Jaký kočárek má velkou hlubokou korbu?

hlavinka
23. srp 2011

Ahoj holky, poradte, jaky kocarek ma dlouhou hlubokou korbu (vic jak 80 cm) ? Druha dcerka je dlouha a do hlubokeho se mi vejde tak do rijna☹ Mame korbu mutsy slider, 80 cm. Ale fusak a kombinezu tam potom uz nedam, pritom by mela minimalne do ledna jezdit v hluboky.
Diky za radu 😉

deyana
23. srp 2011

Leda nějakou "starou" klasiku - inglesina atd.. ? Nebo takové ty tanky s vložnými taškami..

mě by se líbil gesslein a vložnou tašku do něho..

maja3.s
23. srp 2011

@hlavinka ...kočárek DorJan prestige má hlubokou korbičku cca 86cm (vnitřní rozměr tuším 82cm)ale tak 2cm ti asi moc nepomůžou co 😒

hlavinka
autor
23. srp 2011

diky za typy.....
ja nevim, proc delaji tak maly kocary.-( pritom decka se rodi vetsi, nez za nasich malych let.
Inglesina sice je velka, jenze tu zas nechce manzel....

nebo vozit decko uz ve sportaku, ktery by sel uplne polozit... ale to nesmi byt tuha zima☹

lsx
23. srp 2011

A co Roan? Nedám na něj dopustit a má víc barevných kombinací než Inglesina.

kjajule
23. srp 2011

@hlavinka A co Implast Canu korba má 86x43cm...

hojda
23. srp 2011

@hlavinka STejný problém řešila s Mutsy kamarádka, pak ho kvůli tomu prodala a nadávala si, že si nekoupila hned Teutonku, která má vymyšlený sporťák, který jde do rovina a je k němu prodlužovací díl a tak vznikne super dlouhá korbička.

romana29
23. srp 2011

Dorjan Cross country - jsme měli my. Daneček byl velkej a vlezl se tam absolutně v pohodě! Ještě v 10 měsících, když měl nějakých 73 cm tam v pohodě spal 🙂

nany123
23. srp 2011

Ja mela Inglesinu Ottutina-tusim kolekce 08 a syn v ni byl skoro do 8 mesicu. Ted mam sportak od TFK a ty delaji taky celkem prostorny korby (80x36):

kacka.l
23. srp 2011

No já nevím, malý šel do sporťáku mezi 4-5m, prostě se s fusakem v zimě do korby nevešel a paráda. 🙂
Měli jsme PP GT3 a teď máme baby jogger, jde do úplného lehu, má super okýnka na koukání a obří boudu, takže by jsi zimu zvládla v pohodě.

jop
23. srp 2011

Inglesina magnum je dost velká, ale přesné cm nevím. Je dlouhá, ale trochu užší. Roan je prý taky dlouhý a zároveň i širší.

hlavinka
autor
23. srp 2011

holky, diky za postrehy.
No jo, ted to vim taky, ze Mutsy byla blbost, jenze clovek proste dopredu nevi nic. Adelka byla zimni, takze jezdila pul roku v pohode, ale pak uz na brisku, protoze se tam nevesla v lehu. Ale to bylo leto. ted to budu mit naopak. A sportak Mutsy je blbej, neda se polozit.

A holky, jak tam do sportaku upevnujete tu vloznou tasku, aby nesjela dolu?

deyana
23. srp 2011

@hlavinka ten dorjan cross country mám na chatě, ten je teda mega velkej malá tam spala skoro v roce a půl. Jinak jestli ti jde jen o tu zimu, kup si bazarovej tank, právě něco na způsob dorjana, s tím projedeš všechno, a na jaře vytáhneš sporták od mutsy, vyjde tě to třeba na 1000-2000 Kč. Vložná taška se tam připíná na cvočky a kolem dokola je stejně "obehnaná" - u nožiček je ještě takový nástavec..

akcull
23. srp 2011

@hlavinka dneska jsem okukovala v obchodě Firkon Verano long a ten má taky hodně prostornou korbu s odvětráním, polohováním a dá se i používat jako kolébka, A ten sporťák má teď nově ložnou plochu 100 cm. Tak mě ta prostornost zaujala, protože já měla korbičku uvnitř jen 72 cm a 30 cm na šířku a to bylo fakt málo...☹

hlavinka
autor
24. srp 2011

¨holky, moc vsem dekuju za odpovedi. Zkusim neco sehnat z druhy ruky, prootze novej stoji zas sileny penize. Mne by se treba libil ten Gesslein, ale to je 20 tacu☹

@akcull ten vypada dobre 🙂 a neni tak drahej...tak uvidim.

A ten nas se jeste asi rozbil, spatne se tam nandava bouda pri skladani (kdyz vyndavam z auta)....chjo, budu to fakt muset nejak vyresit. A to date za kocar 20 tacu a cekate, ze bude funkcni....

hlavinka
autor
24. srp 2011

@akcull Tak dokonce na Konikovi je taky v bazaru k prodeji, uz jsem jedne mamine napsala. A za necely 3 tisice, to je paradni cena🙂

Tak dekuju vsem!

akcull
24. srp 2011

@hlavinka tak jsem ještě včera hledala ten vnitřní prostor té korbičky a je prý 80 cm, to ti asi moc nepomůže☹ a u starších kolekcí je prý sporťák na nic - hrozně malinký, boudička padá. Kolekce 2011 má vylepšený sporťák verze long je fakt prostorný a má samostatnou boudičku (ne stejnou jako na korbu), dá se prý dokoupit i zvlášť za 2500 Kč a pasuje na kočárky 2010.

Ty gessleiny se mi taky líbí🙂, měla jsem jen F4 buggy, ale to je už pro větší dítko, dá se na něj nacvaknout i sportovní nástavba s vložnou taškou....dá se sehnat i z bazaru(jukni třeba na MMB), ale je to už větší investice☹

zvirka
24. srp 2011

My máme Camarelo Q12, jedna z největších koreb na trhu. Malý byl v hluboké do 9,5 měsíce a pořád měl fůru místa. Za mě doporučuju.

hlavinka
autor
24. srp 2011

@akcull no jo, 80 cm nic moc, ale kdyz pak jde ten sportak dat az do lehu a ta taska, tak to je jako hluboka skoro....
No, musim se te maminky, co jsem ji odpovidala na inzerat, zeptat, jakou ma verzi (ale asi tu starsi☹

@zvirka jo, ten taky vypada hezky....zkusim se podivat na bazar. diky

hlavinka
autor
24. srp 2011

@zvirka tak nevim, nekde uvadeji 80 cm, nekde 83....My mame 80, takze to bych si nepomohla☹
Adelka mela v pul roce 73cm (leto). Pokud bude Majda stejna (jakoze ted je jeste delsi, nez Adelka v jejim veku), tak je to proste malo s fusakem a kombinezou...chjo

deyana
24. srp 2011

@hlavinka kámoška měla obří mimino dlouho v bexe (bexa) - ale mě osobně tady tyhle levný kočáry přijdou totálně k ničemu, max. jako hlubokej možná, ale sporťáky fakt akorát tak do popelnice

hlavinka
autor
24. srp 2011

@deyana no, nevim. Tak se na to vykaslu a holt si poridim rovnou golfky....ja uz fakt nevim...
je fakt, ze takovejch kocaru (jakoby tank, tezkej atd) je sice dost, jenze nejsou teda vubec hezky, jsou strasne tezky a neskladny (panelak, kde by byl) a jak rikas, zadna moc kvalita☹ Kamosky maji takovy a kocar vydrzel jen 5 mes a pak se "rozlozil"

fim
24. srp 2011

Já jsem podle stejného požadavku vybrala Cortinu a plně prošla. 😉 Myslím, že má 83cm, ale nemohu potvrdit, páč nemůžu bohužel najít ani jeden metr v domácnosti. ☹

deyana
24. srp 2011

@hlavinka i do některých golfek jde dát taška na mimi, ne? kolik jí bude v listopadu?

hlavinka
autor
24. srp 2011

@deyana jo? a do jakych?
Majda je narozena 9/7, cili v listopadu ji budou 4 mes. To mi prijde na golfky malo☹

deyana
24. srp 2011

@hlavinka no to kdybych si tak pamatovala, ale někdo to tady psal, že stačí když jsou do plného lehu, z boku nacvakneš cvočky, na konstrukci dáš popruh kolem tašky aby nesjížděla, dáš tašku (jakoukoliv) připneš a je to. myslím že to byly jané ale četla jsem to už hodně dávno

deyana
24. srp 2011

tak jsem to šla zkusit s našima golfkama a taškou a fakt to jde, ale co na sněhu.. to s golfkama nepochodíš

kacka.l
24. srp 2011

Super na to jsou PP Pliko, ale do sněhu s žádnýma golfkama neprojdeš.
Hodně si chválí cybex callisto s vložnou taškou.

mifinka
24. srp 2011

firkon... dobrá cena, a zimu s ním nádherně projedeš.. I tuhle zimu jsem ho vytáhla jako sporták pro malého... a ted budu jezdit zimu zase v hluboké korbě a už se na něj moc těším..

ciernavila
24. srp 2011

Ja mam Dorjan Danny sport prestige, vonkajsi rozmer 86 a vnutorny 82 ale namerala som doma metrom 83. Skusala som aj ine ale tento je fakt dost velky, Sice maly ma len 4 mesiace takze neviem dokedy v nom bude ale tolko miesta tam je ze urcite este na zimu vojde aj s fusakom. A navyse ak by do konca zimy uz nevosiel, tak sportak ide do uplneho lahu a ma okrem nanoznika aj specialnu taku ochranu - dole co sa pripevni okolo noh, cize ked sa da na lezato by tam voslo podla mna aj dvojrocne dieta. A ta vec co sa da pripnut okolo noh aj chrani pred chladom. A na to este aj klasicky nanoznik co je k tomu. Mozno niekomu sa zda masivny, ale v lese sa s im jazdi uzasne, peruje, necitim ziadne hrboly , najazd na obrubniky paradny - co som skusala kocik s malymi kolesami to bolo otrasne. Spratny je aj v nasom miniaturnom euro-vytahu kde len sklopim rukovat. A co tu niekto spominal tu Teutonku - predlzovak tak to je to co som mala na mysli ze to ma aj Dorjan. Az na Teutonke mne osobne nevyhovuju kolesa, ja nedam dopustit na nafukovacie a vacsie. To pohodlie pri jazdeni sa neda nicim nahradit. A to som skusala viac kocikov aj po lesoch s detmi.

tkanicka
24. srp 2011

@ciernavila my mame drojan danny sport 3 a taky je tam spousta místa (měřeno 83x36), kamarádka má Jané a tam je už její 4 měsíční obřík nadoraz (do šířky i do délky), když ho zkusila dát ke mně, tak tam má ještě spoustu místa.
no jinak jsem s kočárkem taky spokojená jako ty 😉 zvládne všechen terén a jezdí se s ním krásně lehce.
Tahle varianta sice nemá ten chránič na sporťáka, ale ty nánožníky neprofouknou a když je dítko ještě ve fusaku, tak si myslím, že to zase tak nutné není.