Jaký kočárek pro hodně vysoké rodiče?

luccii
27. pro 2008

Ahoj holky, s manzelem jsme oba hodne vysoci (190 cm), a proto bychom potrebovali vysoky kocarek, nejlepe kombinaci, ctyrkolku. Poradite? Diky moc 🙂.

ejaja
9. lis 2009

asi bych řekla joolz. když vidim Terezu Maxovou na jehlách s tímhle kočárkem, přijde mi ideální 😀

euro
1. zář 2010

Ja meriam 180 cm a spúpéééeŕ vysoký!!!

kativka
3. zář 2010

z vlastni zkusenosti vim, jaky je to problem. pokud jsme chteli levnejsi variantu, tak nam vyhovuje X -lander. kvalita odpovida cene a na vysku je fakt super

akcull
3. zář 2010

teutonia lambda je přímo dělaný pro vysoké rodiče

koordinatorka_odboje
7. únor 2016

Ahojte, nemáte tip z aktuálních nabídek kombinovaných kočárků pro vysoké rodiče? zatím se mi nejvíc líbil DorJan, měl největší korbu a kolečka kompromis mezi otočnými a velkými. Jenom nevím, jak moc je skladný do malého auta.

melodygirl
7. únor 2016

@koordinatorka_odboje Dorjan je sice hodně prostorný, ale madlo je pro vysoké lidi dost nízko. Do auta se skládá relativně dobře, ale oproti jiným kočárkům je to koráb. Vysoké madlo má z těchto typů Jedo. Jinak lehký skladný kočárek, který je prostorný a má vysoko madlo, které je polohovatelné je Baby jogger.

zirafka1988
27. bře 2016

Ráda bych nějaké tipy, včera jsem byla v prodejně sambaby v Ostravě a jedinny vysoký kočárek, který tam byl přijatelný byl chicco activ3. Další byl baby jogger ale ta cena mě trochu vyděsila. Mate Prosím někdo další tipy na kočárek pro hodně vysokou maminku?

zirafka1988
29. bře 2016

nenajde se fakt žádná vysoká maminka?

fififjonka
29. bře 2016

my mame cybex priam, taky jde nastavit i pro žirafku 🙂 Madlo se dá dost prodloužit, korbička i sedačka jsou vysoko..

heduska82
29. bře 2016

@zirafka1988 mám přes 180cm a max mi vyhovoval britax b-smart. Má celkem vysoko uchycení korby a i vysoko madlo a je polohovací, tudíž i pro menší. Takže jsem nebyla nikde ohnutá. Teď bych ho ráda po dvou dětech prodala.
http://www.kocarky-matous.cz/cz-detail-789230-b...

zirafka1988
29. bře 2016

@fififjonka ten jsem viděla naživo v Ostravě, je nádherný, ale ta cena je dosti mimo mou představu 😒

zpevanka18
20. říj 2016

My jsme pořídili Navington Corvet. Hlavně proto, že má teleskopickou (ne jen vyklápěcí) rukojeť. Mezi námi je totiž 40 cm rozdíl ve výšce (160 a 200), takže jedna výška prostě nestačí. S tou vyklápěcí rukojetí se to sice zvedne nahoru, ale manžel se neustále kopal o podvozek. Teleskopická tu rukojeť zároveň i oddálí, takže vysunuté to je celkově pohodlnější pro dlouhány. Navíc má velkou korbu, což se pro dítě vysokých rodičů může taky hodit 🙂

tamarila
20. říj 2016

I coo peak. Vysoko posazena korba a ještě vysoko vysuvne madlo. Vybírali jsme s ohledem na naši výšku, bylo to jedno z kritérií. Je to ale kvalitní německy kočárek, takže také nepatří k nejlevnějším.

zpevanka18
21. říj 2016

Podobné to bylo u nás. Vlezli jsme do miminárny, manžel to přelítl pohledem a zamířil ke kočárku, který měl nejvýš korbu. U většiny dnešních kočárků totiž vypadá, jako kdyby to ukradl nějaké holčičce i s panenkou. S tím Navingtonem mu to slušelo, měl to tak akorát a jezdil s ním rád i po našem tankodromu na vsi.

ldc2018
12. črc 2018

Ja jsem sice zatim ve 13tt, ale uz jsem ty kocarky zkoumala a nejlepsi mi pripada Noordi fjordi. Pro mych 184cm idealni, ostatni jsou male. Bugaboo vubec nepripada v uvahu, jediny co jsem nezkousela je Stokke, protoze nevim, kde ho nazivo vyzkouset