale na cenu jsem nekoukla ☹,ale za mě bych do něj kdyby bylo další dítko určitě šla

lupinpupin
18. črc 2012

Jsme narozené v září a tak velká korba byla také potřeba. Vybrali jsme DorJan Sport a spokojenost. Když jsem v autobuse vždy porovnávala kočárky,tak ostatní měli korbu tak o 10 - 15cm měnší a nevím jak by jsme se tam vešli i s fusakem. Takto jsme v hluboké jezdili až do června. Teď máme sporťák, zatím také spokojenost. A s autosedačkou také spokojenost,ale tu jsme te´d už vyměnili za větší. A cena i se sedačkou necelých 10 000,-

sirael4
18. črc 2012

Do desíti to budou převážně polské kočárky, my měli Roan Maritu, byl fajn a hodně se lidem líbil.

lena27
18. črc 2012

my máme český kočárek Patron Apollon Alux, už odjezdil 2 děti a je jako nový, naprostá spokojenost. je dost velký - kluci se vněm ještě ve 2 leteh pohodlně vyspali.

boban
18. črc 2012

my máme Casualplay S4, jezdíme 1,5 měsíce a celý setík prodávám za 12 000kč,tak kdybyste měla zájem,písněte 🙂