Jaký kočárek pro zimní miminko?

jmalko
1. srp 2008

Ahojky, jsem tady nová a řeším jako spousta maminek nejvhodnější kočárek pro naše mimi, které se má narodit na přelomu listopadu a prosince. Chtěli bychom kočárek kombinovaný, s velkou korbičkou, aby se tam vešlo mimi i s fusakem, velká nafukovací kola, přehazovací rukojeť, aby se dal posléze přestavět na sporťák a v neposlední řadě taky cenově dostupný(dávat za kočárek 9 a víc ticís se mi zdá dost). Jelikož bydlíme na vesnici, kde je dost kopců a lesů potřebujeme i tomuto přizpůsobit kočárek. 🙂 Mohly byste mi prosím poradit, který je nejlepší? 😉

PS: V obchodě nám vychvalovali Aco Zipper Lux Sport (cena cca 6.9OO Kč), docela nás zaujal, ale na netu jsem se dočetla, že jsou s ním problémy - prý sám od sebe zatáčí. Maminy si prý nechválí moc ani značku Tako.

Předem děkuji za rady.

reruna
11. črc 2009

astrane to je asi nějaká novinka, ještě jsem to nikde neviděla, vypadá dobře, ale není tam k tomu moc informací...

astrane
14. črc 2009

tak jsem zjistila,že našeho oblíbence-Deltim Travel přestali úplně vyrábět! ☹ Jestli bych si neměla koupit nějakej do zásoby-co když se mi ten můj příště pokazí?Kde pak seženu novej?Aby i starý už nebyly za dva roky nedostatkový zboží..... 😲 No teda-to mě odrovnali...a nedělají už ani voyager,jen klasickej houpací a pak s otáčecíma kolama zepředu,jak je to teď moderní 😒

yanna.o
15. črc 2009

astrane 😕 😨 fakt?
mně zní dobře ten trend line rider, podle toho, co o něm psala kikimaruska, která má vyzkoušených několik typů kočárků. já ho jinak vůbec neznám, jen z obrázku.

astrane
15. črc 2009

jo,ten novej trend-line by mohl být taky tak dobrej....ten starej co mám doma má pár much,který už ale vylepšili,takže pro mě by to byl případný náhradník 🙂Do zásoby si kupovat kočárek teda fakt nebudu 😀 vyráběli ho asi 10 let a už nebudou... 😢

yanna.o
15. črc 2009

astrane, ty máš doma starej trend line?

astrane
15. črc 2009

mám 🙂 Se mi 93cm dítě už do 85cm deltimu nějak nechtělo vejít 😀myslím,že teď už má nejmíň 94...Tak máme za 675 vč.poštovnýho trend-line s ložnou plochou 98cm a váhou 15kg.-Mám ho v albu,tak se kdyžtak mrkni...

yanna.o
15. črc 2009

astrane, pěkný fotky, krásný děti, supr dort. Já teď taky tvořila.. byla jsem nemocná a tvořila jsem ještě o půlnoci 😅 Kočár taky supr, má taky veliký kola, to mají asi podobně velký. No a jaký je, jak se s ním jezdí?
Za sedm stovek jo? 😀 tak to je dobrý kup.

astrane
15. črc 2009

no když je dítě v protisměru,tak to jde...opačně teda blbě 😝 taky má odpruženou jen jednu nápravu a brzdy jen vzadu...naštěstí už s tím nikde necestuju,takže mě to tak neva...na mimčo by mi to vadilo...oproti travelu má pro mě jen dvě +-větší ložnou plochu a líp vyřešenej nánožník,jinak je deltim lepší,je fajn,že vůbec nevrže,to se mi na něm taky líbí a není vybledlej.ale jezdí se s ním hůř,no...
Ale jiný holky už mají pružiny na obou stranách ,i brzdy a mají i zadní stěnu síťovanou,to já nemám nic...Ale při otočení se prý taky o dost hůř jezdí...a mají ho cca o 3kg lehčí a to už taky musí být hodně poznat.Kupodivu,když jsem ho vezla z pošty,tak jsem zjistila,že do kufru se mi v té Fiestě v pohodě vejde i s kolama...to jsem ani nečekala 🙂

astrane
15. črc 2009

Ale na spaní je fakt dobrej-malýmu se v něm tak dobře chrupe,že je kolikrát tuhej skoro 3 hodiny 😀 V Travelu byl za půlhoďky vzhůru,jak se tam nemohl napasovat a natáhnout a otáčet a tak...přece jen Staník není nejmenší a většina dětí už po 2.roce v kočárku nespí....my jo a jsem zvědavá jak dlouho ještě budem 🙂

astrane
15. črc 2009

jo,za ty peníze to myslím nebyl špatnej kauf 🙂 hlavně že malýmu se v něm vyloženě líbí...pro velký děti je jak dělanej 😀

yanna.o
15. črc 2009

jo tak.. já viděla s přehazovací ručkou hoco striker a byl lehkej, měl velký široký kola (ale ne gumový), odpružený byl slušně (péroval) a brzdu měl u obou párů kol. Po přehození rukojeti nevím, jak se jelo, to jsem nemohla vyzkoušet. Já musela přehazovat sedačku, to byla s dítětem fuška, když už bylo těžší, ale já to dala 😀 A hlavně většinou jsem to pak přehazovala před vyjetím 😉 A jak je ta konstrukce do X, tak se to těžiště moc nemění, resp. mění, ale to pomáhá třeba při jízdě do kopce, když dítě sedí (zátěž je na zadních kolech). U těch do A vím, že dost lidí tvrdí, že po přehození mají co dělat, aby to umanévrovali. S Deltimem bylo tohle OK?
Jo a ten trend line.. když pominu to přehození rukojeti, tak se ti s ním jezdí srovnatelně, hůř, líp? Jinak ta ložná plocha 😅 je luxus 😎 😀 To Inglesinka má málo, nemá snad ani těch 80, to nee.. Malému taky někdy začaly přečuhovat nohy, ale já to nepostřehla (asi kvůli ročnímu období, kdy je měl zabalený) všimla jsem si až později.
My teď koupili odrážedlo. Malý je nadšen 😀 Tady na těch parkových chodníčcích u našich to vidím i na bezgolfové jízdy. Jen motorka, případně Ergo, kdybych malého chtěla rychle poponést 😉

astrane
15. črc 2009

právě že u toho deltimu byl rozdíl po přehození taky,ale byl fakt malej,dalo se s tím v pohodě jezdit,nadzvednout a tak...na ten typ konstrukce to bylo fakt super-to je u těch áčkových dost málo...taky jsem si musela zvyknout,že je to trochu jiný,ale po pár dnech to bylo dobrý a pak už mi bylo jedno,kde mám rukojeť 🙂ten rozdíl byl fakt nepatrnej. U tohohle je to sakra rozdíl a když to dám opačně,nemůžu skoro manévrovat... 😝 S dítětem v protisměru se ale jezdí pěkně a zvedá a manévruje se se lehce i s 13kg uvnitř...takhle je to na váhu asi stejný jako deltim,jen to tak nehoupe a nepruží...
je teda jasný,že bych nemohla srovnávat deltim třeba s jané nebo quinny trojkolkama,ale na takovej typ kočárku a svou cenovou kategorii je to super kočár-nakonec kterej jinej koupíte dneska novej v kompletní výbave i s taškou na mimčo za necelý 4 tisíce,nebo bez tašky za 2,5? 😉 A vydrží teda hodně a vypadá po dvou letech líp než některý jiný levný i dražší kočárky s flekatou boudou po pár měsících-na což se záruka nevztahuje,že-viz třeba Hoco,tam je to častý a červený magnumy taky blednou...rozhodně jedna kolekce ano...a je jich víc...

yanna.o
15. črc 2009

astrane, já mám červenej magnum a nevyšisnul ani trochu. A hodněkrát ho zkropil jarní déšť, pak zas na něj svítilo furt slunce, v zimě zas sníh.. Ale vím o tom, že občas někdo psal, že to nějak vyšislo. To je pravda. Ale to byly asi starší kolekce. Já mám 06, tak ještě starší.. A nový Magnum samozřejmě nestojí 4 natož 2 tisíce 😉 Ta cena je úplně supr a ten tvůj popis taky, navíc když máš srovnání s dalšíma 2 kočáry (golfky nepočítám). To je škoda, že ho stahujou.. takovej šikovnej kočárek. Takhle je to se vším..

yanna.o
15. črc 2009

když ono teď frčí něco jinýho.. otočný přední a tak.. no jak jsi psala.. přitom v jednoduchosti je krása a i vtip - ty moderní v lecčems nevyhovují. Nejde jen o poruchovost, ale bývají mrňavé. Jak korby, tak sporťáky.. Takový nevychytaný to je.. Třeba tam fouká a svítí na dítě, brzda jde tak ztuha, že je to o nárt, blbě se polohujou apod.. Nevím no.. nic moc kolikrát..jak to tak čtu..

astrane
16. črc 2009

a nedostaneš se s tím do vlaku...aspoň ne do toho co jezdí u nás...musela bys zůstat stát nad schodama u záchodků 😖
ralley cross ses stím už jezdit nedá...
taky do našeho autobusu je to problém-má jen 2 dveře a ty zadní jdsou hodně úzký av některým asi 70cm plošina na kočárek-možná ani to ne
nehoupou
navíc já potřebuju kočár,co se vejde celej do kufru-nemůžu mít korbičku zvlášť,protože ji nemám v autě už kam umístit

je to škoda...spousta lidí si třeba řekne,že je hromada jiných takových polských tanků,ale už nevidí,že většina z nich je tak o 5kg těžší a mají ještě další mínusy-menší ložnou plochu,blbou podložku na nožičky-chci do L,ne někde nad kolama umístěné stupátko,na které nikdy nedosáhne...nestálost barev,padající brzdy ajiné ajiné....většinu podobných kočárků jsem měla možnost vidět a nevyhověli mým požadavkům.
Pravda je,že Do magnumu já už bych teď taky nešla,nejen kvůli košíku-s tím bych se asi nakonec smířila,ale ložná plocha není nic moc a já bych chtěla aby se tam dítě aspoň do dvou let vešlo...

martinka13
16. črc 2009

My mame babtko narodene 1.1.2008 a nedam dopustit na nas kocik Mame Jane nomad rok 2008 Iny by som nechcela Rok 2009 je uz mensi, ma horsiu prirucnu tasku a pod. Takze keby som sa znova rozhodovala vybrala by som tento Mally sa narodil ako 4 kg takze dost velky a nemali sme problem s velkostou hlbokej vanicky Je lahky, velmi dobre skaldatelny. 😉

yanna.o
16. črc 2009

astrane, jj.. magnum je lepší než jiné kočárky právě v tom, že nemá pevné nožičky, takže vůle tam je a je to sporťák na houpacím podvozku, což je ojedinělé (nepočítám např. těžký silver cross) a má dobrou váhu a tím i ovladatelnost. Ale délka ložné plochy nepatří mezi ty extra dlouhé, jako máš třeba ty. + ještě kvůli houpacímu podvozku je to kočár roka a půl, ač uveze i starší dítě. Ale už to není ončo. Ten košík mi nevadí. To je jen o úhlu pohledu. Já už mám na textilním vytrženou patentku a míň se tam vejde věcí a je hůř přístupný. Do drátěného narvu hodně věcí a i vysokých a širokých. Pravda je, že venku v blátě, dešti.. musím balit věci do igelitek. A taky proto, aby mi na hrbolech něco malého lehkého nevyskočilo. Ale nezažila jsem žádný problém po téhle stránce. Nic mě nepotkalo.. Je fakt, že z texilního koše nic nevypadne, nezacáká se to v něm tolik a není do něj vidět. Zas se ušpiní, protrhne třeba.. urve se patentka (pokud tam je) a tak.. On každý ten košík má svý výhody i nevýhody. každému sedne něco jiného. Mně je tohle třeba úplně jedno. Já chci, aby byl velký a přístupný.

S tím deltimem je to vážně škoda. Já ti věřím, že je lepší než jiné, ač to někdo může na první pohled házet do jednoho pytle. Ale tenhle ani nevypadá jak obalené textilní monstrum. Má subtilnější vzhled. A je mi jasný, že nepatří mezi ty extra těžký krávy, se kterýma se nedá hnout. Určitě se dobře ovládá a má spoustu vychytávek a plusů a nezlobí na něm kraviny jako to je u mnoha dnešních "moderních" kočárků. V době, kdy jsem vybírala kočár, toho moc nebylo. Pár drahých, pár levných a těžkých, ošklivých, obalených monster, ač některý měly vyloženě piditašku 😅 Nebyly skoro žádné kočáry s otočnými předními gumovými koly. Jen třeba houpací bebecar, který byl těžký jako kráva. Když už jsem se rozhodla pro houpací, tak to musela vyhrát inglesina magnum, která narozdíl od ostatních houpacích je plně polohovatelná a má volný prostor pro růst kvůli těm otevřeným nožičkám. Výborný kočár od narození po přechodové období ke golfkám apod. A ty, co houpací nebyly, byly tvrdé. Ten deltim jsem na krámě vůbec neviděla. Dneska vidím dost kočárů s pevným nehoupacím podvozkem, které pruží tak skvěle, že to opravdu úplně houpe dolu nahoru i do stran. 😉

astrane
17. črc 2009

to máš pravdu,vybírali jsme přibližně ve stejné době a jediný kočár s otáčecíma kolečkama,který jsem potkala byl X-lander a bebecar-teda jede měl kola,druhý nápravu....a ještě dělali deltim premier,ale taky už tehdy skončil,byl taky těžký....jinak to stálo vesměs za pendrek,nebo moc peněz,roan marita byl novinkou za 9000,inglesina stála 10 🙂 Já nakonec vybírala mezi dorjanem spring cool,deltimem travel,roanem kortina a knorrem nizza air....našla jsem si spoustu diskuzí a třeba ten knorr tam vyšel moc dobře....v reálu pak pro mě těžké zklamání-tvrdý a těžký jako hrom ☹ ,u dorjanu mě strašně vadil plastový pultík před dítětem,to jsem nějak nepřekousla a tak mi nakonec zbyly ty 2 nejlehčí...myslím,že spokojená bych byla s oběma,tak to rozhodl manžel 😀
fakt je,že dneska už je k vidění opravdu víc dobře odpružených kočárků....ale já tehdy snad z 50 potkala jen asi 5-tři z nich měli řemínky 😀 ale zase byli široký a těžký,což je i u dnešních kočárků častý problém-rozzchod kol kolem 70cm a váha třeba 17kg....já bych to nekoupila,i když ty otočný kola ti ulehčí práci...

yanna.o
17. črc 2009

jo, tak tak

bugaboo ještě vlastně měl otočný kola. Ale to není kočár, to je shit. Já potřebovala funkční kočár a ne kvůli nízký váze osekaný vozítko. Nemá nic z toho, co jsem denně využívala u svýho kočáru. Jediný, co má navíc je přehazovací ručka a zároveň sedačka. Já mám jen sedačku.. Ale zas když přehodíš a dáš si kvůli terénu velký kola dopředu, tak co ty malý otočný vzadu? He.. Aretovat se to musí snad rukou nebo co, děsný. Brzda nějakou páčkou na rukojeti.. Prťavý odpružený kola vzadu opravdu není do terénu, jaký jezdím já. A na chodníku rachtají, ¨jelikož nejsou gumový. Tak to byla jediná další alternativa s otočnýma kolama. Osekaný golfosporťák za 30 a víc tisích 😅 Nejsem magor 😅 😅 Já teda dala za kočár 10 + 4 za golfky.. A finito. Kočár sloužil do roka a půl jako drtivá většina. A teď už fakt jen golfky, který složím do auta i s textilem (ne zvlášť podvozek a sedačku).

astrane
17. črc 2009

na kočár za tisíc jsem se teda fakt nedívala 😀
Já dala 6+3,5 za golfáč+ 675za trend-line....máme 2,5 roku a stále využíváme 2 z nich.Ten první je na půdě připraven na další použití 😀

tinika33
17. črc 2009

dobrý večer
Ahoj mamky
Rada by som sa pridala do diskusie
Tiež sme dlho vyberali kočík a mali sme nejaké podmienky
aby bol lahký dobre ovladatelný do terenu polohovanie nožičiek a chrbátika
včera sme kupili BUMBLERIDE INDIE je to novinka u nás v SK ale predáva sa i v ČR
je úžasný 🙂 🙂 🙂 Ja ho fakt doporučujem
skuste sa pozriet aj na stránku maju tam video www.bumbleride.com
Ak by ste cheli nejake informácie rada pomožem
Na zimne miminko som videla od tejto značky i QUEN b . Manžel bol za štvorkolesový a
ja zase za trojkolku tak sme dlho zvažovali napokon zvítazil INDIE i ked som váhala . 🙂 🙂

yanna.o
17. črc 2009

tinika, neznám, mrknu 😉 🙂

astrane, já se taky nedívala, já do něj vrážela, byl hned za dveřma při vstupu do prodejny 😖 No comment 😅

yanna.o
17. črc 2009

o penězích tohle fakt není 😉 Je to spíš o tom, že každý prostě nemá na to procházet se po městě s houpacím kočárem nebo třeba tím tvým Deltimem.. A lehký kočáry jsou i ty levný. A dneska jich je teda čím dál víc. To "za mě" nebylo.. Nejde to házet hala bala do jednoho pytle 😉

A taky chci říct, že otočný kola nejsou řešení na všechno..

No hele... dneska jsem jela s Jané Slalom. A... nejsem nadšená, jak jsem myslela, že budu.. Jako nepřizvednu to dvěma prsty na zadní ani omylem. Inglesinu jo i s daleko těžším dítětem. Fakt se mi líp ovládá, to jsem možná ani nečekala. Asi vyváženější konstrukce. Když jedu po chodníku, tak si měním směr tlakem na rukojeť bez přizvedávání. Jde to úplně samo, ani o tom nevím. Do zatáčky ostré přizvednu na zadní jedním prstem. Jediný co, tak nemůžu slalomovat mezi kuželama.. regálama. A to mi zrovna nechybělo. Zato na obrubník, přes kořeny atd. jsem musela přizvedávat co chvíli a nemusela jsem nikdy hledat sjezdy.. A jestli tlačím na rukojeť nebo držím rukojeť a slalomuju s otočným kolem, tak je to naprosto stejná námaha, jen u otočnýho kola musím věčně vyrovnávat směr jízdy, především je to poznat při držení jednou rukou. Když není chodník rovný, tak to otočný kolo se stáčí směrem, kde je náklon. A to je námaha pro svaly na předloktí. To s Inglesinou neznám. Otočný kola jsou zázrak, když na ně někdo přejde z těch těžkých monster nebo má kočár s blbým těžištěm. Samozřejmě Janéčku padala brzda a rachtala, má krátký chod, takže je blízko ozubené kolečka. Přizvednout na zadní se nedalo. A ani na přední, je jen jedno, že jo.. když jsem kočár chtěla pošoupnout, abych nepřekážela ke zdi, tak jsem nemohla dělat takový to na zadní, na přední a zaparkovat, musela jsem couvnout a zas zajet dopředu. Trojkolku bych prostě nechtěla. I když samozřejmě bych si zvykla, jako jsem si zvykla i na golfky. Jinak korbičku to má krátkou. Průměrného tříměsíčního dítěte je plná. A pak jen ten otevřený sporťák po směru (zas je prostorný, abych byla objektivní..) Pro starší dítě dejme tomu.. Ale na to já mám skladný golfky s víc funkcema (např. překlápění boudy vpřed). Možná čtyřkolý Nomád by se mi ovládal líp a ten je i lehčí než Slalom, ale má ty golfosporťákový kola, takže leda pro starší dítě 😉 V mým případě teda ano. Terén no.. 😖 a ty český chodníky taky jsou kolikrát zážitek.... 😀
Samozřejmě musím říct, že mnoho lidí si Slalom chválí, vím to a i to chápu. A taky mi je jasný, že by zas někomu jinýmu z x důvodů nevyhovoval houpací kočár, takže je to subjektivní. Jen píšu, co sedne líp mě, když to povozím 😀

yanna.o
17. črc 2009

a ještě mě tak napadlo, že se radši budu promenádovat po náměstí s houpacím kočárem nebo obyč deltimem, který si na nic nehrajou a budu si připadat víc normálně (vlastně úplně normálně), než kdybych se promenádovala se stokke nebo bugaboo. To bych nevěděla kam s očima. Připadala bych si.. no comment no 😅 Kdo chce nějaký pěkný dražší kočár (i když ne nějak extrémně), tak většinou nemá moc výběr. Ty kočárky mají třeba něco originálního, ale celkově nic moc. Nemá to všemožný vychytávky, kolikrát je to těžký, otevřený, málo odpružený, blbě tvarovaný.. to se nedá vyjmenovat... 😒

astrane
17. črc 2009

mě tam vypadlo číslo30 😲
jasně,že každýmu vyhovuje něco jiného-jiný kočárek si vybere mamina do města,která jde do lesa max jednou za rok a to pokud možno po asfaltce a jinak jezdí jen po chodníku a po obchoďáku a jinej ta co jezdí po různých cestách i mimo město a jiný ta co jezdí často i mimo cesty 😀 Já s trojkolkou zkušrnost nemám,takže je zatím nemůžu chválit ani kritizovat...bumbleride jsem viděla na obrázku a vypadá hezky,jen nevím jak je to s hlubokou korbou a možností vozit dítě libovolným směrem-pro mě třeba dost podstatné...ale někomu na tom zase nezáleží....je to prostě strašně individuální.
Já si v obchodě zkusila jen ty přední otočný kola na Jetu a bylo to fajn-trochu jako golfáč,jen se to(prázdný) možná nepatrně líp zvedalo díky tomu,jak to mělo rukojeť...připomínalo mi to nomád,co jsem jednou vezla kamošce-váhově i ovladatelností...jen jsem neměla takovej strach jako u nomada,že se to rozsype,měla jsem pocit,že je bytelnější a víc vydrží...nebo to možná bylo psychologický-že bych se o to tak nebála,když to stálo sotva polovinu 😉 😀 Nevím...

yanna.o
18. črc 2009

tak dneska jsem s tím janéčkem jela zas, ale jenom pár metrů a už jsem z toho měla lepší pocit. Určitě je to kočár lehký. Na zadní to jednou rukou teda nepřizvednu, resp. přizvednu silou, to je fakt, dvěma ale úplně v pohodě. Po trávníku to jde krásně ovládat (zatáčet) jednou rukou. Na tom chodníku samozřejmě taky, nemyslela jsem to tak, že je to neovladatelný kočár 😀 je samozřejmě dobře ovladatelný. ale víc mi v tomto případě vyhovuje moje 4kolka s neotočnými koly, která se lépe přizvedává na zadní kola a na chodníku se mi ovládá úplně stejně dobře, jen mi nestáčí ke straně, jelikož nemá otočná kola. Já nad janéčkem uvažovala, ale nevzala jsem kvůli kratší korbě a sporťáku jen po směru a kvůli tomu, že mi za tu (vyšší) cenu z principu vadí ty notoricky známé jané závady a nedostatky. Kočárek jsem řídila s korbičkou, se sporťákem ta jízda zas bude o něco jiná, to je jasný. Přesto bych trojkolku nechtěla, omezuje mě. Byť si člověk samo sebou zvykne a leccos vychytá. Musím sledovat nájezdy, sjezdy atd. Vždycky přijde nějaká situace, kdy se to pak musí řešit a já radši neřeším 😀 A vadí mi širší rozchod zadních kol (to ale obecně). Tohle janéčko navíc zatáčelo ke straně, takže kdybych to furt nesrovnávala, tak budu jezdit v kruzích 😅 Houpací to není, ale drcat se s tím dá dostatečně.. asi jako s každým pevným podvozkem. Kdybych přesedlávala z těžkého kočáru nebo z kočáru s horším těžištěm, tak bych určitě slintala. V mém případě ten rozdíl není tak citelný. Můj kočár otočná kola nemá, takže nemůžu tak kličkovat, ale ovládal se mi dobře, takže nejsem z janéčka v nějakém šoku. Jak už jsem psala, většinou není třeba přizvedávat. A když mám přizvednout, tak se mi to přizvedne líp než jané, takže nemám důvod prskat na přizvedávání. Navíc na obrubník atd. se přizvedávat musí všechno, že jo 😀 Janéčko jsem nakonec nevybrala z výše uvedených důvodů, ale sporťák kolem roka by to byl dobrý, jelikož tam se otočná kola někdy hodí. Dítě je těžší, větší.. Na slalomování v krámě mi vůbec nezáleží, tam nakonec stejně vedou golfky, protože mají nejen otočná kola, ale vítězí malými rozměry, vejdou se..

lul
19. črc 2009

ahojte, tiez cakame zimne mimi a hladam pren kocik. viete mi nieco odporucit? mam tieto podmienky:

4 kolka
chrbatik na sportaku do uplneho lahu, aby mohlo lezat aj na brusku
lahky
idealne by bolo otacanie sportaku v oboch smeroch
nie hrkalka
nafukovacie velke kolesa (alebo s moznostou menit na zimu za nafukovacie)

dakujem pekne 🙂 cena nerozhoduje...

tinika33
19. črc 2009

Ahoj Lul
ja mám BUMBLERIDE INDIE super lahký maju v ponuke aj hlboký 4 kolesá
QUEEN B kupovala som ho v Alltoysi v Martine a mali tam i tento typ.
tak skus ist pozriet . Inak je to americká značka . Na stránke maju i predvádzacie video
www.bumbleride.com
my sme tiež dlho zvažovali manžel chcel kupit ten queen B aj ja som už bola nalomená ale potom vyhral IDNIE
tak popozeraj 🙂 🙂

lul
19. črc 2009

tinika diky za radu, priznam sa, ze ten dizajn ma velmi neohuril, pripomina mi klasicku libertu 😀

astrane
19. črc 2009

lul,kdybych chtěla to co ty,vala bych si babyactive jet,sice píšou,že má 14kg,ale to nená ani náhodou....řekla bych 12...14 má můj a je těžší....nemá ty přední kola nafukovací,ale z plné gumy-nejsou pěnový ani umělý...myslím,že je tam i nějaký výběr,...mě teda na ceně záleží a proto se mi líbí-je myslím povedenej i designově a v ruce se mi zdál dokonce lepší než jané nomád 😉 Ale je pravda,ža jsem testovala jen v obchodě 😉 Z dražších ti já neporadím a nepomůžu,protože já jsem zatížená na to,aby to bylo levný a funkční 😉 😔