Jaký kočárek pro hodně vysoké rodiče?

luccii
27. pro 2008

Ahoj holky, s manzelem jsme oba hodne vysoci (190 cm), a proto bychom potrebovali vysoky kocarek, nejlepe kombinaci, ctyrkolku. Poradite? Diky moc 🙂.

beruska2x
28. pro 2008

jinak jeste nas maly ma na 4,5 mesicich 7,5kg a 68cm a fusak mam Kaiser dlouhy 110cm a vejdou se mi do korbicky oba 😉 pocitam ze na sportak ho dam v breznu - zacina sedet a chce koukat ven - proste jak bude lepsi pocasko, mas mimco taky na leto tak to bude podobne 😀

beruska2x
29. pro 2008

jeste me napadlo at das pozor na material - nas je z takoveho jako kdyz mas kvalitni znackovou zimni bundu 😉
ocistis to houbickou na nadobi a nemusis davat slidu pri kazdym mrholeni (susti hodne a malej se mi v 90% vzbudi 😠 ) ale hlavne nevysisuje slunickem.... znamy maji z bavlny nebo ceho a po 1 lete to je vyblity... tragedie... 😝

luccii
autor
29. pro 2008

terezie a jaky typ inglesiny mas? nemas odkaz? 😉

beruska a myslis, ze ty nataceci kola jsou ve meste vyhodou? cetla jsem, ze ty otaceci jsou lepsi, protoze s nimi nedelas oblouky a da se s nimi couvat bez zvedani kolecek... a co se tyce reklamaci, nevis, jak na tom bolder je a jak to na kocarkove s nimi chodi? barvu mam vybranou - fialovou, jde pro kluka i holcicku a my si pohlavi nenechame prozradit 😉 ja fialovou miluju 🙂

luccii
autor
29. pro 2008

berusko, to znamena, ze nas prcek bude chtit sedet pred dalsimi Vanocemi, takze asi zimu v korbicce nestravime, navic si myslim, ze bude rychle rust, jsem opravdu zvedava, jak bude velky 😉
berusko, ty bys mohla byt prodejcem bolderu 🙂 tvoje argumenty me dostaly 🙂 jediny, co je mi lito, je to, ze mimi pry byva v korbicce a sportaku tak do roku, pak jsou lepsi golfky - takze dam 15 tis. a budu ho pouzivat rok...

funy
29. pro 2008

my sme kupili jane trojkolku, manzel ma dva metre a v pohode ked skusal tlacit. ta rucka sa da zdvihnut.
ja som zase krpec, takze mne to vyhovuje sklopene.
🙂

beruska2x
29. pro 2008

😉 😉 😉 hele reklamace nevim, nic jsem nereklamovala ale pani je fakt super, couvani jsem se naucila asi za 2 dny bez zvedani kolecek je to jen o cviku, jaky typ mas, na ten si zvyknes 🙂 to s tema natacecima koleckama mam zkusenost od kamaradky, vidim to kdyz jdeme spolu na prochajdu....
jinak prcek si muze sednout i v hluboky korbe pokud je spatny pocasko...ja golfky vubec kupovat nebudu, sportak je mnohem stabilnejsi a pokud ti to nevadi v pohybu tak i pro ditko pohodlnejsi....
jinak bolder se da slozit i do Renaultu Clio, coz holky taky dost resej - aby se vesel do auta 😎

luccii
autor
29. pro 2008

berusko, kamaradka rikala, ze taky nechtela golfky kupovat, ale ze prece jen je ten kocarek tezsi, a tak je koupi... kvuli cestovani s kocarkem v aute a v busu... asi to vidim na bolder, presvedcila si me, jen bych si ho chtela osahat v nejakem obchode, takze asi pojedeme do Prahy... jinak ad ta kolecka - kamaradka ma x-lander a chodim s ni casto ven, ten ma otaceci kolecka a nikdy jsem problem nezaznamenala, naopak druhy kamaradi, co ho maji, si to moc pochvaluji... ale to uz je asi jen malickost, kterou snad vyvazi prednosti boldera 😉 🙂

funy, jane je podle me zbytecne drahy... a jen se opakuju, ze nam nejde jen o vysku madla, ale i o vysku korbicky

luccii
autor
29. pro 2008

manzel jezdi sluzebnim Fordem Fiestou, je malinky, nevim, zda je Renault Clio mensi ci vetsi

beruska2x
29. pro 2008

to prave zalezi jak casto jak a kam cestujes 😉 my chodim hoooodme noc s kocarkem pesky nebo do MHD vjedu - jsou uz z 80% bezbarierovy, takze golfky nepotrebuju....
je to fakt o zvyku a kazdej preferuje neco jinyho, jsem zvedava co nakonec koupis 😀 hlavne dej vedet 😵

beruska2x
29. pro 2008

Clio je prave malinky, bracha ma to stary- a vezl nas v pohode nekolikrat....

luccii
autor
29. pro 2008

berusko, u nas bezbarer. temer nejsou, ale to mi nevadi, ja busem nejezdim, rada chodim pesky a tady se to pesky da zvladnout... ale tim autem mozna cas od casu pojedeme, tak aby tam ten kocik sel vubec slozit...
koupime asi fialovy bolder (kdybych vedela pohlavi mimca, tak bych sla do modreho ci cerveneho kvetovaneho), vyber je totiz na mne, manzel je rad, ze nemusi vybirat 😉 a jeste mam na tebe dotaz, poradila bys mi, jak vybrat postylku? matraci koupime asi kokosvo-molitanovou, jak tady nekdo doporucoval, ale nevim, jak postupovat pri vyberu samotne postylky... diky 🙂

beruska2x
29. pro 2008

ma taky kokos - molitan - kokos a jsem moc spokojena je skvele pevna takze kdyz pak mimco zacina past koniky 😉 tak se na ni pekne opre o loktiky a nebori se pusou do podlozky - jinak postylky jsou pekne od DREWEX - kouknu na adresu shopu nekde to jeste mam a byla za cca 1800,-, hlavne aby mela stahovaci bok, to je prakticky, kdyz je mimco maly tak se nemusis do postylky tolik schybat....

beruska2x
29. pro 2008

http://www.batoleshop.cz/detail.php?zbozi=185901 koukni na tuhle.... nebo kolik si asi predstavujes penez za ni dat?????

beruska2x
29. pro 2008

http://www.batoleshop.cz/detail.php?zbozi=185882 tahle je obyč bez stahovani.... 🙂 maji asi 3 ruzne barvy a myslim ze pekny vyber tak mrkni 😉

beruska2x
29. pro 2008
luccii
autor
29. pro 2008

ja vubec nevim, kolik postylky stoji, chci nejaky stred, ani ne levnou, ani drahou, hlavne bezpecnou

luccii
autor
29. pro 2008

jo, ta prvni postylka je fajn 🙂 vy ji mate? ulozila jsem si odkaz, cenove taky dobra...
my budeme mit neklidneho blizence, no jsem na to zvedava 😉 v pokojicku ma zlutou barvu steny a modry koberec... nabytek nevim, zda koupit hned ci az pozdeji

beruska2x
29. pro 2008

pokud mas misto tak tim asi nic nezkazis, ja pak musela byt pred porodem 14 dni v klidu a byla jsem rada ze mam nachystano, nez to pak vse vyperes a vyzehlis... prace dost....
hele kazdej ma finance jinak ja se ridim tim ze kupuju zlaty lepsi stred 😉 beru to tak ze chci mit dalsiho sviste a vetsina veci by mi mela tudiz vydrzet.... 😉

v Ikee sezenes postylku i za 800,- ale to bych neriskovala, tahle znacka je spolehliva, pekny dreveny nabytek za slusnou cenu... pokoukej na netu srovnavej a uvidis 😀 mas prece cas...
my meme lva, narodil se 8.8.2008 ve 12.22hod, ja jsem taky lev a manzel taky, co na to rict..... 😉 jsem na to zvedava...

luccii
autor
30. pro 2008

3 lvi v rodine 🙂

tereziep
30. pro 2008

Ahoj Lucie. My máme mimčo v červenci a malá ještě nesedí. Takže pochybuji, že bys hlubokou kurbu nevyužila. Mimča si sedají až tak kolem 8 měsíce. Já mám známou rehabilitační sestřičku a ta mi říkala, že dokud se malá neposadí, tak jí nemám posazovat. Takže jí ani nepolohuji. Moje ségra má golfky, ale její malá je na zimu ještě ve sportoním - má Roana. Je jí 1,5 roku. Jinak mám Inglesinu Magnum. Mrkni se sem www.inglesina.cz tam je mají - je to dovozce a neprodává, ale má tam obchodu, kde se prodávají. Magnum je vlastně sportovní korba, která se pomocí nánožníku a hygienické vložky změní na hlubokou. Je tady spoustu debat na toto téma. Koukala jsem, že jí mamky používají tak do 1,5 - 2 let a pak kupojou golfky nebo lehčí sportovní kočárek. Já jsem jí kupovala z důvodu, že je prostorná a vysoká. Nechtělo se mi kupovat hluboký a pak sportvní v půl roce. Jinak nevým jak je to z kombinacemi hluboký sprotvní 0- 3 roky. Jen mi říkal známý - který prodál kočárky, že když si mám raději koupit zvlášť hluboký kočár a zvlášť sedačku.

mirasierra
30. pro 2008

my mame 180, 190 cm a quinny buzz je uplne super.

luccii
autor
30. pro 2008

terezie, jasne, ale otazkou je, zda nase 8 mesicni mimco se do korbicky vejde 😉 nastesti treba bolder se da pouzit i na lezeni

beruska2x
30. pro 2008

kdyz holky to je hodne individualni a nevi se to dopredu ☹ nam malej se na 4,5m rve do sedu, v kocare zatim lezi docela v klidu, kdyz spi ale kdyz je vzhuru tak ho to tam uz nebavi. Na kline nebo opreny o me sedi a kouka, kdyz ho "sklopim" 😀 tak se vzteka, protoze nikam nevidi a sam se do sedu vytahuje.....
Je pravda ze je fajn kdyz se da sportak dat do uplneho lehu i kvuli spani 😉

mkr
30. pro 2008

jinak k bolderu malý bude rok a když spíme u rodičů tak malá spí v korbičce a vejde se tam báječně má tam i dost místa je pěkně široky takže my ho využíváme úplně celý i ted když už je ve sportáku, kdyby nebyla zima tak by byla ještě ve hlubokým, protože si tam sedla jak chtěla nebo se jí sundala boudička a jela v kleče, ale tohle už by s fusakem nešlo, jinak jsem koukala na levnější verzi bodleru a nešla bych do něj ta konstrukce nic moc, ale za to byl líp řešený sporták, každý kočárek má něco, každá maminka si chválí ten svůj, nejlepší by bylo si ho třeba na týden vyzkoušet 😉 jinak jsem jela třeba s gesllein, jedno odpoledne a nikdy víc bych ho nechtěla, je to těžký vybrat ten nejlepší 🙂

luccii
autor
31. pro 2008

mrk, jj, to by bylo idelani - moci si kocarek vyzkouset nejenom v obchodu 🙂 ja ale takhle muzu vyzkouset jen x-lander, ktery ma kamaradka...

beruska2x
31. pro 2008

mkr... no je pravda ze bez fusaku se tam fak do min. roku musi vejit... 😀 my v boudicce budeme fakt tak do zac. brezna a je netknuta takze si ho necham na dalsi mimko 😀 😀 😀

tereziep
31. pro 2008

Právě, že Inglesina je už sportovní kočárek. Naše malá má cca 72 cm a do normálního hluboké už by se nevešla. Inglesina Magnum je vlastně sportovní sedačka, která se pomocí hygienické vložky a nánožníku změní v hluboký. Je to těžké popisovat. Lepší je ho vidět. Mrkni na stránky inglesiny, jestli se někde v tvém okolí neprodávají. Jinak jsem koukala na bolder a má podle výrobce jen 72cm dlouhou korbu, což není moc. Kamarádka mi říkala, že max. je 78 cm dlouhá korba, jinak delší se prej podle předpisů EU nedělají. No a Magnum má 82 cm dlouhé lůžku, takže by se ti tam mohl vejít. Nikdo ti nezaručí, jak budeš mít mimčo velké. Lepší je ho vidět než ho popisovat. Já jsem hledala kočárek podle délky lůžka. Hlavně aby byl dlouhej a malá se mi tam vešla. Což zatím vyhovuje.

beruska2x
31. pro 2008

nee bolder ma 85, mam ho doma a kvuli to - nejenom 😉 - jsem ho kupovala....

mkr
31. pro 2008

nejde o to, že by se tam nevešla ve fusaku vešla už jsem to zkoušela, ale ono by mi z toho utekla jak by nebyla přidělaná 🙂

musko
31. pro 2008

Dlhé hlboké ložko majú štandartne Roany - Marita aj Kortina 84 cm - som si to merala v obchode, najdlhšie šport. ložko má Jané - Nomad a Slalom cca 95 cm.