Jaký kočárek se vejde do Škody Felicie?

romcatko
11. lis 2007

Ahojky, potřebovala bych poradit. Jaký kočárek se vám vešel do Škody felicie aniž by se musely sklopit zadní sedačky? Mám na mysli nejen sporťák, ale i hlubokou korbu. Děkuji.

leva
11. lis 2007

romcatko,sice neviem aky okrem golfacov,ale viem ze ako su Sprint,Aro,Bambino,Tako,a podobne konstrukcie,nevojdu,mame vyskusane.

jjaanca
11. lis 2007

Jéé, já mám stejný problém, vybírám kočárek a musí se vejít složený do kufru felicie. Tak moc prosím, kdo máte zkušenosti, napište 😝
Zatím uvažuju o Cam Cortina x3 Evolution - trojkolky jsou prý skladnější, ale kdyby se tam vešla nějaká čtyřkolka, třeba X-Lander XA, bylo by to perfektní.

musko
11. lis 2007

XA vojde, keď sa dajú dole zad. kolesá - je tam jednoduchý naklikkávací systém - máme odskúšané 😉

swetlus
11. lis 2007

Ahoj, my mame ROAN Kortina, coz je rozhodne jeden z tech vetsich a vejde tam 🙂 Sice tak tak, je to uplne na milimetr ale vejde. Jo ale musite vydelat to plato v kufru...my jezdime bez nej stejne i tak takze no problemo 😉 😵

anndrea
11. lis 2007

Peg Perego GT3 Completo, je to trojkolka, a jej konstrukcia sa da lahko zlozit a da sa aj odmontovat predne koleso, tak urcite vojde 😵

ena
11. lis 2007

nam vojde do kufra konstrukcia trojkolky quinny speedi sx, ale davame dole zadne kolesa.. lenze zase vanicka nema take tie dzindziky, aby sa dala upevnit napevno vzadu v aute.. takze konstrukcia kocika sa da pouzit skor s autosedackou vajickom MAXI COSI a sportova verzia samozrejme.

katrin
12. lis 2007

romcatko, do Skody Felicia som naložila starší tip kočíka PP Duette, takže nevidím problém v tom, že by si tam naložila nejaký kočík pre jedno dieťa 😉 Samozrejme, nič iné do toho kufra nevošlo

tlapicka
12. lis 2007

my jezdili s kratkou felou do nemecka s jane carrera. (ovsem bez korbicky,)mimiska jsem nosila, nekocarkovala. je super skladnej.Takze krom kocarku nalozis jeste spousta dalsich veci. s korbickou to chce vyzkouset v obchode, ale jane ma nejakej system, ze se da ta korbicka s pasama pouzivat misto autosedacky nebo neco takovyho.

pietra
12. lis 2007

zmesti sa tam x-lander (my mame x1) a kamarati vozia vo felicii Hartan Skater.

nika251
13. lis 2007

Ahoj. My mame Brevi OVo- konstrukcia sa da sklopit bez problemov, rucka zasunut, kolesa odmontujes jednym tlacidlom, korba a autosedacka sa nasadzuje systemom klick-klack. Nam sa zmesti do Daewa Matiz- medzi zadne sedadla a na sedadlo si vieme ulozit korbicku a autosedacku.

fenrirka
13. lis 2007

no my mame Aro z polska myslite ze to sa tam vojde???Len auto je v oprave kedze je naburane 😒 takze si taky tyzden pockame

zany
14. lis 2007

Mě se tam vešel i Dorjan Cross Country, ale museli být sundané vrchní kolečka. Teď máme Jané Slalom Pro a taky se tam vejde. Ale pokud tam chci plato, tak musím stejně jedno kolečko sundat... A je fakt, že skoro nic jiného kromě kočáru se tam nevejde 😒 😒 😒

olina
14. lis 2007

Tak tenhle problem taky jednou budu resit. Takze sup usp, rady sem, at pak mam kde hledat 😀 .

zany
14. lis 2007

Oli, nasi známí to dělali tak, že si na prodejně zkoušeli dát kočár do auta. Vyjeli s ním ven, zkusili ho složit, dát tam a pokud pasoval, tak ten vybraný vzali... ale pochybuju, že by to šlo všude a hlavně je to už tak 7 let co to takhle dělali... 🙂
Nebo to zkusit u někoho známého kdo má podobný kočár a nebo stejný 😉
I když upřímně, do Felicie je problém skoro každý kočár. I já jsem si myslela jak bude Jané lepší na prostor, ale o tolik místa tam nemám. Jen se tam líp dává a pokud nechci plato, tak kolečko nahoře neřesím... 😕

cherub
14. lis 2007

tak já jsem viděla jak někdo narval kočár od Takka do Š130 a ještě jeli v autě 4 😲

takže řidič 😅 , na spolujezdci byl složený kočár, a v zadu máma, a dvě sedačky s dvěma dětma 🙂

martinka.a.honzik
14. lis 2007

Ahojky, my pro naši malou koupili kočárek FIRKON F7 a do krátké Felicie se nám vejde. Je sice pravda, že do kufru už nic jiného nedáme, ale kočárek v pohodě.

petulka77
14. lis 2007

Ahoj holky, mám domluveno v obchodě, že dojedu s autem až před dveře a můžeme to vyzkoušet. Dělají to tam tak běžně, jednou jsem byla svědkem, jak tam zkouešli dát hluboký Roan a vešel se🙂Taky do Felinky.

bibinka
5. pro 2007

tak my sme kupovali Tako pred dvomi rokmi a pýtalli sme sa či vojde do felície. a že áno, v pohode. tak sme kúpili a na parkovisku sme sa riadne spotili, lebo sme ho tam "pasovali" dobrú polhodinu 😠 . nakoniec tam vošiel, ale dávali sme ho tam takým zvláštnym spôsobom 😖 . no, už by som si to radšej odskúšala skôr než kúpim kočík. našťastie, my budeme kupovať už len buginu 😉

adetka
5. pro 2007

Peg Perego A3 Completo... dokonca sa nan da polozit aj taska (pripadne do vanicky)... 😉

karotky
6. pro 2007

Romi............my máme Inglesinu,stejně jako Ilonap.Mají Felicii a když sundají kolečka na jedné straně(dají je do košíka na podvozku)a korbu,kterou položí na složený podvozek(musí se sklopit bouda),tak se jim vejde celý kočárek do kufru,aniž by sklopili zadní sedadla.My máme Favorita a ikdyž máme menší kufr,Inglesina se tam bez problému vejde.A to máme dost velké kočáry. 😉

kacka.va
6. pro 2007

Já když jsem si vybrala Nomada od Jané, tak jsem přímo paní řekla, jestli by se mnou nešla ven, že bychom zkusili, jestli se mi vejde do auta. Tak nebyl problém kočárek se tam vešel, tak jsem rovnou řekla, že ho beru 😉

kamilecka
6. pro 2007

My pouzivame Doma Lothus,a ten ma vyhodu v tom ze sa da dat uplne nalezato,aj ked je to sportak,takze na nakupy a rychle navstevy staci uplne ten.

romana27
6. pro 2007

My máme Dorjan Crosscountry a vleze se bez problémů (hluboký), kolečka se sundávat nemusí. Pravdou je, že nic jinýho krom něho se tam nevleze 😀 a taky to chce chytnout grif, jak ho tam dát ( můj u toho zpočátku několikrát velmi ale velmi vulgárně nadával 🙄 😀 🙄 ).