Jaký kočárek? Chceme trojkombinaci, velká kola i korbu

janicka1983
25. kvě 2012

Ahoj vůbec nevím jaký vybrat kočárek. Jejich spousta a názory různé. Chtěli bychom trojkombinaci, velká kola, velká korbička (zimní miminko) né moc těžký (máme to do kopce) cenově tak okolo 10 000,- Chtěli bychom se také vyhnout polským výrobcům. Poradíte někdo?

camelinka
25. kvě 2012

hmm tak do 10.000 Kc se v pripade noveho kocarku polskym vyrobkum asi nevyhnete. My mame polsky Dorjan a je skvely, davno uz to neni ze co je polske= spatne 😉

efee
25. kvě 2012

my máme zase vyhlédlý Firkon Verano Long, ale taky je polský 😉

palomitacheca
25. kvě 2012

My máme polský Firkon Verano a taky super, za pár měsíců ho využije druhé dítko 🙂 Jinak jestli budeš mít miminko v zimě, tak velikost korbičky není až tak důležitá. Novorozeně by se ve fusaku snad mělo vejít i do těch malinkých korbiček. Syn se narodil v prosinci a v hluboké korbě jezdil asi do července. Sice by se tam ještě pěkně vešel, ale už se nám z ní pokoušel vyskočit ven, tak šel do sporťáku.

tkanicka
25. kvě 2012

také máme DorJan a nemůžu si stěžovat... trošku alibismus polské=špatné. Velkou korbičku potřebují hlavně jarní a letní miminka, když v kočárku přes zimu ještě leží. Ale DorJan má jednu z největších, když nepočítám koráby jako Magnum a podobně.

petrusew
25. kvě 2012

taky se obávám, že do 10 000,- se polskému kočárku nevyhnete (pokud chcete nový) Jinak pozor, velká korbička u trojkombinace - máme jané a tam je fakt velká, malá se v zimně vlezla i s beránkovým fusakem a měla místa až až. Mě doporučila v obchodě vybírat podle sporťáku - v něm bude prcek nejdéle.

anieanne
25. kvě 2012

Já mám V-Travel a spokojenost veliká, ale taky polák 🙂

petra.happyday
25. kvě 2012

Já mám Casualplay S4...maximální spokojenost , jedná se o Španělskou značku 🙂

slundo
25. kvě 2012

Měli jsme letní mimčo a kočárek espiro atlantic 2010 a i zimu jsme přečkali v korbičce. Byli jsme moc spokojený. Každý kočárek má nějaký mouchy, vybírej z ověřených značek a koukej na věci, které jsou pro tebe důležité . Nemá cenu platit za něco co pro vás nebude podstatné- např. brzdy na madle pro ty co chtějí sportovat a jiné vychytávky. Tady ti můžem dát tipy, ale každý má jiné nároky. Někdo se obejde bez houpání, někdo zas nedá na houpací kočárek dopustit 🙂 Tak šťastnou ruku při výběru ;)

petruska_007
25. kvě 2012

My máme Roan a spokojenost 🙂

lutsousek
25. kvě 2012

No, bude to těžký výběr! 🙂 Zvláště, pokud nechcete polskou výrobu... ale Casualplay S4 se dá sehnat i s autosedačkou kolem těch 10000,-, je španělský a celkově by vyhovoval. Nebo si trošku připlatit a koupit Inglesinu Magnum, je sice těžší (ale ve srovnání s DorJanem jsou na stejno), ale splňuje prostornou korbičku, velká kola do terénu atd. Model 2011 se dá sehnat za 9800,-, model 2010 dokonce za 8350,-, a k tomu přikoupit autosedačku. Hodně štěstí při výběru!!! 🙂

romca13
25. kvě 2012

Myslím, že pokud bude mimi zimní, nepotřebuješ nutně tu největší hlubokou korbu,,, my vybrali ABC design Viper 4S - je to německý výrobce,,,,,

lucyjanek
25. kvě 2012

My měli Dorjana a naprostá spokojenost 🙂

germaine
25. kvě 2012

Trošku si přisadím k polským kočárům...my koupili Bebetto Holland, ftuj...vypadá sice pěkně, ale jízdní vlastnosti hrozný, už bych polskej kočár domů prostě nechtěla. I když ségra měla taky Dorjana a byla spokojená...hmm možná jsem jenom náročnej uživatel co se jízdních vlastností týče 😀

hojda
25. kvě 2012

S velkou korbičkou se toho taky moc nevyrábí, ty jsou skoro u všech stejné, svagrová měla Bebecar, ten má korbu hodně velkou, ale je opravdu dost těžký. Mrkněte případně na bazarovou Teutonku. Tento výrobce dává záruku na barvu kočárku, takže potahy jsou stále jako nové a jezdí se s ním moc dobře. 10 tisíc je na kvalitní nepolský kočárek asi málo☹.

neu.sona
25. kvě 2012

Holky sorry, ale tady je tolik diskuzí na kočárky... To musíte základat pokaždý novou??? Snad každý si dokáže dohledat, to co chce, ne?

coxa
25. kvě 2012

Inglesina 😵 Když trojkombinace, tak magnum. Někde jsem četla doporučení, že na děti hodně myslí Italové a Španělé, takže jejich kočárky jsou pohodné a prostorné. Měli jsme dvakrát hluboký Inglesinu, sporťák Peg Perego a Casualplay a se všemi maximální spokojenost. 😵

anina32
25. kvě 2012

My máme připravený Alpiron Depemo. Někdo říká že je malá korbička, ale mě nepříjde. Před deviti rokama jsme měli bebecar a ten byl tenkrát stejně velký jako ten Alpiron. Je to sice polský výrobek, ale vypadá kvalitně, je lehoučký a i s autosedačkou vyšel na 9900.

adellaide03
25. kvě 2012

My máme Dorjan cross country a jsem s ním maximálně spokojená. Jsem z hor takže jsem taky chtěla nějaký takový s většimi koly a celkově větši. Je to trojkombinace a stál něco přes 8000,-

maxinkaa
25. kvě 2012

My máme X-lander X move 2012,ale miminko se narodí na konci srpna, takže my zimu v něm odjezdíme 😉

schnek
25. kvě 2012

zrovna včera jsem koukala na 2012 kolekci Mikrus alu sprint a byla jsem nadšená. Vychytali a dotáhli věci, který mi na mým chyběly. A taky cenu slušně stáhli. Čekat mimino, jdu si pro něj 😉

pejtho
25. kvě 2012

Záleží, jestli musíte mít nový kočárek...My jsme koupili z druhé ruky Peg perego GT3. Ve výborném stavu, ještě v záruce, po jednom dítěti a za rozumný peníz.
Musím říct, že kočárek nám výborně posloužil, bez jediné chybičky nebo opravy jsme v něm odvozili dcerku a teď už ho budeme připravovat na naše druhé dítko.
Takže mohu nákup starších kočárků doporučit-samozřejmě po důkladné prohlídce a dohodě.
Chvíli jsme doma měli i ABC Design 3 TEC-ale co jsem tak vypozorovala, tak u všech ABC Designu jsou zoufale malé korbičky.

pejullka
25. kvě 2012

máme ABC design cobra 2011

paraple98
25. kvě 2012

U nás obrovská spokojenost s Inglesinou Magnum, lehká, prostorná, houpací a když koupíš loňskou kolekci tak se vlezeš v pohodě do 10000 😉

terkat22
25. kvě 2012

Na kocar bych urcite priplatila.doporucuji casualplay s4,teutonia,jane..

aemmi
25. kvě 2012

Tak já se přidávám ke chvále Inglesiny magnum, myslím, že splňuje vše, co píšeš, že chcete 😉

clloi
25. kvě 2012

Máme jedo fyn a spokojenost, malá je narozená v říjnu a ještě teď se nám v pohodě vleze do hluboké korby, vnitřní rozměr je 80cm, má velká kola, prostorný košík, aretovací přední kola, není těžký.

vacek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
renat2
3. čer 2012

Firkon Verano - za mně fakt nejlepší.

martinakl
3. čer 2012

Ja mam vyhlidly bud Alpiron, jak uz tu nekdo zminoval. Popr. dva s vetsi korbou - Tako Laret (lze sehnat za 8500) nebo Camarello Q12 (kolem 10 000) .

rammar
18. črc 2012

taky bych neodsuzovala polský kočárky,sama se ted rozhoduju a prakticky jsem rozhodnutá pro Firkon Vario Long nebo Swing long (houpací) za 9 tis. včetně autosedačky, proč bych nevěřila těm maminkám, které ho chválí a také prodejce z batolatko.cz?