Jaký kočárek pro hodně vysoké rodiče?

luccii
27. pro 2008

Ahoj holky, s manzelem jsme oba hodne vysoci (190 cm), a proto bychom potrebovali vysoky kocarek, nejlepe kombinaci, ctyrkolku. Poradite? Diky moc 🙂.

raada
27. pro 2008

Tak to my budeme mít taky tento problém (180 a 190 cm), taky bych uvítala rady🙂

elintina
27. pro 2008

Ahojte, my sme kúpili od PP GT3 je vyšší a veľký ako tie ostatné, len je to trojkolka. 🙂

luccii
autor
27. pro 2008

eli: PP je jaka firma?

beruska2x
27. pro 2008

ahojky my mame Implas bolder a manzel meri 193 a v pohode 😉 taky jsme to hodne resily, nelibi se mi ty nizky tanky 😝 ale fakt 100% spokojenost, s vyskou i vsim ostatnim a meji 3 i 4kolky....

elintina
27. pro 2008

To sú taliani, Peg - perego 🙂

bebinka
27. pro 2008

Holky moc doporučuju Silver Cross Sleepover Deluxe 🙂

Manžel má 194 cm a já 179 a je pro nás super, je opravdu vysokej, nebudete se k němu muset moc sklánět 🙂

Viz u mě v albu, nebo http://www.silvercross.cz/index.php?show=produk...

jaduska
27. pro 2008

Ja mám tiež 179 cm a mala som dve rôzne demy a na výšku v pohodičke. Mali nafukovacie kolieska a výškovo nastaviteľnú rúčku. Ale bohužiaľ, mali iné nevýhody, tak demu už asi nechcem 😒

luccii
autor
27. pro 2008

berusko, implast bolder 4 se mi moc libi - jaka je prosim te roztec kolecek? nevim, zda se vejdou do vytahu...

bebinko a ktery typ presne?

mimap
27. pro 2008

Lucii, my jsme oba také vysocí a Bolder je pro nás ideál. Nemusíme se k němu sklánět a rukojeť jde nastavit opravdu vysoko. Je ale dost široký, zadní kola mají 68 cm.

evicka7
27. pro 2008

Jané Nomad, mám 180cm a nemám rukojeť na nejvíc, ale do korbičky se musím trochu sklánět

veronikahel
27. pro 2008

quinny speedi, má polohovateľnú rúčku na výšku...

lucenek
27. pro 2008

quinny speedi manža má 186cm a v poho 😉

julia225
27. pro 2008

stokke 😉 az na tu cenu...

yasmina
27. pro 2008

My mame Jane aj Quinny ja 175cm manzel 186cm a je tov uplnej pohode

tereziep
27. pro 2008

Ahoj, my máme Inglesinu Magnum - manžel má kolem 190cm a já 175cm. Má polohovatelnou rukojeť a je dost vysoký. Spíš bych bejt tebou řešila velikost korby. Když jste obá vysocí, tak je předpoklad toho, že i mimčo bude velké. Naše malá má v 5 měsících už 70 cm. Takže v pytli by se už do normálního nevešla a museli bychom jí dát do sportovního. Ty budeš mít mimčo v létě, takže na zimu bude ještě docela malé a bude mu vyhovovat spíše hluboká korba než sportovní. Já být tebou, tak se hlavně zaměřím na velikost korby ať nemusíte kopovat na zimu nový

petruci6
28. pro 2008

ahoj,ja mam zasa opacny problem, som nizka
strasne sa mi pacil CAM CORTINA,ale ked som ho videla nazivo tak bol na mna obrovsky 😉

ina.b
28. pro 2008

Hooodně vytahovací rukojeť má Moon, ten je pro velké i pro malé 😉

luccii
autor
28. pro 2008

terezie, mas pravdu, ja vim, ze musime vybrat kocarek s velkou korbickou, ale rada bych i takovy, do ktereho se nebudeme muset tolik shybat - prece jen je rozdil, kdyz mas 175 a ja 190 😉

Jane i Quinny mne prijdou drahy, myslim, ze kocarek kombinace do 15 tis. by jeste sel...

mne nejde az tak o rukojet, to si ohlidam pri nakupu a zatim mi treba X-lander v pohode pri ozkouseni vyhovoval, ale ta vyska celeho kocarku by mohla byt vetsi, a proto tu zadam o pomoc...

beruska2x
28. pro 2008

tak ted jsem to merila a potrebujes vytah 67cm 😉 na Implast bolder, cela kombinace hluboky, sportak, slunecnik (taska, slida, sitka jsou v cene) stala 12500,-, kocarek je spolehlivy, pekne a lehce se ridi, fakt bych nemenila, korbicka ma 85cm coz je jedna z nejvetsich...a to jeste nemam vyndanou takovou vlozku....a fakt je vysoky...

lucenek
28. pro 2008

lucii quinny kombinace v ov nový bez tašky ale s fusakem 13 tis 😉

bihan
28. pro 2008

Tiež máme Quinny - MM má síce "len" 182 ale je tam ešte rezerva. 😉

luccii
autor
28. pro 2008

berusko, teda 85 cm korbicka je super! 🙂 to jsi me potesila! vytah zitra zmerim... a mas Implast bolder 3 a nebo 4?

jaja5
28. pro 2008

Mutsy 4 rider, priatel ma 190 cm a rukojet ma este rezervu na vytiahnutie, myslim ze v pohode aj pre vyse dvoj metrovych 🙂 A korbicka je tiez velmi vysoko, netreba sa tolko zohybat.

beruska2x
28. pro 2008

ja ma 4kolku.... prijde mi na zimu stabilnejsi ale je pravda ze i u3kolky je to kolecko zdvojeny, takze asi neni problem, urco je to lepsi nez 1 kolecko....mam ten bilocerny s koleckama...ma super odvetravani na leto (malej se narodil v srpnu ) 😎 taham v nem nakupy, baliky vod pro malyho a prezil vse 🙂 myslim ze za tu kvalitu v te cene nema srovnani... a manzel ma i pri 193cm rezervu na rukojeti a korbicka je ve vysce 60cm (spodni okraj)...
manzel te pry zdravi 😉 a mas si kocik koupit ze je skvelej 😀 😀 😀

luccii
autor
28. pro 2008

berusko, diky za podrobny popis i pozdrav 🙂 asi dam na tebe, ja vahala mezi x-landerem a implast bolderem 😉 jeste bych si ho rada nekde vyzkousela, takze asi budeme muset do Prahy, tady u nas skoro nic nemaji...
a ten bilocerny je super! ja miluju fialovou barvu, ale libil by se mi i ten s kvety, jenze my si pohlavi rict nenechame, takze bych ho nemohla koupit dopredu 😉

luccii
autor
28. pro 2008

berusko, manzel ma jeste dotaz, jak jednoduse se implast sklada

beruska2x
28. pro 2008

korbicka i sportovni sedacka je cvakla na podvozek uchyty typu klips - a podvozek slozis - jen vycvaknes takovy jeden cudl 😅 zvladla jsem to sama napoprve 😉

tereziep
28. pro 2008

Ahoj, teď jsem měřila naši inglesinu a má korbičku ve výšce cca 70 cm. Je teda na nafukovacích kolech a korba hluboká je docela dost velká. Myslím, že je větší než Bolder. Ten jsem původně chtěla taky, ale nelíbilo se mi, že je jednak Polský - někde jsem četla, že tam něco bylo a chtěla jsem houpací. No a taky se mi zdálo, když stáli vedle sebe, že je inglesina vyšší. No, ale to si musíš zkusit sama. Jinak inglesinu mají v Praze na Zličíně - vedle Ikei. Přeji ti, aby jsi si vybrala takový kočárek, se kterým budeš spokojená. Je fakt, že ohýbat se do kočárku je hrůza. U inglesiny je vlastně hluboká korba udělána se sportovní sedačky a pomocí nánožníku se uzavře. Takže by ti vyhovovala i velikostně jako sportovní - je totiž pořád ve stejné výšce a nebudeš se muset potom moc ohýbat k malému.

beruska2x
28. pro 2008

jinak ja ho mam z www.kocarkov.cz a pani je moc ochotna, staci zavolat a info co tam nenajdes ti posle me ho i extra nafotila 😉 nebo jestli chces ti nafotim nas... barvu bych asi vybirala neutralni....coz mi prijdou skoro vsechny, videla jsem ten zeleny a me se libil bezovy s kvety, nas nakonec vybral manza a vsude se tim chlubi 😉

beruska2x
28. pro 2008

u bolderu je taky sportovni ve stejne vysce jako hluboka - nasazuje se na stejne uchyty a houpe - ma nastavitelne perovani kde pomoci matky - utahnout povolit - nastavis perovani podle vahy ditete - jak roste...