Jaký kočárek pro mimčo a zároveň pro batole vybrat?

tereziep
12. bře 2010

Ahoj holky,
prosím poraďte. Potřebuji koupit kočárek do auta, nejlépe golfky nebo lehký sportovní kočárek. Také nechceme nic drahého. Problém je ale v tom, že si auto půjčuje i sestra, které čeká mimčo. Proto se obracíme na vás o radu. Chtěli bychom právě kočárek, který by se dal použít jak pro mimčo tak pro 1,5 roku staré dítě. Nechce se nám pokaždé kočárky vyměňovat. Pro mimčo by to byla jen nouzovka, když by šli k doktoru nebo potřebovala na nákup. Jinak má vlastní kočárek, který není nejmenší a nechce se jí ho pokaždé dávat do auta a ten můj vyndavat. Skončilo by to nakonec tak, že já bych byla bez kočárku. Spoléhám totiž na to, že v kufru mám kočárek a prostě to nekontroluji. Do teď jsem vozila v autě půjčené golfky, které musím ale vráti. No a z toho důvodu se koukáme po kočárkách vhodných od narození - nejlépe s vložnou taškou.
Docela se nám líbíl kočárek SPEED SUN PLUS SET, koukali jsme, že se na něj dá upevnit autosedačka a dokoupit vložná taška. Ale asi s ním žádná nemáte zkušenosti.

dosa
12. bře 2010

a neuvazujes nad takym niecim, ze golfky, na ktore sa da osadit vajicko? ja napriklad take vozim v aute. ked mi maly zaspi v autosedacke a nechcem ho budit, tak na golfky nasadim vajicko a pokracujem dalej bez toho, aby som maleho vytahovala z vajca. ked je hore, tak ho do golfiek posadim, teda skor polahnem - lebo este dobre nesedi 😉

tereziep
autor
12. bře 2010

no o tom jsem také uvažovali, ale raději bychom právě variantu, kdy tam dítě může i ležet. Ségra právě nechce moc mimčo nechávat v autosedačce. No a taky by musela asi koupit autosedačku novou - vajíčko totiž už má a netušíme, jestli každé jde na kočárek nasedit. Zatím jenom koukáme. Máme ještě trochu času.

dosa
12. bře 2010

ono ked kupite goflky, ktore idu polohovat az do lahu a maju aj polohovanie noziciek, tak do nich mozete dat hociaku prenosnu tasku. ja mam okrem ineho aj chicco liteway a ked sme mali v servise kocik, tak som si do chicca dala prenosnu tasku z velkeho kocika, otocila striesku na druhu stranu a v pohode som mala maleho ako v kociku a este som na neho aj videla 😉

brusinka.pusinka
12. bře 2010

Tereziep..Kukni na tento sice není golf ale také nezabere moc místa 😉
http://kocarky.heureka.cz/graco-quattro-tour-sp...

tereziep
autor
15. bře 2010

Koukali jsem, vypadá supr, ale moc se neprodává a tak máme strach, aby nebyl poruchový.

zuzul1310
17. bře 2010

Mala som Gracco Quatro Tour Deluxe, kupovaný bol spod ruky takže dosť možné že kolieska na ňom hrkotali pretože bol starý, ale mala som ho vonku asi tri krát a povedala som si že na toto si v živote nezvyknem a mala som riadny problém ho vôbec predať totálne pod cenu (dizajnovo bol super a mal pár dobrých funkcíií, čo iné kočíky nemajú).... (možno nový je lepší)