Jaký kočárek koupit pro miminko narozené v říjnu?

eva.m
25. črc 2008

Ahoj holky,

jen se chci zeptat budoucích maminek co mají mít miminka v říjnu, jaký plánují koupit kočárek ... zdá se mi, že všechna hluboká lůžka mají podobný rozměr 77x34 cm a bojím se, že v únoru už se tam s fusakem nevejdeme ... :o(( ...

katula
25. črc 2008

Ahoj Evi,

resila jsem stejny problem 😉 mrkni ke me do alba. Nakonec jsme se rozhodli pro klasicky houpaci hluboky a pak sportak nebo golfky, protoze ty kocary delaji fakt pro panenky. Barva na fotce moc nevynikne, ve skut. je kocarek mnohem hezci a navic by to mela byt kvalitka 🙂 Ale pokud to neni tvuj vkus, tak vazne nevim, vyber je mizerny, aby kocar nevyzil silene moc a jeste byl prakitcky..

katula
25. črc 2008

nevyzil 😀 nevazil samo
uz se mi pri patku pletou prsty po klavesnici 😎

eva.m
autor
25. črc 2008

taky jsem se dívala na tuhle Inglesinu ... a uvažuju o ní ... a každopádně děkuju za tvoji odpověď ...
velikost lůžka jsem řešila s holkama co mají miminka narozená v březnu a červnu a obě je vozily v hlubokém kočárku max. do 6měsíců ... a ke konci prý to bylo už dost na těsno ... a teď, kdy si připočítám ještě fusak, tak se vážně bojím, že to vyjde jen tak tak ... a taky se mi zdá brzy dávat miminko v šesti měsících do sporťáku ... ale halt asi nemám zkušenosti 🙂
ještě jednou díky ....

katula
25. črc 2008

No tento kocarek je dost siroky, fusak jsem tam instalovala v pohode, nemam klasicky Emitex, ale beranka a v pohode. Myslim, ze s hlubokym se nemas ceho bat, urcite jsou i maminy, co rijnatka budou davat do superuzkych kocaru. Do sportaku davat hned nemusis, pokud nebude miminko moc velike, ze by se nevlezlo, ta Inglesina ma polohovaci operku zad, takze tam ditko muze i tak trochu sedet. Zalezi na tobe, jenze tento v obchodech moc nebyva. Koupila bych Inglesinu Magnum, ale ty sportovni sedacky se mi nelibi a tento Ottutina se da koupit jen s hlubokou korbou.

zuan
26. črc 2008

ahojte, my mame oktobrove babatko, ale minulorocne 🙂 kocik mame Jane Slalom Pro. vozili sme sa celu zimu naobliekani aj s fusakom, miesta pre dietatko v nom je dost. hlboka vanicka nam vydrzala do pol roka, potom sme presli na sportak.

alififi
27. črc 2008

my sme mali so segrou Quinny Speedy.
segra rodila v okrobri a ja v novembri
a pohoda. este v aprili som tam malu mala.

prada
27. črc 2008

Nám se mimi narodilo loni v září a měli jsme X-lander, až do března jsme používali korbu s fusakem-beránka a dobrý. Pak jsme přešli na sporťák, ne z důvodu, že by se do korby už nevešla, ale z důvodu, že si začala sedat a já jsem měla strach, aby nevypadla, když se vzbudila(dávala jsem kočár se spící Míšou na zahradu).
jinak bychom v korbě byli určitě ještě dýl, protože pak už nebyl potřeba fusak.

frog
28. črc 2008

Ahojky,mě se sice malá narodila v září,ale to je jen měsíc.Máme Hoco diamond,má lúžko 86x33 a jezdily jsme v něm do dubna.

klubo
29. črc 2008

Ahoj, čekám miminko v říjnu a rozhodli jsme se pro Implast bolder. Je o něm také velká diskuse, tak se můžete mrknout 😉

molicova
30. črc 2008

Ahojky, my čekáme říjnové miminko a rozhodli jsme se koupit cortinu. Korbičku má docela velkou 83,5 x 34,5. Kamarádce se v loni narodil malý také v říjnu a vůbec si nějak nestěžovala, že by se jít tam nevešel. Říkala pak, že už tam spíš malý nechtěl být, protože chtěl pozorovat, tak začali používat golfky. Tak uvidíme. Jinak fusak Emitex chci taky pořídit. 🙂