Jaký kočárek pořídit pro březňátko? Děkuji

iv45
2. zář 2012

Prosím o radu, jaký kočárek pořídit pro březňátko??? mám představu ještě v roce hlubokou korbu na spinkání ale nevím zda se mimi vleze. Sporťáky jsou sice prostorné ale většina hodně otevřená a odkrytá, mám pocit že mimi musí být o to větší zima. děkuji všem za tipy.
U prvního syna jsme měli kalsickou trojkombinace vložná taška, sporťák, ale už bych ho nechtěla , ve třičtvrtě roce jsem v pěti cm sněhu a 8 kg miminkem jela cestu asi kilometr do centra města hodinu a půl ( normálně 25 minut svižnou chůzí) okamžitě jsme kočárek prodali.

camelinka
2. zář 2012

temer jakykoliv, v roce uz tezko bude chtit byt v hluboke 😅

citun
2. zář 2012

Jestli chcete velkou korbu,tak bych hledala na internetu podle rozměrů.Např Roan má velkou co já vím. 🙂 Jinak,když je ve sporťáku kvalitní fusak s nánožníkem,tak prckovi určitě zima nebude. 😉

schnek
2. zář 2012

ono je roční dítě a roční dítě, že jo... moje roční děti něměly ani 80cm = byly v hlubokém na těsno, ale vešly se (mikrus alu sprint). Jsou děti, co jsou stejně velký v půl roce. Co jsem tak koukala, pěkně zababušený spoorťáky má třeba Takko (Warrior, Jumper...) nebo DorJan danny sport. Ale chce to samozřejmě koukat, aby neměl samotnej kočár 20kg.

zvaskova
2. zář 2012

Velikou korbičku má Dorjan, je to i moje volba na dubňátko, jen jde ale o to, jestli ty mimča už nebudou dělat scény, že v hluboké korbě nebudou 😀

m_nika
4. zář 2012

My máme dobrou zkušenost s kočárkem Jedo Bartatina, nyní bych už možná místo klasického houpacího podvozku volila ten s otočnými kolečky, protože se mi zdá, že to vypadá lépe se sportovní verzí... Jinak naprosto vyhovuje, syn je narozený 31.3. a téměř do roku jezdil v hluboké korbičce - je tam polohovací zádová opěrka, tak pěkně viděl ven. Používali jsme přes léto podvozek kočárku s autosedačkou - naprosto super. Na sportovní verzi tohoto kočárku jsem si musela zprvu zvyknout, ale i teď je v něm rád. Jen velmi postrádám přehazovací rukojeť a také černá barva byla už po létě vyšisovaná od sluníčka.. 😒

kackaxno1
4. zář 2012

Máme espiro GTX a velká spokojenost korbičku má myslím prostornou a sporťák je též úplně super má v ceně i zateplený nánožník. Jezdíme s ním u nás a vesnici hlavně terény a určitě si ho schovám i pro druhé miminko, má krásně velká kola a korbička i sporťák se dají nasadit po i proti směru jízdy 🙂 Korbička má taky polohování, ale my jsme květnové mimčo vozili v zimě už ve sporťáku, je přeci jen větší a jde do úplného lehu, tak v tom nebyl problém 🙂

wiwiane
4. zář 2012

DorJan Danny sport, ale náš dlouhán vydržel jen do října, pak už potřeboval vidět, takže šel do sporťáku 😉

zanet2009
26. zář 2012

Naše dcerka se narodila 27.2. -měla jsem kočárek Inglesina Ottutina a vydržela v něm do konce ledna-tedy do jejich 11měsíců. Vydržela by i dýl, ale bohužel jsem měla strach, aby mi z korby nepřepadla-i s pásama se nakláněla nebezpečně dolů. Jinak velikost korby je naprosto luxusní, jak do délky,tak do šířky a super jsem i klasická houpací čtyřkolka.

Mimochodem-kočárek mám tady v bazárku a prodávám ho.

veruska007
26. zář 2012

Měla jsem březňátko. Měli jsme trojkombinaci bambi ozon. Měla velkou korbu, malý byl v hlubokém kočárku až skoro do roka. Bohužel, pak podvozek nevydržel a kočár letěl do popelnice 😠

madormi
26. zář 2012

roční dítě nedonutíte asimoc ležet v korbě- mě se to nepovedlo a to jsem korbu měla obrovskou 🙂 jinak za sebe po zkušenostech doporučuji jednoznačně brio go!

luisina
26. zář 2012

Z vlastní zkušenosti mohu jako o hlubokém kočárku, který vydrží do roka, o kočárku Roan Marita. Navíc vypadá moc hezky. My jsme ho dokonce používali až do 14 měsíců, jenže dcera byla docela malá (v roce jen 8 kg). Ale na rok to typuju i pro větší děti.

hojda
26. zář 2012

Nevím, ale roční dítě v hluboké krobičce už mi přijde přehnané. Určitě to přežije ve fusaku ve sporťáku. JInak třeba teutonka má prodlužovací díl ke sporťáku, takže se jakoby uzavře a je z něj velká korbička, jde úplně do lehu, takže vznikne maxi plocha.

lili.204
26. zář 2012

doporučuji cam cortina