Jaký kočárek na dlažební kostky v Krumlově?

kacenicka
11. črc 2009

Moc moc prosím o pomoc - potřebujeme poradit, jaký zvolit kočárek pro naší dvoutýdenní dcerku - bydlíme v Krumlově a větina naich cest s kočárkem bude směřovat do nebo přes historické centrum plné šílených dlažebních kostek - potřebujeme tedy něco hodně pěkně odpruženého. Koupili jsme v nerozumu Baby active breaker, ale ty otřesy by nám časem asi pěkně zahýbaly s páteří....
Nemáte někdo radu? Hodilo by se spíš vajíčko, nebo může být i kombinace?
Díky!

avanka
11. črc 2009

Ahoj, my mame odpruzeny x-lander x1 a nedame na neho dopustit..zvladne kazdy teren 😉

astrane
11. črc 2009

tak jsem to měla tak pěkně rozepsaný a omylem jsem si to zavřela 😠
tak znova-odpružení můžeš mít ještě řemínkové-dorjan spring cool a freeline pati sport(pozor,ti dělají i pružinové)
nebo na vahadlech-inglesina magnum,roan kortina,marita,rocco,babyactive ballerina,caren gondola apod....

Myslím,že první měsíc se bude mimčo trochu natřásat ve všech kočárcích jak je lehonké (kupodivu některé to milují a nemohou usnout bez pořádného terénu 😀 )
jinak ten breaker patří mezi celkem slušně pružící kočárky,ne?Já mám deltim travel a ten je měkce odpružený a je fakt super(nyní travel soft),ale houpací klasika je zase trošku něco jiného...doporučuju testnout zmíněné typy v nějakém obchodě

kacenicka
autor
11. črc 2009

A opravdu tyhle kočárky snesou i tak brutální terén, jako je Krumlov?
Právě že nedkážu posoudit, jestli je lepší řemínkáč, nebo jestli to už neni moc kývání ze strany na stranu...
Každopádně moc díky za reakce!

jck
11. črc 2009

Ahoj Kacenicko, písla jsem ti do IP. pa 😉

astrane
11. črc 2009

já jezdím rallye-cross Vysočina,takže kostky ne... 😀 Ale terén je to teda brutální.Mám vyzkoušešný vahadla,řemínky a ten deltim a všechny mi přijdou dobrý.
Ono ale jak mimčo povyroste,tak už ti tam tak nadskakovat nebude,ty pružiny se ti zatíží a bude to o hodně lepší,tak aby ses třeba s koupí novýho kočárku zbytečně neunáhlila 😉 Tak ve 3 měsících už by to mělo i ve tvým kočárku ok....kdyžtak ne těch pár měsíců můžeš zkusit koupit třeba jen hlubokáč na inzerát... 😉
toto je ten free line http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23787653&tab=1
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24179177&tab=1
prostě tak něco a pak už by se vidělo...
JInak já měla i řemínkový na prvního syna a mě to vyhovuje,ale to si každý musí napřed zkusit...já jsem houpací typ.... 😉 😀

astrane
11. črc 2009

ještě k řemínkům-měla jsem je jen chvíli,byl to starší kočárek a dlouho mi nevydržel 😉 😀 Mě se to líbilo hlavně v MHD-všechny děti se při jízdě v korbičkách třásli a mě se celej kočárek houpal-všemi směry,dle situace a dítě leželo a nenadskakovalo...moc jsem si to tenkrát chválila a pak už jsem ho nesehnala...teď jsem si chtěla koupit ten freeline,ale v obchodě měli vystavenej jeden,co měl špatný kola a to nás s manželem odradilo....Pak jsem obhlížela ten dorjan-dobrý,ale tam mě odradilo,že místo madla na sporťák je tam plastový pultík a já to nemám ráda 😔

madlenka29
11. črc 2009

ahojky,
my bydlíme v brdských lesích,jezdíme s kočárkem po lese,pařez nepařez 😎 😀 😎 máme Spiring Coola od DorJanu a jsme moc spokojený je to řemínkáč,zkoušeli jsme v obchodě i na pružinkách,ale ten se nám nezdál dobrej na ty naše teréní jízdy 😀

madlenka29
11. črc 2009

astrane na ten plastovej pultík je návlek 😉

astrane
11. črc 2009

no já ho tehdy nekoupila jen kvůli tomu pultíku,to jse nějak nepřekousla...jinak se mi taky líbil.Takže máme ten Deltim Travel a to je taky teréňák jako hrom 🙂 ,taky to crosíme pařezy nepařezy,cesta necesta 😀 A taky pohoda 😎 Má fakt měkký pružiny

astrane
11. črc 2009

HM,,,návlek mi teda nepředvedli...a nedrží se tam dítěti blbě?Já chtěla takovej ten jako válec na držení...

madlenka29
11. črc 2009

http://www.prag-info.cz/_shop/index_.php?shop=O...

vypadá to takhle,my ho tam nemáme,malá využívá přihrádek v tom plastovým pultíku na flašky s pitím a na dobrůtky a hlavně na hračky 😉

astrane
11. črc 2009

Tak to by mě nepřesvědčilo 😀 Leda by k to mu přidali na výměnu klasický madlo 😀
Ale i tak si myslím,že na kočičích hlvách se úplně malý miminko bude trochu natřásat ve všem a zlepší se to s větší zátěží...náš malej měl ve 3 měsících 7,15kg a to už teda nenadskakoval nikde 😀