Jaký kočárek doporučujete a jaký naopak ne a proč?

ness21
8. led 2014

ahoj holky nastal ten čas vybrat kočárek...nejlépe do 7000 ..klidně i z bazaru...jde mi o vaše zkušenosti abych nekoupila "zajíce v pytli"😀

kacenka1979
8. led 2014

tak z bazaru mam ja od taka a jsem spokojena jen je tezky korba jeste jde ale sportak koupim novy....jinak doporucuju nafukovaci kola plastove na houby navic se nedaji u nekterych menit a do snehu taky nic moc...navic pak pokud budes chtit treba v lete na brusle tak zasadne trojkolku s naf. koly...jinak je dulezita velka korba coz tako ma navic dobre resena bouda nefouka da se zadelat ...to ocenuju polohovani hlavy ma taky ted ty novejsi jsou i pomerne lehke🙂 navic hezke barvy a nevyblednou ti...sportak ma 3 polohy leh sed a polo sed...coz je dobre pro dite co jeste nesedi...ma polohovani nozicek to je taky dobre a navic bouda je pres dite takze dobra ochrana ...dite se tam pohodlne vejde i s fusakem ...maji pekne barvy a velky vyber cena tak od 8000 do 10000. a ma dost veci v zakladni vybave🙂...ted maji slevy vsude juknu a pisnu kde🙂

kacenka1979
8. led 2014

koukni na tako laret black...maji asi 10 barev🙂 ale vazi 16 kg...jinak me se pak libi znacka knorr co se portaku tyce...

ilunab
17. led 2014

Já za sebe doporučuji Seed pli Mg, Brio Go... určitě bys na bazárkách našla. =) Sama mám SEED a musím říct, že projedu terén i město, nemá nafukovací kola ani není odpružený, ale malýho pohoupu i tak. 😉 je lehoučký a korba je od narození do tří let. Už jezdíme ve sporťáku a jsme spokojení... OBA.. 🙂

popellka
17. led 2014

Inglesina Magnum - nedám na něj dopustit, lehký, prostorný, velká kola, velký košík pod kočárem a hlavně!!! drndací!

scai
17. led 2014

rozhodně nedoporučuji teutonii. Jsou to předražené šunty